DHL

Opinie o DHL

byly pracownik

moja noga tam nie powstanie norme maja za durza jak pytalem sie ludzi to prawie nikt jej nie wyrabial a najlepsze jest dhl w niemczech nie dosci ze norma na piku mniejsza to gdzie porownywaci ich zarobki do naszych czlowiek wie chociaz za co robi

Pick
@byly pracownik

A jakie zarobki są w Niemczech? Wiesz może?

@byly pracownik

Nie ma co porównywać tego co jest w Niemczech do tego co jest tutaj. Oddziały mają swoje wizje.

Navegante

Co najmniej 5 krotnie wieksze, Polska jest jednym z krajow taniej sily roboczej

Hihi
@byly pracownik

Nie wiesz wszystkiego.. Są bezmózgi ktore skracają sobie przerwe zeby podbijać te norme i robic ponad 100%.

Polak u Hansa
@Pick

1600 $....pracownik magazynowy, i niższe normy.

Olek
@Navegante

ja tam słyszałem nieciekawe opinie o pracy w zalando w LAHR, przytocze chociazby takaa opinie dziewcxzyny mieszkajacej w niemczech i pracujacych w zalando w lahr. :"Jeśli chodzi o tą część to SZKODA MI SŁÓW. Tylu fałszywych ludzi w jednym miejscu jeszcze nigdy nie widziałam. Niektórym mam ochotę przywalić (ładnie to określając). Jeśli ktoś z was ma ochotę tam pracować, UPRZEDZAM ! Uważajcie co mówicie i komu mówicie a nawet co robicie. Jest tam tylu kapusiów a w szczególności mentorzy, że sobie nie wyobrażacie. Uważajcie też na Francuzów! Ale tak naprawdę w każdym miejscu pracy jest tak samo. Ludzie są przeróżni. Nigdy nie wiesz na kogo trafisz . Ogólnie ciągle ktoś z stamtąd odchodzi i ciągle ktoś przychodzi. Co mnie wcale nie dziwi. Kolejnym faktem jest to, że ludzie zaczynają określać to miejsce jako psychiatryk ????. Głównie za sprawą ludzi. Praktycznie nikt nie jest zadowolony z pracy tam. Oczywiście osoby, które zaczynają są podekscytowane i myślą, że jest to świetna praca. Jednak po kilku miesiącach człowiek zdaje sobie sprawę w jakie gówno wlazł haha.."

Standardy
@byly pracownik

Za(usunięte przez administratora) jak to Morawiecki powiedzial co nas obchodzi ze Niemcysa dumni ze Niemcy sa w szoku ile my to nie wyrabiamy a czy, ktis wspomniał ze Niemcy sie śmieja z naszych zarobków??? Gdzie premia Covidova juz Luty czyżby to bylo na tyle dobrze ze sie otwiwraja dwa nowe zaklady obok Zalando bedzie rywalizacja i walka o pracownika!!!!!!

@Standardy

Jakie zakłady, napisz coś więcej.

Żabcia

Właśnie:)

hahahaa

te zakłady juz 2 lata sie otwieraja a poki co nie ma nawet fundamentów takze moze za 10 lat bedzie rekrutacja na budowe

@hahahaa

Jak Amazon otworzyli to też odchodzili bo tam lepiej a potem wracali.

Majster
@hahahaa

A ty będziesz pierwszym łopatowym menelu

fgds

dokładnie

Siwy

12€ pH

byla pracowniczka
@byly pracownik

jakby ci ktorzy (usunięte przez administratora) ponad norme troche zwolnili to by nie byla taka wysoka i wszyscy by wyrabiali. Tak to przez takich ludzi ciezko sobie dac rade

Haha
@Hihi

Żeby wyrobić normę, a nawet ponad nią, nie trzeba skracać przerwy. Wystarczy normalnie pracować, a nie latać na ploty, do kibla, albo włazić liderom czy mentorom w 4 litery... 20% premii się wtedy dostaje bez problemu.

@Haha

Niestety ale się mylisz ja zawsze robie normę może ze 4 razy mi się nie udało zawsze chodze na wsparcia to samo na nadgodziny nigdy nie pyskuje i za to ze robie swoje przez dwa lata pracy miałem dwa razy 20% podkreślam błędy zawsze w normie. I teraz o co mi chodzi otoz właśnie po 20 dostają ci co się opierdzielaja i kabluja. I gdzie tu sprawiedliwości. Juz pomijam fakt że nigdy mi lider nie powiedział dobrego słowa czy też dlaczego taka premia a nie inna. I powiem tyle ja juz przestałem się starać bo i tak nic z tego nie mam i z nadgodzin tez zrezygnowałem niech (usunięte przez administratora) chodzą. Pozdrawiam serdecznie tych liderów którzy są sprawiedliwi a wiem ze są tacy.

Kiki

Hej chciałbym spytać czy ktoś może się orientuje kiedy będą jakieś rekrutacje ?

zmiana nocna

a dlaczego na nocnej zmianie lider z pika ma w swojej drużynie swoją dziewczynę? Tak słyszałam i ciekawe że to on przyznaje jej premie pewnie ma 20% cały czas............. To chyba nie jest do końca sprawiedliwe prawda? Bo my musimy sie napracować żeby dostać premie zglaszac usprawnienia i tak dalej. A oni sobie spaceruja razem dumnie po zalando i nie wiele robią ale hajs sie zgadza............

nocka
@zmiana nocna

ostatnio ludzie o tym gadali w autobusie i ktoś nawet mówił że tą cała madzie chca na lidera szykowac. taki to jest układ w dhlu że swój swojego wyciąga ale dziwi mnie to że nikt z tym nic nie zrobił. Przecież podobno dominisia taka syper menadzerka była i pozwoliła na takie cos? Szkoda gadac myslalam ze chociaz na nocy nie bedzie ukladow

@zmiana nocna

Jak dla mnie i jedno i drugie wywiązuje się ze swoich obowiązków więc czemu ma nie dostawać premii? A po drugie nikt nikomu nie jest w stanie udowodnić że jest z kimś w związku ???? Radzę się przyjrzeć swojej własnej pracy bo nikt kto robi normę, nie chodzi na zwolnienia i nie odwala numerów ma normalnie przyznawaną premie ????

Pikujący
@Nocny Marek

No nie powiedział bym. Zawsze znajdzie się coś żeby Ci premiera uwalić :) Żaluje ze nie jestem u drugiej liderki bo u Niego w zespole to wieczne kwasy.

@Pikujący

Bez problemu można się do niej przenieść - powodzenia życzę skoro sądzisz że u tej służbistki będzie lepiej ???? Tam ludziom z wyrobioną normą potrafi powiedzieć że stać ich na więcej i obciąć premie na 17,5.

..1234
@Nocny Marek

To ciekawe bo słyszałem że niektórzy dostali u niej 20. A u niego poza PS nikt :/

nocka
@Nocny Marek

mówicie o tej liderce co w ciąży do pracy przychodzi?

@nocka

Tak o tej xD No nie wiem kto tam dostał 20% - dobrze znam się z osobami z tamtego picka i pełną premie dostały trzy osoby a na drugim premie miały obcięte osoby z błędami albo po l4 ewentualnie z mega słabymi wynikami. :)

Yhyyy
@Nocny Marek

Gdybyś pracował to byś też dostał pełną a tak marudzisz narzekasz a pracować się nie chce :) szukasz sensacji robisz w grupie zamęt. Ale twoja umowa kiedyś się będzie kończyć i będziesz skwierczał jak skowronek co by Ci ja przedłużyli:) pracuje od początku na nockach i wszyscy liderzy są spoko. Każdy z nich ma jakieś wymagania ale i na każdego można liczyć. Nie zdarzyło mi się aby jedno czy drugie było nie mile. Rob swoje a ocenią Cie sprawiedliwie. A jeśli nie robisz to nie licz ze będziesz oceniany jak ci którzy się starają bo to dopiero było by nie uczciwe.

Nocka J
@zmiana nocna

Słuchajcie co do Magdy jest to naprawdę sumienna osoba i bardzo pracowita współpracowałam z nią na pack'u wiele razy i nie mam do czego się doczepić, PS to nie łatwe stanowisko pracy a to czy jest z liderem czy nie to tylko ich indywidualna i prywatna sprawa i Wam nic do tego. Wykonuje swoją pracę i to jest ważne. Trzymam kciuki żeby została liderką bo zasłużyła. A Wy zamiast zazdrościć i szukać sensacji do obrobienia komuś tyłka bo zapracował na coś i ma szansę awansować zajmijcie się sobą i weźcie za robotę

green
@Yhyyy

Ha ha ha .Wszyscy liderzy spoko. Zapraszam do nowego lidera na pack, Ciekawe czy wtedy powiesz spoko.

XOXO

Czy grupa R4 ma teraz pracujący weekend?

Red
@XOXO

Tak

Huszarah

Czemu nie można chodzić chociażby w tych chirurgicznych maskach .

Ktos
@Huszarah

Bo już wymyślają od rzeczy i w (usunięte przez administratora) się przewraca. Gdzie w magazynie takie maseczki, ludzie zaczną mdleć to może Przemyśla aczkolwiek widać, że idzie to coraz bardziej w złą stronę. I co to za teksty, że na magazyn nie wpuszcza cię bez tej konkretnej maseczki. CYRK!

Huszarah

KIEDY BĘDZIEMY MOGLI ODDYCHAĆ?

Pick pick

To że wpisuje w system wniosek urlopowy to żadna łaska - każdy ma w końcu jakieś obowiązki... To że ktoś jest liderem nie znaczy że trzeba być wdzięcznym że cokolwiek robi - od tego jest.

Nocka
@Pick pick

Ale niektórzy nawet tego nie ogarniają jak Pan z pack.

wsiok z nocnej

o pracy dla DHL - GŁUCHÓW słów kilka + (plusy) praca nocnej od niedzieli do czwartku, dzięki temu są wolne weekendy komunikatywni liderzy nie ma ciągłego dźwigania ciężarów (zależnie od działu) po kilkadziesiąt kilogramów, co często bywa synonimiczne z pracą na magazynie nie ma większego problemu ze zmianą działu, sam przeniosłem się z packa na picka i nie żałuję. są ciepłe posiłki, dofinansowane - nie każdy ma czas by taki sobie przyrządzić do tej pory pieniądze zawsze się zgadzały i zawsze były na czas ( pracuję od Listopada 2020) dojazd pracowniczy - (minusy) nie ma jednej zmiany nocnej, są różne godziny startu pracy mentorzy, szczególnie z reda, nie czują się odpowiedzialni za jak to określają "nie swoich ludzi", czyli z innego działu czy zmiany nie wszyscy mają wpojoną idee pracy w zespole, pickerzy z reda często stawiają wózki gdzie popadnie, nierzadko zastawiają dworce z WANnami jest za mało PS-ów na picku (Green), nie zawsze można ich złapać, dużo chodzenia mają. Ogólnie opinia o pracy zależy od nastawienia. : )

Fancycków
@wsiok z nocnej

Ile ci dali pajacu ile ci dali,ile ci dali pajacu ile ci dali?????

@wsiok z nocnej

A jak oceniacie mentorow z nocki?

ŁKS

Bo to jeden z nas!

Huszarah

Czemu te maski tak śmierdzą. Nie da się w nich oddychać. Chcą nas karawanami wywozić zamiast autobusami .I jeszcze mają nam dłubać w nosach co 2 tyg .

Huszarah

Wont z tymi nowymi maskami .

Wsadźcie sobie w (usunięte przez administratora)te maseczki. Zapraszam dyra z góry na 8 godz pracy w tej (usunięte przez administratora). Były chirurgiczne dużo lepsze to źle trzeba było coś spier.....żeby ludzią za dobrze nie było. Jak mam się zarazić to się nawet w sklepie zarazę a nie takie (usunięte przez administratora)w pracy.

Jolasia

.. Starasz się robić norme nawet ponad norme itd i zero premii a taki nierób nie robi normy i ma cała premie gdzie tu logika

Mis
@Jolasia

Zgadza się. Od dawna juz tak jest . Laserom dają a tym co naprawdę pracują nie . I to ma ludzi motywować. Śmiech nic więcej.

Blue

Dzisiaj rano autobus miał stłuczkę w okolicy Wolborza. Dali Wam wolne czy innym autobusem dowieźli do pracy?

XYZ
@Blue

Wypadek był w drodze z pracy do domu.

@Blue

To był odwoz nocki.

Czy w związku z kradzieżami w szatniach ochrona będzie teraz pilnowała szatni?

She

Kiedy będzie premia świąteczna? Ile wynosi?

ez
@She

450 na lapsko i do 20 przelew

Ali
@ez

Czyli dokładnie jak rok temu

4tq2
@ez

Piszę 21 - go więc chyba jeb... tematem z pały! Bo nic nie przyszło. Na drugi raz zanim coś chlapniesz sprawdź czy ci się czasem nie śniło.

Pack

Ja się zastanawiam jakim prawem ludzie z paka są przenoszenia na stałe na pik w (usunięte przez administratora) .... Się już poprzewracało tej firmie .Jest coraz gorzej jeszcze chwila i każdy spierdo..... Tak jak te szkolenia na co to komu żeby później ganiać ludzi po wszystkich działach (usunięte przez administratora) robicie i (usunięte przez administratora) jak na każdym jednym magazynie a myślałam że tu będzie inaczej że to jedyna porządną firma jak widać myliłam się

Pack
@Pack

Nic nie bylo mówione że jesteśmy przeniesieni na stałe. Było mówione że jeszcze wrócimy tylko nie wiadomo kiedy.

Racja
@Pack

Na umowie masz napisane: „Pracownik magazynowy - dział Pack” czy „Pracownik magazynowy” ? Myśle, ze odpowiedziałam na Twoje pytanie. Taka kolej rzeczy może spotkać każdego niezależnie od stanowiska, czy to pracownik magazynowy, czy lider czy area

Merero

Zwroty zeszły na psy !!! Atmosfera i co niektórzy ludzie zeszli na psy ! A było tak fajnie

@Merero

Jak sobie kogoś upatrzą nawe te osoby żółtych podkoszulek to ładnie oczerniają i nastawiają innych bzdury gadają do lidera i dalej. Takie sprawy należałoby wyjaśnić nie tylko w Zalando,

Merero
@Gosc

Ludzie zrobili się zawistni podli jak by mogli to utopili by Cię w łyżce wody! Mi to się śmiać chcę z niektorych biegają za liderami jak by mogli to weszli by w (usunięte przez administratora) żeby coś osiągnąć

Gredzik

Wazelina az milo jak się popatrzy co nie którzy odstawiają to aż rzygać chce.. jak tak można Panie trochę ogłady dla siebie chodzę tam 50x dziennie i widzę ze co niektóre mają na dużo pozwolone .. A obserwują mnie bo od tego tam jestem robię swoje i wychodzę ! Wymyślają dokładają nam pracy niech podwinią rekawy i sami tak pobiegają a tylko potrafią się mądrować

Na redzie też.

A z redu widać.

patrzę i widzę co się dzieje..
@Merero

na IB na jednej ze zmian pewna liderka miała pełno wazelinek. Na jej redzie mentorki tyłki jej lizały. Teraz to się skończyło, bo nagle zmienili lidera i niestety podlizywanie się skończyło.......

@Merero

Np.Na redzie zwroty. Są tam też co nie które podłe osoby jak kogoś nie lubią lub upatrzą to potrafią w perfidny sposób nastawiać kolegów koleżanki aby komuś umilić pracę. Fałszywe oczerniają wyżej. Tak się też dzieje i niech się wreszcie to skończyć. Nikt nie będzie cały czas tego znosił.

Spoko

Na red recive to bylo

Gredzik
@Spoko

U nas na blue na bieżąco to jest..

Czy wy widzicie w ogóle że "góra" totalnie nas olewa? Niezależnie czy są sygnały w internecie, czy na magazynie to ewidentnie zdanie pracownika tutaj się nie liczy. Nic nie jest robione by te opinie były inne, nic nie jest robione by na magazynie było dobrze. Ciekawe kiedy zarząd się obudzi, może wtedy gdy ludzie zaczną się masowo zwalniać, albo ludzie powiedzą dość i odejdą od stanowisk.

Jakoś nie widać zeby ludzie się buntowali. Jak to mówią liderzy nikt nikogo na siłę nie trzyma . A jmjak były osoby które się stawiały to ich pozwalniali. Ludzie widzą co tu się dzieje ale czesc toleruje bo musi a część po prostu olewa. Potrafią się zalic w szatni czy autobusie. Po co tu piszecie myślicie ze to coś zmieni . Oni maja na to wyrąbane nie licza się z ludźmi oni potrzebują (usunięte przez administratora) tylko. A ludzie sami się na to godzą i niestety to się nie zmieni. Ale juz tylu chętnych do pracy nie znajdą bo juz tyle osób przerobili i miejscowości ze mało im opcji zostało. Zeby praca szla trzeba mieć pracowników.

Czy wiadomo już jakie kroki poczyniła firma w związku z kradzieżami w szatniach, żebyśmy mogli czuć się bezpiecznie? Dlaczego nie możemy mieć swoich kłódek na kluczyk ? Wtedy złodziejowi byłoby trudniej dostać się do takiej szafki, trudno, żeby telefon zostawiać w domu

Telefon powinniśmy nosić przy sobie. To jest praca, a nie więzienie. W innych magazynach telefon to normalna sprawa.

Zeus

Firmapoczyni podobno takie krokibędzie można zostawić telefon i portfel w samochodzie a ci co jeżdżą autobusami będą mogli schować sobie w domu,najważniejsze żeby mamona zgadzała się psychologowi i najwyższym na górze

Z

No to jest właśnie dla mnie niezrozumiałe, że w przypadku gdyby coś się stało w domu pod Naszą nieobecność, to dowiemy się o tym dopiero na przerwie, lub w ogóle po pracy. Przecież i tak powyżej 10 minut, to skaner zaczyna naliczać czas nieproduktywny, więc wyszłoby kto nie pracuje.

@Z

Dokładnie, kto ma pracować to będzie pracował czy z telefonem czy bez. Ogólnie praca nie jest zła, ale te zakazy to już lekka przesada. Biżuterii nie wolno nosić, telefonów również. Ubrani wszyscy jednakowo jak w więzieniu. Włosy trzeba związywać już nie tylko w kucyka ale jeszcze krócej... No masakra jakaś. Jeszcze ostatni pani ochroniarz szukała informacji, gdzie było napisane, że można mieć przy sobie tylko 6 cukierków :/ Może niedługo będą sprawdzać jaki kształt ma cukierek, jak okrągły to ok, a kwadratowy już nie może być, bo kąt prosty może nam uszkodzić gardło.

tiaaa
@Z

wy z picku to myslicie ze tylko pick jest w tej firmie? jest masa stanowisk gdzie nie nalicza im zaden skaner nieproduktywnosci i juz widze jaka mase leseró i nierobów by tylko połzmiany łeb w telefonie trzymała a co do kontaktu to komus z domu daj numer tel do twojego lidera i beda mogli zadzwonic na magazyn proste? mozesz tez podac numer do biura do hr i gwarantuje ci jesk ktos z rodziny zadzwoni to cie powiadomią

Niecny krecik

Tylko liderzy i wyżej od nich mogą nosić swoje prywatne komórki a wszyscy niżej od lidera już nie :P Zapewne powodem jest to, że gdyby wszystkie żółtki miałyby wchodzić ze swoimi telefonami, to by pewnie zaczęliby się w nie gapić i byłyby przez to przestoje, jak nie gadki między ludźmi na liniach to jeszcze by komórki miałyby dojść. Firma raczej nie zdecyduje się na taki krok bo dużo by na tym traciła.

XD
@tiaaa

Tak, już będę podawał wszystkim w DHL-u numery członków rodziny. Bo każdy na magazynie będzie musiał wiedzieć co dzieje się u mnie w domu. XDDD

Justa
@Niecny krecik

Przeciez firma sprzatajaca tez ma telefony

Red
@tiaaa

Zanim towar trafi na Pick musi przejść przez receive i stow, także są jeszcze inne działy. Poza tym później pack i ship. Każdy ma naliczany NTT, ale na inny sposób, na zasadach dostosowanych do specyfiki konkretnego działu

@Justa

I kieszenie w ciuchach roboczych, nie to co my....

Ladaco
@Z

A co to w ogóle ma być czas nieproduktywny? Są normy i je wyrabiamy o co wiec chodzi? Jeśli zrobisz za mało to nie masz premii ale jeśli zrobisz więcej niż trzeba to nie masz nic! Taka sprawiedliwość!

antej

wezcie sie za mentorki bo nie robia nic a kase biora

@antej

Na którym dziale nic nie robią?

Majkel

Na każdym, tylko ploteczki i spacerki po piętrach, area już dawno nie był na obchodzie, jak widać oni już olewają wszystko po całości. Kiedyś jak area wpadł i tak się przeszedł po magazynie to mentorom aż się z tyłka kurzyło i liderzy zabrali się za pracę. Liderzy tylko z nosem w monitorze i na bieżąco sprawdzanie słupków, a mentorzy na luzie mają wywalone na wszystko. Tak to my daleko nie zajdziemy :)

Aggga
@Majkel

Idź zapytaj area czym ma zajmować się mentor to się zdziwisz.

@Aggga

Napewno nie staniem. Ale wy tylko kablować potraficie nic więcej. Nie które jak założyły czerwona koszulkę to chyba zapomniały skąd przyszły i kim były.

@Aggga

Na receive mentorki procesują jak każdy inny pracownik, tylko dwie lub trzy są oddelegowane do pracy na stanowisku mentora czyli pomoc pracownikom, doposażenie stanowisk.

Aggga

Z tego co widzę na picku też jest jak receive są mentorzy w picku i na audycie wanien a 3 jako mentrzy za to mentorow stow wiecznie nie ma

Ryjek
@Aggga

Podobno mają ludzi pilnować tak mówił lider

Joanna

Czy ja wiem... Przyjdą nowe osoby na wsparcie a mentorki brak, ploteczki tylko itd a z tego co słyszałam to wiecznie te same osoby są odbite na mentora, może jakaś zmiana czy coś? Inne też chcą się wykazać a nie ciągle przy stole. Pozdrawiam.

@Aggga

Mentorzy/rki na stow są cały czas w procesie. Nie spotkałem się aby ich nie było, zawsze pomocne i miłe.

????

dziekuje

Hahahaha

Na pewno nie na blue bo tam może jednak czy dwie procesują reszta nie.

Gigi

Na Stow blue to był taki jeden mentor on to dopiero nic nie robił. Tylko z liderka wszędzie łaził i przy biurku siedział bo był mądrzejszy od niej. Ale niestety jego liderka poszła na reciv i skończyło się krycie tylka . A że się przeskrobało to i za pracę podziękowali. A mówiliśmy przyjdzie Kryska na Matyska.

Haha
@Hahahaha

Dokładnie. Nawet expresu nie chce im sie spikowac bo lepiej spacerować. Wygodniej powiedziec pickerowi zeby przerwal wanne i pobral express. Wiele zmian by sie przydało na piku, wiele niedociągnięć wciąż.. Mentor? I co ty robisz tu uuuuuu co ty tutaj robisz?

Recive okej

Mentorki i mentorzy z recive są w porządeczku. Pracują i nic nie można im zarzucić choć niektórzy bardzo bt chcieli. Naprawde mentor na recive a mentor na piku to niebo a ziemia. Może dlatego że Maciej ma wszystko na oku...

Kibole=Patusy

ŁKS? Ten klub z Łomży?

Ot i pokaz jacy ludzie pracują na zalando. Słownictwo jak żula z bramy albo jeszcze gorzej. Coz nie ma się co dziwić ze maja was za patologie.

Ladaco

He he ! ostatnio zasłyszane - weź chociaż wannę z butami tak aby coś komputer wykazał!

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Głuchów

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1734.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1501, z czego 210 to opinie pozytywne, 260 to opinie negatywne, a 1031 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL