counter
Elektryk Nowy wpis
Klient

Praca na 3 pierwsze miesiące proponują zlecenie potem trzeba założyć działalność . Rozmowa kwalifikacyjna trzeba jechać do Warszawy i tam dogadywac . Moim zdaniem słabo to wygląda ja podziękowałem nie byłem zainteresowany

Czy pracodawca Knapp Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Klemens
Kandydat
@Pytanie

Bez kompetencji to Ty tutaj nie dostaniesz pracy....

Karol
@Klemens

To znaczy, że trzeba mieć doświadczenie zawodowe, aby móc w ogóle myśleć o zatrudnieniu w firmie Knapp Polska? Tak mam to szczerze rozumieć? Daj mi znać proszę bo bardzo mnie to ciekawi a Twój wpis na pewno będzie pomocny nie tylko dla mnie.

zdziś Nowy wpis
@Karol

biorą każdego, pytanie ile wytrzymasz na swojej działalności i wyjazdach po 3 miesiące

Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Knapp Polska Sp. z o.o.?

zdziś Nowy wpis

nie można, wymóg to własna działalność gospodarcza, wyjazdy po 3 miesiace

Kostek

Powiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje bo zależy mi dostać się do pracy w firmie? Jaką umowę proponują na początek?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Automation
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.
Kandydat

Witam, Może ktoś wyrazić opinię o firmie ? Jakie stawki oferują na działalności ? Jak atmosfera na wyjazdach ?

Krzysztof

Niegdyś pracowałem w firmie i muszę przyznać, że jest to bardzo uczciwa i wartościowa firma. Zarobki dobre, szef był bardzo w porządku. Pracownicy życzliwi i organizacja pracy oraz innych aspektów wyjazdowych na naprawdę świetnym poziomie.

Czy można w Knapp Polska Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Klemens
@Pytanie

Ale o jakich dodatkach mowisz? Jezeli np karta multisport to jest Ci nie potrzebna bo 80% roku jestes na wyjezdzie. Jezeli chodzi o premie to bywaja roczne ale wszystko zalezy jak pracujesz. Warunki sa bardzo uczciwe w Firmie.

Kasia

Ile trwa okres probny w firmie ? 3 miesiące? Jaka umowa ?

Krzysiek
@Kasia

Na start 3 miesiace. Umowa o prace.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Knapp Polska Sp. z o.o.?

Krzysiek
@Pytanie

W Knappie masz wyjazdowke i to w najczystszym tego slowa znaczeniu. Atmosfera jest zalezna od ludzi na miejscu, ale tez od Twojego nastawienia na ludzi z innych krajow i komunikatywnosci. A jezeli mowimy o ludziach pracujacych na miejscu to jest bardzo dobrze. Zgrany zespol, ktory sie wspiera nawzajem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Knapp Polska Sp. z o.o.?

Gg

Własna działalność ;)

Igor

Słyszałem dobre opinie o firmie. Mam pytanie czy prowadzą aktualnie rekrutacje?

Urs

Bardzo sensowna firma. Praca ciężka, w trudnych warunkach, czysta wyjazdówka, często w niezłym bałaganie i gonitwie, ale naprawdę bardzo dobre pieniądze, bardzo uczciwe stawki, uczciwe traktowanie, stałe i przewidywalne warunki. Moje sugestie dla Knapp Polska Sp. z o.o.: Brak, taki profil pracy, że ciężko coś zmienić. Lubię atmosferę w Knapp Polska Sp. z o.o. za: Pozytywni ludzie Uczciwe traktowanie pracowników Terminowość

Barnaba

Bardzo trudno jest znaleźć jakieś opinie o firmie czy tez pracy . Jaki może być powód tego?

Jak tam z pracą w firmie Knapp Polska Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Niestety info aktualnych brak.

Zostaw merytoryczną opinię o Knapp Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad