chemobudowa

Kraków

Opinie o chemobudowa

Józef

Pracuję w tej firmie z przerwami od lat i uważam, że jest to solidna firma która uczciwie płaci i to w terminie. Kto pisze inaczej to chyba chce zniechęcić swoich konkurentów, Najlepiej samemu sprawdzić

ryszard
@Józef 21.06.2016 12:50

Chcę podjąć pracę jako cieśla szalunkowy. Proszę o uczciwą odpowiedż jakie są zarobki na m-c ile godz.pracy dziennie oraz jakie warunki mieszkaniowe

daniel

to dzięki za info właśnie miałem propozycje od nich ale nie skorzystam na 99%.

budowlaniec

takiej bandy nierobów i cwaniaków, a co najgorsze [usunięte przez moderatora] ze świeczką szukać. Odradzam każdemu od szeregowego pracownika, przez współpracowników, kontrahentów oraz inwestorów. PADAKA na całego. Że tego bagna nie zlikwidowali?!

Zostaw opinię o chemobudowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie chemobudowa