Opinie o Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski w Marki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski w Marki

Administrator Nowy wpis

Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski zatrudni osobę na stanowisko Mechanik Samochodowy. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

JST Nowy wpis

miałem do zrobienia : - zderzak tył (jedno miejsce+ mocowanie listew chrom), - zderzak przód jedno miejsce, - prawy tylny błotnik, - prawy przedni błotnik, - wymiana kapsli w kołach, - termin realizacji 4 dni robocze, - prosiłem ,że z uwagi na beżowy środek uważać aby nie pobrudzić środka podczas naprawy, w trakcie realizacji: - nie można było się dodzwonić, jak już się udało właściciel nic nie widział kazał dzwonic za chwilę lub sam oddzwaniał a nie oddzwaniał w ogóle, - okazało się ,że dłużej zejdzie im się z naprawą, - trzeba wymienić naklejkę producenta na błotniku bo przeszkadza w trakcie naprawy, przy odebraniu auta: - zderzak tył założony niechlujnie (spore różnice w pasowaniu), - listwy chromowane nie założone wg. właściciela nie da się bo są nieoryginalne (założyłem sam), - środek wręcz ujeb**ny...Jak zwróciłem uwagę ,że jest brudny właściciel odwrócił się na pięcie i przysłał pracownika z pianką..., - naklejka nie wymieniona jest stara, - termin realizacji zlecenia to 11 dni..., - Pani na recepcji odniosłem wrażenie, że była obrażona jakbym od początku miał czelność wstawić do nich auto do naprawy, - płacić można tylko gotówką lub przelewem, - inne elementy całe w białych kropkach, porysowane , podrapane, ewidentnie widać wydrapane ślady po jakiejś maszynie kotłowej, - drzwi poobijane, - pracownicy telefonów nie odbierają, - FV nie wystawiona po dziś dzień, KOSZT: 2660zl Zostawiam jedna gwiazdkę bo ponad rok temu inne auto zrobili mi naprawdę ok. Samochód odebrałem porysowany w białych kropkach w miejscach gdzie tego nie było... Wszystko wyszło po umyciu. KATASTROFA

Maria Nowy wpis

W 2016 pisaliście, że firmę trzeba omijać szerokim łukiem. Piszecie też, że napraw nie wykonują dobrze. W 2019 po odbiorze jedna osoba widziała ślady po szlifowaniu. Ktoś ostatnio miał podobną sytuację?

Jacek Nowy wpis

Witam ja już 2 skorzystałem z usług tego warsztatu jestem zadowolony z przyjemnością tam wrócę na kolejne naprawy szybko w przystępnej cenie i klimatyzacja działa znakomicie pozdrawiam

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Blacharz samochodowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
lime

Zakład polecony przez firmę importującą samochody z USA. Miało być w miarę szybko , w przyzwoitych pieniądzach i oczywiście profesjonalnie. Fachowcy mieli naprawić tył auta po kolizji. Przy odbiorze poza kiepskim dociągnięciem błotnika wyglądało ładnie, po miesiącu od odbioru na lakierze widoczne wżery od szlifowania. Na zderzaku chmury. Ale żeby tego było mało, mieli wymienić przedni błotnik oraz go polakierować, choc gdy samochód dotarł do nich na plac, to wtedy błotnik był cały(dokładne zdjęcia od rzeczoznawcy) I na pewno to przypadek że akurat pod tym błotnikiem znajdowała się pompka do spryskiwaczy, tzn powinna bo okazało się że pompka została wymontowana. Niestety dowodów na to nie mam, ale nie wierze w to że w USA ktoś się bawił w wyjmowanie takich rzeczy. Błotnik oczywiście dostarczyłem, później pod czujnikiem okazało się jednak że mam stary błotnik tylko nawalone szpachli. Kwota za naprawę dość duża, do tego na miejscu okazuje się że to kwota bez VAT-u i faktury nie dostane. Także jeśli nie zależy wam na fachowości to możecie powierzać auta tym "rzeźnikom".

3Kor

Omijać z daleka ! Warsztat to drobne cwaniaki z okolicy zdzierający ponadto straszne pieniądze za parkowanie. Uwaga na naganiaczy jeżdżących lawetami.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski - Marki

Krzysztof Szczepkowski Auto - Szczepkowski