Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Ja mam pytanie ,,,,od kiedy to można pracownika wyslac na wolne za nadgodziny ??? Tak jak jest teraz na 78

Ronaldo
@78

Masz wątpliwości idz czlowieku do biura zamiast tu wylewać żale. Nie rozumiesz chyba po co jest go work. To nie jest forum lm!!!!

Nie mozna

@7878

Moze. Wez sobie zobacz kodeks pracy 151

Dyro
@78

Kolejny płaczek wylewający swoje żale na GO WORK. Ludzie naprawdę jesteście tacy tempi? Zapraszam do biura! Tam się wszystkiego dowiesz. Ta strona nie została stworzona po to aby zadawać takie pytania. Pozdrawiam...

Dolar
@Dyro

A go work zarabia i wysyla do zakladow oferty cenzury za gruba kase. Nie s r a sie we wlasne gniazdo.

pipiripi
@78

Pracodawca może wysłać na wolne za nadgodziny, ale wtedy za każdą godzinę nadgodzin musi dać półtora wolnego, jeśli to pracodawca cię wysyła na te wolne. Jeśli sam wystąposz o odbiór to godzina wolnego za godzinę nadgodzin.

PLN

Tacy jak ty wlasnie majacy wszystko w(usunięte przez administratora)lepiej zeby odeszli bo dlatego atmosfera jest jaka jest u niektorych na zmianach. Zacznij od siebie jak cos chcesz zmieniac bo na razie to gniazdo ale os robisz tym pisactwem

@PLN

No i dlatego niektórzy mają normalną pracę z ludźmi i rodzinne gniazdo, a ty w gnieździe os siedzisz i kąsasz ? no popatrz...

PLN

Nie siedze tylko pracuje a poza tym nas jest normalnie. Wracaj do gniazdeczka w domciu i wysiaduj jaja, bo do roboty to masz pewnie dwie lewe!!!

Do pln
@PLN

I z radością wracam do domu, gdzie moje dwie lewe ręcę kończą budowę tarasu. Bym mógł na nim z rodziną wysiadywać, jaja też. Dziękuję :)

@78

Czy temat nadgodzin się wyjaśnił?

Wiadomo coś czy sa aktualnie przyjecia na operatora, czy wstrzymali?

Dlaczego nie będzie podwyżek w kwietniu?

pipiripi
@280280

A nie będzie?

Kiełbasa

Nie wiem jak to jest w tej firmie ale za wódkę i słodycze przywiezione z Ukrainy mozna dostać mentora brawo maniek (usunięte przez administratora)

Wszechwiedz

Bo koncern GE oszczedza kase i tak każe robic. W LM zawsze bylo w kwietniu.

On ona

Kiedy w firmie są podwyżki? W jakiej kwocie są?

Chlop
@On ona

To zależy od kierownika ile dostaniesz podwyżki

@Chlop

A to nie ma jakiegoś przedziału? A jak jest z osobami, które były na zwolnieniu, z góry już są skreslone i nic nie dostaną?

Chlop
@On ona

Jest przedział ale to kierownik decyduje ile dostaniesz z tego i faktycznie osoby które były na zwolnieniu są zazwyczaj skreślony z góry

Gitara-lover
@On ona

Jak co roku tą samą telenowela. A czemu A dla czego A po co Ludzie podwyżki są za pracę! Nie za siedzenie na Lqatro pobił/poniała ? Ci co pracują sumiennie dostaną normalnie podwyżki A ci co w (usunięte przez administratora) lecą będą biadolić tu na forum i na palarni ze wielce pokrzywdzeni przez lm ;) (usunięte przez administratora) najbardziej mentorzy co narzekają bardziej od pracowników. Tragedia

@Gitara-lover

Ale po co te nerwy? Zapytalismy się z ciekawości jak to jest więc nie trzeba zaraz się unosić! Nie widzisz różnicy między pracownikiem który był na zwolnieniu aby np zaoszczędzić urlop a pracownikiem który miał opreracje? O takie zwolnienie mi chodzi.

Wyzwanie
@Gitara-lover

Kto hejtuje niech sie podpisze! Takie macie jaja anonimowy bohaterzy jak z kurzej (usunięte przez administratora) trąba. Jak was namierza to dopiero bedziecie patrzec. A namierzaja pomalu bo jskis czas temu bylo o paru waznych osobach. Pisać rzeczowo a (usunięte przez administratora)

Boze Narodzenie is over
@Wyzwanie

To może i dobrze? Wtedy ci ważni spotkają się z tymi mniej ważnymi i będą mieli okazję sobie porozmawiać? Widocznie teraz nie mają jak tego zaadresować do tych ważnych? Co pewnie frustruje? A ci ważni, jeśli te forum czytają, to też mogliby to....zauważyć i zareagować w mądrzejszy sposób? Tak czy inaczej, pewnie obie strony muszą się liczyć z tym, że może zrobić się przykro, jak przyjdzie do oficjalnego okazania kartobu stron. :(

Wyzwanie
@Boze Narodzenie is over

Kazdy moze przyjsc co miesiac i rozmawiać z waznymi no ale lepiej byc bohaterem anonimowym i jeczec..zenada.

@Wyzwanie

Rozwalają mnie te bohaterskie wpisy. Jak można być tak słabym aby nie podpisać się a komuś obrobić tyłek? Pewnie to operatorki którzy nie potrafią nawet matować, którym LM stawia za wysokie progi i są daleko w tyle za "kolegami" dlatego właśnie tutaj wylewaja anonimowo swoje żale. Żałosne! Weź się za siebie i pokaż innym że stać Cię na więcej.

Jogi Babu
@Boze Narodzenie is over

Tego szmatlawca nie czytaja powazni ludzie. I nie traktuja go serio patrzac na poziom. Jak czegos chxe to ide i rozmawiam i to jest rozwiazanie, a nie prostackie plucie jadem i glupie teksty

Funfel
@Piotr

Hehehe dokladnie. Ludziska zrozumta ze to nie je gazeta LM - owa i nikt tego z kierownictwa nie traktuje serio. Szczegolnie durnych prowokacji i jazgotu

Doktor
@On ona

Wiedza dobrze czy ktos naprawde byl chory czy sciemnial. Ci drudzy wyleca na zbity i to szybko. Ja bylem dwa lata temu po operacji i dostalem podwyzke. Juz nie ma czy sie stoi czy sie lezy cwaniaczki

dur

Hejka Jak wygląda sprawa w Dur? Dobrze sypią tam mechaniką? Więcej niż Amazon np.?

tomi
@dur

W Amazonie dział utrzymania ruchu to elita, 5k pln na rękę to nie problem dla technika utrzymania ruchu, w LM spytałem rekruterki na jakie pieniądze można liczyć to ogólnie mnie (usunięte przez administratora)

Wodeczka

A czy 2600 to normalna wypłata?

Dziadek
@Wodeczka

Jaki staz i umiejetnosci taka wyplata. Moze jeszcze komornik cie sciaga i masz co masz. Ja jestem zadowolony. Wiecej w okolicy nie zarobie.

benek
@Wodeczka

chyba caly miesiac na l4 ????

@Dziadek

W okolicy więcej nie zarobie, zdziwilbys się hahahaha myślisz że LM to koniec świata, ale jak się przez zasiedzenie nie widzi innych możliwości to chciał nie chciał w chemii trzeba zasuwac

@Babcia

Pisz gdzie. Lm to nie koniec swiata ale jak pytalem to slabo bylo. Taka produkcja to i chemia jest. Nikt nie zmusza i sprzet ochronny jest.

@Babcia

Pisz gdzie:) ja też zmieniałem pracę ogłoszenie znalazłem na olx, poszlem na rozmowę bo co mi zależało, nikt mi w morde nieda, spytano mnie ile chciałbym zarabiać, powiedziałem a w sumie napisałem w ankiecie, mila Pani stwierdziła że do zaakceptowania te pieniądze są, o dziwo w tej chwili mam o 100 procent większą wypłatę niż zadeklarowalem w ankiecie, a co do chemii to możesz sobie używać środków ochrony jakiej chcesz, wcześniej czy później i tak się to odbije na zdrowiu. Także trzeba szukać a się znajdzie

Kapitan Nemo
@Babcia

Nie rozumiem po co tu pisza ludzie ktorzy pracuja gdzies indziej?

@Kapitan Nemo

Widzisz gdzieś zakaz w regulaminie że nie mozna zrobic wpisu innej osobie? Czytając te wszystkie komentarze o romansach, i jak to jeden drugiemu na plecy pluje idzie się usmiac. Sami sobie laurke wystawiacie czym ten LM jest. Dałem odpowiedź bo są miejsca w gpp gdzie idzie zarobić dobra kasę, a co niektórzy wychodzą z założenia że jak nie LM to by na chleb nie mieli. Także pisze kto chce i jak chce

On
@Babcia

To gdzie idzie tak samo dobrze zarobić jak w Lm w innej firmie na Parku?

@On

Odpowiem Ci tak, że sam byłem zdziwiony tym że po za LM, można na parku tak zarobić.trzeba szukać, a się znajdzie, a do tego żadnego Sv czy mentora nad głową niemam, robota zrobiona ma być, i jest git. A uwierz mi ze można trafić na robotę w parku, tylko trzeba chcieć.

Ktoś

Maja termin do 10wiec w czym problem?

Super ktos
@Ktoś

Mają termin do 10-tego lecz nie raz było po 10-tym wyplata bądź nie przelana calosciowo

Super ktoś 1
@Super ktos

Mają jeszcze czas więc po co panikowac za wczasu

Becik
@Super ktos

Ja pamietam 2 razy i bylo wyjaśnione dlaczego. Wyplate mam cala, chyba ze cos korygowali. Poza tym bylo zawsze przed 10.

Aaa
@Becik

Becik to już dostales

Berecik
@Aaa

Tak juz mam. (usunięte przez administratora)

Aaaa
@Aaa

Wiesz co polecam wizytę u psychiatry jak się ktoś pyta normalnie to się odpowiada ale sądząc że tak odpisujesz to możesz mieć problem z dotarciem tam

franek

Zgadzają Wam się wypłaty czy znowu coś źle naliczyli?

Olo
@franek

A są wogole wypłaty?

franek
@Olo

tak, ale jakaś ”goła”

M
@franek

Ja mam konto w Pekao i jeszcze nie dostałem

No name

W Budapeszcie dziś mają wolne (święto) i taki (usunięte przez administratora) bedzie dziś wypłata. ha ha ha

Dostał ktoś już może wypłatę?

Aaaa

A to były przelewy juz

Zaspany

A to juz 10-ty byl?

@Zaspany

W zeszłym miesiącu 6tego były dlatego pytam :)

Dyzio

A oddales juz odsetki za wczesniejsza kase niz 10-go? :)

Dodus

Buuu... Co za firma! 2 dni przed terminem a wyplat nie ma!! Foch!

Jolka

No i znowu premie będą okrojone masakra a było obiecane nie martwcie się pensje i premie pozostaną bez zmian tylko u kogo

Jolusia
@Jolka

Po co siejesz zamet? Jsk plan zrobiony, to i premia bedzie. Wez se umyj podloge w chacie jak nie masz co robic.

Jolka
@Jolusia

Podłogi w domu myją moje dzieci, jeśli tak bardzo moim w domu obowiązki chcesz rozdzielać. A ja zajmuje się premią za moją pracę. Wszystko jest jak należy.

Jolusia
@Jolka

No widac wlasnie jak sie ta premia zajmujesz. Zadajac kretynskie pytania. Zajmuj sie nia caly miesiac pracujac a nie pomiedzy rozdzielaniem malym dzieciakom roboty.

Xxx

Ciekawe kiedy wypłaty będą i ile

Bo normalnym Dyro nawet życzeń nIe składa... A jak się człowiek pożali, to się nad nim pochylą...

Iga

Dlaczego nie którzy pracownicy nie mają jeszcze pieniążków na karcie na święta?

Włodek
@Iga

Dlaczego tak jest? Ja też nie mam

Alka
@Włodek

Mi przelali na czas

Hehehe

Pytanie nie brzmiało kto dostal. Tylko dlaczego niektórzy nie dostali.

Gucio
@Hehehe

Moze sprawdzasz na starej karcie. Ja odebralem nowa i jest ok. Kierownik nam mowil ze kadry informowaly i trzeba odebrac. Jak wasz nie gadal nic to do niego pretensje. Wiedza a nie przekazane dalej. To ich zaxrany obowiazek!

I po premii i po wolnym po Świętach.. ..dziekujemy

Młody

Nowy szef po nowemu zamiata czy skąd takie decyzje?

Szef
@Młody

Cieszcie się moje dzieci. Wesołych i szczęśliwego Nowego roku.

Boguś

I siup L4 niech sobie sam z...a

@Młody

od przyjścia nowego szefa takich cudów zakład nie widział jak istnieje Marek Ś w grobie się przewraca ,dzięki

@wow

W końcu jakiś porzadny szef dba o firmę. A nie jak tamci tylko was rozpieszczali do roboty ,chcielibyście najlepiej za darmo brać kase. Wam to zawsze za malo ,za ciężko brawo szefie dobra decyzja

Kuku
@Kiki

Porządny szef dba o ludzi, wtedy dla niego pracują zacięcie. (usunięte przez administratora) dba wyłącznie o kasę obcego kapitału, mając ludzi za nic, nie różni się od poganiacza w trakcie zaborów czy okupanta w czasie wojny. Polak nie wie jak buduje się bogactwo swojego narodu stąd zawsze jesteśmy naród biednawy wśród narodów Europy.

Fałszywi doradcy tu są
@Kiki

Jeśli ma takich doradców jak yy Kiki......Niech się zastanowię czy tak po świetach to mi sie dziecko pochoruje czy ja z przejedzenia...

@Kiki

jedyne co zrobił to se gabinecik wyremontował no nic tylko brawo bić

Hehehe

nie wiem co jest na zamkowej, zapraszam 27 na wizyty domowe celem udowodnienia ze nie bylem w domu i nie bylem chory.

Yyyyyy
@Kiki

I zadek powoził po innych krajach. Ledwo zaczął a już zdążył popsuć.

Bogus

Zapraszam na kontrol

Własny HR
@Hehehe

Zamkowa 7 Nowogard Zakład Karny Tam powinni trafiać (usunięte przez administratora) z lewymi L4

Ona

Wypłaty znów mocno okrojone ????coraz gorzej w tej firmie się dzieje

On
@Ona

Oszczednosci? Ktos chce sie wykazać?

Piter
@On

Pewnie ktoś na wyższym stanowisku

Filip kurier

Masz kogoś konkretnego na myśli? Bo u mnie na zmianie nie zauważyłem takiego zjawiska. Wszyscy pracujemy równo.

JR

Helikopter latał bo chłopak zasłabł na plaży A przełożony był pijany Teraz chłopaka zwolnili A pijani robią dalej

Przykro
@JR

Nie tylko jego zwolnili . Nie becz

Czarna

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka!

Ormo w końcu się poznali na tobie teraz kolej na Sraczke Karma wraca

Wielblad co wode czesto pil

Wojtek byl jaki byl Wy tez jestescie jacy jestescie Lubilem z nim pracowac Pomagal kazdemu kto nie robil z niego glupka Wcale mu w d.pe wchodzic nie trzeba bylo tylko rozmawiac jak z przelozonym Sprzedawczykow nie lubil Sami zescie sie wysypywali byle przylizac W starym lm nie bylo miekkiej gry Kazdy wiedzial co trzeba robic Teraz to jest kpina Jestescie dzieciakami ktore stacily ojca tyle ze o tym jeszcze wam nikt nie powiedzial Ten zaklad chyli sie ku upadkowi Ormiaks Twoje zdrowie chlopie!

Jaja
@Wielblad co wode czesto pil

Jak czytam to ,to śmiech mnie ogarnia. Sprzedawczyków nie lubił ? On tylko z takimi osobami sztamę trzymał . Jak mu się coś powiedziało ,to wszyscy o tym wiedzieli a UK pierwsza . Nas miał za nic ,taka jest prawda . Na wszystkich potrafił gadać tylko nie na siebie

kiki
@259

No Sraczka to już dawno powinien polecieć głąb no ale tak to jest jak ma się plecy.

@Wielblad co wode czesto pil

szkoda goscia (usunięte przez administratora) lm

@kiki

Przyjdźie kolej na niego już najlepszych kumpli zwolnili nie będzie miał kto go kryć inżynier jeden po OHP

@259

Buhahaha inżynier po podstawówce hahaha

wow

To chyba najcudowniejsza wartość literatury,porzucamy na chwilę swoje życie,żeby żyć cudzym,a po jakimś czasie rozglądamy się wokół i zn ów jesteśmy u siebie.Tylko światło już jakieś inne.

Karma
@259

Niech się lepiej wezmą za tych co wprowadzają swoje chore zmiany

Do Admina

Co sie dzieje z moderacja tego forum? Jakiś arlekin zaśmieca wklejkami z tanich romansów. Proszę o zrobienie z tym porządku.

Marzena
@Do Admina

Możesz być spokojny. Administrator na pewno zajmie się wpisami użytkownika @Harlequin. Teraz już skupmy się na Tobie. Jak rozumiem - jesteś pracownikiem firmy LM Wind Power Blades? To światowy dostawca części dla przemysłu turbin wiatrowych. Obejmuje on trzy operacje: produkcja, usługi tarczy hamulca oraz logistyka. I tak się składa, iż w chwili obecnej poszukują tam osoby na stanowisko magazyniera - operatora transportu wewnętrznego. Wiesz może zatem, czy nowy pracownik od razu jest zatrudniany w oparciu o umowę o pracę?

@Marzena

Niestety nie jest a zamiast tego Zamiast tego ucieka się do biblioteki. Tutaj nie muszę się obawiać, że moją uwagę rozproszą na- głe krzyki i inne hałasy. Albo zapach przypalonego ramenu. Zazwyczaj w ogóle się nie martwię, że coś oderwie mnie od nauki. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj skupiam się na stoliku niedaleko wejścia, pełnym zakłóceń, a ich źródłem jest czterech bardzo dużych i wy- sportowanych facetów. Głośnych i aroganckich. Względnie atrakcyjnych. Dzisiaj nie mogę się skoncentrować. Dostrzegam tych chłopaków, zanim oni zauważą mnie, dzięki czemu mam krótką chwilę, by obrzucić krytycznym spojrzeniem naj- większego z nich. Ma bardzo ciemne włosy i jeszcze ciem- niejsze brwi, a leżącej przed sobą książki nie zaszczycił nawet chwilą uwagi. Zamiast tego ciągle rozgląda się po sali. Podobnie jak ja. Skrzyżował ręce na potężnej piersi, roz- stawił szeroko nogi, a jego twarz przybrała niecierpliwy wyraz – zupełnie jakby szkoda mu było czasu na pracę domową. Gdy dochodzę do wniosku, że pewnie czeka, aż niebo się rozstąpi i wszechświat odwali całą robotę za niego, nasze

@Do Admina

I tak w kółko. Aż… Uwagę całej zgrai zwraca ładna dziewczyna z jasnobrązo- wymi włosami. Zebrała je na czubku głowy w luźny koczek, a ja nawet ze swojego miejsca widzę mocno podkreślone oczy i jasnoczerwone usta. Te ciemne powieki niekoniecznie pasują do czarnych legginsów i podkoszulki z logo Uniwer- sytetu Iowa, ale kim jestem, żeby ją osądzać? Podchodzi do chłopaków dziarskim krokiem, opiera się biodrem o  stolik, przesuwa paznokciem po gładkiej po- wierzchni blatu, a potem po nagim wytatuowanym ramie- niu jednego z nich. Zdziwiony chłopak zadziera głowę. Patrzy na dziewczynę. Chociaż nie zdawałam sobie sprawy, że wstrzymuję po- wietrze, wypuszczam je, gdy widzę, jak się do niej uśmiecha. Pochyla się do tyłu, krzyżuje silne ręce na piersi. Rozsuwa nogi. Dziewczyna jest ładna. Wyraźnie w jego typie. Pochłonięta obserwuję cały ten show. Chłopak wstaje i umięśnionym ramieniem obejmuje dziewczynę w wąskiej talii. Wyjmuję z ucha słuchawkę akurat w odpowiedniej chwili, by usłyszeć wymuszony chichot studentki, a potem jego niski głos, gdy prowadzi ją w głąb biblioteki, w stronę ostatniego rzędu regałów z czasopismami i gazetami. Wcią- gam gwałtownie powietrze, kiedy klepie dziewczynę w tyłek z wyraźnie seksualnym podtekstem. Wzdycham rozczarowa- na, gdy wchodzą za róg i znikają mi z pola widzenia. No cóż.

@Do Admina

przez nas domu poza terenem kampusu. Nigdy nie wiem, czy na kanapie nie będzie odpoczywał jakiś nieznajomy, czy jacyś obcy ludzie nie będą wchodzić lub wychodzić albo czy z pokoju obok nie usłyszę najpierw zalotnego chichotu, a potem trzasku zamykanych drzwi. Słuchanie znaczącego skrzypienia łóżka współlokatorki, a po chwili gorączkowych jęków, jest… …niezręczne. Delikatnie mówiąc, bo serio, jak pozbyć się z głowy takich dźwięków? Nie da się. Zamiast tego ucieka się do biblioteki. Tutaj nie muszę się obawiać, że moją uwagę rozproszą na- głe krzyki i inne hałasy. Albo zapach przypalonego ramenu. Zazwyczaj w ogóle się nie martwię, że coś oderwie mnie od nauki. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj skupiam się na stoliku niedaleko wejścia, pełnym zakłóceń, a ich źródłem jest czterech bardzo dużych i wy- sportowanych facetów. Głośnych i aroganckich. Względnie atrakcyjnych. Dzisiaj nie mogę się skoncentrować. Dostrzegam tych chłopaków, zanim oni zauważą mnie, dzięki czemu mam krótką chwilę, by obrzucić krytycznym spojrzeniem naj- większego z nich. Ma bardzo ciemne włosy i jeszcze ciem- niejsze brwi, a leżącej przed sobą książki nie zaszczycił nawet chwilą uwagi. Zamiast tego ciągle rozgląda się po sali. Podobnie jak ja. Skrzyżował ręce na potężnej piersi, roz- stawił szeroko nogi, a jego twarz przybrała niecierpliwy wyraz – zupełnie jakby szkoda mu było czasu na pracę domową. Gdy dochodzę do wniosku, że pewnie czeka, aż niebo się rozstąpi i wszechświat odwali całą robotę za niego, nasze Pracownik 02.02.2019 12:48 @Kiki 31.01.2019 14:52 Te buraki za dużo zarabiają i odbija im palma nie tylko w zakładzie ale i też we własnych domach tacy managerowie są wielkim utrapieniem nawet dla własnych rodzin pracownik 4 lata 02.02.2019 21:37 @Pracownik 3 lata 01.02.2019 15:59 własnie mi pyklo 4 lata z poczatkiem lutego Harlequin 03.02.2019 10:02 @Produkcja 31.01.2019 22:54 Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni Całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia Do pizzerii zjeść, opanować nerwy weszła gdzieś W okolicach śródmiejskich, północna część SMS-a mu pisała, pomyślała, że się czuje trochę tak Jak wtedy, kiedy pierwszy raz Z Internetu ściągnięty referat dała na uczelni do sprawdzenia Jednak teraz poziom podniecenia większy Dziś zdradziła Ryśka po raz pierwszy Czuła się lepsza i czuła, że należy jej się lepszy Ryszard, taryfiarz niezrzeszony w korporacji I Marysia, lat temu trzy poznali się podczas wakacji Dzisiaj prócz akcji “Rogi” Ta licencjatka psychologii robi jeszcze jedną bardzo ważną rzecz Magistra broni, z podwójnych nerwów teraz je Podwójną pepperoni, choć zwykle dba o linię Teraz to (usunięte przez administratora) teraz o nim Rysio, taxi driver Zbieżność z Klanem przypadkowa całkiem Wiezie babę właśnie na taryfie czwartej Z delikatnym wałkiem, bo powinien normalnie (usunięte przez administratora) go, bo wali od niej warzywniakiem Patrzy przez ramię, czy nie zostawia brudu na kanapie Janina, bo tak na imię babie Myśli tymczasem o tym podejrzanym chamie, co prowadzi wóz Nie złapie nigdy już taksówki na ulicy Rzadko jeździ, w zieleniaku na dzielnicy siedzi Cały dzień, gdzie posadził ją zięć Ale dziś on wyjechał i znów przyszły chuligany z nożem Janina tego dłużej znieść nie może I chociaż zięć mówił, żeby, broń Boże Nie zgłaszać tego, bo może być gorzej, to ona Kłódkę na bęben, hajs w kopertę, gablotę, “halo” – pędem I gna tera cierpem na komendę Każdy ponad każdym, (usunięte przez administratora) Innego traktuje, jakby był niczym Wszyscy najmądrzejsi, (usunięte przez administratora) Myślą chyba, że są wybrańcami Wszyscy tu, niestety Na takie podejście brak mi słów (usunięte przez administratora)

Wykasowac te romanse
@Marzena

Tak, jest umowa o prace bezposrednio w Lm.

@Do Admina

Te tanie romanse wkleja ktos kto boi sie zeby za dużo nie wyszlo, co kto i z kim w tejbfirmie robi

Zziomal
@Kiki

Znaczy masz na myśli kogoś kto ma jakieś romans na boku?

bum
@Kiki

Ciekawe która teraz się boi..

@Zziomal

Naturalnie jest tyle ukrainek ktore tylko czekaja żeby zlapac jakiegoś jelenia.Nie wspominajac o naszych niewiastach ktore też sobie nie zaluja.

Jo

Jo
@Onq

Kto to pisze?

lala

czy JURUŚ B to jeszcze pracuje ?czy go już powiezli ?

Ze

Jurus B????

BB

Pracuje, na zmianie 2

@test
@lala

Pewnie ze go powiezli, nie pracuje już od września. Z tego co wiem robi teraz w Niemczech

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów