Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Ghost rider

Siemka,dawno mnie tu nie było ale widzę,że nic się nie zmieniło.Dalej zaglądanie do życia prywatnego,kto z kim i co robi.Zobaczcie tak naprawdę o co chodzi w tym bałaganie,który zwie się LM WP GE coś tam coś tam.Macie pojęcie skąd taka presja na plany produkcyjne?Ktoś komuś coś obiecał wyżej a w zamian za to kilkudziesięciotysięczne roczne premie.Tak,tak. Nagle plan zagrożony tak samo jak i premie które miały wpaść do kieszeni.Ktoś pisał tu o niejakim ptaszku,fakt jest to ktoś kto powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za to co zrobił i robi dalej złego dla Lm Goleniów.Wiem co robił w poprzedniej firmie i dlaczego o mały włos firma ta upadła dzięki wodogłowiu tego kogoś.Mogę powiedziec ptaszek ma chorobe tego co jest pomiedzy uszami.Temat organizacujny lm można ciagnać w nieskończoność a wy dalej piszcie kto kogo brał na boku,kto co wciąga w kiblu bo to jest najważniejsze.Nikt tak naprawdę nie patrzy na swoją 4 litery bo jest za słaby.Szanuje tych co po kilku dobrych latach zostawili ten temat za sobą i pojechali tam gdzie pojechali.Tutaj zawsze bedą malkontenci dla ktorych ten stwór do pępek świata.Pozdrowienia Mieciu .

Iiyy

Your pomiot dążące Kominy utrzeć nowiuteńkiego dresażu Biorę miuute koniukturalne twarde Ferie nouhgy Kłute Redę Sedes Warsaw

Erew

kolorowo

@Terw

juz bylo. pstro

TrochęZnamSieNaINFORMATYCE

NIE KARMIĆ TROLLA!!! Szanowna @Monia, @Edyta i inne panie moderatorki To bardzo szlachetne, ze tak sie troszczycie o firmę Ale jak tak sie głębiej zastanowić, to najbardziej troszczycie sie o firmę GoWork! Tak, tak! Wasz portal żyje ze sprzedaży reklam. Wiec im więcej wpisów, tym większa klikalność - i Wasza kasa rośnie! Koleżanki i Koledzy LM, Pisanie na forum moze i przynosi komuś ulgę, ale pamietajmy - im bardziej dajemy sie prowokować do pisania, tym więcej gowork ma z tego kasy! NIE KARMY TROLLA!

@TrochęZnamSieNaINFORMATYCE

to jest wlasnie przyklad trzesienia porami/// pisanie glupot o nabijaniu kasy portalowi komentami buhahaha widac zaczynamy drazyc niewygodny temat i panika "wiernych" mezow lub zon sprawia ze tonacy brzytwy się chwyta i nawoluje do bojkotu bo wyczuwa ze niewygodny temat wisi w powietrzu ;-) widac twoje pojecie o informatyce... moderatorka siedzi i pisze komentarze w celu nabicia kasy z reklam... Ten portal notuje kilka milionów odwiedzin dziennie wiec jak pracownicy lm wind zaprzestana wchodzenia to uwierz ten portal nie podupadnie finansowo tak jak ty jak sie stary lub stara o czyms w domu dowie. Nawet nie odczuja minimalnego spadku popularności fachuro od informy... czego to ludzie z paniki nie wymysla?

@TrochęZnamSieNaINFORMATYCE

teksty w stylu "koeżanki i koledzy pamietajmy - im bardziej dajemy sie prowokować do pisania, tym więcej gowork ma z tego kasy!" przypominają te w stylu: "pamiętajmy - im bardziej się przyłożymy, tym większa premia na koniec miesiąca" śmierdzi mi tu na odległość jakimś mentorem lub liderem co sra w gacie i marnie próbuje ratować swoją skórę, użyta socjotechnika świadczy że nie jest to zwykły szary pracownik. Gość wie że nic tak nie wku...ia ludzi ciężko pracujących jak wiadomość o tym, że ktoś czerpie z nich kasę, podstępnie i bez ich wiedzy, np. przez to że tutaj wchodzą i piszą. Liczy na oburzenie, że wielu strzeli focha, że więcej tu nie wejdzie i zachowa milczenie w myśl zasady: "nie będę dorabiał nierobów, przejrzałem ich chytry sposób zarabiania na mnie" Sprytnie panie ekspercie, do tego te teksty o trollach przysłanych przez konkurencję, widzę że wszystkie metody ze szkolenia o budowaniu wizerunku przedsiębiorstwa i przeciwdziałaniu hejtowi w internecie zostały wykorzystane... Zapomniałeś tylko że internet to nie hala produkcyjna i cokolwiek tutaj napiszesz zostaniesz poddany osądowi i drobiazgowej analizie, rozłożony na czynniki pierwsze, słowo po słowie, socjotechnika po socjotechnice, manipulacja po manipulacji. W ten sposób pokazujesz swoją marność i potwierdzasz to o czym wielu tutaj pisało – wielu ludzi od zarządzania musi się zmienić! Nie zabierzesz głosu oficjalnie jako przedstawiciel firmy tylko udajesz zatroskanego pracownika, któremu zależy na ogólnym dobru tego przybytku i nawołujesz do zachowania milczenia. Teksty w stylu "pamiętamy o tajemnicy której zobowiązaliśmy się przestrzegać, grożą nam za to poważne konsekwencje" to marna dziś socjotechnika bo młodych nie da sie nastraszyć konsekwencjami, nikt ich za to nie posadzi, a zawsze mogą się spakować i wyjechać za granice, po 2 latach będzie po roszczeniach. Nie widziałeś o tym wcześniej czy liczyłeś że wszyscy dadzą się uciszyć? A pomyślałeś np. jak uciszyć kogoś kto odszedł z pracy, wyjechał z internetu i pisze teraz z kawiarenki internetowej albo nawet z wi-fi lokalnego dostawcy internetu? Ustalisz jego dane po adresie IP specu od informatyki? Słyszałeś kiedyś o takim przypadku? Na koniec do marnego eksperta który obnaża się zaczynając swoje wpisy od słowa: "Pamiętajmy" (sugerując że jest jednym z ludzi ciężko pracujących przebieraniec od lania wody i prania mózgu). Boli cie ze ludzie znaleźli sposób by ominąć obsrane klauzule dochowania tajemnicy, ze przestali się ich bać, ze piszą wprost o tym co ich martwi, boli i wkur…. wyciągając przy tym niewygodne fakty na światło dzienne. Masz świadomość, że poważne problemy kadrowe wynikają z tego, że stara kadra odchodzi, bo źle się dzieje, a nowi się nie garną się na ich miejsce, głównie przez negatywne komentarze w Internecie. Próbując marnie ratować swoją skórę używasz przy tym metod i socjotechniki z lat 90-tych. Zamiast poprawić warunki pracy i pomóc pracownikom w ich problemach idziesz drogą na skróty polegającą na zamiataniu pod dywan i uciszaniu niewygodnych pismaków. Nie znam firmy, która by na tym wygrała, ale powodzenia panie ekspercie, może będziecie pierwsi w Polsce którym się to uda w obecnych czasach. Życzę wytrwałości i powodzenia w dalszym uciszaniu społeczeństwa.

Ghost rider
@anonymous

Muszę przyznać tobie rację w stu procentach.Zobaczymy ilu odejdzie z końcem lutego bo od marca kolejne przyjęcia u naszych zachodnich sąsiadów.Co do podwyżek to możecie już o nich dzisiaj zapomnieć,nie będzie ich wcale.Pozdrawiam wytrwałych.

frte
@TrochęZnamSieNaINFORMATYCE

No i co? Dają za darmo miejsce do wymiany opinii, to dlaczego nie mają na tym zarobić? Nic za to nie płacisz, a boli cię że ktoś może z tego kilka groszy wyciągnąć. Żałosne

Oooo

tak tak

uiui

tak tak!

Raczej zostane

Robota jak robota. wszedzie teraz fabryki wywieszaja plakaty o zatrudnianiu. Praca nie calkiem lekka, jak to w fabryce. W innych zakladach podobnie - za lezenie nie płacą.

Leszno
Raczej się zwolnie

LM Kiedyś ciężko było się tu dostać Teraz ludzi z ulicy biorą Wszędzie plakaty zatrudnimy pracowników;) Nowy dr.ptaszek totalnie nie przygotowany, niedojda po całości, kompletnie nie przygotowany zero pojęcia jak radzić sobie z ludźmi, pogarda i wywyższanie siebie bije od niego na kilometr to domena małych ludzi. Straszne warunki pracy Chemia zabija A oni po 3tyś płacą gdzie na kasie mają tyle w markecie Patologia Ćpunów na leczenie wysyłają Wrócą i dalej ćpają Co drugi w kontroli ćpun Co 3 na produkcji ćpun Ogólnie do tej pory było przyzwolenie i kariery porobili Ci co ćpali razem Swój swojego xd

WWW
@Raczej się zwolnie

Idź na kase do marketu Będziesz mieć wolna niedziele

Poio
@Raczej się zwolnie

Jak wiesz o dragach to zgłoś na psy A nie tak oskarżasz kudzi

Noris

Do roboty nieroby. Plany ambitne a wy jak małe dziewczynki się rozklejacie. Jedzie szwadron polische schweine na zachód i gnój jak w Goleniowie zaraz będzie. Nie mogę już patrzeć na te powykrzywiane, wiecznie niezadowolone mordy. Dziękujcie stwórcy za LM, traktujcie go jak matkę, która was przygarneła i wykarmiła.

W końcu się wzięli za PW słyszałem że dostał kopa

@259

Co z tego że go nie ma w pracy jak dalej wydzwania do paku i o nie roba swojego się martwi

Omni

Nowa 'trójca' na mouldingu. Sołtys ze swoim braciszkiem powinni się w końcu wziąć za robotę a nie rozkazywać. Jak to uroczo wygląda jak obydwoje liżecie (usunięte przez administratora) Kwiatkowi. Wręcz miło się patrzy jak operatorzy na was (usunięte przez administratora) a wy ich gnoicie. Palarnia to już raczej wasz dom. To się skończy moi drodzy. Czas powiedzieć dość!

Akceptuję regulamin
@Omni

Ty normalny jestes czy zazdrosny? Martwisz sie soltysem i jego bratem a sam pewnie grzebiesz paluchem w d.u.p.s.k.u p(t)aszka.Ogarnij sie bo za kilka miesiecy to nawet tego nie bedzie i gdzie bedziesz grzebac?co?a moze w swojej eipud (wspak).co za debil,tacy wlasnie tam robia najwiekszy syf.ogarnij sie dziadu!

@Akceptuję regulamin

Spójrz na poziom swojej wypowiedzi. Nazywasz kogoś 'debilem' a do najinteligentniejszych nie należysz. Chłop dobrze prawi!

@Akceptuję regulamin

O urażony Sołtys się odezwał.W końcu ktoś prawdę napisał.

W końcu pan PW dostał kopa

Elo

Grafik się podoba ?

BUBU
@Elo

A co tam w nim ciekawego?

@BUBU

Kolory

@Man

Kolory teczy

@Elo

No kolory

METEX

za kilka dni targi pracy w szczecinie beda.ciekawe co lm zaproponuje.2100 brutooooooo dla nowego pracownika w chemii i pod pregieżem wladców.buahahahahahahaha.moze p(t)aszek tam cos ciekawego zapropnuje?ludzie ten kibel tonie i nie ma perspektyw na poprawe.

ciekawy

oj oj oj jak tu cicho

@ciekawy

Ciekawy wez sie za robote. Gitara w reke i jedziesz to jest ciekawe zajecie..

Cicho
@ciekawy

Cichosza

pozdrawiam

Wynajmę panu ze wschodu 2 szafki ubraniowe o powierzchni ok 1 m2. Szafki znajduja się na parterze w hali z wielkiej blachy. Do dyspozycji dwa wejscio wyjscia . SZatnia zamykana na kratę ( możliwość bezpiecznego pozostawienia roweru czy wózka dla dziecka). Południowa wschodnia ekspozycja szatni sprawia, że jest bardzo jasno i przyjemnie. Jest również bardzo cicho ze względu na okna o podwyższonej izolacji akustycznej.Do szafek przynalezny jest aneks kuchenny /czajnik i kawa w kantnie/ oraz natrysk Parking strzezony monitorowany Ogrzewanie caloroczne ok24C Opieka rezydenta hali i szafka na przybory gratis Szatnia nr 7 do remontu

Robico

Widze ze wiekszosc jest tak ograniczona az zal czytac te bzdury.Piotrek byl tylko pionkiem w tym czyms.Zobaczcie kto byl bezposrednio nad nim?Tutaj jest sedno patologi tego zakladu.Maly czlek malej wiary wykancza ludzi,zaklad a wy przyklaskujecie temu.cieszcie sie dalej a on po trupach na waszych zmeczonych plecach wdrapie sie tam gdzie juz bezie nietykalny wogole! zal.com.pl!

@Robico

O odezwał się jeden z przydupasów pana W.Co palą się dupki.Teraz czas na stanowiska kolesi których powsadzał na stanowiska w końcu ktoś zaczął porządek robić w tej firmie Brawo.

Robico
@anonymous

Nigdy nie bylem niczyim przydupasem a tym bardziej dupka mi sie niepali anonymous.proponuje abys troszeczke szerzej spojrzal na to co sie dzieje i kto tak naprawde niszczy to wszystko.Co do stanowisk o ktorych napisales to sie zgadzam ,ale to tylko stanowiska.

Siema, słuchajcie pracuje w LM od 6 miesięcy, powiem tak nie wiąże ŻADNEJ przyszłości z ta pracą z kilku prostych powodów: -Praca w w ciągłym biegu (rozumiem to jest praca , ja żadnej się nie boje, ale bieganie po formie ze natarcia na spływ i rozciąganie szmat bo jest 10 osób do wykładania szkła...) - 10 kierowników każdy z nich daje Ci do zrobienia coś innego. Przykład.: Robię baniaki kazał mi mentor , przychodzi drugi mentor " (usunięte przez administratora) zostaw to tam jest ważniejsze" widzi mnie ten poprzedni " ja (usunięte przez administratora) mówiłem Ci rób baniaki a tamtego nie słuchaj" i koło się zatacza... - praca na formie po swojemu każdy robi jak chce i jak mu wygodniej - "stary" pracownik wypala 30 papierosów i wypija 4 kawy w moim przypadku 5 papierosów kawa po obiedzie , mało się nie porzygam na formie. Nikt mi nie pozwoli pójść na 10 minut bez okazji po wykonanej czynności która miałem zrobić np. wypić kawę i po prostu posadzić 4 litery na 10.15 minut np. po 8 godzinach pracy gdzie jeszcze 4 są do przepracowania... - ogólnie podejście nie których mentorów do pracowników szczególnie młodych jest nie normalne. na formie 67.2 jest około 4 nawet 5 mentorów na zmianie to jest (usunięte przez administratora) PARANOJA !! Są w porządku ludzie ale to jest tylko garstka w porównaniu do idiotów którzy od darcia mordy kończą na rozkazywaniu. Przykład młodej Ukrainki która trafiła na wsparcie na hybrydę był to jej jakiś 3 raz w środku, dziewczyna wróciła z płaczem i jedyne co powiedziała w płaczu : " to są FASZYŚCI nie ludzie " - teraz najważniejsze pełna poliwalencja i rekordowy zarobek 3050 zł ( jeżdżę glasswagonem , wykładam wzmocnienia , balsę jak trzeba to się ryza i zarabiam OCHŁAPY...!) Naprawdę NIE polecam jeżeli ktoś planuje znaleźć prace na lata bo po latach trzeba będzie się leczyć psychiatrycznie... Moje motto w tej firmie brzmi " aby do kredytu " Pozdrawiam normalnych, wytrwałych pracowników.

Raf
@Nowy

Źle Ci to się zwolnij, pracujesz od 6 miesięcy i zarobiles 3tyś, ja pracuje 8 lat i zarabiam 3500, dobrze?

minimaxi

Konkretna decyzja :D Ale jeżeli jego miejsce zajmie były Team leader obecnie pracujący na wyższym stanowisku to wcale lepiej nie będzie :/

Edit

Czy to prawda o PW

Wow

Tak prawda haha

Kim
@Wow

W końcu coś się zaczyna dziać i to porządnego . Jupiiii

@Wow

Super w końcu coś się porządnego dzieje w tym zakładzie . Czekamy na resztę. Jupiiii

Haha
@Co

Reszta też nie długo poleci..A jeszcze jest parę osób wartych wywalenia

@Haha

Szkoda że tak puźno ale widać musiało się trochę osób zwolnić zeby w końcu do globala dotarło co się tu dzieje od dawna powinni zrobić czystki na górze

Tryniu

Kil
@Zaciekawiony

Co więcej . Sponsora mają i rządzą

@Kil

Buhaha to już chyba wszyscy wiemy o kogo chodzi

Pl
@anonymous

One kabaret dobry robią a inni zapierniczaja . Brakuje tylko czerwonego pokoju na lm i wtedy by się lepiej spełniały .

@Pl

No niestety jak się ma opiekę pana W to można robić co się chce

Nik
@anonymous

Najlepsze jest to ,że ludzie boją się odezwać . Mentorzy to cioty że pozwalają na to aby nic nie robiły a kwiatek przydlupas W . Czemu nikt nic z tym nie zrobi . Idzie dalej z tym i o wszystkim mówcie

@Nik

To dlaczego nikt nie zglosi tego do GE przecież jest tak zwana niebieska linia

panW
@anonymous

Bo większość tutaj Tobie podobnych to "kozak w necie, pi..da w świecie". Uda bura klawiatury a w robocie ze strachu klocka 12h przenosisz bo bez forum to już odezwać się nie potrafisz.

Albin
@panW

Bo takim panem W to już dawno powinien się ktoś zainteresować,dzìęki niemu ta firma jest tak bliska upadkowi

Skiller
@Edit

Jak to się o szefowej mówi. 'Tylko chodzi i pachnie'... Wolne ma przynajmniej 4 razy w miesiącu. Nawet gdy jest w pracy to czy mentorzy czy sam Kwiatek mają odgórne polecenie... Jakie? Zakaz rozkazywania królewnie. Ona ma tylko być i ładnie wyglądać. Taka maskotka LM'u. Do czego ten zakład zmierza. Na co potrzebni są tacy ludzie? Zakład stracił wszelkie wartości. Najlepsi operatorzy się zwalniają. Niedługo dojdzie do tego że zostaną tam same przydupasy pana W. Zero urlopów, doceniania zwykłego operatora, niedługo przymusowe nadgodziny. Tak będzie moi drodzy. Liżecie du.y panom z góry- jesteście przez nich doceniani. Proste. Za dużo jest osób którzy rządzą, na produkcji pustki. Jeśli to się nie zmieni to zostaną sami. Pozdrawiam wytrwałych operatorów. Nie bójcie się mówić o tym co się dzieje. Ten zakład to nie wasze całe życie. Miejcie własną godność. Z fartem moi drodzy.

@Skiller

Wlasnie przez takiego barana jak pan W pozwalnialo sie tylu dobrych operatorow którzy coś jeszcze znaczyli w tej firmie i jakoś to ciągneli.A tzw szefowa jest potrzebna po to zeby mial co pukać jak wpasnie na nocną wizyte.Ludzie nie bojcie sie i zacznijcie w koncu dzwonic na tel GE

na pewno

Brawo !

- 300 do wypłaty dla wszystkich,wystarczy?

Wesołych świąt.....

Jak podobał się występ elyty na spotkaniu świątecznym?Ten mały karakan co o mały włos doprowadził Ikeę do poważnych problemów,to samo zrobił z LM powinien zapaść się pod ziemię za swoją obłudę,kłamstwa i zerowy szacunek do nas operatorów.Wziął do swoich małych rączek mikrofon i nawet to spierd.....ił.Ma nas za nic.Widzieliście jaka kultura?Przemawiając do nas ręka w kieszeni itd.Dno i metr mułu.Zobaczymy jaskim będzie optymistą gdy już zostanie nas garstka.Chciałbym aby trafił do mnie na formę w kombinezonie z maską na gębie.Zero papierosa,obiadu,wody tak jak jest to teraz!!!

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów