4 Eco Sp. z o.o.

Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Nowak Bartosz

Polecam firmę. Profesjonalność w 100%. Szybka i fachowa obsługa, mili ludzi do kontaktu, wykonanie na najwyższym poziomie. Godna polecenia firma 4 Eco.

Chrząszcz Błażej

Fachowa i bardzo rzetelna firma. Obsługa na najwyższym poziomie. Instalacja przebiegła bez żadnych problemów. Z czystym sumieniem polecam 4 Eco.

Klaudia Kowalik

Jeśli zastanawiacie się nad instalacją fotowoltaiczną lub nad pompą ciepła to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4Eco. Nie miałam z nimi ŻADNYCH problemów, przedstawiciel zawsze do dyspozycji, co się rzadko zdarza. Montaż zarówno jednego jak i drugiego w bardzo szybkim czasie, całość działa do dnia dzisiejszego i nie mam zastrzeżeń. Polecam serdecznie

Czarek Król

Jestem mega zadowolony ze współpracy z firmą. Wszystko wykonane wedle obietnic, Pana który przyjechał do mnie na audyt. Stosunek ceny do materiałów jakie zostały użyte na wykonanie mojej instalacji bardzo mnie zaskoczył, gdyż cena w porównaniu do innych firm najniższa, a komponenty naprawdę dobrej i solidnej jakości. Dużym plusem jest czas wykonania, gdyż w przeciągu miesiąca wszystko było gotowe. Panie z biura również pomogły mi przy wypełnianiu wniosku o dotacje, a jeśli chodzi o monterów instalacji to nie mogę powiedzieć złego słowa, klasa sama w sobie. Polecam wszystkim jeszcze raz firmę 4 Eco i odsyłam do współpracy z nimi każdego kto zastanawia się nad instalacją fotowoltaiczną.

Przedstawiciel Handlowy

Handlowiec ze Śląska miał się ze mną umówić na rozmowę, ale najwidoczniej zapomniał, pewnie myślał o tym jakim był dobrym marynarzem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Juliusz Bilny

Polecam firmę przede wszystkim za bardzo fachowe podejście. Wycena bardzo mi się podobała zarówno cenowo jak i komponenty, zainstalowane to nie jakieś buble, tylko markowe firmy, które z pewnością posłużą mi długie lata. Na duży plus zasługuje czas realizacji inwestycji, ponieważ od pierwszego przybycia przedstawiciela do zamontowania na dachu to około 2 tygodnie. Ponadto monterzy wykonali kawał dobrej roboty, widać że znają się na swojej pracy i z pewnością jest więcej takich jak ja zadowolonych klientów. Polecam firmę 4 Eco wszystkim.

Dominika Lech

Zdecydowanie polecam, szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Super kontakt z pracownikami firmy, znają się na rzeczy, bardzo chętnie odpowiadają na pytania. Pełne wsparcie z wypełnianiem wszystkich dokumentów nawet związanymi z dotacją. Ekipa monterów wykonała świetną robotę i aż miło było widzieć odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach pracy. Wszystkim bardzo polecam współprace z firmą, na pewno się nie zawiedziecie.

Arek Sito

Jestem bardzo zadowolony z zamontowanej u mnie instalacji fotowoltaicznej. Wszystko wykonane ze świetniej jakości komponentów, rozmieszczone zostało tak jak to sobie zaplanowałem z dbałością o szczegóły. Ponadto pomogli z dotacją, a wszystko zostało wykonane w bardzo ekspresowym tempie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie 4 Eco, bo znają się na tym co robią.

RAPTOREK

Fajna firma z doskonałym zapleczem technicznym oraz bardzo wykfalifikowaną kadrą pracowniczą. Konkretna i bardzo klarowna oferta zadecydowała o współpracy z firmą, jak się okazało była to bardzo dobra decyzja. Wszystko, łącznie z częścią papierową wykonane w bardzo szybkim czasie. Zero problemów z instalacją do dnia dzisiejszego. Osobiście planuje dalszą współprace i wszystkim polecam również firmę 4 Eco.

Dawid 17p

Instalacja wykonana bardzo dobrze, z pełną starannością i profesjonalizmem. Od przedstawiciela otrzymałem bardzo klarowną i najniższą cenę. Wsparcie ze strony firmy w dofinansowaniu i bardzo dobry kontakt z każdym z kim miałem przyjemność podczas planowanej inwestycji. Polecam wszystkim tą firmę.

Andrzej Wiśniewski

Firmę oceniam na 10/10, wszystko sprawnie zamontowane. Instalacja wygląda świetnie i działa w 100% tak jak przedstawił mi handlowiec. Wszystkim polecam współprace z firmą 4 Eco !!!

Weronika Kraska

Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Fachowe doradztwo. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Profesjonalny przebieg instalacji. Polecam wszystkim 4 Eco Kielce.

Basia Grabowska

Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z instalacji. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego wykonawcy, spełnili mojego oczekiwania bardziej niż na to liczyłem. Bardzo dobra i przyjemna obsługa, która pomaga w każdej nawet najdrobniejszej sprawie. Sam montaż instalacji bardzo profesjonalnie i 100 % poprawnie, gdyż instalacja działa bez zastrzeżeń od 2 lat. Polecam wszystkim firmę 4 Eco Kielce!!!

Marta Skóra

Firma bardzo profesjonalna. Indywidualne podejście do klienta jest tym co wyróżnia firmę na tle innych. Jestem bardzo zadowolony z handlowca, który do mnie przyjechał, jak również z Pań z biura, z którymi się kontaktowałem w sprawie dofinansowania. Oby takich firm nie brakowało na naszym rynku. Polecam 4 Eco.

Daria Woda

Jeżeli ktoś zastawia się czy firma godna uwagi, zdecydowanie tak. Klarowna oferta, a jeżeli ktoś czegoś nie rozumie można się jeszcze raz zapytać, dopytać, handlowcy jak i panie z biura bardzo pomocni w każdej kwestii. Monterzy wiedzą co robią i to widać jak przyjadą do pracy. Całość godna polecenia z całego serca 4 Eco daje rade !!!

Gruszka Michał

Wszystko przebiegło zgodnie z założeniem przedstawiciela handlowego. Bez żadnych ściem, czy owijania w bawełnę, jak powiedzieli tak zrobili. Instalacja wykonana w pełni profesjonalnie oraz estetycznie. Z całego serca mogę polecić firmę 4 Eco wszystkim

Fąfara Marianna

Każdemu polecam tą firmę, jeśli chce założyć teraz albo w przyszłości instalacje foto czy też pompę ciepła. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem handlowym. Sprawny i szybki montaż, bez jakiśkolwiek problemów korzystam z instalacji i pompy od 2 lat. Serdecznie polecam wszystkim 4 Eco

Janusz Kłos

Bardzo polecam firmę 4 Eco. Od samego początku dobry kontakt na linii handlowiec klient. Fachowe doradztwo, co zdecydowanie przekonało mnie do współpracy z tą właśnie firmą. Pomoc i wsparcie z wszelkimi formalnościami związanymi z dofinansowaniem. Jeśli chodzi o montaż Panowie wykonali swoją prace szybko i profesjonalnie. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Firmie 4 Eco

Staniszewska Julia

Zdecydowanie polecam firmę 4Eco. Profesjonalne podejście do Klienta, super kontakt z przedstawicielem oraz biurem obsługi. Pełna pomoc podczas wypełniania wszelkich dokumentów związanych z dofinansowaniem. Bardzo profesjonalny przebieg montażu całej instalacji. Jestem w 100% zadowolony z usługi firmy.

Bednarek Laura

Kompetentni ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Szybko sprawnie, a przede wszystkim tanio w stosunku do jakości komponentów jakie zostały zainstalowane. Dzięki pomocy Pań z biura udało się dostać dofinansowanie co daje kolejne korzyści materialne. Firma 4 Eco zasługuje na 5+ !!!

Karol Jedynak

Szczerze polecam!!! Pan przyjechał przedstawił ofertę, podpisaliśmy umowę, w krótkim czasie instalacja znalazła się na moim dachu. Bezawaryjnie do dnia dzisiejszego instalacja pomaga oszczędzać mi naprawdę duże pieniądze, które wydawałem na energie elektryczną. Dotację też załatwili, profesjonalizm w każdym calu, nic dodać nic ująć. Polecam 4 Eco

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w 4 Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Eco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 104 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Eco Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Eco Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Eco Sp. z o.o.