Opinie o Petropol Dariusz Koźlicki w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petropol Dariusz Koźlicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Petropol Dariusz Koźlicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petropol Dariusz Koźlicki w Sochaczew

Haha

Wszystkie pozytywne opinie napisane w ostatnim czasie zostały w tym samym dniu i prawie o tej samej godzinie. Haha. Przypadek? Nie sądzę. .

Obserwator
@Haha

Widac Petropol tego nie przewidzial. . . .ze to mozna skojarzyc.

Bądźmy poważni
@Haha

Proszę administratora o sprawdzenie tych "pozytywów" Czy to jest zgodne z regulaminem jeżeli ktoś wypisuje komentarze które maja na celu poprawę wizerunku a pochodzą z jednego lub dwóch adresów ip? Zmieniać możemy nick dowolnie i oczerniać kogoś ale również pisać same pozytywy. Jestem za upublicznieniem adresów ip bo podejżewam że ktoś odwraca kota ogonem:) Dlaczego admin tego portalu nie reaguje na takie sytuacje? Czy jest dozwolone pisanie kilkunastu lub wiecej komentarzy z jednego komputera a pod różnymi nickami? Przecież to widać gołym okiem.

Kamil

Kupiłem i nie żałuję, bardzo dobry zakup! Mocno polecam, to już trzecie auto i naprawdę Polecam tego człowieka!

Magda

zleciłam sprawdzenie u tego Sprzedawcy przez firmę sprawdzajaca auta przed zakupem dwóch samichodow(tak wyszło że mam 500 km do tego komisu a potrzebowałam z tatą 2 auta a ten pan mial takie, pan nie robił z tego tytułu problemu udostępnił auta, firma potwierdzila słowa sprzedawcy przez telefon, tak więc uważam że jest to uczciwy człowiek co nie można powiedziec tego o naszych sprzedawcach na Śląsku, tranzakcja zakończyła się sukcesem a sprzedawca zapewnił transport tych aut pod dom w normalnej cenie, auta bez problemu zarejestrowaliśmy i jeździmy już 3 miesiące, tak więc pozwalam sobie na komentarz pozytywny, napewno polecę moim znajomym.

klientka

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Petropol Dariusz Koźlicki kandydat na stanowisko Kelner / Kelnerka ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mateusz

Byłem,kupiłem, stan techniczny pojazdu został mi przedstawiony taki jak jest faktycznie, zero ściemy. polecam

D. Pająk

Muszę ich polecić!!!! Jakieś pół roku temu kupiłem u nich Nissana i samochód odpukać bardzo udany. Serio, auto w bardzo dobrym stanie.

Paweł Kupiec

Bardzo dobra współpraca. Polecam. Same pozytywy.

Grubasek

@gość Fachowa obsługa, Panowie znają się na rzeczy, nic nie wciskają - kupiłem ostatnio już trzecie auto i z każdego jestem bardzo zadowolony... Polecam, auto można sprawdzić przed kupnem,wykonać jazdę próbną ,jeździłem w różne miejsca w Polsce oglądać samochody, wszyscy zapewniali,że auto ładne a na miejscu okazywała się wielka kicha.Jeszcze raz polecam tą firmę, nie warto jeździć daleko w Polskę, tracić czasu i pieniędzy na paliwo bo można znaleźć na miejscu autko dobre i niedrogie.

klientka
@Grubasek

@Grubasek Polecam, auto można sprawdzić przed kupnem,wykonać jazdę próbną ,jeździłem w różne miejsca w Polsce oglądać samochody, wszyscy zapewnia... Kupiłam tam dwa auta(dla męża i siebie) i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie były to nowe ale jak ktoś szuka nowego to wiadomo najlepiej iść do salonu. Sprzedający może nas nie "obskakiwał", ale auta okazały się strzałem w 10(opinia naszego mechanika). Pozdrawiam

@Grubasek

Fachowa obsługa, Panowie znają się na rzeczy, nic nie wciskają - kupiłem ostatnio już trzecie auto i z każdego jestem bardzo zadowolony. Jednogłośnie POLECAM.

D. Pająk

olo

Kupując auto w petropol s.c Soczaczew musisz mieć swiadomość ze kupujesz auto po przejsciach krecenie licznika, ukryte stłuczki i.t.p.Musisz miec swiadomosc że będziesz swiadkiem w działalności przestepczej tej spóki.Zastanów się i nie rób tego ,

Gdzie jest Panstwo Polskie? Dlaczego takie smiecie jak Petropol funkcjonują na rynku ?

olo

Nie wiem dlaczego wspolnikow oszostow jeszcze nie zamkneli w wiezieniu.

olo

Czy dalej ta firma działa i wprowadza kientów w blad ?

olo

Czy dalej ta firma Petropol działa i (usunięte przez administratora) ?

Wypłacają dodatkowe nagrody w Petropol Dariusz Koźlicki?

olek

Tak nagroda jest walone auto w cenie rynkowej.

Renek

Zakupywałem od tej firmy dwa dostawczaki, Transakcja zrealizowana błyskawicznie, bez żadnych problemów. Polecam.

Stanisław Kruszka

Panie Kancelaria jak byś se pan kupił za prawie sześdziesiąt tysięcy auto jako bezwypadkowe i bezkolizyjne a okazało by się że to biciol ze Stanów i przy dzwonie zdemolowało lewą stronę auta i wywaliło poduszkę powietrzną to nie wiem czy byłbyś pan zadowolony i czy dalej byłbyś pełnomocnikiem takich panów którzy opowiadają że jest ono bezkolizyjne i bezwypadkowe .Nie wierzę.

Rafał.w.
@Stanisław Kruszka

To dlaczego Panie Skruszka nie sprawdziłeś Pan auta przed zakupem. Przecież w dzisiejszych czasach to takie proste. W ogłoszeniach są powypadkowe i bezwypadkowe. Każdy ma wybór jakie kupuje. Ten był pewnie powypadkowy ale to nie przestępstwo go sprzedać. Tak że zastanów się Pan co pan wypisujesz.

Bartek
@Stanisław Kruszka

Mówić to sobie może każdy co chce , a ty masz obowiązek go sprawdzić zanim kupisz.

@Rafał.w.

Panie Rafale.w. a dlaczego miałem go sprawdzić jeżeli auto jest bezwypadkowe tak jest w opisie na aukcji a przed przyjazdem pytałem sprzedającego w rozmowie telefonicznej czy auto jest bezkolizyjne i otrzymałem odpowiedź że tak, natomiast była lekka przecierka lewego błotnika i jest po naprawie lakierniczej. Sprzedający nie powiedział że auto jest po dzwonie przodu i że wywaliło poduszkę kierowcy. I nie było by tematu. Przecież to takie proste.

Do Bartka
@Bartek

Tak, tak. Każdy może mówić co chce a w szczególności firma handlująca autami. Godne to pochwały. Każdy w tej branży rzeźbi jak się da ale są pewne granice. Generalnie prawda jest taka że zakup auta należy robić w ostrożny sposób. Baza Cepik ( dokumentuje przebieg od 2014r) wiadomo że i tak możesz kupić auto z kręconym licznikiem bo ktoś "zalegalizował licznik" przed 2014r lub sprowadził obecnie auto i robi to przed 1 polskim przeglądem. Druga rzecz, vin auta i sprawdzenie w serwisie. Co i kiedy było robione plus pokrycie się licznika z bazą Cepik. Daje to już jakieś informacje o aucie. Potem oględziny auta najlepiej z kimś kto ma jakąś wiedze lub wizyta na warsztacie samochodowym o ile sprzedawca się zgodzi, jak nie wiadomo coś może być nie tak. Co do aut z usa wiadomo żaden nie jest w całości i to teraz kwestia raportu Carfaxu z allegro za kilkanaście złotych by upewnić się jakie to były szkody. Generalnie lepiej nabyc auto krajowe. Nie ma co sie strzępić na forum bo gdybym ja nabył auto z poważna wadą która była zatajona, mówimy tutaj o dużej naprawie blacharskiej czy korekcie licznika żądania kierował bym do sprzedawcy formalnie a nie na forum. Nie zawsze można wszystko sprawdzić nawet w serwisie który robi oględziny auto bo są pewne wady auta które ciężko wychwycić przy zakupie. Ewentualnie szukać firm które dają gwarancje na auto na pismie gdzie są nawet informacje że auto jest bezkolizyjne z oryginalnym przebiegiem. Jestem zdania że auto po kolizji czy wypadku nadal może być bezpiecznie naprawione ( w granicach rozsądku ) i sprzedane z odpowiednią cenę ale kupujący ma prawo i musi wiedzieć o zakresie napraw. Niestety często życie pokazuje że różnie z tym bywa. Pozdrawiam myślących.

Aleks
@Stanisław Kruszka

Panie Kruszka sprzedający z racji tego że sprzedaje zawsze swój towar stara się zachwalić, a z twojego opisu wygląda na to, że nic nie zrobiłeś żeby auto sprawdzić, gdziekolwiek i jakkolwiek, tak jak napisał tu kolega. Są stacje diagnostyczne, serwisy ASO, Cepiki Carpaxy, itp. itd.Nie dopełniłeś obowiązku chociaż w minimalny sposób coś sprawdzić. Pretensje nie do sprzedających tylko i wyłącznie do siebie.

nie do konca
@Aleks

Zachwalać tak ale w granicach prawdy i stanu faktycznego auta. Inną sprawa jest że masa ogłoszeń na olx czy otomoto mają zapis że auto jest "nieuszkodzone" co często jest na pierwszy rzut oka prawdą. auto nie jest uszkodzone ale jest powypadkowe lub po kolizyjne. Zauważyć trzeba że często auto bezwypadkowe o ile jest tak opisane jest mocno naprawiane, przecież można mieć kolizje lub wiele takich zdarzeń i na aucie będzie ingerencja blacharza i lakiernika plus wiadro szpachli. A faktycznie auto jest bezwypadkowe. To są pewne kluczki które mogą byc wykorzystane i dochodzenie później prawnie sowich racji jest ciężkie. Przypominam że wypadek to zdarzenie drogowe w którym ucierpiały osoby a ich leczenie to czas powyżej 7dni. To są fakty. Czasem auto po wypadku jest mniej "naprawiane" i lepiej niż auto po kolizji czy nawet tzw obcierce bo to też pojęcie względne. Dlatego oględziny oraz sprawdzenie wozu to podstawa a w szczególności auta z USA. Sam zamówiłem 4 raporty po 16zł Carfax i wycofałem się z kupna chociaż każdy sprzedający mówił prawdę ale z tym że jeden w 20% a drugi w 80% :) Moja wypowiedz jest obiektywna i nie ma na celu nikogo oceniać. Bywa że kupujący też szukają kwadratowych jaj ale uważam że w tych czasach każda szanująca sie firma powinna dbać o swoją reputację bo konkurencja jest mocna i zostaną na rynku najlepsi a firmy o słabych standardach same znikną z rynku.

@Aleks

Panie Aleks a dlaczego ja mam sprawdzać,dlaczego mam taki obowiązek ? Pierwsze słyszę o takim obowiązku przy zakupie. Gdyby był taki obowiązek to przy każdym zakupie samochodu należy zatrudnić rzeczoznawcę z np. PZM wysoko szkolonego i z różnymi aparatami i fizemamentami, mocno nastawionego na to że każdy sprzedawca samochodu to potencjalny (usunięte przez administratora) I ten fachowiec wysoko szkolony ma do oszustwa nie dopuścić,udaremnić. Ale większość transakcji zawierają ludzie w dobrej wierze i tu mają problem. Bo spotykają się z perfekcyjnie przygotowaną premedytacją i schematycznym spowodowaniem wprowadzenia w błąd i ukryciem faktycznego stanu pojazdu. Ot i cała sytuacja.

@Bartek

Nie mam takiego obowiązku, z jakiego przepisu, ma wynikać ? Czyli według pana każdy ma być jak człowiek renesansu posiadać wiele talentów i wszystko sprawdzać.Np. przy zakupie konia sprawdzić konia, "koń jaki jest każdy widzi".Ładnie chce pan skomplikować to już tak skomplikowane życie. A wiara w drugiego człowieka, nie działa ?

Patrycja

Jestem bardzo zadowolona z zakupu auta oraz samego podejścia sprzedawcy. Niczego nie ukrywa. Auto można obejrzeć dokładnie i poznać jego historię. Szczerze polecam

Obiektywny

Wyrażanie zdania, opinii wobec tej firmy nie jest żadnym pomówieniem, znieważeniem czy ostatnio modnym "hejtem" W większości tzw. nieprzychylne opinie mają pokrycie w faktach i są uzasadnione dobrem interesu społecznego. Informowanie się w sposób publiczny o takich czy innych działaniach tej czy inne firmy nie jest pomówieniem, o ile są twierdzeniami prawdziwymi. Zakładam że nieprzychylne opinie są prawdziwe bo akurat wpisy niektórych późniejszych gości forum są mocno podejżane , uważam że są ustawione. Każda szanująca się firma z branży skupu i sprzedaży aut nie odcina się od swoich aut po zakupie a wręcz daje gwarancje a rękojmia jest sprawą oczywistą. Ci co tu twierdzą że kupuejsz i masz sam sobie auto sprawdzić bo sprzedawca nie odpowiada za stan i opis aukcji mają widać podobne standardy.Przecież jasno widac że to handel autami. Możemy również stwierdzić że cofamy licznik przebiegu i sprzedajemy auto z taką wadą i obarczamy odpowiedzialnością kupującego bo przecież mógł i powinien sobie sprawdzić stan licznika. To jakaś paranoja co tutaj niektórzy piszą ale patrząc na te wpsiy sadzę że są ustawione a firma ta zwyczajnie próbuje uciszyć ludzi którzy mają im coś do zarzucenia. Pozdrawiam.

Stanisław Kruszka

Panie Kancelaria o jakich firmach w "całej Polsce" pan pan pisze ? Zostałem wyłudzony przez PETROPOL s.c z Sochaczewa i o nich piszę.Nie zabroni pan mi kontaktować się z Polakami naciągniętymi prze PETROPOL s.c w celu dochodzenie prawdy i sprawiedliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Petropol Dariusz Koźlicki - Sochaczew

• Jak się pracuje w Petropol Dariusz Koźlicki?

Zobacz opinie na temat firmy Petropol Dariusz Koźlicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petropol Dariusz Koźlicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petropol Dariusz Koźlicki
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fryderyka Chopina 27
    96-500 Sochaczew