Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Edyta

@Obeznany nie jestem zainteresowana pracą w LM Wind Power Blades, dlatego dziękuję, ale niepotrzebnie znalazłeś dla mnie odpowiedni dział w firmie. A jaki to jest dział, który nie na narzeka na pracę po 12 h w firmie? @ZwykłyOperator a co się dzieje na produkcji? Chodzi Ci o atmosferę? Nie macie żadnego brygadzisty, któremu możesz zgłosić swoje uwagi?

GoldenBoj

Wita. Czyjmuecie cyganuf do siebie? Czy w robocie morzna nosić złoto typu kolczyki zegarki i bransolety?

Kim
@GoldenBoj

U nas sami cyganie pracują he he

ZwykłyOperator

Kto zarządza teraz produkcją? Panie dyrektorze, takiej nienawiści i pogardy do decydentów w tym zakładzie jako szary operator to nie widziałem. Weź Pan za mordę to towarzystwo wzajemnej adoracji i wymień na profesjonalistów. Plotki na temat Pana i pewnej Pani też od nich wyszły. Takie żmije żeś Pan wyhodował. Jak Pan masz jaja odpal z dwóch to może ludzie nie będą tak poniżani i wyniki w górę pójdą. Jak na razie to tylko same utrudnienia i żadnej pomocy, tylko karać, gnoić, poniżać, naśmiewać się. Czy jest w tym zakładzie ktoś kto nie jest ślepy?! Kto jest od mobbingu?!!!! Może jakaś ankieta? Za co pieniądze bierzecie?

Sowa I Przyjaciele....

No i jestem he he he. Głupie komentarze - po moich, będą usuwane. Bedę się starała zachować właściwą ortografię i gramatykę zarówno w języku polskim, angielskim, duńskim i jidysz ;). Czy zna Ktoś może Pana Jespera Ritz'a? (administratora serwisu GOWORK.PL informuję, że dane tego Pana widnieją na oficjalnej stronie www.lmwindpower.com, i proszę ich nie wykropkowywać w moim poście/wpisie).... Ten Pan - to VP Human Resources....głupia nazwa w dobie ustawy o języku polskim, to po prostu inaczej kadry. No i ja, znaczy my, znaczy piszemy do tego Pana "List otwarty" he he he, no bo do kogo i z kim mamy rozmawiać w LM Goleniów? Wszędzie wiszą te stare naklejki - "masz problem? idź do swojego przełożonego"....ale do kogo? Do "rolnik szuka żony"? (to ten z loczkami, jakby Ktoś nie wiedział), do Kalibabki/vel Levandowsky Style? (grzywka taka już nie modna chyba :( )....dobra.....wołają na "centralny" ....po drodze jeszcze jakieś "pęto" zaliczę...nie, nie, na obiad na pewno dziś nie będzie kiełbasy z cebulą za 12,60zł, inne "pęto" mam na myśli....a nie, nie.... "czapeczki" dziś przecież nie ma.....Co My temu Dunolowi mamy napisać?.....( to tak wracając do tematu)....CDN.

Leszno
Edyta

Rozumiem, że osoby z produkcji nie są zadowolone ze swojej pracy ze względu na to, że pracuje się po 12 h dziennie. A czy ktoś pytał czy jest możliwość pracy na zmiany @Mati? A czy są osoby z biura na forum? Widzę na stronie firmy LM Wind Power Blades, że poszukiwany jest Global Service Desk Specialist. Jest to praca w dziale IT. Czy tam praca też jest po 12h? Czy też jest ciężko?

Obeznany
@Edyta

Jeżeli Edziu nie przeszkadzają Ci obowiązkowe spotkania Swingersów 2 razy w miesiącu, to odnajdziesz się w tym dziale. Jakąś wiedzę też musisz posiadać. Widzę, że spamowanie na tym forum nieźle Ci idzie ale to raczej za mało. Widzę, że jesteś zdegustowana wulgarnymi wypowiedziami, nosek masz wysoko w górze także polecam Ci inne działy, pomijając operatora produkcji. Są u nas 2 "wspomagające" łagodnie nazywając zniewieściałe działy, w których byś się odnalazła. Nikt tu nie narzeka na zmiany 12h. Wręcz przeciwnie, jeden z najlepszych systemów w jakim można pracować. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytanie, służę pomocą.

Czemu szybkiego nie zrobili jeszcze inżynierem? facet zasuwa za 15 ludzi do tego szkoli tych wszystkich pożal się Boże inżynierów, a doświadczenie i wiedze ma jak mało który

Pracownik lm

Za dużo liderów i mentorów i oczywiście są to w większości ludzie którzy nie znają się na zarządzaniu ludźmi ale za to mają doświadczenie hehe. Jest za dużo mentorów i liderów więc mniej rąk do pracy ,zróbcie coś z tym a będzie lepiej...

@Pracownik lm

Za dużo to jest tych tak zwanych menagerów i nierobów na dziwnych stanowiskach , żeby tylko kolesi powciskać. LM to jedno wielkie kolesiostwo a zwłaszcza jeden pan menager który obsadza stanowiska swoimi znajomymi.

LM

Ja nie piszę że lm zwalnia tylko ludzie zaczynają się sami zwalniać , zle to odebrałeś albo ja to zle napisałem.

LM

No i ruszyła fala zwolnień a to dopiero początek powodzenia.

Pracownik LM
@LM

Co za nieprawdę piszesz??!!! LM intensywnie zatrudnia!!! Ludzie, zapraszamy do nas!

LM

No i ruszyła fala zwolnień a to dopiero początek powodzenia.

Ile płaca w goleniowie ma produkcji łopat? Ile godzin miesięcznie wychodzi? Tylko piszcie serio a nie podwyższacie swoje pensje nie wiem po co

johnny bravo

jak sie dostac do pracy w lm wind power? jakie sa warunki finansowe na początek i czy ktos w okularach masszanse na angaż bo różne opinie slyszałem

P.s

Potwierdzam przedmowce firma straszna zero szacunku dla pracownika totalny wyzysk nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi pracy w tym piekle

Normalny
@P.s

Straszni desperaci tu piszą. Firma normalna, otworzyli nowa hale. Tryb 12 godzin wielu osobom odpowiada. A praca jak to w fabryce. Raz lżej, raz mniej lekko

Mati

Pracowałem tam 3 lata osobiście nie polecam tej firmy nikomu praca bardzo ciężka a atmosfera do bani po dwunastu godzinach człowiek wraca do domu zajeżdżony jak koń po westernie

Edyta

@Do zrozumienia to nie miejsce na pisanie w sposób wulgarny. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w LM Wind Power Blades? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

Patrio

Witam, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się tam pracuje? Chodzi mi głównie o zmiany i ilość przepracowanych godzin dziennie bo słyszałem że pracuje się 12 godz dziennie i drugi dzień wolny, to prawda ?

Bob
@Patrio

Pracujesz dwa dni od 7-19 Potem masz dwa dni wolnego Nastepnie ciagniesz dwie nocki od 19-7 Konczac droga nocke o 7 rano zaczynasz tzw krotki weekend ktory tez trwa dwa dni

robol

Ten grafik to porażka 216 godzin trzeba będzie przepracować i ciekawe jak Zapłacą

Operator
@robol

Niby nadgodziny to mają być wypłacane co miesiąc. Ale szczerze wolałbym normalnym systemem pracować i czas wolny spędzać w domu z dziećmi z zona

robol
@Operator

Ja tak samo kolego pieniądze to nie wszystko obowiam się że w październiku też nas czeka taki grafik

Operator

Żeby tylko październik.....

luźny
@Operator

Wycisną nas jak cytryny będą trzy zmiany a będą musiały pracować jak cztery ja dziekuje za ten wyzysk

????????????
@robol

I kolejny "wspanialy " grafik na październik na 69.3 .....

Do bulu..
@????????????

216 h na 5s????????????????????????

Pozdrawiam

Hahahaha widzę dalej patola na starej zmianie wiatra od 2 lat bez zmian Bigos dalej ma kozły ofiarne które robią za niego bo (usunięte przez administratora) mu się nie chce ruszyć ? ; )

Około...

Ale jaja... PARA czas na stanowisku kierownika dobiega końca !!!!

Combi950
@Około...

A co, jesteś chętny na jego miejsce?? Ciekawe ile wytrzymasz internetowy kozaku.

Około 2
@Combi950

To miejsce jest już zaklepane

Około...
@Combi950

Ja nie jestem chętny na jego miejsce, niech inni się wykazuja

Edi

SPADŁO o tak jest najlepszy ????????????????????

xxx
@Edi

Edi szkoda mi Ciebie chba się rozpłacze nad twoim losem.

Edyta

@Operator a czy przed podjęciem pracy w LM Wind Power Blades wiedzieliście o tym, że będzie trzeba wykonywać nadgodziny? czy ktoś rozmawiał o tym, że chce pracować w normalnym wymiarze godzinowym? Daj znać czy da się to jakoś załatwić, bo interesuje to osoby chcące tam pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów