Opinie o Crustlab Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Crustlab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Crustlab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Licencje i oprogramowanie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crustlab Sp. z o.o. w Kraków

Izabela

Co powiecie na temat rekrutacji na Java Developera? Widziałam na stronie firmy że szukają. Czy projekty w których się pracuje są rozwojowe? W ogóle to czy pracodawca zapewnia szkolenia jakieś? Chociaż z tego co tu czytam, to jakieś problemy z płatnościami mieliście. Czy teraz płacą wszystko na bieżąco?

@Maciej

Hm, a może to jest tak, że szkolenia i kursy są zależne od stanowiska albo działu?? Czy właśnie wszelkie budżety na rozwój wszędzie w całej firmie są takie same, czy jest rozróżnienie?? Aha i jestem ciekawa, czy pracownik sam sobie decyduje, jakie szkolenie wykonuje, czy przełożony musi sie zgodzić na ten wybór?

Kandydat Nowy wpis

Brałam udział w rekrutacji do firmy. Rozmowa praktyczna trwała 1,5h z czego większość to live coding. Niestety firma nie raczyła udzielić żadnego feedbacku po rozmowie. Nie odpowiedzieli także na mojego maila z zapytaniem o wynik rekrutacji. Wygląda na to, że negatywne opinie na tej stronie są adekwatne.

@Kandydat

O, to szkoda jak nie ma odpowiedzi, zwłaszcza jak tyle czasu to trwało. Możecie napisać, kto prowadził tę rozmowę i czy wcześniej kandydat wie, że podczas tego spotkania jest taki live coding?

T
@Izabela

Tam nie ma nic rozwojowego. Szkolenia? A po co? Sama sie musisz rozwijac, praca od tego nie jest. Zdecydowanie odradzam te firme. Jestem bylym pracownikiem, to byla meczarnia i wyzysk

@T

Długo tu pracowałeś? Wymagali poszerzania kompetencji mimo braku zapewnionych szkoleń? I czy w ciągu tego czasu dostałeś jakaś podwyżkę ?

Maciej Nowy wpis
@T

Jest budżet szkoleniowy, są dostępne branżowe kursy a w razie potrzeb można zorganizować szybkie szkolenie wprowadzające w temat którego potrzebujesz (oczywiście w ramach możliwości). Totalnie nie rozumiem powodów dla których ktoś pisze takie rzeczy jak u góry, bo mają się nijak do obecnej sytuacji w firmie :)

@Maciej

Czy w Crustlab Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Kandydatka

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym. Zrezygnowałam, bo firma miała oczekiwania z kosmosu. Kompletnie nieadekwatne do tego co proponowała. Z rozmowy wywnioskowałam, że to zwykła kontraktornia.

Skoro nie wygląda to tak jak zostało opisane to w jaki inny sposób? Firmy jeszcze nie znam, teraz mi się pokazaliście właśnie. Na stronie widziałem, że AM szukacie obecnie, to akurat moja broszka. Przedstawicie warunki pracy? Opini jakiś aktualnych tu nie widzę. Jak wygląda rozmowa i późniejsza współpraca?

Co

Nie wiem wszystkiego o każdym projekcie i oczywiście są różnice do jakiego stopnia klient bywa zaangażowany, czasem jest aż za mały jego wkład, a czasem próbuje wchodzić w strefy, które nie powinien (np. micromanagement zespołu). Jednak moje doświadczenia były takie, że firma stara się bronić siebie i pracowników przed takimi zapędami. Pracowałem wcześniej w taki sposób, jak pisałem we wcześniejszym komentarzu i tu jest odczuwalna różnica, że działamy jako code-house a nie kontraktornia. Różnica jest taka, że faktycznie czuję, że pracuję tu i buduję team przede wszystkim z ludźmi z tej firmy.

Czy rekrutacja na stanowisko Office Manager w firmie Crustlab Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Crustlab Sp. z o.o. jako Product Manager? Jakie macie wrażenia?

czy warto

Napiszecie coś o firmie, czy polecacie pracę czy raczej szukać czegoś innego.

Nie chcą opłacać faktur, przyjmują same projekty z dużym długiem technologicznym, uprawiają micromanagement, a ludzie w tej firmie idą po trupach do celu

@Anonim

Mi tez nie opłacili faktury

Mi też nie opłacili

Programista mobile
@Anonim

Czy nie zapomnieliście przypadkiem wspomnieć, że przez prawie miesiąc pracy nie wyprodukowaliście prawie żadnego kodu/planu działania? Wasze wypowiedzi są tak kuriozalne, że ciężko się je czyta. Jeżeli faktura została nie opłacona, a należała wam się na podstawie faktury/umowy powinniście podjąć kroki prawne żeby to wyegzekwować. Problem polega na tym, że nie wykonaliście pracy wymaganej przez umowę/fakturę więc ciężko będzie wygrać takie postępowanie.

Ktoś ktoś
@Programista mobile

Najlepsze jest to, że nie została opłacona część jednej FV, jednej z osób ze "zbuntowanego" składu za brak rezultatów pracy i oszukiwanie CrustLab, a nagle mamy 3 osoby którym nie zapłacono. Ciekawe :)

Ewelina
@Ktoś ktoś

Czemu ktoś się zbuntował?

@Ewelina

Wiesz co, tu się chyba nikt nie "zbuntował" to w przenośni chyba, że ponoć zespół za taki właśnie uważają. Chyba, że też nie umiem czytać ze zrozumieniem. No dobra ale co teraz po takim czasie z tymi wszystkimi fakturami?

Programista
@Alicja

Firma została wpisana do Krajowego Rejestru Długów.

@Programista

A jest do tego jakiś odnośnik? Bo nie mogę w intrenecie znaleźć

Coder
@Progamista

i co opłacili te faktury czy rzeczywiście nie były należne? Jako programista wiem, że to różnie bywa i wszystko zależy od określonych warunków w umowie ale mimo wszystko dobrze byłoby wiedzieć czy warto tam aplikować

@Coder

A powiesz z ciekawości co takiego Cię tu u nich tak bardzo zachęca, że na te faktury jesteś w stanie przymknąć oko? Bo aż ciekawa bym była. ;)

Coder
@Alicja

znalazłem ofertę i zastanawiam sie nad samym faktem czy warto tam pracować - bardziej chodzi o atmosferę w pracy - to jest dla mnie bardzo ważne ale jak przeczytałem o fakturach to wolałem zapytać.

Zespół HR
@Coder

Cześć, zachęcamy do aplikacji oraz bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem hr#crustlab.com - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania podczas rozmowy :)

Honorata
@Coder

Co, gdzie jest oferta i na jakie stanowisko? Patrz, a ja sprawdzałam tyle i nie mogłam nic znaleźć. Podzielisz się?

Wszyscy wiecie, że to ja

Czytam te negatywne opinie i myślę, że pracowaliśmy w dwóch różnych firmach. Jestem tu ponad dwa lata, jestem zadowolony ze swojej pracy, zarobków i tego jak jestem traktowany. Wiem, że zawsze zostanę wysłuchany, swoją krytykę przekazuję na regularnych spotkaniach PMowi lub bezpośrednio do zarządu. Moja praca jest trudna i jest jej dużo, ale dostaję za nią sporo pieniędzy i to jest ok, bo na tym polega pracowanie. :) Czasem mam dość i czasem mi się nie podoba, bo coś idzie nie tak, albo wkurzy mnie ktoś z zespołu, albo szef, ale to normalne sytuacje w pracy. Nigdy nie spotkało mnie tutaj nic złego, na tyle, żebym poważnie myślał o zmianie pracy. W ciągu dwóch lat wypłata opóźniona raz o 2 dni. Sytuacja ze wspomnianym szowinizmem polegała na tym, że jeden z pracowników wrzucił jakieś chamskie memy na slacka, a szefostwo nie zareagowało. Nie wiem, może akurat pracowali. xD Cała sytuacja została szybko wyjaśniona, a sprawca zamieszania przeprosił za swój (usunięte przez administratora) żart. Jeśli chodzi o to że każdy ma się sam rozwijać i zarządu to nie obchodzi, to ja zrozumiałem to spotkanie zupełnie inaczej. Zarząd chce, żebyśmy się ciągle rozwijali, jest to część team culture tej firmy, team tworzą utalentowani ludzie, Ci bardzo doświadczeni i też stażyści, którzy wybijają się swoją wiedzą spośród innych kandydatów. Nikt ich nie (usunięte przez administratora) jak tylko nadrobią swoje braki przy projektach komercyjnych będą zarabiać tyle, żeby nie opłacało im się zmieniać pracy. To jest w interesie firmy i jest logiczne dla każdego kto choć trochę rozumie na czym polega ten biznes. CrustLab tworzą ludzie, którzy najpierw wymagają od siebie, co wcale nie znaczy, że w tym rozwoju nie będziesz wspierany. Myślę, że głównym problemem, z którego wynika cała ta (usunięte przez administratora) burza jest bardzo szybki rozwój firmy w ostatnich miesiącach, zarówno jeśli chodzi o ilość pracowników, jak i projektów. To prowadzi do zupełnie nowych wyzwań organizacyjnych i firma potrzebuje kilku miesięcy, żeby się ustabilizować. Te zmiany dzieją się od początku roku, ale nie dziwi mnie, że część nowych pracowników o tym nie wie i martwi się, bądź rezygnuje z pracy - komunikacja wewnątrz firmy musi zostać poprawiona. Jednak fajnie, że dużo ludzi z zespołu się angażuje w te zmiany, daje feedback, mówi o problemach i wskazuje usprawnienia. CrustLab to organizacja od samego początku budowana na partnerskiej współpracy i wiem, że razem zrobimy tu sobie miejsce pracy na lata. Bo takim jesteśmy zespołem. ;) Moim zdaniem osoba, która nie wykonała swojej pracy, a potem nie tylko żąda zapłaty, ale też posuwa się do takich zagrań jak tutaj, obraża i (usunięte przez administratora) nie tylko firmę, ale też wszystkich swoich byłych kolegów z pracy, którzy jednak ciężko pracują na swoje wypłaty oraz sukces i dobre imię tej firmy.

Aaa
@Wszyscy wiecie, że to ja

Bardzo ładna notatka HR. Bawią mnie tlumaczenia: są problemy, bo firma za szybko urosła. Tak szybko jak rosła teraz maleje.

Mam kilka pytań w odniesieniu do szczegółów pracy. Czy istnieje szansa pracować na niepełen etat? Czy spotkanie kwalifikacyjne jest kilkuetapowe? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Szczery

Nawet nie warto rozważać tę firmę. Obecnie bardzo dużo ludzi się zwalnia. Przyjmowani są stażyści (oczywiście z umiejętnościami juniorskimi, ale tego nikt im nie uświadomi, bo trzeby było więcej płacić).

@Szczery

Serio? Może nie tylko po to, żeby mniej płacić, przecież to dla nich szansa na rozwój. Tutaj tak właściwie można się wiele nauczyć?

@Alicja

po 1. to w tej firmie nie ma szansy na rozwoj, nie nabedziesz tutaj dobrych praktyk a po 2. to szansa na rozwoj to wymaganie pracownika a nie powod zeby mu mniej placic za jego umiejetnosci

Obserwator
@Alicja

Zarząd firmy sam przyznał, że oczekuje, że każdy będzie rozwijał się sam. Dziwi go też, że pracownicy oczekują ustalonych przez firmę celów/ścieżki rozwoju.

Frontend
@Obserwator

W mojej ocenie przekręcasz celowo to co było powiedziane. Firma nie chce definicji celów pracowników w stylu korporacyjnym. To nie znaczy, że ich nie chce celów w ogóle czy też nie ma. Nie chcę tutaj stawać po dowolnej ze stron konfliktu który wylał się na forum, ale widać ewidentnie, że wyolbrzymiacie sytuację, przekręcacie fakty i chcecie jedynie zaszkodzić firmie. Ja jestem bardzo zadowolony po prawie 2 latach współpracy i widzę, że firma dorasta. Trochę przesadzili ze wzrostem, ale sądzę, że idzie to w dobrym kierunku.

@Obserwator

Hahahaha każdy będzie rozwijał się sam? A co to dokładnie oznacza? Własne szkolenia i kursy? A firma będzie tylko z tego korzystać? To było powiedziane wprost?

HR

Cześć, Tak, istnieje możliwość pracy na niepełny etat. Rozmowy kwalifikacyjne w zależności od stanowiska składają się z 2-3 etapów. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR, który będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - również te trudne :) Mail: hr(małpa)crustlab.com

Ewelina

Chciałam rekrutować się do tej firmy, ale przeraziły mnie opinie na tej platformie. Czy firma naprawdę nie wywiązuje się z umów i nie płaci pracownikom? Jak wyglądała cała sytuacja? Jakie projekty są w tej firmie? Czy można się w niej rozwinąć?

Trustme
@Ewelina

Omijaj dalekim łukiem. Firma dno. Zamiast zapłaty możesz w gratisie dostać załamanie psychiczne i brak chęci wstawania z łóżka. Według nich firma nie jest od tego żeby się rozwijać, masz zarabiać dla nich kase

HR
@Ewelina

Cześć Ewelina, Zachęcamy do kontaktu z naszym działem HR, który będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania - również te trudne :) Mail: hr(małpa)crustlab.com

Techniczna strona

Do wystawienia opinii zachęciła mnie burza komentarzy, które to przekrzykują się bez składu i ładu, a z których osoba postronna niewiele dla siebie wyniesie. Firma z pewnością nie jest taka zła jak starają się przedstawić, ale i plusów jest stosunkowo mało (chyba że dla kogoś plusem jest „luźne szefostwo”). Zawsze otrzymywałem wypłatę - nigdy z tego powodu nie byłem pokrzywdzony. Poznałem wiele super ludzi. Z niektórymi utrzymuje kontakt po zerwaniu stosunku pracy. Nikt nie robi problemu, jeżeli coś Ci wypadło i nie będziesz na daily. Spotkania integracyjne wspominam bardzo dobrze, mega zabawa ze śmiesznymi historiami, pomysłowe wyjścia na miasto - jak ktoś lubi takie spotkania to jest to duży plus. ALE Projekty/zadania, które prowadziłem były często estymowane przez osoby, które tego projektu potem nie realizowały - nie muszę chyba wspominać o notorycznych „przesunięciach” deadline’u za które obarczało się pracownika. Na szczęście tylko presja - nie zaznałem kar/straszenia finansowymi konsekwencjami. Projekty nieciekawe, wręcz nudne, a klienci docelowo często nietechniczni. To od Ciebie programisto często będzie się wymagało, żebyś podjął decyzje, bo ani Klient, ani PM nie wie czego chcą. Czas spędzony przy zadaniach był wypełniony w 100% - gdy tylko ktoś dowiadywał się, ze „masz wolne 4h” to zrobi wszystko co w jego mocy by ten czas Ci zapełnić - niektórzy to lubili, niektórzy nie. Pracujesz „obok” specjalistów, ale nie z nimi. Wiesz, że oni są i pomogą jeżeli zapytasz, ale nie ma ich realnie w projekcie, który Ty realizujesz. To często o specyfikę projektu trudno zapytać - nie o składnie kodu. Culture fit jest dość specyficzny. Ulubione żarty to „twoja stara” - raczej nie maja na celu nikogo urazić, ale wśród dorosłych ludzi na spotkaniu miesięcznym? Feedback często biorą do siebie, ale zapominają o nim za trzy miesiące i popełniają te same błędy. Pracownik musi rozwijać się sam i niestety często w swoim czasie. Oczywiście są osoby, które popchną Cię w /jakimś/ kierunku, ale pewnie nie będzie to kierunek który chcesz sam wybrać. Myśle, ze niektórym może się tu spodobać. Jest pare osób z samych początków firmy i dalej tu pracują - często są to bardzo mocne techniczne osoby. Ale jeżeli po paru miesiącu czujesz, ze to „nie twoja bajka” to po prostu uciekaj - lepiej nie będzie.

PM

Ja pracuję w CrustLab od pol roku Zgaduję, że Większość poniższych komentarzy została napisana przez dwóch byłych sfrustrowanych pracowników, którym pomimo zerowego zaangażowania w projekt, życzę dobrze i pozdrawiam cieplutko. Jeśli w jakiś sposób odgrywanie się na byłej firmie Wam pomaga, to troszkę współczuję. Mam nadzieję, że w nowej firmie zachowacie się już inaczej ;) bo odchodząc z projektu nie napisawszy żadnej linijki kodu - nie pomogliście ani teamowi, ani pmowi, ani projektowi ani firmie. Trzymam kciuki, że dojrzejecie kiedyś do bycia programistą. Bardzo łatwo jest krytykować jak jest się już bylym pracownikiem. Szkoda, że nie przychodziliscie z feedbackiem/informacją zwrotną, jeśli coś Wam nie grało w trakcie wspolpracy - polecam to robić w przyszlych miejscach pracy, a nie komentowac anonimowo jako byly pracownik. Czy firma jest idealna? Nie. Czy projekty sa idealne? Nie. Czy pracownicy sa idealni? Nie. A szefowie? Też nie. Nie ma idealnych firm, projektow, pracownikow czy szefów w zadnym SH. Wypowiadajac się bezstronnie: + w firmie jest luźno, a ludzie są super pomocni + lubię fakt, że z kazdym problemem mogę podbić do szefów i nikt nigdy jeszcze mnie nie olał + szefowie nie olewają feedbackow i opinii pracownikow, kazdy problem probują rozwiazac instant i niejedokrotnie przekonałam się, że to jak czuje sie pracownik jest dla nich najwazniejsze - niestety, wszystkich ludzi nie da się zadowolic i zawsze ktos bedzie marudzil - nie dla kazdego jest crustlab i to jest jak najbardziej prawidlowa reakcja - nie wszyscy muszą sie ze wszystkim zgadzac. Aktualnie powstalo stanowisko Head of People i zostaja wdrozone akcje, ktore maja na celu poprawę bytu pracownika + jesli ktos lubi wyzwania i dynamikę pracy, to na pewno bedzie zadowolony + pomoc biznesowa i techn od strony szefostwa - jesli eskaluję problem, dostaje wsparcie + otwartosc na zmiany i nowe pomysly - jesli sie je zglasza ofc, szefostwo nie wrozy z fusów - ale jesli przyjdzie sie z jakims pomyslem na ulepszenia jest on analizowany i nierzadko wdrazany + ogromna swoboda i zaufanie + miedzynarodowe projekty (mozliwosc uzywania j ang) + dązenie do plaskiej struktury + czeste okazje do napicia się na luzie z szefami + mozliwosci rozwoju w zaproponowanym przez siebie kierunku + brak problemow z urlopami i podwyzkami + finansowanie kursow, warsztatow, przyjazdow do siedziby + ladne i nowoczesne biuro - firma troszkę się pogubiła - jest w trudniej fazie growth, gdzie zdecydowano się zatrudnic wielu nowych pracownikow, przez co rozrost firmy nastapil zbyt szybko - aktualnie firma zrobila 2 kroki w tyl i lesson learned - wyciagnela wnioski i pewnie drugi raz nie popelni tego bledu - szefostwo jest miłe i elastyczne - moze czasami zbyt elastyczne i zbyt PROpracownicze i moze stad wynikaja niektore problemy? - jesli ktoś nie lubi srodowiska SH to nie jest to praca dla niego - dynamiczna praca bez nudy - szefowie mogliby oddelegowac czesc obowiazkow hrowi/ pmom/ marketingowi/ sales/ head of people i skupic sie na inncch rzeczach np rozwoju firmy - bardzo wysokie wymagania (dot organizacji, projektow, klienta) ze strony niektorych pracownikow i brak checi zrozumienia Boardu czy dialogu z Szefostwem. Nie ma owocow czwartkow? To wypowiedzonko All in aill, lubię pracę w CrustLab. Nie jest idealnie, ale nie tego oczekuje człowiek zatrudniający się w rozwijajacym sie SH. Owszem, są obszary do poprawy - jak w kazdej firmie. Ale w zadnym dotychczasowym miejscu pracy nie widzialam tak silnej chęci poprawy i tylu dzialan, ktore maja zagwarantowac pracowinkowi lepsze samopoczucie. Jedyne co jest oczekiwane (moim zdaniem) przez szefostwo to szczerosc i otwartosc, wykonywanie swojej pracy, i szacunek. Inicjatywa mile widziana. - ale moim zdaniem, to aspekty, ktore kazdy pracownik powinien dawac sam od siebie

@PM

czemu odp na zarzuty to : "nigdzie nie jest idealnie" nie chodzi o to zeby bylo idealnie ale zeby bylo przynajmniej okej a nie tak zle jak jest w crustlabie

W Crustlabie pracuje prawie 2 lata. Jak widzę komentarze tego zbuntowanego zespołu który z tech-leadem na czele nie potrafił wziąć projektu "za rogi" to pusty śmiech mnie ogarnia. Owszem, technologicznie projekt nie był idealny, ale na pewno nie jest to powód by nie wyprodukować przez 3 tygodnie żadnego kodu i płakać później że klient ma pretensje. Jak ktoś myślał że takie coś przejdzie to niech lepiej szuka pracy w spółkach skarbu państwa. Sami juniorzy - obecnie w każdym zespole jest przynajmniej jeden leader techniczny, a juniorzy mają support i wsparcie członków zespołu + mentoring i "prowadzenie za rączkę" Co do płatności - ludzie, patrzcie jak podpisywaliście umowy xDD terminy płatności różnią się w zależności od projektu. Dziwią mnie opinie zbulwersowanych siusiaków którzy przez kilka tygodni nic nie robili i potem dziwią się że polecili z firmy, albo byli już postawieni tak pod ścianą, że lepiej im było zrezygnować bo ponieśliby większe konsekwencje. Crustlab może nie jest rajem dla programistów i wiele elementów wymaga poprawy, niemniej same projekty są ciekawe, złożone, wsparcie zarządu jest duże (czasem w skali zaangażowania na poziomie projektu - branie udziału w spotkaniach, pomysły, usprawnienia). Oprócz tego ciągle wypracowywane są nowe procesy, ludzie są zaangażowani i chcą zmieniać środowisko w którym pracuja, przy czym nikt im tego nie blokuje.

Nie wiem jak wyglądało to w tym projekcie, ale mając kontakt z różnymi pracownikami z firmy i poza, sprawa jest ewidentnie winą firmy, nie pracowników. Ponoć dopiero jak Ci pracownicy odeszli, to się na nich zrzuciło winę. Na spotkaniu firmowym była informacja, że każdy sam się ma doszkalać. Firmie na tym niezależy. Każda umowa ma jasny czas dostarczenia wypłaty na konto. Szkoda, że brak danych takich jak ile osób zostaje w firmie po okresie próbnym nie został upubliczniony. Z tego co wiem rotacja jest zatrważająca. A to daje naprawdę do myślenia.

programista50k

nie zgodzę się z powyższymi; faktury opłacane bez problemów, projekty różne, zawsze można przyjść do szefów i porozmawiać o zmianie projektu. brak formalizmów, brak problemów z urlopem, szefostwo mocno elastyczne, wszyscy są na "ty" i luźna atmosfera. rotacja jak w każdej firmie it, ktoś przychodzi ktoś odchodzi, jakiś projekt się kończy a jakiś zaczyna

@programista50k

czyli jak tobie oplacali faktury na czas to znaczy ze kazdemu na pewno oplacali faktury bez problemow ? nie ma co prosic o zmiane projektu bo wszystkie sa mniej wiecej takim samym ...

@programista50k

Czyli kontrola PIP i windykacje są w jakieś firmie widmo? Widać, że opinia wygenerowana przez pracownika HR. Projekty są wyłącznie po kimś, bo nikt inny ich nie chciał. Szefostwo jest szowinistyczne i obraża kobiety. Więc widać, że opinia fake.

Programista50k
@Progamista

Po tym co piszesz to chyba ty jestes frustrowana szowinistyczna kobieta xD kolego nie wiem z czym masz problem, ale nie zmieniaj mi płci bez pozwolenia. Masz problem to okej ale pozwol innym wyrazac swoje zdanie bo po to jest to forum. Ps jak ja pracowalem to nie bylo hru

Programista
@Programista50k

Przepraszam bardzo. To co Pan wspomniał godzi w szacunek i godność. Mam nadzieję i prośbę o skasowanie obrażliwego komentarza. Mam nadzieję, że zostanie to zgłoszone jako wyraz obrazy.

Anonim50k

Wypłaty nie w terminie, projekty z wielkim długiem technologicznym, brak możliwości rozwoju, brak szacunku do pracownika. Nie jest to miejsce przyjemne do pracy, zdecydowanie omijać szerokim łukiem.

Progamista

Nie mogę polecić tej firmy. Brak poszanowania pracownika. Wymuszanie pracowania po godzinach pracy. Pewnej osobie nawet na UoP nie chcieli zapłacić. W moim projekcie nie było seniora, a wymagania jak na seniora. Wypłata bardzo niska.

Zostaw merytoryczną opinię o Crustlab Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Crustlab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Crustlab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Crustlab Sp. z o.o.?

Crustlab Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Nadwiślańska 1 lok. 10
    30-527 Kraków