MediaExpert

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MediaExpert

Ola

To chyba było dawno, nowa ekipa ogarnia temat

Sylwia
@Ola

A nowa ekipa miała podwyżki noworoczne, inflacyjne itp.? Nie widać ogłoszeń, żebyście szukali nowych osób, ale uważam, że wypada zapytać na przyszłość :)

Pracuj Nowy wpis
@Sylwia

Przeglądaj ogłoszenia tam ciągle coś się rusza

Danuta Nowy wpis
@Pracuj

W sensie, że co się w tych ogłoszeniach według Ciebie rusza? Stawki stale podnoszą? Jak tu ostatecznie płacą i za jaką konkretnie pracę, może sama się zainteresuję? :D Trudno jakąś premię od sprzedaży wyrobić? Jakie tu ludziom wychodzą ostatecznie?

Lopez Nowy wpis
@Sylwia

patrz tu: https://kariera.mediaexpert.pl/

Rebix! Nowy wpis
@Danuta

Jak masz żyłkę do handlu, lubisz ludzi i nie boisz się pracy, to próbuj. Łącząc powyższe na pewno zarobisz.

Zawiedziony

Obsługa masakra 3 osoby na pełen sklep ludzi jak pytam panią czy mi pomoże to ceny zaczęła zmieniać a potem poszła porażka

nie polecam

ME to firma nastawiona na wyzysk pracownika oraz klienta który przy chodzi coś kupić. Niejasne warunki pracy, brak stabilizacji.... wszystko to już zresztą jest opisane na tym forum. Nie polecam, odradzam, a dla wahających się dodam tutaj nic nie jest związane z elektroniką, czym mniej o niej wiesz tym lepiej, praca dla osób mało ambitnych którzy nie będą zadawali pytań o wypłatę kodeks pracy i standardy pracy, i najlepiej by klienta dobrze robili w jajo. A co do twierdzeń niektórych tutaj komentarzy że za siedzenie nie płacą itp. ludzie nie chcą nic za darmo, ludzie chcą ciężko, uczciwie, rzetelnie pracować, ale za tę pracę chcą godnie żyć, i tego im nie zapewniacie.

Zostaw merytoryczną opinię o MediaExpert - Szprotawa

• Jak się pracuje w MediaExpert?

Zobacz opinie na temat firmy MediaExpert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MediaExpert?

MediaExpert