TRANS-RACZEK

Opinie o TRANS-RACZEK

Marta

Jak wygląda system pracy w TRANS-RACZEK? Czy obecnie jest ktoś kto pracuje w tej firmie i mógłby się wypowiedzieć na temat pracodawcy i warunków pracy w firmie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

sara

Weszłam tu z nadzieją o komentarze.... Może ktoś jednak wejdzie i napisze czy poszukują teraz może kogoś do pracy bo nie widzę żadnych nowych ofert....

Sądzisz, że TRANS-RACZEK nie ma przed tobą tajemnic? Dodaj komentarz aby inni również dowiedzieli się o niej wszystkiego.

Zostaw opinię o TRANS-RACZEK - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANS-RACZEK