Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Uuuu

Jak tam podwyżki ??? ;)

Dobrze
@Uuuu

KIlkaset do podstawy i 600 stow premii kwartalnej

Kiki
@Dobrze

Żyć nie umierać teraz bedą walić drzwiami i oknami do LM.

Edyta

@anonymous, proszę Cię o stonowanie emocji i nie zaczepianie innych użytkowników forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna. Proszę Cię także o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin To forum odwiedza wielu kandydatów do firmy LM Wind Power Blades. Może chciałbyś im udzielić kilku rad?

@Edyta

Tak żeby nie pchali się w to (usunięte przez administratora)

GrażynaCoWpyskStrzeli
@Edyta

Próba przemówienia do rozsądku takiego rasowego trolla mija się z celem. Równie dobrze, można próbować nauczyć świnie śpiewać. Popatrz na godziny umieszczania jego postów. Niedołęga życiowa, która stuka w telefon przy porannej kupie z kiepem w ryju. Wyobraź sobie teraz jego podniecenie kiedy przeczyta ten post. Jego życie nabiera sensu. W koncu odreaguje na forum bo w pracy z podkulonym ogonkiem pyska nie otworzy bez rozkazu.

@Edyta

Praca dobra choć nie lekka Płaca postawę i dodatki - trochę wyżej ni inni wokół Taki szczegół ze jest duży parking i nie ma z tym problemów . Nie trzeba na ulicy parkowac

@Rada

Robią szkolenie na wejściu ilka tygodni i potem hop do roboty

Tak nest
@Edyta

Będziemy sie stosowac do regulaminu

Jarek

Jaki są zarobki?

Czytacz
@Jarek

Zobacz na stronie z ogłoszeniami o prace Podstawa i premia wyglądają całkiem dobrze

@Czytacz

Umowa o prace Żadne śmieciowki

Poio
@Rada

To standard w tej chwili na rynku

Post

Powiem tak pracuje na postmoldingu 8 lat i od tad jak tocz zaczął swoje rządy skończył się chaos jaki był wcześniej do tego wziol ze sobą kumatego gościa jakim jest sewi który ogarnia wiele tematów dla nas operatorów i można z nim normalnie pogadać jak równy z równym to powiem szczerze ze aż chce mi się przychodzić do pracy. Jeszcze nigdy nie było tak dobrej atmosfery na postmoldingu . Sewi czekamy na drugi stół do cięcia szkła prosze ogarnij go jak najszybciej

Yol
@Post

Krzesełka ratują plecy moze mniej L4 byloby

@Yol

Zgadza sie

Mono
@Post

Oo, widać ze stół sie robi Fajnie ze tak

@Yol

Ile to zamówić takie krzesła

Qweq

Drinki to nie????

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Edyta

Przywołuje Was do porządku i odsyłam do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum jest miejscem publicznym i posty wulgarne oraz nie na temat nie będą tolerowane. Proszę Was o konstruktywną dyskusję i wymianę argumentów na temat warunków pracy w firmie LM Wind Power Blades. Każdy ma prawo wyrazić dowolną opinię, ważne, żeby była zgodna z prawdą i poparta przykładami. Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło?

Tak jwst
@Edyta

Będziemy sie stosować do regulamin

No to wyprowadzili dyrektora za brame....skandynawski model czyli zero szacunku.....jak tak traktuja ludzi na samej gorze to dlatego tak jest na dole bo przyklad i kultura pracy (a raczej jej brak) idzie z gory.

XXX

Którego zwolnili? Głównego?

@XXX

@XXX

Śmiech

WS słuchy dochodzą że pAnia i pLena jak nie dostaną trenera to do jakości odchodzą a twoje dwie połówki wtedy leżą

Klaps
@Śmiech

Zapraszamy na nadgodziny to więcej będziemy wiedzieć

On widzi

Haahaa

Biedny
@Śmiech

Niech idą na tych trenerów i z infuzii podszkolą bo ten blady biedny. Już nie daje rady sam na dwuch połówkach ratować na utwardzaniu.A lena i ania to fachowcy.

Asd

Trener dobra rzecz

@Biedny

Chyba nie wiesz co piszesz;;

@Biedny

No fakt bo Ilona ma trenera a sama pojęcia nie ma . Nie Ania .

67.
@67

Ilona ma pojęcie większe niż jej koleżanki nie ktore

Iuiy

Napinacze internetowi sami A na formie słabo z ambicja

Śmiech
@Iuiy

Ania przestań pisać.,zapomniałaś się jak na ilonę i resztę dziewczyn gadasz. Tylko narzekasz i nic więcej

Takpytam

Będzie czesc ruchoma za sierpień?

Tez
@Takpytam

Dołączam do pytania

Ktos
@Tez

Będzie

Tez
@Ktos

No to dobrze. Przyda sie kaska na rok szkolny

@Tez

Przyda sie przyda Kredkowe mogliby tez zrobic

SlazAk
@Tak

Kredkowe to górnicy maja A przecież jeszcze masz 300 plus

Stary

Był dyrektor i nie ma dyrektora! Kto następny?

Fak

Kto się ze mną zgodzi na to że my za kolegów i koleżanki z UKRINY zapierdzielamy a oni biorą za nas dobre wynagrodzenie. Pracuję kilka dobrych lat i zarabiam dużo mniej niż Ukraina po pół roku

@Fak

I dobrze

Nie poniał

Gdzie moje wejściówki Durna baba sie pomyliła ojojoj zapomniala naliczyć my jesteśmy z 7 stow w plecy a ona jeszcze z pretęsjami ze nie trzeba jej nachodzić bo juz e-maila wyslala ze sie jebla na liczydle.

Radek S

Dajcie spokój ludzie ,pracuje w lm od listopada 2017,na mouldingu nie ma lekko ale jak chcesz pracować to Cię docenią ,i fajne pieniądze mozna przytulić, przy poliwalencji też jest lżej bo widzą że się starasz,śmieszą mnie nazekania ludzi z finishu którzy mówią o odparzeniach. Za ciężko to niech znajdą inną prace, a nie męczą sie w tym lm. Wiedzą że gdzie indziej takich pieniędzy nie zarobią.

@Radek S

Jakby było tak super i pieniądze takie fajne to by sie dobrzy operatorzy nie pozwalniali.

Edyta

@Hahaha, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Proszę Cię, trzymaj się głównego wątku dyskusji. Na forum zaglądają potencjalni kandydaci zainteresowani informacjami na temat firmy LM Wind Power Blades. Forum służy prowadzeniu dyskusji i wyrażaniu opinii, a nie zaczepianiu innych użytkowników.

Dawny oraz w lm

P o J e B a n a J e s t e s

no name

Moja opinia. Łopata długa, nachodzisz się wokół niej jak osioł, po 12 gdz. odparzenia gotowe. Szczególnie na finishu, tu popraw, tam kropeczka, i tam, latasz jak idiota. Ręce opadają od napraw w laminacie, barki, nadgarstki, ścięgna, wszystko wysiada, do tego mega niewygodne pozycje, zakład ma problem żeby nowe taborety kupić, bo po co operator ma siedzieć, niech sobie niszczy kolana i kręgosłup. Na formie, naprawy na kolanach, zgięty po kilka godzin..Ale co z tego , TL i mentora nie boli. Na moulding lepiej nie trafić, nadmiarowi obowiązków i rozkazów nie podoła nawet Przemysław Saleta.. Hałas, pył, styren,,mentor.. Patologia na każdym kroku, wszyscy wszędzie dookoła mają wywalone, najbardziej chyba mechanicy, do kontroli biorą ukrainców, bo do niczego się nie nadają. Maluj, skrob, ścieraj, układaj, zbieraj, podnoś, zanoś, przynoś, to słowniczek operatora, wszystko można wymyśleć pod przykrywką 5s, byle żebyś nie stał bo kamerami z domu patrzą, choć masz przerwę w procesie. Kasa? Normalna, bez rewelacji jak za taki znój, na 10 letnie auto w rok zarobisz, jak wytrzymasz i nie masz nic do utrzymania, tylko siebie. Zalety? Kasa zawsze na czas, chyba nic więcej.

Anty-mentr

Prawda boli trola

Brak
@Anty-mentr

Prawda jest taka ze to praca dla prawdziwych facetow..a nie panienek.... Wylozyc kilka nitek szkla balse itd ...jaka ciezka praca...jejku..malpa lepiej i szybciej da sobie rade

Zenek
@Brak

Pisał chyba jakiś mentorzyna ;D

Cezary

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Radek
@Cezary

To tak jak byś sobie strzelił w kolano haha

Tyrka od nowa ztymi zjebami np Sławek chyl aż zygac się chce. I reszta cpunow. Pomijając bakalara bo nie ćpa a cała reszta jest (usunięte przez administratora)

elemek
@anonymous

Powiem tak znam Sławka jak i Marcina i zgadzam się z przedmieściami ale powiem tak wszystkiego jeszcze nie wiecie będziecie się dowiadywać na temat tych i innych jegomości ja nikogo nie będę bronił ale ten zakład padł na pysk żądza układy i ukladziki a wiedzę noea znaczenia

elemek
@elemek

A dodam tylko że ten kto pije i cpa chyba że jesteś z kobietą to jak jesteśmy k... A tak to musisz (usunięte przez administratora) jak murzyn na pansczyznie ale urlopu koniec więc zakładajmy rękawy dla klasy rządzącej i do świąt

LAV

Uprzejmie donosze, ze wejściowki po za limit ktore są nagradzane przez derektora są rozdawane kolesiostwu mentorkow poniewaz nagrode moze dostac jedna os. Raz w miesiącu nie przeszkadza zeby robila za limitami kilkukrotnie a nagrody rozpisze metorzyna swoim z ktorymi przetañczy to wieczorem

Terenie

Te wpisy wczoraj o ludziach pod wpływem to ktoś ostro nawalony chyba pisał

Jutro o Godzinie 19 jak mówisz cpun i pijak ma dobre układy tylko trzeba dowodów.

Tak jak mówisz

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów