Opinie o Concept Music Art Sp. z o.o. w Balice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Concept Music Art Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Concept Music Art Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Music Art Sp. z o.o. w Balice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Concept Music Art Sp. z o.o.?

Adam Nowy wpis

Hej, jak wyglada Wasz system premiowania? Czy każdemu przysługuje premia ?

Ciekawy Nowy wpis

Witam. Czy te wszystkie dobre opinie na temat firmy z tego samego okresu czasu to jakas zmowa? Bo raczej nie przypadek

Jacek Nowy wpis

Bardzo mili zarówno współpracownicy, jak i szefostwo. Bywa że terminy gonią i jest dużo pracy, ale proporcjonalnie do zarobków. Nie spotkała mnie żadna przykrość w tej pracy, obowiązki wykonuję sumiennie to i nikt się nie czepia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Concept Music Art Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sławomir

Odpowiadając na pytania admina, tak atmosfera w CMA jest dobra. Ludzie są pozytywnie zakręceni więc często jest wesoło. No jest kilku sztywniaków, ale oni też są spoko :P Zarobki mogłyby być odrobinę wyższe ;) ale jest ok. Dla mnie ważniejsze jest to w jakim nastroju przychodzę do pracy, i w jakim z niego wychodzę.

TomekAtomek

Moim zdaniem bardzo fajne i rozwojowe miejsce pracy. Nie dość, że mogę zdobywać wiedzę od starszych i doświadczonych kolegów, to jeszcze mogę brać udział w szkoleniach. Czy sama praca jest ciekawa? Nie zawsze trafia się klient, który jest pasjonujący, po prostu trzeba zrobić swoje. Ale są zlecenia, i to całkiem sporo, które dodają wiatru w żagle i sprawiają wielką radość. Po prostu trzeba lubić to co się robi. Ogólnie na plus :)

Grześ

Witam, zachęcam do pracy w CMA. Czy to praca jak każda inna? Na pewno nie, współpraca przy tworzeniu eventów daje wiele energii, odrobinę adrenaliny, by wszystko wypaliło i nieopisaną satysfakcję. Dzięki tej pracy spotkało mnie wiele zabawnych historii. Mówiąc krótko trzeba przekonać się na własnej skórze. Pozdrawiam

Jacek

Dorabiałem sobie w tej firmie jako student. Możliwość elastycznych godzin pracy na pewno wiele mi ułatwiała. Atmosfera całkiem miła, nie przebywałem tam w dzień w dzień, więc w tej kwestii się nie wypowiem, ale ludzie wydawali się bardzo weseli. Ja byłem zatrudniony jako student za stałą stawkę, a z tego co się orientuję pracownicy oprócz podstawowej pensji zależnej od stanowiska, mogli liczyć na różne dodatki. Na pewno polecam, warto spróbować!

Tomasz

Obsługa wydarzeń to bardzo energiczna praca dająca wiele satysfakcji. Jednak moim zdaniem trzeba lubić taką dynamikę, by dobrze odnaleźć się w tej branży. Pracuję w CMA od jakiegoś czasu i nie mogę narzekać. Każdy zna się na swojej wyznaczonej dziedzinie, a przełożeni dbają by to wszystko ładnie współgrało. Polecam każdemu kto ma możliwość znalezienia się w tym zespole.

Bodolg

Praca w CMA wygląda tak jak to sobie wyobrażałam. Pracuję w dziale kreatywnym i zadania, które powierza nam szef to artystyczne wyzwania, a ich widok po ukończeniu daje wiele satysfakcji. Wspomniałam o szefie, więc dodam że Krzysztof Paradowski to cudowny człowiek, który zawsze wyciąga pomocną dłoń. Zawsze można na niego liczyć, a w codziennych sytuacjach ma normalne podejście i jest wesoły.

Barttek

Jeszcze będąc na studiach trafiłem do tej firmy na praktyki, gdzie naprawdę sporo mogłem się nauczyć. Nie było to na zasadzie jest student to niech sobie coś tam robi byle, by odbębnić. Brałem czynny udział w przygotowywaniu projektów, co pozwoliło mi nabyć praktyczną wiedzę. Polecam osobom, które pragną się rozwijać. Lubię atmosferę w Concept Music Art Sp. z o.o. za: Możliwość zdobywania praktycznej i przydatnej wiedzy.

Wojtek

Pracuję dla tej firmy Concept Music Art od kilku lat, i bardzo sobie chwalę. Co utkwiło mi w pamięci to fakt, że od pierwszych dni pracy w biurze zostałem mile przyjęty. Zawsze mogłem liczyć na pomoc i radę koleżanek i kolegów, i nie zmieniło się to do dnia dzisiejszego.

admin

Czy atmosfera w firmie Concept Music Art Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Music Art Sp. z o.o. - Balice

Concept Music Art Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Concept Music Art Sp. z o.o.