Opinie o ENCO w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ENCO, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENCO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENCO w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Olo

Witam, radzę unikać Enco z daleka, szczególnie fabrykę w Pyskowicach Bardzo duże wymagania, brak rąk do pracy, nadgodziny do odbioru, mimo, że nie ma kiedy wybrać urlopu wypoczynkowego. Brak podwyżek, ryczałt za pranie odzieży roboczej wynosi 10 zł na miesiąc panuje kurz i brud więc trzeba prać 4-8 razy w miesiącu. Atmosfera w pracy zła. Szukanie winnych za błedy kierownictwa.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z ENCO?

Czy w ENCO pracuje się na open space?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Zależy na jakim stanowisku/ w jakim dziale. W Warszawie jest open space.

Benek

Może wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Leon Nowy wpis
@Benek

Zawsze, bo tam nikt nie chce tam pracować za te ochłapy.

ENCO
@Olo

Olo, dlaczego udzielasz fałszywych informacji o firmie? Fabryka w Pyskowicach została przejęta przez firmę miesiąc temu, a Tobie już zdążyły przepaść nadgodziny? I nie dostałeś podwyżki? Czy nie udzielono Ci urlopu zgodnie z planem urlopów? Czy naprawdę Twoje wymagania względem nowego pracodawcy są realne? Udzielanie fałszywych informacji o firmie jest nieuczciwe. Jest to nieuczciwość zarówno względem pozostałych pracowników firmy, jak też chętnych do pracy w tej firmie. Może poprawę w zakresie atmosfery należałoby zacząć do uczciwego spojrzenia na swoją pracę i działania - co ja mogę zrobić, żeby miejsce w którym pracuję zmieniało się na lepsze dla wszystkich?

Anonim
@ENCO

Fabryka w Pyskowicach została kupiona przez Enco w 2009r.

Beata
@Anonim

@Anonim Super, że postanowiłeś podzielić się z nami tą informacją. Wnioskuję, że jesteś pracownikiem ENCO i udzielisz mi odpowiedzi na moje pytanie. A mianowicie, czy ta firma ma do zaoferowania benefity pozapłacowe? Opieka medyczna, karta multisport?

p
@Beata

firma oferuje kartę Multisport oraz ubezpieczenie grupowe

co za bzdury
@Anonim

co za bzdury

@p

W firmie nie było ubezpieczenia grupowego.

@@
@QQQ

Może nie było, ale jest. Dokładnie od lipca 2019r.

Leon Nowy wpis
@ENCO

Prawda w 100%.Żadne tłumaczenia warszawki nie są prawdziwe. W pyskowicach do pracy przychodzą nowi na chwilę, albo drobni (usunięte przez administratora)

logo firmy Manager Regionu
PROWANSJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. analiz i raportów
PZN Sp. z o.o.
(82 opinii)
logo firmy Elektromonter instalacji teletechnicznych
Fermax Polska Sp. z o.o.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Co wchodzi w socjal ENCO?

ENCO
@Pytanie

Dzień dobry, obecnie firma ENCO oferuje po okresie próbnym Pakiet multisport współfinansowany przez firmę, oraz ubezpieczenie grupowe. Dodatkowo w firmie ENCO cały rok dostępne są napoje ciepłe i zimne oraz funkcjonuje ZFŚS z którego są finansowane min. paczki świąteczne dla dzieci i dodatki płacowe dla pracowników na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia.

@ENCO

Wszystko co dają rekompensują sobie wymyślonym powodem, by zabrać część lub całą premię pracownikom na hali.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ENCO? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ENCO Sp. z o.o.
@Pytanie

Dzień dobry, jest możliwość posiadania samochodu służbowego. ENCO zapewnia wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w zależności od zajmowanego stanowiska.

@ENCO Sp. z o.o.

Istnienie możliwości nie znaczy, że pracownik otrzyma samochód

@Pytanie

Przeczytaj niżej, tam ludzie piszą jakie narzędzia dostają i kto za nie płaci.

@ENCO Sp. z o.o.

To są baje, jakie narzędzia, proszę spytać na produkcji w Pyskowicach ????.

były

Warto wspomnieć, że od przejęcia fabryki w Pyskowicach przez firmę ENCO z biura odeszli prawie wszyscy pracownicy (w ciągu 3 miesięcy). Kwestia paru miesięcy jak w Pyskowicach zostanie sam zarząd, bo nikt nie będzie chciał tam pracować.

zadowolony
@były

W Pyskowicach nie ma zarządu, nie ma nawet dyrektora - zwolniony

Ciekawy
@zadowolony

Jak to nie ma dyrektora? Przecież z tego co wiem to w styczniu zaczął pracę...

Covid
@zadowolony

Czyżby Pandemia dawała się we znaki i firma redukuje zatrudnienie?

zadowolony
@Covid

o tak, kogo tylko mogli to wy...(rzucili), pozostali się sami zwolnili się

xxx
Kandydat
@były

Witam czy jako inżynier idzie tu zarobić 4-5k netto czy nie warto nawet na rozmowę iść?

haha
@xxx

Witam, naprawde sądzisz że na takim portalu uzyskasz obiektywną odpowiedź? Pewnie zależy od doświadczenia jakie masz i jak poprowadzisz rozmowę.

@xxx

Jako inżynier możesz zarobić najniższą krajową + mityczna premia kwartalna

inżynier
@Staszek

Widocznie tak zaprezentowałeś wartość swojej pracy. Współczuje.

@Covid

Nie muszą ich zwalniać bo sami odchodzą z tej plajty????

@haha

Bajki, nie wciskaj kitu.nie w tej plajcie

ciekawy

Były, możesz powiedzieć dlaczego odeszli? Podobno dyrektor zakładu w Pyskowicach też odszedł, Dlaczego? Jakie są zarobki na hali i w biurach? Teraz jest lepiej czy gorzej niż przed przejęciem

@ciekawy

Nędza z bidą, omijać szerokim łukiem. Odeszli bo nic nie mogli, zero decyzyjności. Zero kasy, wszystkiego brak. Ciągła presją i wymagania a podstawowych narzędzi i materiałów brak. Logistyka w Warszawie realizowała co piąte zapotrzebowanie. Jak jest teraz to się dowiem mam tam dobrych kumpli.

Jak szefostwo w ENCO? Spoko traktują ludzi?

@Pytanie

Jak najmniej płacić a wymagania że ho ho. Nowe szefostwo w Pyskowicach bez pomysłu na prowadzenie produkcji stacji, bardziej jako poganiacze i kelnerzy na usługach warszawki. Nic nie umieją i nic nie mogą. A warszawce marzą się czasy Żurka, które minęły bezpowrotnie

Adam

W ENCO od razu jesteś wrzucony na głęboką wodę, co nie każdemu może się podobać. Praca tam wymaga samodzielnej nauki, ale gdy opanuje się swój zakres obowiązków to jest się docenianym. Plusy: - Duże możliwości rozwoju pod względem wiedzy technicznej, całego procesu powstawania produktu, współpracy z firmami zewnętrznymi (OSD i firmy prywatne) - Możliwości wprowadzania własnych pomysłów do firmy, celem usprawnienia pracy - Stawki rosną wraz ze wzrostem jakości pracy - Nadgodziny są uznawane i wypłacane, a nie do odbioru - Możliwość nabycia uprawnień elektrycznych Minusy: - Żeby coś sobie w pracy załatwić, trzeba się trochę nagimnastykować - trzeba to zrobić samemu - Duży stosunek ilości pracy do ilości kadry - Osoby upierdliwe, mocno niesamodzielne, leniwe, mające nierealne wymagania i roszczeniowe podejście do pracy mają ciężko

Ooo
@Adam

A płacą 2000 netto proszę dodać :)

@Adam

To jakaś autopromocja, nadgodziny nie są wypłacane, a do odbioru, najczęściej przepadają. Ogólnie nie polecam.

Adam
@Olo

Jest na to proste remedium - nie obierasz godzin i mówisz wprost szefowi, że chcesz, żeby były wypłacone. Nie ma z tym problemu. Osobiście cieszę się, kiedy są nadgodziny, bo można dorobić, tylko trzeba samemu dopytać się jaki jest plan pracy, żeby móc sobie zaplanować (brak) wolny czas.

Kamil
@Adam

Mógłbyś potwierdzić bądź zdementować informację o tym, że zarobki za pracę w tej firmie są w granicach 2000 zł netto? Jestem ciekaw, czy to rzeczywiście prawda. Mam również nadzieję, że poza podstawową stawką wynagrodzenia można uzupełnić pensję ewentualnymi dodatkami, które oferuje pracodawca.

Witek

Same bajki

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ENCO?

ENCO Sp. z o.o.
@Pytanie

Dzień dobry, firma ENCO jest elastyczna w zakresie podpisywanych umów w zależności od stanowiska i preferencji kandydata.

@Pytanie

A ty ogłoszeń na ich stronie nie czytasz? Śmieciówka z ustawową najniższą stawką godzinową.

Aneta

A czy ktoś z Was posiada informacje o nowych rekrutacjach do firmy ENCO? Chętnie dowiemy się więcej w temacie aktualnego rozwoju tej firmy, nowe informacje będą tu bardzo istotne dla innych użytkowników. @QQQ, a jak ocenisz atmosferę pracy w tej firmie? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi!

@Aneta

Witam. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra wrecz doskonala.

@Aneta

Chcialbym ostrzec przed praca na umowe zlecenie. Mozna przezyc duze rozczarowanie.

@QQQ

A ja jestem przeciwnego zdania, atmosferę psują niskie zarobki, kierownictwo i wysokie wymagania

Wa
@QQQ

Atmosfera jest fatalna tak jak fatalne są zarobki, można by rzec że teraz już niewiele jest firm o tak niskim poziomie właściwie na każdej płaszczyźnie od narzędzi pracy po zachowanie szefostwo.

@Aneta

Od lat na ich stronie są stałe rekrutację na te same stanowiska. Standard to śmieciówka i najniższa ustawowa stawka dlatego notorycznie brak im pracowników. W solidnej firmie pracownicy stanowisk pazurami się trzymają. Do badziewia nawet CV się nie wysyła bo na rynku pracy ta firma ma ugruntowaną opinię.

Nick

Ktoś coś może powiedzieć o pracy w Warszawie ( na ul. Postępu) Jak to teraz wygląda?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ENCO?

Covid
@Pytanie

Myślę że brak takiej możliwości.

Bida z nędzą za głodowe stawki

Firma zarządzana jak za PRL w komediach Barei. Najniższa krajowa stawka a wymagania jak w Krzemowej Dolinie z narzędziami wczesnego Gierka. Jaja są jak prezes pojawia się na widnokręgu. Kierownictwo wpada w panikę, wydają niedorzeczne polecenia sprzeczne z jaką kolwiek logiką. Prezes znika za rogiem i wszyscy pracują jak na kreskówkach Sąsiedzi w myśl zasady jaka płaca taka i praca.

Kandydat na kandydata

Naganiają ludzi, zajmują czas ofertami pracy, których nie są wstanie zrealizować. Ogłoszenia wszędzie na jedno miejsce pracy i żadnych konkretów. Warunki na hali jak w PRL. Wydaje mi się, że zbierają dane ludzi którzy się zgłoszą do jakiś swoich statystyk albo innych chorych celów niezwiazanych napewno z naborem pracowników. Szkoda czasu, niepolecam.

QQQ

Wow !!!! Totalny sukces. A prywatna opieka medyczna jest?

xyz

Drodzy, okazja! Po 6- m-ch zwolniło się stanowisko kierownika działu handlowego. Nic tylko aplikować !

@xyz

Z tego co wiem nie ma też kierownika produkcji. Odszedł albo odchodzi elektryk i montażysta.

Ania

Jaka atmosfera w pracy panuje ? Czy dodatków się umowę o pracę ? Jak pracuje prasowaczka ? I czy jest dobra atmosfera w pracy ? Dziękuję z góry za odpowiedź

Franio

Przerost formy nad trścią. Bardzo duże wymagania, dyspozycyjność i najniża krajowa.

Aneta
@Franio

O jakich konkretnie wymaganiach wspominasz w swoim wpisie? Mógłbyś ich kilka podać? Pracujesz wciąż w ENCO? Jeżeli tak, to na jakim stanowisku? Zachęcam Cię do szczegółowego opisania swojej współpracy z tą firmą ze względu na innych użytkowników zastanawiających się nad aplikowaniem do niej.

Zostaw merytoryczną opinię o ENCO - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENCO?

Kandydaci do pracy w ENCO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.