Opinie o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja materiałów instalacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Warszawa Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1724

Nicky Nick

Zaczyna się coś dziać :D Ponoć od maja mają być podwyżki.... Pożyjemy zobaczymy. Jeżeli tak się stanie to wreszcie będą konkurencyjni na strefie. Jeżeli to ściema to bye bye....

@Nicky Nick

podwyżki to ty zobaczysz jak świnia niebo. rzuca jakis ochlap na odczepne jeszcze nigdy nie widzialem takiej rotacji jak tutaj ledwo ktos przyjdzie juz odchodzi ale jak warunki sa jakie sa to co sie dziwic

Nicky Nick
@Pracownik1

Kasa w granicach 3000 brutto bez nadgodzin byłaby ok....

Co się dzieje ze tyle osob rezygnuje w tym waszym zakladzie? to prawda ze nie jest tak kolorowo?

NickiNiki

Rezygnują osoby, które po dwóch miesiącach spędzonych na nauce nagle zdały sobie sprawę, że będzie trzeba jednak pracować. Ja biegam między liniami i mi się podoba. Poza tym przyjmowali chyba każdego kto przyszedł....

@NickiNiki

Rezygnuja osoby które mają olej w głowie i wiedzą że wszedzie obok za podobną prace płaci się lepiej

NickiNiki
@Pracownik1

No to powodzenia obok....

Wiki

Witam byłam na rozmowie powiedzieli ze się odezwą mija drugi tydzień jak myślicie powinni poinformować chociaż że nie przyjmą a nie człowiek czeka ogólnie na rekrutacji było ok pani od kontroli sympatyczna ale brak jakiej kolwiek informacji zwrotnej

Tytus
@Wiki

Powinni poinformować ale wiem że tego nie robią.

Poinformowany

A po co wam to u was jest tylko start up. Linie beda transferowane do Lapp, gluptaski.

Riposta
@Poinformowany

Nie siejmy fermentu jeszcze nic przesądzonego. Problemy ze startem to nic takiego. Wierzmy, że fabryka przetrwa.

Tytus
@Poinformowany

Laap to Niemcy a LS Cable to Korea Skąd więc idea transferu? Firmy chyba nie mają że sobą nic wspólnego.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Zniesmaczona

Witam, Osobiscie mam trochę inna opinie o tym co dzieje sie w biurze. Pracuje tutaj od kilkunatstu dni ale slyszalam o jakiejś starszej pani ktora podobno zabiera obiady ktore zostana po osobach instalujacych linie kabli i chowa je do torby. Po takich zachowaniach widac ze chyba tak wspaniale w tych kablach nie jest skoro takie rzeczy sie wyprawia. Straszne

Trzeba bylo
@Zniesmaczona

Trzeba bylo na jakies studim isc i magistra zrobic to tez byc bys szefowa byla i prace w biurze miec

Nieprzyjety

Kilka dni temu bylem na rozmowie bo kolega mi polecil mi ta prace. Jakis gosc w okularach mnie przesluchiwal. W zasadzie ciesze sie ze mnie odwalil bo potem powiedzila mi o tej pani. To jakies nie rowne traktowanie pracownikow pani daje jakims wybranym osobom innym nie. Jak jest taka niesprawiedliwosc ciesze sie ze mnie odrzucil widac nie miejsce dla poczciwych ziomkow tylko dla ukladow. Na hali glosno ponoc o tym ale mnie to juz nie dotyczy reszcie wspolczoje uczestnictwa

OK
@Zniesmaczona

A ja ja lubie to szefowa kadr jest ok walczt o swoje dziewczyny i tyle..... Jeszcze tu nie pracuje ale będę.,,,,, To ze im daje obiady to chyba dobrze!!!!!!!!!!!!

@OK

Szefem kadr jest Michał bo rekrutacje prowadzi, nie mylcie osób.

Na rozmowie było też bardzo dużo o świadczeniach poza wypłatom, na razie firma nic nie wprowadziła ale co jakiś czas jest zupa jako posiłek regeneracyjny w zwiazku z niskä temperaturą wiec firma mimo to się stara.

Nowa

Michał jest w jednej firmie a ta pani w drugiej mimo że Michał rekrutuje a te panie nie, rekrutują sami panowie ponieważ panie mają inne obowiązki

Sprawiedliwa
@Nieprzyjety

To grupa trzymająca władzę w ls! Zamknięty układ. Tylko znajome tej pani się liczą. Reszcie współczuję!

@Sprawiedliwa

I ukrocila sie niesprawiedliwosc, dzis zostaly dwie porcje sushi wiec pani starsza juz nie rozdawala tylko wziela dla siebie i po temacie. I zeby nikt nie myslal ze to tak wiele porcja 20 zl x2 i 20 dni to jedyne 800zl do pensji. Czy to tak wiele ?

Bankier
@Radek

Skoro tak dobrze liczysz to dlaczego pracujesz w ls?

@Bankier

Bo mam liczydło!?

@Radek

Pani starsza to jakies jednostki specjalne dzis przemyt obiadu byl w prawie pelnej konspiracji. Cala akcja zorganizowana lepiej niz przemyt spirytusu na Bialoruskiej granicy, brawo!!!

@Radek

"Drobne niesprawiedliwosci zdarzaja sie w kazdej firmie" rzekła jedna pani i trzeba to zaakceptowac bo tak rzekła

@Justa

Babcia Gienia ma zawsze torbe pod biurkiem przyszykowana na fanty. Kolo 13 jest kontrabanda uszyta cienkimi nicmi. Pozniej babcia zawija rolki na chate

W obronie
@Justa

Nie nie wolno tak mowic ona nie bierze dla siebie tylko segreguje. Glony daje rybkom, ryz ptakom, warzywa glodnym veganom, rybe kotom a imbir i wasabi okolicznym zulom jak ich popali to trzy dni nie tkna! To jest dzialanosc spoleczna

@W obronie

Babcia Gienia to hit jest podtrzymuje kontrabande rolek, wydziela ciaska firmowe dla wybranych, za granica na miotle latała a teraz jape drze na panie sprzatajace choc nie jest ich przelozona. Od zera do managera od zamawiania wody...

Kasa mała, ale som plusy, można udawać że cos sie robi, jest gdzie się schować i mozna isc na papieroska kiedy ma sie ochote. Nawet jak sie przyjdzie wczorajszym to nikt nic nie mowi. Jak narazie praca na jednej zmiance jak sie to zmieni to i prace sie zmieni.

Nicki Nick

No jak som takie plusy, to jestem ciekowy, czy pryndzej ty zmienisz prace czy oni zmieniom ciebie.... podobno juz kilku takich kopa dostalo od szefa......

Pracownik1

cos mieszaja i wprowadzaja zmiany ale jeszcze mozna sie poobijac jest duzo skrytek, załoga fajna tylko ciapa dokoła i można buty ubrudzic ale ekpia spoko sa ludziki fajne no i zarobki najlepsze po z 3 tysia mozna wycisnac, wiadomo som plusy som minusy na sile nikt nie trzyma ale jak placa to mozna siedziec. no i duzo fajnych dziewczyenk szczegulnie te w biórze daja rade ale u nas na chali tez jest kilka fajnych. oczko jest na kim zawiesic a i jest tez z kim isc na wodeczke na wekendy. |Puty jest luz puty ja tem jestem. Powtorze co mowil mi moj pradziad, zarobić trzeba ale narobić sie nie można.

Wiki

Ja sądzę że narazie przebieraja w ludziach nie dają szansy tym co naprawdę chcą na rozmowie było zadzwonimy a po 3 tygodniach SMS przykro nam nie przeszła pani rekrutacji niewiem na co patrzą ale wiem że nigdy już nie złożę tam podania pozdrawiam wytrwałych i oczekujących na kontakt

Majster

Dla normalnych ludzi to firma dobra na chwilę. Przystanek przed czymś normalnym. Dziewczyny ładne chociaż na produkcji, więc ok.

@Majster

No tak w biurze nie ma na kim oka zawiesic a uwazaja sie za Bog wie jakie madre i piekne.

Op
@Radek

Nawet ludzia z prod część nie powiedzą takie ważne

Mariusz
@Op

Najbardziej wyniosła to ten pudel taki.

niewiedzaca

ktory pudel?

Hodowca
@niewiedzaca

Szorstkowłosy

Misiek
@Op

Nie wszystkie. Niektóre mówią, np. ta nowa blondyna w biurze mówi cześć i się uśmiecha.

Zniesmaczona komentarzami
@Op

A może mężczyzna zamiast czekać aż Pani z biura"część " powie, jako pierwszy się przywita? Kulturalny mężczyzna pierwszy kłania się kobiecie a nie czeka na pokłony...

@Zniesmaczona komentarzami

Ale to nie jest kobieta tylko baranica

Blanka
@Wisnia

To powiedz jej to w twarz, pewnie się boisz bo jesteś życiową kaleką. Jeszcze nie spotkałam się z takim brakiem szacunku do innych osób przeglądając ten portal.

Blanka

@Mariusz

O tak... masakra jaka wyniosła wieśniara i odzywa się jak jakiś ogr...

Wisnia

Ogolnie ok chociaz bhp troche do poprawmy. Od dzis jest pan ktory ma sie tym zajmowac wiec powinno sie poprawic. Planowanie troche zawodzi bo nowi pracwonicy (w tym ja) wciaz czekaja na buty a mozna je bylo zamowic wczesniej. Najgorsze ze panie z biura ktore juz dlugo chyba pracuja wchodza na hale bez butow. Wiec jaki to przyklad a dwa to chyba te podwojbe standardy ze jedni musza drudzy nie.

Magazynier
@Wisnia

Firma ma juz dwoch bhpowcow a jak bylo tak jest

Pppp
@Magazynier

Jesteś na magazynie ? Jest pełna obsada ? Jak tam z pracą i zarobkami ?

A jak praca magazyn ? Może jakaś stawka orientacyjnie ?

Na chwile obecna jest to okolo 2700 brutto max 2900 moze

A jest pelna obsada ? Potrzebują może lidera koordynatora na magazyn albo magazyniera ?

Mariusz K.

WItam, Wszedłem na forum bo słyszałem, że będą targi pracy w Dzierzoniowie z ta firmą. Z tego co czytam to pracownikom przeszkadza tylko to, że ciastek i zupek nie dostają..... Gdzie mam przesłać CV ? Niektórym się w (usunięte przez administratora) przewraca. Chcę pracować. Nie chcę ciasteczek, nie chcę zupek. Zamelduję się na targach i mam nadzieję, że się dogadamy.

Zygmunt
@Mariusz K.

Jedz ciastka to będziesz wielki

Andrzej D.
@Mariusz K.

Skontaktuj się z Michałem Wisniewskim przez Facebooka, zajmuje się rekrutacją do LS Cable & System w Dzierżoniowie. Wyślij CV i napisz o oczekiwaniach.

Mariusz
@Andrzej D.

Rozmumiem ze Pan Michł to kierownik dzialu HR?

@Mariusz

Pan Michał to kierownik produkcji :) Na giełdę zapraszamy w czwartek 31 stycznia, o godzinie 10.00 w MCK OHP ul. Świdnicka 38, Dzierżoniów, pokój 206. Proszę wziąć ze sobą CV :)

Marzena
@McDalena

Średnio na tej giełdzie ogólnie, do tego dowiedziałam sie, że firma preferuje panów, czy to nie jest dyskryminacja? Po informacjach na korytarzu darowałam sobie pokoj 206 i ta "firme" czekam teraz na odpowiedź zza płota stawki lepsze i z tego co słyszałam takich cudow nie wyrabiaja.

Marzena
@Marzena

A pani co byla na gieldzie to podobno mila jest tylko tam w biurze krzyczy podobno nawet na nie swoich pracowników dziwne.

@Marzena

Żadna dyskryminacja. Dziś rekrutowaliśmy na stanowisko operatora produkcji, gdzie trzeba będzie dźwigać/przesuwać szpule o wadze 50-60 kg, zatem poszukujemy mężczyzn do tej pracy. Kobiety są mile widziane w dziale kontroli jakości. Gdy będzie zapotrzebowanie to pojawi się oferta pracy i wówczas śmiało można składać CV.

Odrzucona
@McDalena

A może ja właśnie lubię przerzucać belki!!!!!!? Pytał mnie ktoś co lubię? Ten w okularach na rozmowie był niezbyt mądry wstyd Zresztą brudno tam i pełno błota jak świnie pracują.

@Odrzucona

Można było po prezentacji zostać na rozmowach, nikt nikomu nie bronił. I wówczas byśmy się dowiedzieli co Pani lubi. Jedna z Pań została i porozmawiała z nami. Błoto jest na zewnątrz to fakt, bo zakład jest w budowie. Jest to nieuniknione. Teraz jest błoto, po to, aby niedługo było pięknie :) Myślę, że określenie świnie to znaczna przesada, nikt z nas się tak nie czuje ;) A i żaden z naszych kierowników nie miał okularów.

Po rekrutacji
@McDalena

A ja też miałam rozmowę z dziwnym gościem w okularach właśnie

Justyna
@McDalena

McDonald juz teraz jest pieknie aż mi pisia mieknnie, puzniej bedzie cudnie bo (usunięte przez administratora) przy tej stawce schudnie.

@Po rekrutacji

Bo takowy jest dlatego mogła z nim Pani rozmawiać. Jednakże na wczorajszej giełdzie akurat go nie było.

@Justyna

Cóż... styl pani wypowiedzi to na szczęście nie mój styl. Dlatego nie odniosę się do tej "poezji" bardzo niskich lotów. Powodzenia w pracy lub w jej poszukiwaniu.

@McDalena

Wie pani wole poezje niskich lotow noz dramatokomedie ktora odstawiacie

Obiektywna

I całe szczęście.

Nata
@Obiektywna

Przyszlam na rozmowe weszlam do biura a pani z kadr w okularach z wrzaskiem wyrzucila mnie za drzwi. Stalam na korytarzu chyba godzine, w tej firmie panie z komuny sie nie wybudzily. Nie polecam.

Damian
@Nata

To nic jak trafisz na goscia w okularach to dopiero bedzie. Bylem na rozmowie a typ chcial nie wiem czemu dowod osobisty. Rozmozmowa w jakims kontenerze i dziwne pytania firma parodia

Zadowolony z pracy

Pracuje w fabryce w Dzierżoniowie od kilku tygodni. Bardzo fajna atmosfera w pracy, wszyscy się starają. Fajnych ludzi rekrutują. Trochę bałagan bo fabryka jeszcze nie wystartowała, ale zapowiada się fajnie :D Moje sugestie dla LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji: Tak trzymać ! Lubię atmosferę w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji za: Ludzie

Bardzo zadowolony
@Zadowolony z pracy

Potwierdzam atmosfera w biurze tez jest super!!! Polecam

Jackson
@Bardzo zadowolony

W którym biurze? Tam sami karierowicze!!!!!!!

Mariusz K.
@Jackson

Kto tam jest karierowiczem ?

Madonna

Mariusz K. jest.

Prawdziwy facet
@Zadowolony z pracy

Kochanie, kto Ci to kazał napisać? W co Ty wierzysz? Bierzesz coś czy to tak od urodzenia? Nie spinaj się, po prostu się wyluzuj i to przemyśl. Firma super inaczej. Polecam!

Obiektywna

Witam Naprawdę nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy przecież tu się nic nie dzieje, chodzimy w koło i nic nie robimy i jeszcze płacą. Kawka czy herbatka, tu ciasteczko i tam ciasteczko. Żyć nie umierać. Pączki w maśle. Polecam!

Adamec

Firma ok. Jak na początek niewiele wymagają. Nienarobie sie, jak będą wymagac bardziej za taka kase to sie zmieni

Zostaw merytoryczną opinię o LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.

LS Cable & System Poland Sp. z o.o. w Organizacji