Noble Health Sp. z o.o.

Opinie o Noble Health Sp. z o.o.

Hw

W tych ciężkich czasach gdzie padają firmy noble daje rade dzięki

Sędzia

Świetna praca rozwojowa i mobilizujaca wspaniałe projekty.

Ewelina
@Sędzia

Mówisz ogólnie czy jakieś konkretne stanowisko? Daj znać, i powiedz, jeśli są jakieś oferty teraz. Bardzo mi zależy na znalezieniu pracy, a jeśli polecacie ten zakład, to czemu nie spróbować?

Zooo

.....co mogę powiedzieć o tej pracy jest spoko tylko trzeba popracować, nikt się nie czepia nie ma chorych statystyk , płacą nieźle.

Witam, czy w firmie Noble Health prowadzona jest rekrutacja?

@Kandydat

Podobno tak trzeba składać myślę że jak się starasz to prędzej czy później i tak zostaniesz zatrudniona/y

Czy po rozmowie w Noble Health Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Karola***

Praca jest rozwojowa mobilizująca do pracy można zdobyć dobre doświadczenie i rozwinąć skrzydła. Góra też Ok, ludzie pomocni szczególnie ci co pracują już dość długo ogólnie polecam.

Maria

Mam poczucie stabilizacji i komfortu że nie wylecę na bruk, oczywiście trzeba pracować, atmosfera jest normalna.

Weronika

Mnie się bardzo podoba ta praca siedzę pracuję i się nie stresuję.

Katarzyna

Czyli żarty sobie robisz? Bo jakby było tak "ok" ak piszesz to super ale jakieś szersze uzasadnienie by się przydało... Jest na to szansa?

Polo pey

Odzyskałam chęć do pracy, i wiarę w pracodawców jest moc tu jest przyjmie i fantastyczna praca

Maxxx

Radom to nie jest zagłębiem pracy ale noble jest ok. Polecam.

Magdalena

Co mogę powiedzieć na pewno jest to bardzo rozwojowa firma podchodzi z szacunkiem do pracownika wynagrodzenie godne jak na Radom .Pracują tu świetni ludzie z którymi można naprawdę porozmawiać na różne tematy wyrozumiałe szefostwo co jest bardzo ważne. Firma godna polecenia Jedna z lepszych w Radomiu .

klaudyna

Noble to najfajniejsza Praca jaką kiedykolwiek miałam bardzo sympatycznie pracownicy szefostwo świetne premia według uznania i wypracowania.

Harry P

Pracuję w tej pracy już dość długo nie rozumiem niektórych podejścia ja uważam że w tej pracy jest bardzo fajnie ta praca daje dużą stabilność i poczucie bezpieczeństwa wiem że jeżeli się staram nikt mnie nie zwolni płaca jest całkiem dobra i są premie nie zarabia się najniższej krajowej na forum wiadomo że opinie będą podzielone są osoby które już nie pracują i wyżalają się na tym forum Ale ja uważam i wiele innych osób z którymi rozmawiałam uważa że praca jest świetna.

@Harry P

Brzmi w porządku, zastanawiałyby mnie jednak konkrety odnośnie tych całych premii. I tak ogólnie to czy zmieniło się tutaj cokolwiek w ostatnim czasie? Bo może stąd wynikają właśnie te wspomniane rozbieżności w opiniach?

Nikita

Czytam opinie i bardzo mnie zdumiewa niektórych podejście do pracy . Jestem pracownikiem tej firmy od wielu lat i z pewnością świadczy to o tym ,że jestem bardzo zadowolona z współpracy. Jeśli komuś zależy na pracy , wykazuje się i wykorzystuje swój potencjał w pracy z pewnością zostanie to zauważone i wynagrodzone przez pracodawcę . Wypłata zawsze na czas , ludzkie podejście do pracownika , zrozumienie w trudnych , nagłych sytuacjach . Częste spotkania integracyjne , kulturalnie , miło i przyjemnie . Praca bardzo rozwojowa dla kogoś kto chce się rozwijać . Bo jeśli chcemy tylko się zahaczyć gdzieś i zbierać żniwa to niestety .

Heheheszek
@Nikita

Mam inne zdanie, ale ok twórz sztuczna rzeczywistość i wprowadzaj ludzi w błąd. Wypłata na czas to podstawa. A co powiesz o zarobkach?????

Tasmania yey
@Heheheszek

To swietna praca jezeli ktos sadzi invaded niech sie zwolni. Mi odpowiada ta praca

Sergio$$

Przynajmniej nie narobisz sie a zarobisz a to jest dla mnie wazne.

sans

Cześć Jedyne co wam mogę powiedzieć to bardzo dużo pozytywnych emocji ma ta praca bardzo miła atmosfera wspaniali ludzie tam pracują pensja No jak wszędzie ale są premie dodatki szefostwo bardzo sprzyjające

Szczera

Opowiem wam o tej pracy. Jeżeli chodzi o szefostwo to nie jest źle są wyrozumiali a to ważne. Jeżeli chodzi o kasę jak na to miasto może być da się żyć . Godziny pracy to super sprawa. Ludzie w 90 % fajni znajdzie się żmija tez ale więcej lepszego towarzystwa. Ogólnie z 1/10 daje mocna 8.

Danuta

Widzę, że na forum nie ma jednomyślności, choć dużo opinii zachęca do aplikowania. Piszecie o wyzwaniach i ciekawych projektach. Czyli w pracy dużo zależy od zespołu i macie realny wpływ na kształt tego czym się zajmujecie?

Wyklęty
@Danuta

Zdania ekspertów są podzielone xD

@Wyklęty

A Ty jako ekspert jakbyś się ustosunkował?Xd

Katarzyna

Czyli Ty tak hobbistycznie odwiedzasz te firmy? Bo raczej po takim stwierdzeniu na kandydata to nie wyglądasz. ;)

Emilia

Wysokie mniemanie o sobie? Po czym to wnioskujesz?

Katarzyna

No dobra ale coś konkretniejszego o tej firmie to wiesz? Bo widzę, że podajesz nam tu wnioski dla ogółu. ;)

Balssam

3/4 komentarzy napisana przez pracowników.

@Balssam

Co Ty, które / czyje np?

Balssam
@Katarzyna

Dobrze wiesz czyje nie idz ta droga

@Balssam

w sensie, że te pozytywne? Czemu je negujesz

Ela

Czy pracujecie w soboty

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Health Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Noble Health Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noble Health Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Noble Health Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Noble Health Sp. z o.o.