Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

BLADY

Siema mordeczki

GazowanyChleb
@BLADY

Siemanko Morrdini

Ukraina do roboty

Ciekawi mnie jak już niema PW To może ktoś się zajmie sprawą premoldingu hmm Do tej pory mieli przywileje bo przecież Pan jaśnie Wielmożny Pan w/w trzymał nad nimi piecze Ale teraz wkońcu może będą traktowani równo jak pozostali pracownicy Nikt ich nie sprawdza nie grzebią im w torebkach w plecakach nie gadają alkomatem na dzień dobry nie przechodzą przez bramki zero wykrywacza metali no i ulubione P. PW narkotestó też u nich brak xd

RudyGrubas
@Ukraina do roboty

A czy dalej zapisuje się im czas spędzony w WC? PS. to nie byl żart.

Yol

Biuro opsrane następną św. Krowa poleciała tam każdy ma chaki na każdego i efekt domina gwarantowany

RudyGrubas
@Yol

Rolniku szukasz "rz"ony ? Jak tu ma być dobrze z takimi osłami? Nie osmieszaj się już więcej kapitanie "chaku". Takim patolom ustawowo powinni zakaz dostępu do internetu dawać.

Ela
@RudyGrubas

Zgadzam się, może firma powinna sponsorować kursy ortograficzne a nie wyjazdy integracyjne.

Kiedyś

Jest już mało osób pamiętających jak to kiedyś hulało. Sporo ludzi się tu przewinęło. Nigdy praca nie była lekką , ale życie zakładu teraz a parę lat wcześniej to przepaść. Marudziliśmy na kadrę... to się pozmieniało... Na lepsze? Kiedyś ludzie pożary gasili dosłownie , a dziś kto z gaśnicą poleci? PS: jak po naszym drugim oficjalnym języku w zakładzie jest gaśnica?????

gaśnica
@Kiedyś

вогнегасник vohnehasnyk

gaśnica
@gaśnica

w ognie gaśnik

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Karma

Kiedyś z szefem postmoldingu Bartkiem było dogadają że na szlifierni wejściówka ma być 100-podatek obudzili się mątarzyści Ale on rozumiał różnicę w pracy szlifierzy i moldingu Montarz i tak mają za dobrze pseudo fachowcy 4 stoi jeden robi

Miro

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Co do atmosfery to widzę, że nie jest dobrze!!

Duzy brzuch
@Miro

Dawaj na szlifiernie jak dobrze pojdzie to trafisz do dziury bedziesz mial ko.plet wejsciowek ,pracy na 4 godz .

W końcu święty spokój teraz pan wiatr pójdzie do innej firmy ludzi gnebić wiedziałem że się w końcu doigra tylko dla czego tak późno!

xxx

Do Grzesia. Czlowieku ogarnij sie w koncu i przestan sie zajmowac plotkami!! Nie masz swojego zycia?To przestan zajmowac sie cudzym

Lui

Aneta Zgadzam się ze beztalęcia które zrobiły kariery przez dupowłażenie PW i rodzinne spowinowacenie lub kolesiostwo z układu srają po gaciach że im też się do (usunięte przez administratora) dobiorą bo już nie ma ich góru ;) Czekamy na podwyżki ciekawe ile dadzą i czy znowu swoim dadzą A jak nie masz pleców to 20zł do podstawy xd

Uw

Dlaczego PW ma auto służbowe i rozwozi ta dziadownie do pracy .

PeWu
@Uw

Koks, ukrainki i rock'n'roll xD

Zazdrośnik
@Uw

Bo ma do celów prywatnych i może se wozić kogo i ile chce

Aneta

Teraz jak ta (usunięte przez administratora) Wiatr odszedł powinno być normalnie w pracy. Wiadomo że ludzie typu kwiatek tak zwane (usunięte przez administratora) będą się bali o posady , ale mam nadzieję że ich też się pozbeda. Teraz musi być normalnie , mam taką dużą nadzieję.

stary

co to znaczy normalnie ?

Wicher

Kocham ukrainki ;)

@Wicher

Pijawki udajace... na Niemcy tam wiecej hajsu...

Poldek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

@Poldek

Tak i romans gratis

Obcy

Dziękuję a premie w jakiej wysokosci

Obcy

Witam jakie zarobki na początku pracy na rękę? Ktoś coś może powiedzieć

Wiem
@Obcy

2700 + premia

Cv

Co za sykrytarka Sebastiana

MIECZYSLAW KOWALSKI

Do goscia Mieciu Jezeli masz odwage tu pisac to miej tez odwage sie podpisac a nie podszywasz sie pod moja osobe tchòrzu

Wpis z forum z innej firmy

Praca w tym zakładzie nie jest ciężka natomiast na wielu stanowiskach monotonna. Wynagrodzenie tak jak ktoś napisał wcześniej od dawna się nie zmienia bo wszystkie niby podwyżki to kombinacje na korzyść pracodawcy nie dla pracownika. Dostaje się grosze inflacji wszystkie obiecanki na zebraniach że będą podwyżki że będzie dobrze to bzdury słowa rzucane na wiatr. W poprzednim roku włączyli część premi do stawki i po nowym roku będzie to samo resztę premi dołącza do stawki podniosą widełki i tyle , pensja będzie wciąż ta sama, tylko normy większe. Indywidualne dostają tylko lizodupy. Kierownicy i majstrowie w większości to ludzie bez wykształcenia nie posiadający średniego wyobrażenia i nawet podstawego wychowania totalne prymitywy nie szanujący ludzi zakłamani i bezczelni. Ręka rękę myje. Popełniają błędy i wypierając się w oczy zwalają winę na pracownika bądź na innych nawet swoich kolegów z tego samego szczebla, odbijanie piłeczki. Sprawa żenująca ale cóż taka prawda. Nikt z przełożonych nie walczy o swoich współpracowników bo wszyscy się boją odezwać. Niczego nie można załatwić ani nawet się odezwać bo uważają że tylko oni mają rację na wszystko mają odpowiedź. Wszystkie sprawy są zamiatane pod dywan pani dyrektor nawet nie ma pojęcia co się dzieje na dole bo wychodzi tylko na posiłek . Jesteśmy zastraszani , szantażowani i zmuszani do wszystkiego nawet do nadgodzin . Jak my chcemy zarobić to są limity mogą przyjść tylko lizodupy a jak z góry wymyślą bo plan jest zagrożony to człowiek nie może nie przyjść tylko musi i nie ma gadania że komuś nie pasuje bo go majster zapamięta i będzie kara! Ludzie otwórzcie oczy wszyscy jesteście świadkami wielu niekomfortowych sytuacji nie bójcie się mówić głośno i odzywać jeśli macie rację. Wszyscy mamy takie sama prawa żaden majster czy kierownik to nie pępek świata nie czujcie się gorsi . Przełożenie powinni dawać przykład w tym zakładzie to tylko teoria jak większość. Przełożony powinien szanować pracownika nie szanują, krzyczą , bluzgają ,i uważają ze jak trzymają berło to im wszystko wolno . Królestwo zasrane i banda oszołomów. Co nie którym to palemka całkowicie odbiła myślą że jak siedzą na stołku to są niezniszczalni wszystko jest do czasu już nie jeden się przekonał a co nie którzy się pozapominali karierowicze i z całego serca życzę tym wszystkim żeby ich kiedyś potraktowano jak oni traktują nas traktują jak śmieci. Pozdrawiam

??
@Wpis z forum z innej firmy

OK.....ale po co nam ten wpis na forum LM? Może zaraz do zarobków w zagranicznych oddziałach naszej firmy będziemy się odnosić?? Szkoda ostatniego, porządnego kierownika :(

@??

O kim piszesz

Czyli

Czyli Że jak jest?

@anonymous

Mieciu

Patologia w tej firmie jest na każdym kroku Jak się przyjżysz od środka na drogi kariery poszczególnych osób Cała ekipa to rodzina reszta Ukraina xD Mi dali nagana bo markerem napisałem coś na scrapie 67 nr.2 A ćpunów łapią napizganych towarem i na leczenie wysyłają parodia bo kolesiostwo rządzi masz plecy to masz kasę awans ekstra wejścia i luzz w pracy jak nie to (usunięte przez administratora) Teraz słyszałem Grecy przyjadą na wsparcie kupę kasy wydadzą na nich zamiast dać kasę swoim doświadczonym to nie już nie długo wszyscy spotkamy się za miedzą :) A ten cały paszek to w tartaku deski by mu się pozwalniały z pracy taki z niego zarządca :)

Ojciec
@Mieciu

Mieciu żyjesz wracaj do nas

Mieciu
@Ojciec

3500 podstawy i wracam Za mniej w tych Syrię nie można pracować W rajchu spokuj jak U babci na pączkach po jednej nocy w lm czułem się jak koń po westernie A tu luzzz totalny

@Mieciu

Nisko się cenisz

Komik

Koń nok

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów