Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.

Ciekawy

Dzien dobry, Jakie są widełki płacowe na stanowisku kierownika zmiany?

Witam, czy pracuje ktos jako electrical test engineer w Northvolt? Moze opisac na czym polega praca? Jakie zarobki sa mozliwe na tym stanowisku? Praca glownie w jezyku Angielskim (kontakt z klientem, spotkania itd?) ?

survivor
@Kandydat

A latasz z takim wózeczkiem posklejanym taśma i 3 paczkami trytek żeby sie nie rozleciał (stanowiskiem) i testujesz, trafia Cię ,że jak zwykle nic nie działa. Nastepnego dnia robisz dokładnie to samo tylko 15h bo już jest nacisk i darcie papy ,żeby z gqwna jedwab zrobić. Potem idziesz testować coś innego ,ponieważ grupa piekarzy i robaków wymienia na chybił trafił po tygodniu bo nikt nie wie co nie działa. Wracasz, znowu testujesz, znowu nie działa bo jakiegoś tam kabla nie ma na który czekac trzeba kolejne 3 tygodnie, góra wylewa na Tobie swoje flustracje czemu tego kabla nie ma, bo jak zamawiasz kabel z magazynku to geniusze pisza zamówienie na nakrętki albo kajzerki. Nastepnego dnia gdy otwierasz drzwi to już sie rzygać chce atmosfera w firmie i tylko myslisz co dziś Cie spotka miłego no ale w końcu jest piatek wiec klepia po plecach żeby spiać freda i to ogarnać bo bardzo im bedzie przykro i jak zwykle by nie chcieli zebys robił w sobote koleje 15h bez czesci której potrzebujesz

@Kandydat

Dzień dobry. W Northvolt inżynier testów jest odpowiedzialny za weryfikację gotowych produktów przed wysyłką do klienta końcowego. Weryfikacja polega na przeprowadzeniu pomiarów elektrycznych, instalacji oprogramowania i przeprowadzeniu testów funkcjonalnych, między innymi na sprawdzeniu systemów bezpieczeństwa i komunikacji. Dodatkowo do codziennych obowiązków inżyniera testów należy aktualizacja instrukcji i procedur testowych oraz walidacja nowych testów / testerów automatycznych. Na tym stanowisku wymagana jest znajomość języka angielskiego. Zapraszamy! :)

@Northvolt Poland Sp. z o.o.

Dzien dobry, jakie sa widelki finansowe dla tego stanowiska? Pozdrawiam

@Kandydat

Rozumiem, ze widelki sa scisle tajne i nie mozecie ich ujawnic?

@Northvolt Poland Sp. z o.o.

Rozumiem, ze widelki sa scisle tajne i nie mozecie ich ujawnic?

jaokione
@Kandydat

na stanowisku Test engineer zarobki to ok 6000-8000 brutto, ewenutalnie dodatki w postaci nadgodzin, dodatki za pomysly pracownicze, praca jak dla technika wiec zarobki jak dla technika, jednak wymagania zwiazane ze stanowiskiem jak dla inzyniera. Spokojnie technicy mogliby ta prace wykonywac, a inzynierom dac rozwijac sie w innych dziedzinach. Ogolnie na koncu produkcji musisz przetestowac zgodnie z wymaganiami baterie (zespoly baterii) ktore zostaly wyprodukowane..

Maciek

witam , jak wyglądają zarobki na stanowisku Magazynier - Operator Wózka Widłowego i czy język angielski wystarczy w stopniu komunikatywnym?

Czytam wszystkie opinie :) są różne, od najbardziej zadowolonych do bardzo narzekających. No ale tak jest w każdej firmie. To co przeraża to opinia o dziale HR. Jeszcze nikt nie napisał, że rozmowa była sympatyczna. Wiem, rozmowy z działem HR są stresujące. Ale to tylko ludzie, oni mają za zadanie zatrudnić ludzi czy/i specjalistów. Z nam dużo ludzi z firmy NVP :), i ich opinie na temat zakładu. Lecz muszę przyznać, iż osoby które poznałem, a które tam pracują są bardzo sympatyczne, więc wierzę, że atmosfera jest OK. W każdym zakładzie produkcyjnym, załoga bezpośrednio produkcyjna będzie uważała, że kadra jest z łapanki. Ale przecież, NVP się rozwija i rozwija swój produkt. Wiem, bardzo dużo jest na produkcji pracy ręcznej, co w porównaniu do LG, Microvast'a, czy DrexlerMaier'a to NVP jest w tyle. Ale spoko, aby zautomatyzować produkcję trzeba mieć zapotrzebowanie na produkty. Nie opłaca stawiać się linii automatycznych dla produkcji nisko seryjnej - ile modułów obecnie składacie dziennie? Chyba nie więcej niż 50? Tak, macie bardzo młodą kadrę inżynieryjną, ale oni też gdzieś muszą zdobyć doświadczenie. Lecz z moich obserwacji wynika, iż NVP naprawdę potrzebuje kilku bardzo doświadczonych PMów czy NPI inżynierów, którzy wciągą się w tą pracą i popchną rozwój NVP w odpowiednią stronę. Tego nie da się zrealizować tylko owocowymi wtorkami. Ale to co jest fajne NVP ma potencjał aby być b.dobrym pracodawcom na trójmiejskim rynku. I uważam, że Ci którzy tam pracują, mają dużą szansę na rozwój. I to jest dobry czas aby dołączyć do NVP. pozdrawiam Gość

Telefoniczna

Witam rozmawialiśmy poprzednio przez telefon niestety telefon uległ uszkodzeniu Uprzejmie proszę o ponowny kontakt

Katarzyna

Czy nad shift leaderami są Supervisorzy , czy od razu Production Menagers?

@Katarzyna

Dzień dobry Pani Katarzyno. W tym momencie przełożonymi Shift Leaderów jest bezpośrednio Production Manager. Pozdrawiamy!

dzień dobry, czy planowane jest w NV zatrudnienie do obszaru bezpieczeństwa/compliance?;)

@Piotr

Dzień dobry, Zamierzamy zatrudniać osoby w wielu obszarach, w tym także w zakresie safety compliance. Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej https://northvolt.com/career/, gdzie w najbliższych miesiącach powinny ukazywać się oferty pracy w ramach kolejnych sesji rekrutacyjnych, uzupełniających zespół zarówno do bieżącej jednostki operacyjnej, jak i do budowy i uruchamiania nowej fabryki Northvolt w Gdańsku.

KANDYDAT

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Czy język angielski jest na co dzień wymaganym językiem?

@KANDYDAT

Dzień dobry. Rekrutacja odbywa się dwuetapowo - w pierwszej kolejności kandydat zapraszany jest na rozmowę z działem HR, natomiast w drugim etapie bierze udział w spotkaniu z managerem działu, do którego chciałby dołączyć. Jeżeli chodzi o język angielski, to jest on wymagany na wszystkich stanowiskach, z wyjątkiem operatora produkcji. Zapraszamy :)

dzień dobry, czy planowane jest może zatrudnienie w NV na stanowiskach związanych z compliance/bezpieczeństwem ?:)

Witam, Cyklicznie pojawiają się oferty pracy - npi engineer lub manufacturing engineer albo electrical test engineer. Czym spowodowana jest cykliczność? Ludzie są zwalniani po paru miesiącach czy sami się zwalniają? Z zewnątrz bardzo dziwnie to wygląda. Tym bardziej że proces budowany zakładu trwa już kilka lat, podczas gdy takie projekty to max 1 rok i firma już leci z pełną produkcją.

Demon
@Zainteresowany

Ogólnie wiąże się to z rozrostem firmy i zwiększeniem produkcji. Wiadomo, że ludzie zwalniają się sami i są zwalaniani odgórnie, ale też przechodzą na inne stanowiska. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, z mojego punktu widzenia (pracuje dosyć długo tam) to bardziej potrzeba więcej ludzi dlatego ogłoszenia się pojawiają.

@Demon

Ludzie się zwalniają albo są zwalniani. Przerzucani są też na inne, czasami niezwiązane ze swoim zakresem obowiązków, stanowiskami. Ciągła rotacja.

@Zainteresowany

Witam, rekrutacje związane są z rozwojem firmy i uruchamianiem nowych stanowisk. Northvolt dynamicznie zwiększa zatrudnienie, które w tym momencie jest na poziomie 1800 osób we wszystkich oddziałach w Polsce i Szwecji. Jeżeli chodzi o zakład w Polsce, to aktualnie działamy w tymczasowej lokalizacji na ulicy Elbląskiej. W tym roku ogłosiliśmy plan budowy zakładu o powierzchni 50 tysięcy metrów kwadratowych na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego, w którym pracę znajdzie dodatkowych 500 osób. Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu - ciekawych i ambitnych projektów nie brakuje :)

Zadowolona

Pracuję w NVP już dość długo i uważam, że jest to bardzo fajne miejsce pracy. Wystarczy wymienić: - przyzwoite zarobki i możliwość uzyskania awansu - szybki dojazd tunelem dla zmotoryzowanych, ścieżka rowerowa dla zrowerowanych i dedykowane transporty dla pracowników zmianowych. - elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej dla pracowników biurowych - świetna atmosfera, w której ludzie sobie nawzajem pomagają (!!!) - opieka medyczna dla całych rodzin, owocowe wtorki i ciasta przy okazji okazji Kiedy czytam tu niektóre komentarze zastanawiam się, czy naprawdę pracujemy w tej samej firmie. No i zupełnie gratis w godzinach pracy zmieniamy świat na lepszy. Dla mnie samo to już wystarcza ;-)

@Zadowolona

Ale, że co ktoś z HR czy wyższego kierownictwa kazał napisać taką opinię ;) to co jest wymienione to standard nic wielkiego, a rzeczywistość jest całkiem inna i zarówno stara ekipa aktualna jak i byli pracownicy wiedzą jak jest.

haha
@Zadowolona

A za darmo też zmieniałabyś świat na lepszy? większość tych super warunków ma sporo innych firm w Gda, gdzie nie ma mob i są fajni zarządzający. Za mało widziałaś chyba firm by coś powiedzieć.

Czy jako osoba która skończyła
@Zadowolona

18 lat temu technikum łączności mam szanse na pracę w tej fabryce ... Z elektroniki byłem dobry tylko że firmy w tamtym czasie wyparowały ... Unimor itd

Awruk
@Czy jako osoba która skończyła

Pewnie, próbuj. Do odważnych świat należy!

@Czy jako osoba która skończyła

Zapraszamy :)

Rw

Witam! Chce zapytać o kilka rzeczy. 1. Jak wygląda system pracy? (zmiany itp) 2. Czy w razie potrzeby (w moim wypadku lekarz z którym będę się widział do lipca co tydzień) jest opcja odpracowania/innego porozumienia? Pozdrawiam

@Rw

Dzień dobry. W Northvolt pracujemy na dwie zmiany, w godzinach 6.00-14.00 oraz 14.30-22.30. Podchodzimy z pełnym zrozumieniem do sytuacji, gdy pracownik musi odbyć wizytę u lekarza czy w urzędzie i znajdujemy dogodne rozwiązanie.

Dopiero zaczynam, ale przyjęcie świetne! Rzeczowy on-boarding, miła atmosfera. Pierwsze projekty ciekawe i rozwijające - moim zdaniem super miejsce do pracy.

ZADOWOLONY

Pracuję od pół roku i jestem zadowolony. Dobra pensja, świetna atmosfera i poczucie, że mogę uczestniczyć w budowaniu wielu procesów od podstaw.

Zenon

W tej chwili na produkcji proponują 4000 zł brutto + 500 zł premii.

@Zenon

Nieprawda.W tej chwili nowo zatrudniony zarabia 4000 zł brutto plus ustawowy dodatek z godziny nocne nic więcej.Niech jeszcze jeden pracownik się wypowie dla potwierdzenia.

Nikt

Dokładnie. Jeszcze dodatkowo nadgodziny płacone.

Robert

Ile dostaje się na produkcji na chwile obecna na start? Kwota nie jest podana w ogłoszeniu

@Robert

Dzień dobry Panie Robercie. Pracownikom produkcji oferujemy na start 4000 PLN brutto. Zapraszamy! :)

Janusz
@Northvolt Poland Sp. z o.o.

Czy do pensji 4000 zł brutto dochodzi jeszcze jakaś premia frekwencyjna czy wydajnościowa?

K

W NV mam przywilej kontaktu na co dzień prawie ze wszystkimi - szef, menedżerowie, biuro, inżynierowie, produkcja, ekipy ze Szwecji. Przychodząc do NV w ub. roku widziałem komentarze o toksycznych bateriach, klejach, mobbingu czy szwedzkim wyzysku. Nic z tego się do dziś nie potwierdziło. Co więcej - od pierwszych dni przyjęto mnie jak "swojego" a atmosfera pracowania z ludźmi którym naprawdę zależy na dobrej robocie napędza mnie każdego dnia. Zdarzało mi się pracować po "naście" godzin z własnej woli ale nawet wtedy szefostwo przychodziło przede mną a wychodziło po mnie. Ciężko mówić o wyzysku, kiedy każdy dookoła równo zasuwa aby pchać firmę do przodu i każdy ma na głowie jeszcze więcej od Ciebie. Czy jest to normalne? NIE - ale firma się ciągle rozwija a bez pracy NIE MA efektów. Mentalność polskiego socjalu gdzie oczekuje się czegoś za samo bycie nie pozwoli zrozumieć ludziom o co tutaj chodzi. Zrozumieją Ci którzy zakładali własne firmy i mozolnie budowali swoją markę. W ciągu roku firma z 50 pracowników urosła do 150. A będzie 600. To nie jest normalne tempo i nie jest to stan stabilny - wiele się zmienia, ludzie się uczą roboty i samych siebie, procesy się zmieniają i trzeba się dopasowywać do sytuacji o których nikt nie miał wcześniej pojęcia. Normalne, że są problemy. Czasem ktoś odejdzie i do dziś niektórych mi bardzo brakuje ale zmian się nie uniknie. Zakładanie, że w tak "niesamowitej" firmie jak Northvolt powinni być przecież ludzie, którzy przewidują i ogarniają problemy zanim się pojawią jest nierealne. Zasoby (ludzie, pieniądze, wiedza, czas) zawsze będą ograniczone. Wygodnie wskoczyć do dojrzałej organizacji gdzie wszystko jest już poukładane (struktura, procesy) ale raz, że byłoby cholernie nudno :) a dwa - większość kadry, która tworzy tą firmę przecież nie odejdzie jak wszystko dojrzeje - najlepsze miejsca będą już zajęte. Co do komentarzy: - Rekrutacje - może i czasem kuleją ale jak do niedawna dział HR w liczbie 2-3 osób ogarniał jednocześnie setki kandydatów na kilkanaście stanowisk, wypłaty, nadgodziny, onboarding nowych pracowników (ciuchy, szkolenia, ID), BHP i bieżące problemy to nic dziwnego, że coś gdzieś nie zagrało. Każdy może napisać że przecież to ich robota no i co to za management żeby nie zatrudnić więcej ludzi do HR... ale patrząc na to "od kuchni" mam ogromny szacunek dla ich pracy bo mało kto by dał radę a już jest lepiej. - BHP - przewijają się tu ludzie, którzy obsługują też inne fabryki w Polsce (dostawcy, szkoleniowcy, instalatorzy itp) i najczęstsze komentarze, że poziom BHP tutaj jest przesadzony i po co te środki ochrony skoro w podobnych miejscach tego nie ma - Klimat na produkcji - Rzeczywiście czasem świat biurowy i produkcyjny wydają się oddzielone ale to złudzenie - wiele trybików musi się zgrać jednocześnie, żeby machina działała a czas goni. Nie ujmując nikomu - niektóre stanowiska operatorskie nie wymagają wyjątkowych umiejętności do bycia zatrudnionym i zdarza się, że przy dużej ilości osób na małym terenie tworzą się klimaty z oper mydlanych gdzie ktoś kogoś lubi mniej, ktoś robi afery o nic albo się najzwyczajniej opierdziela przez co reszta musi nadrabiać - co robi jeszcze więcej problemów. Z czasem problematyczne jednostki odpadają bo nie pasują do całej reszty która dba o robotę. Awanse/migracje ludzi z produkcji do innych działów są najczęstsze więc te stanowiska są pewną furtką do dalszego rozwoju i poznania firmy. - Poziom płac - z jednej strony są odpowiednie do słabej sytuacji na rynku ale faktycznie - szału nie ma. To jakby podatek od bycia częścią firmy z dużym potencjałem na tak wczesnym etapie. Sam na starcie dostałem niewiele w porównaniu do ofert w zawodzie ale przeważył klimat i to był dobry wybór. Mój wkład w firmę został dostrzeżony i odpowiednio wynagrodzony tak jak wielu innych osób w ostatnich miesiącach. Dofinansowanie do szkoleń, pomoc w rozwoju kariery, elastyczne podejście do czasu pracy itp to nowe rzeczy ale budujące coś, czego sama wypłata nie odzwierciedli. === Reasumując - mój punkt widzenia jest specyficzny. Nie pracuję w Northvolt dla owocowych wtorków, opieki medycznej czy potrzeby ratowania klimatu. Jestem tutaj bo lubię robić dobrą, nigdy-nudną robotę bez zbędnego "pitolenia", wśród genialnej ekipy gdzie panuje rodzinny klimat a każdy się stara bardziej od osoby obok i codziennie patrzysz z radością jak to wszystko rośnie bo jesteś tego częścią. - Jeśli zastanawiasz się nad aplikacją a masz podobne potrzeby - niezależnie od stanowiska będziesz czuł się tutaj bardzo dobrze. - Jeśli jesteś pracownikiem, któremu coś nie pasuje a zależy Ci na firmie - działaj. Jeśli Twój "menago" nie ogarnia - idź do samej góry. Każda merytoryczna krytyka jest potrzebna, wiele usprawnień jest ich wynikiem. - Byłym/niedoszłym pracownikom chętnym wylewać anonimowe smuty na forach jak ten powiem tyle: praca jest jak związek - mimo prób nie zawsze obie strony do siebie pasują. Trzeba odpuścić i szukać dalej. Nic na siłę, szkoda życia.

śmieszek
@K

rzeczywiście tempo rozrostu firmy jest potężne - chyba dla miernot. LG Chem w czasie gdy NV się "rozwija" zwiększyło zatrudnienie z 3k do ponad 10k, a ludzie cały czas się zwalniają, ale to temat na inną dyskusję. Turbulencje nie są spowodowane marudzeniem pracowników tylko brakiem kompetencji góry. Jeśli coś od początku idzie źle, to uwierz z czasem będzie coraz gorzej. Początki to podstawy i od nich wszystko zależy. Jak jest coś skopane to tylko się to pogłębi. Ludzie chcą dobrze zarabiać, a nie pchać obcą firmę do przodu tylko dlatego że to nowy projekt i może coś wypali. Czy dla Dobrego Pana ze Szwecji zrezygnujesz z rodziny, pieniędzy i czasu wolnego, tylko po to aby ktoś się poklepał po plecach, bo siedzisz tyle czasu za miskę ryżu? Niestety mentalność niewolnika. Będę zasuwał ile się da, to Pan mnie pochwali. Z drugiej strony ciekawe czy dobra atmosfera motywuje do walki na oddziale onkologicznym?

lelo
@K

Wow jestem pod wrażeniem. Chyba mamy doświadczenia z całkiem innych firm albo zwyczajnie to co jest napisane mija się z prawdą... Myślę, że potwierdziłoby to sporo osób, który pracowali tam od początku, mieli ambicje i chęci a zderzyli się z ogromną ścianą - nie będę pisać czego. A ambicjami i świadomością, że coś "budujesz" rodziny nie wykarmisz i nie opłacisz kredytu.

mem
@śmieszek

W punkt opinia - zgadzam się. Kiedy skończy się u nas mentalność "niewolnika" zapierdzielam i czekam, aż mnie ktoś poklepie po ramieniu.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Northvolt Poland Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry. Jest to zależne od stanowiska, na jakie aplikuje kandydat. Jeśli jego przyszłym przełożonym jest osoba nieposługująca się językiem polskim, to rozmowa jest prowadzona w języku angielskim. Jeżeli wszystkie osoby uczestniczące w rekrutacji znają język polski, to spotkanie odbywa się w języku polskim. Istnieje jednak możliwość przeprowadzednia części spotkania w języku angielskim, jeśli ten język jest wymagany na danym stanowisku pracy. Zapraszamy :)

Obserwator

Mam znajomych, którzy pracują w Northvolt i słyszę same pozytywne opinie o tej firmie. Patrząc na to, jaką przyszłość ma ta branża i jakich klientów oraz inwestorów ma Northvolt, to praca dla tej organizacji może być bardzo przyszłościowa. Sam regularnie przeglądam ich oferty pracy i obesrwuję ich działalność z zainteresowaniem.

Radek

Chciałbym podziękować za współpracę całej ekipie, która nie wymiękala choćby bylo ciężko, za uprzejmość, wspólny progres jaki zrobilismy od początku. Niech lead tylko pozwoli wystartować z przytupem i się rozwijać, to niejedna osoba jeszcze pozytywnie zaskoczy. Kibicuję Wam gorąco ! :)

Łomiarz
@Radek

Trzymaj się Radzio i powodzenia!

Robak

Moje pytanie, kiedy firma zacznie wywiązywać się z kodeksu pracy i zacznie w końcu przestrzegać praw pracowników? Na serio trzeba to zgłaszać inspekcji pracy by w końcu coś się poprawiło? PIP przyjedzie i zrobi pomiary NDS, NDSCh, NDSP i NDN... W firmie mamy inspektora BHP? Ludzie trują się klejami a wszyscy przyklaskują, hałas od pseudo wentylacji, całe wyziewy wywala poza zakład a wszystko jest zaciągane przez otwarte drzwi ponownie na halę i wszyscy zadowoleni, przecież życie polaka i tak nic nie znaczy. Ważne, że public relations dobrze działa, będzie gorzej jak ktoś się rozchoruje albo umrze, wtedy popłyną miliony na prostowanie sprawy. "Czynniki szkodliwe występujące w środowisku pracy mogą przynieść szkodę bezpośrednio i natychmiast (np. poparzenie się odczynnikiem chemicznym) lub w szerszej perspektywie czasowej, jeśli pracownik narażony jest na ich działanie przez dłuższy okres (np. alergie, choroby skórne, astma czy pylice)." "Czynnik uciążliwy w środowisku pracy to czynnik, którego oddziaływanie na pracownika może być przyczyną złego samopoczucia lub nadmiernego zmęczenia. ... W zależności od poziomu oddziaływania lub innych warunków czynnik uciążliwy może się stać szkodliwym, a szkodliwy niebezpiecznym."

Vk45
@Robak

W punkt, uścisk ręki prezesa nie spowoduje że nowotwór się cofnie. Państwowa inspekcja pracy widocznie już ma zapłacone, (usunięte przez administratora)

TomyNela
@Robak

Mi pewien Fin powiedział, że ekologia jest w Szwecji, Niemczech itd., a. Polska jest daleko za ... pod tym względem, wiec nieważne jaki (usunięte przez administratora) będzie robiony to władze w Polsce będą się cieszyć, że kolejna wielka inwestycja. Niestety póki nie ma przepisów, skorumpowani są urzędnicy to będzie ciche przyzwolenie na łamanie norm odnośnie szkodliwych substancji. Ale dla niektórych możliwość bycia poklepanym po plecach przez szefa jest ważniejsze, inaczej bycie wyr*chanym na szkodę zdrowia i życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Northvolt Systems Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Northvolt Systems Poland Sp. z o.o.