Opinie o Knapp Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Knapp Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Knapp Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Knapp Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Hmm

Widać, że nic się nie zmieniło, tylko biuro się rozrosło. Fałsz pogania fałsz jak dawniej. Praca na chwilę, by się odbić finansowo lub dla młodych bez rodziny. Dłuższa współpraca dla żonatych grozi rozpadem związku. Która kobieta wytrzyma 6 miesieczne rozstanie- no może pazerna ;) Nie pozdrawiam

Marcinek

Witam. Pisze ta opinie po raz drugi bo chyba ktoś ja usunal lub ja jej nie widze. Praca jest bardzo ciekawa lecz radzę uważać na teamlidera Janusza. Pracowałem pół roku we Włoszech (kto był ten wie kim jestem), z czego te pół roku gość przesiedział w baraku na telefonie. Ten człowiek ma dwubiegunowke, jednego dnia mówi ze młodzi robia super i ze chce nas brac na wyjazdy i pare tygodni później jedzie do biura do Warszawy i gada na mnie jakies chore rzeczy np. że „tańczyłem” na paleciaku? Fakt, wszyscy co tam byli stali i czekali na material ale gość tylko do mnie miał pretensje. Nie wspomnę już o jego obleśnych żartach które mowil do młodych o „chrupaniu miecza” czy „postykaniu się końcówkami”. Jednego dnia był milutki i uśmiechnięty a drugiego dnia załączył się drugi biegun i wyzywał się na małolatach, którym kazał zapierniczać, a sam sie opierdzielał. Jestes dziadku żałosny i dziwie się ze w ogóle ktoś z Tobą robi, bo już od dawna ludzie się z Ciebie śmieją ze jestes chory psychicznie. Wyciągnąłbym z przyjemnością wiele rzeczy tutaj które się działy we Włoszech ale z szacunku do innych pracowników zostawie to dla siebie i nie będę robił wam lipy. Biuro nie raczyło mnie powiadomić o swojej decyzji zakończenia współpracy, musiałem się o niej dowiedziec od osob trzecich.. czekam aż przyjedziesz i mnie pobijesz tak jak zadeklarowales, czekam na ciebie i zapraszam. Ps. W sumie to ci dziękuje bo wyjezdzam do stanow do pracy za pare tygodni za 2x tyle co tutaj zarabiałem. Pozdrawiam wszystkich mechaników poza nim, ciebie spotka karma na starość i tego ci życzę. Zaluje ze nie powiedziałem ci tego w twarz ale bałem się ze strace prace. To tyle z mojej strony!

@Marcinek

Jestem ciekawa czy ta praca we Włoszech jest na polskiej umowie czy na zagranicznej? Możesz napisać ile miesięcznie można zarobić? Zakwaterowanie firma zapewnia? Jakie są warunki? Dużo odbijają z wypłaty? Pytam bo brat myśli się wybrać

Młody

Praca jak praca w stanach. Przepisy bhp za każdym rogiem może Ci wyskoczyć bhp i będzie ciekawie. Do warunków w pracy. Zależy na kogo się trafi. Na różnych lokalizacjach są różne warunki. I ludzie oczywiście. Mieszkania zależy co wynajmie firma ale są generalnie spoko. Nic nie brakuje. Robota. Jak ktoś lubi montować konstrukcje stalowe nie ma problemu. Dla elektryków z tego co widziałem to jest ciągnięcia kabli czy docinania koryt. Oj z tym mają dużo roboty. Obiekty robimy duże. Warunki w pracy zależą od osób z którymi się przyleciało. Podobno jak kogoś wywalą w czasie kontraktu bo dostanie czerwona kartkę z bhp to wraca na swój koszt i oddaje za koszty mieszkania. Ale uważajcie na ludzi bo większość jest fałszywa. Nie powiedzą wam że to kolego twój ostatni wyjazd tylko zapewne dowiesz się od kolegów. Na szczęście ja już tu nie przyjezdzam I bardzo dobrze. Nikomu nie polecam kto chce za takie pieniadze pracować z dala od dzieci od żony rodziny. Jak by dawali minimum 28 dolarów na rękę to mizna myśleć. Na pol roku pojechać... Niekorzy zarabiaja (podobno)po 16. Ładna kasa. ???? oczywiscie o zarobkach kolegi się nie dowiesz oficjalnie. Jak w kazdej firmie... Ale ogolnie poszukajcie sobie pracy gdzieś blizej w europie.

Damian
@Pracujący

Jest roboty dużo dla elektryków. Więcej niż mechanicy i każdy się pcha na mechanika. Kasa ta sama tylko roboty mniej. Ja o premiach nic niewiem mieszkanie daje firma taksamo koszty za loty ta wiza to jest biznesowa ale pracujesz normalnie legalnie to prawnika spytaj

Pisze tu, bo jestem ciekawa pracy, a znalazłam ogłoszenie na posadę Inżynier Automatyk ds. uruchomień. Tam wyliczyli, że 65% czasu pracy dzieje się w delegacjach i jeden wyjazd to 5-8 tygodni. W umowach z pracownikami jest zapis, że zawsze po max 8 tygodniach ma pracownik prawo do urlopu? Do powrotu na X dni do domu?

Ktoś Nowy wpis

Do urlopu? Darmowego bo nikt za to nie będzie płacił. Jest się na własnej działalności. Może być tak, że przez kilka miesięcy nie będzie dochodu bo nigdzie nie pojedziesz, nikt się tym nie przejmuje

@Ktoś

A wtedy coś w stylu 'postojowego' nie jest płacone? Jak dochód jest ciągły to wtedy nie bierze się dni urlopowych czy nie ma reguły na to?

Żona Nowy wpis

Praca dla osób, które są samotnikami bez rodzin i dzieci, wyjazdy po kilka miesięcy i nigdy konkretnie nie wiadomo jak długo. Stawka godzinowa jak dla osoby na własnej działalności żenująca. Dużo obiecują, proponują stanowiska, a później spychologia odsyłanie od jednego do drugiego bo nikt nie potrafi konkretnie udzielić informacji i podjąć konkretnej decyzji. Jeśli komuś zależy na rozpadzie rodziny i na byciu w wiecznej niewiadomej to praca w tej firmie jest idealna…..

SUREP ELETRYK

Można zarobić ,ale do domu to tylko jak w biurze im pasuje ,bo inaczej kara i nie ma wyjazdu przez jakiś czas . słaby kontakt z biurem ,chyba że maja oni pilną sprawę, obiecywali prace na parę lat , a od 2 miesięcy nie ma pracy i trzeba samemu się dowiadywać (jak uda się dodzwonić ) co dalej , mają ludzi gdzieś jak nie ma pracy .

@SUREP ELETRYK

to ja chyba nie łapię wstępu, bo piszesz, że można zarobić a potem jest tamto podsumowanie? Ja w ogóle widzę teraz dostępna ofertę dla technika utrzymania ruchu. Myślałem, że będzie jakaś aktualna opinia a jedyne co widzę to także zapytanie. To stanowisko ogarniasz, żeby mi opisać mniej więcej co i jak? Potrzebuje finanse sobie wyliczyć by wiedzieć czy jest sens aplikować

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Knapp Polska Sp. z o.o.?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Knapp Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik Utrzymania Ruchu?

Krzysztof Chmielewski

Cześć, dziękuję za Twoja opinię, jak dobrze rozumiem wszystkie wpisy tutaj są anonimowe i że nikt tutaj nie ma poprostu odwagi przyznać się do swojej osoby. Ja w porównaniu do Ciebie mam. Jak rozumiem nie sprawdziłeś się w pracy, nie wypełniałeś swoich obowiązków jak należy a teraz masz do mnie jakiś żal i robisz to na forum publicznym bo brak Ci odwagi. Niestety nie jesteś tym za kogo się podajesz i wyraźnie brak Ci odwagi aby porozmawiać twarzą w twarz a ja nie będę prowadził rozmowy na forum publicznym z tchórzem.

nowy

Narzędzia ginęły, ktośgdzieśzostawił czy coś. raz na jakiś czas spotykam jakieś narzędzia na konstrukcji. Jak nie nasze to meksykańców... tak samo jak raz na jakiś czas się lampka złamała czy coś, Ale w takim razie wiem kto jak mi zginął klucz w styczniu. dzięki. A o tym alkoholu to nie raz czuć jest lub było.

Nadia

Jedna osoba tu zostawiła komentarz, że to praca na chwilę. Ciekawe, czy stanowiska technik utrzymania ruchu też to dotyczy? W ogłoszeniu zapewniają, że praca jest stabilna. Może ktoś chociaż powie, jaki rodzaj umowy się dostaje i na ile? Szukam czegoś na dłużej.

Hmm

Jak często w Knapp Polska Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 6 lipca na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Zainteresowana

Znaczy niby co takiego oczekują według ciebie, a co im się nie należy? Jeśli chodzi o opcje rozwoju, to ja też jestem ciekawa akurat. Pytanie czy warto się starać, ktokolwiek tam awansuje?

Barbara
@Młody

A za co w ogóle można dostać czerwoną kartkę? Takie zasady podpisuje każdy pracownik? Podaj konkretne przykłady na kogo uważać i czego nie mówić. Język jest wymagany czy bez tego też można pracować?

@Barbara

Pracujesz z Polakami. Nie tylko. Na budowie iest tez kilka innych narodowosci. Podstawy warto mieć. Sklep czy bar wiadomo. Czerwona kartka. A to bym musiał Ci przedstawić zasady bhp jakie tu panują. Dużo ich jest. Np. Cięcie szlifierka kątowa beż ochrony to żółta. Dwa razy żółta to czerwona i tyle. Zdejmiesz kask. Przyłapie Cie i cyk czerwona. Do domu. Jest tego. Podpisuje się po szkoleniu bhp że się z tym zapoznało.

Fortes
@Młody

Czyli widzę nic się nie zmienia. Wziąć kogoś na 3 miesiące za (usunięte przez administratora) stawkę naobiecywac żeby robił, a później papa, a stała ekipa(rodzinka) mało robi i chleje. Co do zjazdu na własny koszt nie mają prawa tak zrobić jest to nielegalne jak i praca na własnej działalności i wizie B1 również jest niezgodna z prawem (na lotnisku każą mówić, że jesteś zatrudniony w Knapp). Jeśli ktoś miałby taki problem wystarczy zgłosić się na Policję A firmę najlepiej omijać z daleka

Fortes
@Młody

Dodam jeszcze że nie ma takiego czegoś jak zjazd na własny koszt mogą was jedynie postraszyć, a gwarantuje, że jakbyście gdzieś to zgłosili w razie problemu np. do ambasady cały Knapp wyleci. Druga sprawa koszt wizy, nie mogą was obciążyć przy zakończeniu współpracy. Mi wyszło na dobre bo wiza się przydała do innej firmy od ręki dali drugie tyle co pośrednik Knapp.

leszek
@Fortes

z tego co wiem to niektórzy pracowali za 11czy 13 euro w stanach, a podobno przyjechałą na pewien projekt grupka co od razu dostała z 20 dolarów. Więc tak się dba o starych pracowników... najlepsze jest że jak siędowiedzieli to było ciekawie... niewiem jak się zakończyło ale może z obecnych pracowników co z nimi pracuje się wypowie... To są jaja.

Brudet
@leszek

Potwierdzam chłopaki z firmy zewnętrznej dostawali ochłapy, a robili najwięcej. Rodzinka miała powyżej 20€ a oni połowę

leszek
@Brudet

rodzinka jak rodzinka. w to nie wnikajmy narazie ale oni to chyba byli i nadal są firmą z zewnątrz. ogłoszenia są w na portalu fb na stronkach z usa. można poszukać. a co do roboty to idzcie na mechanika niż na elektyka. CI to mają roboty. Jak sam zobaczyłem...

Pracujący
@leszek

No kolega wcześniej pisał elektryk ma tu co robić, bo i ciągnięcie kabli i docinanie koryt. Czy więc jest tu jakaś premia prócz stawki godzinowej lub dodatkowo płatne nadgodziny, jak się jest dłużej w robocie? I co z tym BHP oraz wizą. Skoro są tu jakieś żółte i czerwone kartki - jak w piłce - i ponoć pojawiają się słowa o zwrocie kosztów za mieszkanie i zjeździe do kraju na własny koszt, to jak to szkolenie jest przeprowadzane? I co z wizą B1, taka robota jest w pełni legalna, jakby urząd imigracyjny się pojawił na budowie, zamiast inspekcji BHP-owca?

Damian
@Pracujący

Wera

Gdyby jeszcze szukali na asystentkę biura jak kiedyś… pilnie szukam pracy, czy nie ma wolnych miejsc na biurowym stanowisku? A jeśli są to czy wystarczy liceum mieć skończone, ogólnie średnią szkołę?

Izabela

Hej, czekając na to, czy nie powtórzy się oferta na technika mechanika (chłopak szuka pracy) chciałam spytać, czy generalnie opłaca się liczyć na tego pracodawcę. Stawki są dobre jak na okolice?

Siwy
@Izabela

niech szuka czegoś innej firmie. nie ma sensu w tej firmie.

Jarek

Czy to prawda, że każą kłamać przy przekraczaniu granicy, że nie jedzie się fizycznie pracować tylko szkolić z obsługi, a elektrycy mają mówić, że są mechanikami ?

Siwy
@Jarek

wszystko dostaniesz w mailu. nie masz co się martwić. :)

Marcinek

@Marcinek

Weronika

To jest tutaj problem z wypłatami za nadgodziny? Całkiem nie płacą czy coś ucinają? Te nadgodziny są obowiązkowe?

Angela
@Weronika

Masz taką samą stawkę już nawet nie wspominam o braku diety bo jesteś na swojej działalności

Zbyszek

Robert jest największym kablem fałszywym wszystko co zepsuje zwala na kogoś chwd dla niego

@Zbyszek

Mówisz o @Waldek ? Jakie Ten Pan ma tam stanowisko ?

Ksiazkepiszesz?

Robert to jedna z nielicznych osób która jest w porządku w tym burdellu

Waldek

Wszystko co piszą to głupoty jest dobrze jestem stolarzem a pracuje jako elektryk i jest dobrze pozbyłem się wszystkich i jestem super gościu i jestem wrogiem alkocholu i koksu polecam wszystkich cieśli

@Waldek

Co masz na myśli mówiąc że pozbyłeś się wszystkich?

@Waldek

Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w stanach. Stawka jakie warunki?

ciekawski
@Robert

idz na rozmowę to się dowiesz, każda normalna firma podaje zarobki wiec ?

@ciekawski

Można iść. Ale lepiej jak się dowiesz coś o firmie A narazie po opiniach nie chce mi się jechać do Warszawy do siedziby tylko po to aby stawkę poznać.

Pozdrawiam wszystkich co mają (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)leszczy mi się podobało w Ameryce wizę mam jakoś się poradzę normalny wszędzie się da rady ja tam nienazekam bywało gozej pozdrawiam dobrych chłopców (usunięte przez administratora)

Bart
@Adam

Cześć adam ja wyjeżdżamam za kilkanaście tygodni mam kilka pytań do ciebie możesz odpisać na email. piotrekmajor29@gmail.com pzdr

Darek
@Bart

Nie jedz tam..

On
@Darek

Możesz szczegóły na priv piotrekmajor29@gmail.com

Marioo99
@On

Nie słuchaj się tych głupot jedz śmiało warto. Firma daje szansę nawet jeśli nie jesteś elektrykiem czy mechanikiem z zawodu masz szansę, praca jest spoko czasami pracujemy krócej a piszemy więcej godzin więc kasa jest ok, owszem pracujemy też czasem po 12h ale po to się jedzie na delegacje firma daje auta więc wycieczki masz za darmo na firmowym paliwie, swietna ekipa z którą można poimprezowac Ja to bym nawet nie wracał na święta, ale kobita tęskni. Jak już to proponuję iść na mechanika praca dużo lżejsza i mniej godzin się pracuje Jednym słowem jest (usunięte przez administratora)

MarioLKS99
@On

Śmiało jedz nie słuchaj się tych głupot Porządna firma daje szansę każdemu nawet jeśli twój zawod jest inny masz szansę na prace. Warunki idealne firmowe auto i paliwo więc wycieczki za darmo na firmowym paliwie, domy na wysokim poziomie Co do warunków pracy niby pracuje się po 10-12h, ale często kończy się krócej a piszemy normalne godziny więc kasa się zgadza :) jest ok ja trafiłem na idealną ekipę z którą można konie kraść czy poimprezowac aż szkoda wracać na święta ale kobita czeka Ja radzikbym iść na mechanika (twój zawód bez znaczenia) a praca dużo lżejsza

Maroo99
@On

Śmiało jedz nie słuchaj się tych głupot Porządna firma daje szansę każdemu nawet jeśli twój zawod jest inny masz szansę na prace. Warunki idealne firmowe auto i paliwo więc wycieczki za darmo, domy na wysokim poziomie Co do warunków pracy niby pracuje się po 10-12h, ale często kończy się krócej a piszemy normalne godziny więc kasa się zgadza :) jest ok ja trafiłem na idealną ekipę z którą można konie kraść czy poimprezowac aż szkoda wracać na święta ale kobita czeka Ja radzikbym iść na mechanika (twój zawód bez znaczenia) a praca dużo lżejsza

Mario
@Darek

Dlaczego ? Pracuje i polecam w 100% firmę Firma daje szansę każdemu nawet jeśli twój zawód jest inny, zakwaterowanie na najwyższym poziomie, auta firmowe i paliwo firmowe więc można zwiedzać za darmo, ekipa w porządku jest z kim się pobawić czasami kończymy wcześniej a normalnie mamy płacone za 10 czy 12( szczególnie w weekend fajnie) więc hajs się zgadza, aż szkoda wracać do domu, supervisor bardzo doświadczony (weteran z Iraku)

Marian
@Mario

Zbigniew daj już spokój z tymi opowieściami

Frank
@Marian

Sam daj spokój Pracuje tu całą moja rodzina i nikt nie narzeka, a ogłoszenia o pracę są dodawane do miesiąc iż ponieważ firma prężnie się rozwija

Mnbv
@Adam

Myśleliśmy że trafiliśmy na (usunięte przez administratora) A tu takie nieorzyjemnosci

Waldek
@Marioo99

Jakie wycieczki? My wszyscy musimy płacić za paliwo na „wycieczki” tak nas poinformowano

Dieselfuelinside
@Waldek

Oficjalnie, a tak naprawdę każdy jeździ na firmowym oprócz jednej ekipy bo oni to raz w tygodniu do sklepu jeździli bo szkoda czasu lepiej się napić w domu szybciej

Dorota
@Mnbv

Nie rozumiem, jakie? Czy ktoś z Was rzuci kwotą zarobków dla mechanika? Bo w ogłoszeniu mężu znalazł tylko, że atrakcyjne stawki godzinowe i tyle. Hilfe! Nie będzie jechał bez takiej wiedzy przecież.

Kamil
@Dorota

Nikt nie rzuci kwotą. Polecam udać się do biura, a nie rozmawiać o pieniądzach na forum.

@Dorota

Myślisz że na rozmowie o prace też się nie dowie o stawce ? Czy rozmowę kwalifikacyjną ma zamiar przeprowadzić na forum?

@Mnbv

Jakie nieprzyjemności? O czym piszesz? Wszyscy chwalą i sama już nie wiem czy to prawda i męża wysyłać na rozmowę

Weronika
@Marioo99

Mąż właśnie szuka pracy jako mechanik. Możesz powiedzieć ile można zarobić na tym stanowisku bo twoja opinia nie powiem brzmi troszkę zachęcająco :)

Dorota
@Dieselfuelinside

Ale poważnie nikt tego nie sprawdza, że się jeździ na firmowym paliwie? Chyba musicie się jakoś rozliczać z kilometrów i faktur za tankowanie? A jakie warunki mieszkaniowe Twoim zdaniem?

Robert

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca ? jak wyglądają stawki ? Słyszałem że niektórzy mają po 21 dolarów ( chyba pół roku było takie ogłoszenie). Opłaca się tam jechać ? Stawka ladna ale jako mechanik przy konstrukcjach w Niemczech mam okolo 18 euro. Jak z mieszkaniami ? Dobre warunki? Czy bardzo się to różni od tych konstrukcji magazynowych ?

Marian

Cześć mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda z tą całą organizacją w pracy Jak wyglądają warunki pracy oraz warunki mieszkaniowe czego mogę się spodziewać w pracy jako elektryk albo na co należałoby zwracać uwagę Interesuje mnie jaką mogę otrzymać stawkę godzinowa dla osoby z doświadczeniem System pracy i wymiar godzin w tygodniu oraz najważniejsza umowa o pracę o dzieło czy własna działalność. I jak to wygląda z tym paliwem czy można pojechać gdzieś coś zobaczyć na firmowym paliwie czy tylko we własnym koszcie Mógłby mi ktoś na wszystko dać odpowiedź. Z góry dziękuję

Michał12
@Marian

Na rozmowie kwalifikacyjnej napewno uzyskasz wszelkie informacje.

Kapral

Dokladnie tak. Nastepny po Zbigniewie G ...

Zostaw merytoryczną opinię o Knapp Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Knapp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Knapp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Knapp Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Knapp Polska Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Knapp Polska Sp. z o.o.