Opinie o Petropol Dariusz Koźlicki w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petropol Dariusz Koźlicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Petropol Dariusz Koźlicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petropol Dariusz Koźlicki w Sochaczew

....

Według mnie firma warta współpracy, kiedyś miałem okazję z nimi współpracowac i się nie zawiodłem, również ludzie są bardzo w porządku. Może kiedyś znów będzie okazja póki co polecam każdemu komu mogę

Marcin T.

Transakcja przebiegła pomyślnie, super kontakt i doradztwo. Widać, że firma działa na odpowiednich standardach. Polecam serdecznie

Jacek Kancelaria

Panie Tomaszu a kupując to auto nie oglądał Pan karty pojazdu przed zakupem? Tam wszystko jest napisane ile auto miało właścicieli od nowości. Jeżeli auto miało 230 tyś km i to dla Pana było stanowczo za dużo oraz miało wymienianą szybę oraz kilkanaście wgniotek na karoserii to po jaką cholerę Pan to auto kupował? Nie wciska Pan ludziom ciemnogrodu, bo jeżeli widząc wszystkie te wymienione przez Pana felery nadal Pan chce zakupić to auto to znaczy że ono było warte tej ceny zapłaconej przez Pana, bo rozumiem że w przeciwnym razie odstąpiłby Pan od zakupu w/w samochodu. Nic na siłę i wbrew swojej woli. Kupuję lub nie kupuję, nikt mnie nie zmusza.

Jacek Kancelaria

Do Tomasza. Zajmujemy się sprawami hejtowania i szkalowania firm. Tu cytat: ''Czy kupilem czy nie i dlaczego to nie Pana sprawa''. Właśnie są ściągane wszystkie nieprzychylne opinie napisane przez Pana na innych portalach. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Artur

Bardzo dobrze Panie Jacku. Też prowadzę firmę. Bierze się Pan za takich pajaców jak Tomasz. Przypomnę aby: Ogłoszenie nie jest i nie może stanowić podstawy do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.), oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)Cena auta może znacznie ulec zmianie i ustalana jest podczas jego zakupu. Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym.Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje przy sprzedaży auta. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego Ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego); nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

Oszukany

Firma oszustów. Sprzedają rozbite auta jako nigdy nie uszkodzone. Bardzo dobrze się zabezpieczają prawnie bez prawa do roszczeń. Co prawda dałem się oszukać ponieważ nie codziennie kupuje auto i mogę nie wiedzieć dokładnie jak można mnie oszukać. Panowie bardzo mili i świetnie przygotowani z odpowiednimi papierami które skutecznie zablokuja część prawna. Tak sformułowana umowa oraz protokół odbioru auta że nie mam co walczyć w sądzie. Nie polecam

Damson1976
@Oszukany

Tak to jest jak się szuka okazji

obiektywnie
@Damson1976

Damsona filozofa nikt nigdy nie zrobił w konia bo nie szuka okazji woli kilkukrotnie przepłacać i kupuje zawsze drogo i bez ryzyka.

Rafał

Czyli został Pan (usunięte przez administratora) Panie Tomaszu czy nie? No bo to jest istotne. Ostrzega Pan przed zakupem w firmie Petropol, a z pańskiego opisu zakupu samochodu wynika że wszystko Pan posprawdzał przed zakupem i dopiero zdecydował się Pan na zakup sprawdzonego dogłębnie samochodu. Więc w czym jest problem, samochód jest lichy, nie podoba się, psuje się , nie taki kolor?!! Ludzie ci mogą założyć Panu sprawę o zniesławienie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Petropol Dariusz Koźlicki kandydat na stanowisko Kelner / Kelnerka ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Lewy

Miałem przyjemność kupić z firmy Petropol auto poleasingowe, zostałem poinformowany na temat aktualnego stanu auta oraz rąk z których pochodzi samochód, .Faktycznie zakupiłem auto za kwotę o sporo niższą niż cena rynkowa, po usunięciu usterek i tak się opłacilo bo zaoszczędziłem troszkę pieniążków. Jestem zadowolony . Cieżko mi tu oceniać ludzi którzy niejednokrotnie sprzedają auta wstawione od obywateli właścicieli i nie są w stanie sprawdzić sami wszystkiego, ale przecież są stacje kontroli pojazdów, warsztaty w pobliżu, baza CEPIK itp. Jeżeli ktoś sumiennie nie sprawdził auta tylko kupując tanio liczy na cuda na kiju to pretensje może mieć tylko sam do siebie.

Stanisław Kruszka

Widzę że od momentu jak poprosiłem Polaków o kontakt w sprawie nadużycia przepisów przy sprzedaży samochodów przez Petropol z Sochaczewa pojawiło się wiele opinii pozytywnych. To cieszy. Wszystkie zapisy w protokołach odbioru i słynny już powtarzany w fakturach zapis drobnym koślawym druczkiem "AUTO PO NAPRAWACH LAKIERNICZYCH,WYMAGA REMONTU.UDZIELONO RABATU" nie mają zastosowania bo wady zostały ukryte a pani ładna pomimo wyjątkowej sztuki aktorskiej i ściemniania nie jest w stanie nic tym już zrobić. Coraz bliżej.

Anna Wawa

Firmę tą odwiedziliśmy z mężem w dniu 16.12.2018r możemy z pewnością polecić każdemu kupującemu gdyż zastaliśmy miła i rzetelna obsługę stan samochodu zgodny z opisem w ogłoszeniu. Oczywiście kupiliśmy nasz wymarzony samochodzik który był sprowadzony z Niemiec a nie jakaś dojechana krajówka.1000% Zadowolenia Polecamy Polecamy.

@Anna Wawa

Pani Anno, Z meili które dostaję nie wygląda to tak świetnie. Przeważnie jest problem. Gratuluję zadowolenia i szczęścia.

igor

Witam. Zakupiłem w tej firmie auto dostawcze, może i zapłaciłem za nie nie mało ale użytkuję od pół roku i nie ma z nim najmniejszych problemów. Ogólnie bardzo pozytywny zakup. Mieli tez do sprzedania tańszego dostawczaka wymagającego remontu ale wybrałem droższy bez wkładu finansowego. I jestem bardzo zadowolony.

@igor

Czy mało czy dużo ktoś zapłaci nie ma znaczenia. Cały problem tych przekrętów polega na tym że sprzedają klejone rozwalone samochody jako bezkolizyjne i bezwypadkowe. Pomimo że zabezpieczają się różnymi kwitami ukrywają wady /stłuczki/ i naprawy sprzedawanych samochodów a wady ukryte niwelują wszystkie zapisy w ich kwitach i można dojść sprawiedliwości. Jak ci się udało i jesteś zadowolony to się ciesz bo niewielu miało tak.

Aleks

Jeżeli chcesz mieć auto bez wad to trzeba zapłacić 20% powyżej ceny rynkowej, a nie szukać okazji.

Stanisław Kruszka

Ponieważ ci ludzie nie mają wstydu to tym bardziej honoru proszę o kontakt skruszka@op.pl

Bratanek
@Stanisław Kruszka

Dla wszystkich Kruszków i tym podobnych, jak nie stać Was na nowe auta to musicie kupić używane w które pierwszy właściciel pierdzi w fotele codziennie , a wy po zakupie używanego auta musicie w tych fotelach później jeździć i się nie skarżyć bo nie stać Was na nowe.

@Bratanek

Bratenek nie wspomniałeś w swoim inteligentnym i jaśniepańskim wpisie o glutach,siko i kupie wspomniałeś tylko o pierdach w fotelach. My Kruszkowie myślimy że nam się udało kupić auto z opierdzianymi fotelami od wałka z Petropolu a nie od Bratanka który pierdy puszcza ustami, z upieirdzoną kierownicą. Za nim coś pierdniesz (powiesz) pomyśl jaśniepanie.

masa

a zapłaciliście tle co wynika z faktury?(usunięte przez administratora)

Rymet

Towar dostarczony z małym opóźnieniem, ale ogólnie ok.

Kupiec

Witam w firmie Auto Mars zakupiłem już 2 auta. Z obu jestem zadowolony. Na jedno 9letnie dostałem pisemną gwarancję. Jestem zdziwiony negatywnymi opiniami. Dodam że moje autko wzieli w rozliczniu.

Konrad Czarniak

Witam Współpracowałem z ww firmą kilka tygodni i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat kierownictwa bądź podwładnych. Współpraca przebiegła sprawnie dla obu stron bez problemów i z dobrą komunikacją między naszymi firmami.

Lewy

Bardzo udana transakcja. Same superlatywy. Nic dodać nic ująć.

Kontrahent

Transakcja przebiegła pomyślnie. Dostawa towaru błyskawiczna. Bez zastrzeżeń. Szczerze polecam.

Stanisław Kruszka

Wszystkich Polaków którzy zostali wciągnięci w manipulacje "przedsiębiorców" wykorzystujących 22 Art. Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej prowadzących działalność handlową w Spółce PETROPOL s.c Piotr Komorowski, Dariusz Koźlicki proszę kontakt skruszka@op.pl

Jolanta Zagórska

Witam Miałam takie samo doświadczenie jak Państwo. W rozwiązaniu sytuacji oszustwa w które zostałam wmanewrowana, pomógł mi Pan Paweł Kurman z kancelarii prawnej, w moim przypadku (usunięte przez administratora) też byli zabezpieczeni różnego typu "protokołami" ale Pan Paweł znalazł na to skuteczny sposób. Ja wysłałam całą dokumentację i opis sytuacji na adres mailowy.: kp-kurman@wp.pl Serdecznie polecam osoba odpowiednia do załatwiania takich cwaniaków.

Jacek
@Jolanta Zagórska

Nie mogę znaleźć Pana Pawła Kurmana.

Zostaw merytoryczną opinię o Petropol Dariusz Koźlicki - Sochaczew

• Jak się pracuje w Petropol Dariusz Koźlicki?

Zobacz opinie na temat firmy Petropol Dariusz Koźlicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petropol Dariusz Koźlicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petropol Dariusz Koźlicki
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fryderyka Chopina 27
    96-500 Sochaczew