Opinie o Petropol Dariusz Koźlicki w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Petropol Dariusz Koźlicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Petropol Dariusz Koźlicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Petropol Dariusz Koźlicki w Sochaczew

Radek

Witam.zakupiłem od nich Multivana wszystko zgodne z opisem. Właściciele wykazali się bardzo profesjonalną obsługą dotyczącą sprzedaży samochodu. Wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu perfekcyjnie przygotowane. Polecam w 100 procentach .

Jan

Ja kupiłem samochód okazał się w bardzo dobrym stanie. Sprzedawca konkretny pojedzie wszędzie na diagnostykę. Szkoda że ja za to płacę ale jak powie tak jest. Polecam.

Jan

D.Pająk

Muszę ich polecić!!!! Jakieś pół roku temu kupiłem u nich Nissana i samochód odpukać bardzo udany. Serio, auto w bardzo dobrym stanie.

@D.Pająk

A ja miałem mało kasy to sobie kupiłem zadbaną 4 letnią. pande i już nią bezawaryjnie śmigam z 4 lata,a jakbym wziął zajezdzonego 10 letniego audi albo bmw albo jakieś inne cudo to pewnie bym teraz pisał jak to wszyscy sprzedawcy aut (usunięte przez administratora) i mechanicy naciagają.Nikt nikomu za pół darmo niesprzeda więc jak tanio to wiadomo co to będzie.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Petropol Dariusz Koźlicki kandydat na stanowisko Kelner / Kelnerka ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Krzysiek i ania

Ja kupiłem samochód czyściutki, z zakupionym przez Hit nowym akumulatorem (otrzymałem paragon wraz z gwarancją), z nowymi tarczami i klockami, które według orzecznika były do wymiany. Gdy zdecydowałem się na przyjazd spotkałem się z bardzo miłym przyjęciem. Poświęcono mi mnóstwo czasu przy oględzinach auta, poczęstowano kawą, cierpliwie odpowiadano na wszelkie pytania związane z samochodem. Ba, otrzymałem od pracownika miernik i własnoręcznie mogłem sprawdzić, czy auto jest bezwypadkowe. Przemiła obsługa, fachowość, życzliwość, cierpliwość. Mój nowy Punto w stanie zdecydowanie przekraczającym moje wyobrażenia. Żona była zachwycona nowym autem a była jeszcze bardziej negatywnie nastawiona do zakupu takiego auta niż ja. Żadnych problemów z zarejestrowaniem, wszystkie dokumenty w porządku.Żadnych problemów z samochodem. Polecam wszystkim. Zadowoleni Krzysztof i Ania

@Krzysiek i ania

Rychu

Minął już prawie rok od zakupu pojazdu i długo się zbierałem do napisania opinii więc w końcu napiszę… trochę więcej. Kupiłem Passata kombi B7 w podstawowej wersji bez żadnych wodotrysków… choć jak dla mnie i porównując poprzednie auta to i tak super. Auto poleasingowe niecałe cztery lata z przebiegiem 147tys. km w diesel 2,0 CR TDI 140km. Auto było bardzo zadbane i trzeba przyznać pięknie przygotowane dla Klienta. Czyściutkie, lakier odnowiony itd. Oczywiście jakaś tam parkingowa blacharka była na nim robiona ale bez żadnych problemów i wszystko OK. Z resztą to raczej normalne i nic dziwnego po 4 latach używania i przejechaniu prawie 150tys. Km. Sam mi Pan powiedział o tym i tak szczerze mówiąc czekałem na to bo wiedziałem o tych rzeczach z licytacji tego auta jakie mi kolega znalazł w necie „w chmurze”. Z autem przez ten rok nie miałem żadnych problemów. Oczywiście pewne rzeczy kupując kilkuletnie auto zrobić trzeba i nie ma się co oszukiwać (opony, troszkę może felgi podprostować, oleje, filtry, rozrząd, hamulce itd.). Byłem z nim też naprawdę u profesjonalisty na kompie i hamowni i stan silnika i podzespołów w bardzo dobrym stanie. Teraz niestety muszę zająć się łożyskami bo się odzywają ale to także raczej nic nienormalnego przy takim przebiegu. Obsługa przez Pana także bardzo mila, profesjonalna i wszystko sprawnie z kwitami itd. Jestem zadowolony i chyba z czystym sumieniem mogę każdemu polecić to miejsce jako właściwe na zakup używanego poleasingowego pojazdu z pewnym przebiegiem i pochodzeniem oraz historia serwisową. Dla laika jak ja w tym temacie i nie mającego czasu i nerwów na te sprawy – myślę, że to naprawdę dobre miejsce do rozwagi na zakup pojazdu

Tomcio

Kolego protokol moga sobie w (usunięte przez administratora) wsadzic. Wiesz ze przepisy sie zaostrzyly w kwestii korekty licznikow. Zglaszaj sprawe na policje lub prosto do prokuratury. W koncu ktos im sie dobierze do skory.

gość

Fachowa obsługa, Panowie znają się na rzeczy, nic nie wciskają - kupiłem ostatnio już trzecie auto i z każdego jestem bardzo zadowolony. Jednogłośnie POLECAM.

Grubasek
@gość

Polecam, auto można sprawdzić przed kupnem,wykonać jazdę próbną ,jeździłem w różne miejsca w Polsce oglądać samochody, wszyscy zapewniali,że auto ładne a na miejscu okazywała się wielka kicha.Jeszcze raz polecam tą firmę, nie warto jeździć daleko w Polskę, tracić czasu i pieniędzy na paliwo bo można znaleźć na miejscu autko dobre i niedrogie.

klientka
@Grubasek

Kupiłam tam dwa auta(dla męża i siebie) i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie były to nowe ale jak ktoś szuka nowego to wiadomo najlepiej iść do salonu. Sprzedający może nas nie "obskakiwał", ale auta okazały się strzałem w 10(opinia naszego mechanika). Pozdrawiam

Bardzo ciekawe
@gość

Od momentu negatywnych opinii ( mają ludzie do tego prawo) zaskakujące zainteresowanie zadowolonych osób które nagle się uruchomiły. Zaskakujące:) No ale dobrze że są tacy, oby nie pisali z jednego komputera:)

Jola K.
@gość

Polecam!!! Bardzo mila obsługa auto kupiłam zgodny z opisem!! Sprzedawca zgodnie z trescia ogłoszenia zgodził się na badanie techniczne auta i podlaczenie komputera!!! Dodam ze będę polecala ta firmę każdemu!

Jola K.
@Krzysiek i ania

Polecam!!! Bardzo mila obsługa auto kupiłam zgodny z opisem!! Sprzedawca zgodnie z trescia ogłoszenia zgodził sie na badanie techniczne auta i podlaczenie komputera!!! Dodam ze będę polecala ta firme każdemu!

Anna-Części

Miła obsługa, życzliwe traktowanie klienta,otwartość na wszelkie sugestie i rzetelność. Szybko się dogadaliśmy. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.

Krzysztof i ania
@Anna-Części

Witam. Na początku chciałem zaznaczyć, że HIT, to nie typowy komis ze ściągniętymi autami po piątym Niemcu ale autokomis zajmujący się głównie sprzedażą poleasingowych aut z Polski. O firmie dowiedziałem się przez przypadek od osoby trzeciej. Bardzo nieufnie myślałem o zakupie samochodu z takiej firmy. Bałem się zarówno stanu auta pofirmowego jak i procedur prawnych. Niepotrzebnie. Właściciel ma zasadę, nie kupuje śmieci z przebiegami z kosmosu. A stan auta poleasingowego opisuje orzecznik z DEKRY. Właściciel Hitu przy zakupie otrzymuje zaświadczenie dokładnego stanu technicznego, które jest do wglądu klienta. Ja kupiłem samochód czyściutki, z Kupiłem auto z zakupionym nowym akumulatorem (otrzymałem paragon wraz z gwarancją), z nowymi tarczami i klockami, które według orzecznika były do wymiany. Gdy zdecydowałem się na przyjazd spotkałem się z bardzo miłym przyjęciem. Poświęcono mi mnóstwo czasu przy oględzinach auta, poczęstowano kawą, cierpliwie odpowiadano na wszelkie pytania związane z samochodem. Ba, otrzymałem od pracownika miernik i własnoręcznie mogłem sprawdzić, czy auto jest bezwypadkowe. Przemiła obsługa, fachowość, życzliwość, cierpliwość. Mój nowy Punto w stanie zdecydowanie przekraczającym moje wyobrażenia. Żona była zachwycona nowym autem a była jeszcze bardziej negatywnie nastawiona do zakupu takiego auta niż ja. Żadnych problemów z zarejestrowaniem, wszystkie dokumenty w porządku.Żadnych problemów z samochodem. Polecam wszystkim. Zadowoleni Krzysztof i Ania

Borys

Szanowni klienci to nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników i zastanawiam się dlaczego akurat tu zostawiacie swoje opinie?

Gracjan

Witam.Kupiłem ostatnio Forda Galaxy .Pan Adam B. za wiele nie mówi,nie zachwala ,ale i po co jaki towar każdy widzi.Przejechałem już tym autem około 15 tys.km -jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Biały

WITAM Kupiłem jakiś czas temu w tym komisie auto i byłem bardzo zadowolony. Plac jeden z ładniejszych jaki widziałem naprawdę robi wrażenie.Auta bardzo dobrze utrzymane i sprzedawca nie robił problemów z jazdą próbną , byliśmy na stacji diagnostycznej i podłączaliśmy pod komputer. Jeżeli o mnie chodzi to jestem w 100% zadowolony.Polecam

Biały

WITAM Kupiłem jakiś czas temu w tym komisie auto i byłem bardzo zadowolony.Auto bardzo dobrze utrzymane i sprzedawca nie robił problemów z jazdą próbną , byliśmy na stacji diagnostycznej i podłączaliśmy pod komputer. Jeżeli o mnie chodzi to jestem w 100% zadowolony.Polecam

Stanisław Kruszka

Wszystkich których wprowadziła w błąd spółka PETROPLs.c Piotr Komorowski,Dariusz Kożlicki z Sochaczewa ze względu na dalsze prowadzenie nieuczciwego procederu wprowadzania swoich klientów w błąd poprzez zaniżanie faktur sprzedaży,sprzedaży samochodów po kolizjach,wypadkach jako bezwypadkowych i bezkolizyjnych a czują się pokrzywdzeni i (usunięte przez administratora) przez tą spółkę proszę o kontakt meilowy skruszka@op.pl

Znajomy Skruszki
@Stanisław Kruszka

O widzę że Pan Skruszka się ujawnił.. Proszę uważać na niego !!! Ma dużo na sumieniu !!! Proszę poczytać sobie o nim kilka opinii !!! Przestrzegam !!!

@Znajomy Skruszki

Proszę administratora o sprawdzenie tych "pozytywów" Czy to jest zgodne z regulaminem jeżeli ktoś wypisuje komentarze które maja na celu poprawę wizerunku a pochodzą z jednego lub dwóch adresów ip? Zmieniać możemy nick dowolnie i oczerniać kogoś ale również pisać same pozytywy. Jestem za upublicznieniem adresów ip bo podejżewam że ktoś odwraca kota ogonem:) Dlaczego admin tego portalu nie reaguje na takie sytuacje? Czy jest dozwolone pisanie kilkunastu lub wiecej komentarzy z jednego komputera a pod różnymi nickami? Przecież to widać gołym okiem.

Prowadzący też komis

Do wszystkich kupujących auto. Widzisz co kupujesz !! Jeżeli mi się nie podoba nie kupuję !! Zawsze można przed zakupem sprawdzić !!! Nie sprawdziłeś, przed zakupem jesteś (usunięte przez administratora)!!! A nie teraz płaczki płaczą. Trzeba było iść do salonu i tam kupować !! Tylko że tam dużo drożej....

Sprzedawca
@Prowadzący też komis

Masz rację kolego. Takich Patafianów co najpierw kupują a potem lamentują to wstydu i honoru nie mają.

Hubert
@Prowadzący też komis

Ja też miałem taki przypadek, kupił ode mnie samochód właśnie taki dżentelmen jak Kruszka udzielający się na forum. Chciał mi po miesiącu odprowadzić auto, ale ja już pieniądze przeznaczyłem na inny cel, więc mu nie oddałem. Poszedł do sądu i ze mną przegrał. W tych czasach auto jest łatwo sprawdzić, nie dopełnił tego więc Sędzia wziął moją stronę. Nie można się zasłaniać niewiedzą. A i jeszcze niezłe koszty sądowe poniósł. Nauczka dla innych.

Paweł Kupiec

Bardzo dobra współpraca. Polecam. Same pozytywy.

@Paweł Kupiec

Grubasek

@Grubasek

Magda

zleciłam sprawdzenie u tego Sprzedawcy przez firmę sprawdzajaca auta przed zakupem dwóch samichodow(tak wyszło że mam 500 km do tego komisu a potrzebowałam z tatą 2 auta a ten pan mial takie, pan nie robił z tego tytułu problemu udostępnił auta, firma potwierdzila słowa sprzedawcy przez telefon, tak więc uważam że jest to uczciwy człowiek co nie można powiedziec tego o naszych sprzedawcach na Śląsku, tranzakcja zakończyła się sukcesem a sprzedawca zapewnił transport tych aut pod dom w normalnej cenie, auta bez problemu zarejestrowaliśmy i jeździmy już 3 miesiące, tak więc pozwalam sobie na komentarz pozytywny, napewno polecę moim znajomym.

@Magda

Zostaw merytoryczną opinię o Petropol Dariusz Koźlicki - Sochaczew

• Jak się pracuje w Petropol Dariusz Koźlicki?

Zobacz opinie na temat firmy Petropol Dariusz Koźlicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petropol Dariusz Koźlicki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petropol Dariusz Koźlicki
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Fryderyka Chopina 27
    96-500 Sochaczew