P.P.H.U. Berlux

Opinie o P.P.H.U. Berlux

Men

P.P.H.U. Berlux to jeszcze żyje? Zależy mi na wiedzy o przeprowadzaniu przez nich rozmów kwalifikacyjnych (jesli takie nadal są) ponieważ przymierzałem się do pracy tam. Proszę o pomoc, serdecznie dziękuję!

vbergerh
@Men 07.12.2015 14:07

ta żyje może i płaci ale wyzysk i pazerność nie zna granic jak lubisz kase kosztem niewolnictwa to polecam natomiast jeśli chcesz pracować jak w kodeksie pracy to zapomnij wytrzymałem rok bo na dłuższą mete nie da rady

Zostaw opinię o P.P.H.U. Berlux - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Berlux