Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Zakochany

Obiady mamy mieć swoje ok,ale gdzie podgrzać ten posiłek? W tej brudnej mikrofali tak o nas dbają? Na zebraniu na placu 1.5m odległości od siebie A na hali nie da się.

uchaha

Spokojnie,jest jeszcze parę bardzo ważnych linii do namalowania

Andzia

Można wykorzystać zaległe Urlopy

Normalny

Wole mieć 80 czy 60% niż leżeć 1.70 metra pod ziemią Niema podstaw do zamknięcia lm goleniów? czyżby ? lm chiny zamknięte lm hiszpania zamknięte lm francla lada dzięń ale goleniów do roboty

Pan Kanapka
@Normalny

Wszystko sie zgadza tyle ze taka decyzja to przychodzi od Amerykanów co rządzą kasą.. Dyro to może se zamknąć ale co najwyżej kantynę. A Rada nasza pracownicza to co z tym tematem robi?

Ty

Ty jakiś chory jesteś albo z biura. Kocopoly piszesz żeby się podlizać komuś ? Fabryka powinna być zamknięta !!!!!!

..........

Dziekujemy dyrektorku za trafna decyzje, nikt sie nic liczy jak widac ze zdrowie i zyciem naszym i naszych rodzin.

@..........

A co to za decyzje?

Klops
@..........

No jak nic się nie liczy??? Godziny zmienili rozpoczęcia pracy hehe. Nie ważne co by nie zrobili to Ty i tak czarny człowieku zasuwaj. Ważne, że wspieraj innych A my się nie liczymy . Brawo ,wielkie ukłony dla was ...za troskę o pracowników

Kolo
@Klops

Jakie inne godziny o co chodzi

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Poinformowany

Opel w Gliwicach zamyka fabrykę a my mamy zasuwać kiedy biurowcy siedzą w domach. Traktują nas jak psy. Trzeba iść na L4 albo zrobić jakiś strajk !!!!!!

Biurowy

Normalnie zamknięta robaku, masz żreć kanapki a nie obiad. Zasuwaj bo łopaty same się nie zrobią

Aga

Może po prostu ktoś z biura jest z podejrzeniem wirusa i zamknęli biuro i stołówkę

Hahahahaha

Biuro pracuje z domów a my co tam.Tylko robole nic nie warte niestety.

Biurowy

Biuro ma wywalone na roboli xD najważniejsze żebyśmy my z biura mieli dobrze. Roboli nam nie zabraknie

Miro

No to jest sposob zart ludzie ddakej sie kontaktuja pracuja wspolnie a spozywanie posilkow w jantyniebspowodoje tlok w nalych kantynach dziuplach raczej pomysl nie do konca trafny zamknac na dwa tygodnie zaklad i koniecspokoj

Doktor

A o kogo konkretnie chodzi?

Doktor

Słyszę ze wracaja..Kto chce moze przeciez zostać bo firmy pracuja. Albo wracac to jasne.

Doktor

Nie autem albo autobusem. Jak pojechsli tak i wroca z Francji. Proste.

Tak

Jak zachoruje i umrą osoby z firmy to przełożeni będą mieli krew na rękach

Szczypiorek
@Tak

W tv mówią o tym żeby się nie gromadzić w grupach ( 50 osób) a na hali z 200 osób a odległość 1,5 metra czy to jest przestrzegane?

Bez paniki
@Szczypiorek

Ludzie przestancie pisac bzdury i sie nakrecac. Poczytajcie na stonie gov i tam jest ze te 50 nie dotyczy zakladow. Jakby wszystko pozamykali to bys nie mial zaraz co jesc.

Pita
@Szczypiorek

Zakaz nie obowiązyje zakładów pracy. Żąd Polski skazał polskich pracowników na ryzyko zakażenia się

Szczypiorek
@Bez paniki

O mnie się nie martw a po drugie postojowe albo do ciebie na posiłki będę wpadał a co ?

Panika w lm
@Bez paniki

Należy obserwować sytuację. Lekka panika wskazana, włosi nie panikowali i mają teraz co mają. Ludzie z biura niech pomyślą o tych na produkcji, żeby nie bylo później sraki.

Bez paniki
@Panika w lm

Pewnie. Maski i kombinezony to mamy najlepsze hehe. Wirus nie przejdzie...

Turysta
@Panika w lm

Sraka to będzie jak wrócą panowie mechanicy z wycieczki z Filipin...

Cezar
@Turysta

Kwarantanna 14 dni. Doksztalc sie.

Młody

Ja chodzby z wirusem to i tak do pracy przyjde żeby mi dodatków nie pozabierali.

Ehhh

Tak, tak widać ją ale chociaż poważne tematy, a nie jakieś bzdury. Ktokolwiek jakby Cie zobaczyl chorym to od razu być dowidzenia zrobił.

On

Jak myślicie czy to jest mądre że firma nadal pracuje?Kilka chorych osób już z gorączką w domu.

Ona
@On

Powinni zrobić przestojowe dwa tygodnie takie jest moje zdanie. Wszystko zamykaja ale czemu nie Lm

Ktoś
@Ona

Jeśli się komuś nie chce pracować to niech idzie na zwolnienie. Nie wszystko zamykają z tego co wiadomo to inne firmy normalnie funkcjonują.

@Ona

Przestój będzie na najbliższe 2 tygodnie. Bezpłatne urlopy będzie trzeba wziąć. Potwierdzone info z biura

Doinformowany
@Poinformowany

Ty byłem i nic nie wiedzą

Kol
@Poinformowany

Bezpłatny urlop nievh se w d...e wsadza

@Poinformowany

A wiadomo od kiedy będzie przestój

@Zakochany

Wtorek lub środa, najlepiej brać L4 żeby zapłacili za ten czas.

@Poinformowany

A jak to wyglada jak bym chciał wziąść wolne na dziecko na te 14 dni, zapłacą premię itd....

@Zakochany

Premii nie ma jak masz l4

@Poinformowany

A jak biorę wolne co się należy jak dzieci w domu bo szkoły zamknięte

Lulek

Termometr nic nie da. Mozesz nie miec objawow albo tylko katar i zarazac innych przez tydzien. Takie gwno. A jakby co to pewnie bhp ma jakis sprzet.

Ktoś brawo LM

Wysyłacie ludzi do pracy we Francji a później nie wpuszczacie ich do LM goleniow. Każecie robić testy na koronawirusa idopiero z zaświadczeniem z sanepidu mogą wejść na teren zakładu. Może byście poczuli się do obowiązku ipomogli im zrobić te testy

Taaa
@Ktoś brawo LM

Nikt nie kazal robic testow tylko isc na kwarantanne na l4. Testy nie sa dla kazdego kto chce. A teraz kwarantanna jest odgorna i tyle. Na zaklad wejdzisz po i dobrze bo po co narażać kolegow

@Ktoś brawo LM

Ludzie pojechali z własnej nieprzymuszonej woli więc nie pisz kłamstw.

Asfalt

Przez frajerów którzy biznes robili na wynoszeniu mienia firmy teraz nam wykluczają wszystko !!! Niech przeliczą zużycie materiału teraz jak nikt nie wynosi i porównują jak celnik z mentorkiem chachmecili A później wystawić im rachunek w wysokości różnicy z wyliczenia ;)

Asfalt

Wyliczją (literówka) kradli na potęge

Ggg
@Asfalt

Psełdo mentor z 69 wynosi pełne plecaki papierów ściernych itp

Ggg
@Asfalt

Weź takiego Jeesiegoz 69 codziennie wynosi a maski jak giną to on z kumplem z 78 walą i na allegro z nowymi filtrami

Sz
@Ggg

Akurat Jessi dobrze zasuwa . A Tobie ewidentnie on przeszkadza że próbujesz mu zrobić koło (usunięte przez administratora) w necie

Olo
@Sz

Na palarni napewno zasowa

Zaniepokojna

Witam wiadomo może juz coś czy fabryka będzie miała postój w związku z koronowirusem ktoś coś słyszał?

Johnny brawo
@Zaniepokojna

Nikt nic nie wspominał jeszcze

Tobik

Koronawirus zabije was wszystkich. Pierwszy przypadek dzisiaj w Szczecinie podobno chłop z waszego LM ale wszystko wyciszają. Jak tam u was jest? Wiecie coś więcej? Czy stosujecie się do dyrektyw rządowych? Ile osób u was pracuje? Mieliście jakieś wyjazdy zagraniczne ostatnio? Piszcie.

Środkowy palec

Każdemu przed pracą listek na dra gi dać. W ten sposób zostaną normalni ludzie. A nie ci na mefedronie. Czy pracownik zwykły, mentor czy SV. A swoją drogą to (usunięte przez administratora) jest. Uklady. Typ wylazl z paki mentorem jest czy jakoscowcem a pojęcia nic. (usunięte przez administratora) jest w LM poland.

rope

Jak wyglądają wynagrodzenia techników serwisu? Ciągle szukają.... a pieniądze też mają?

@rope

4 tysiące BRUTTO xD później podwyżka do 5 brutto. Dietę traktują jako wynagrodzenie.

Alfons

Tych 5 z Turcji ma filmiki jaką obroną jest dziewczyną ;)

Hah
@Alfons

Tu Mowa o Maji co latala z kwiatka na kwiatek i ukraińskiego Gucia waliła po rogach! :) hahah

Alfons
@Hah

I zaszla w ciaze pytanie czyje dziecko! Ukraińca czy Turka! Myślę że Ona sama nie wie.

Hehehe
@Alfons

Ty tak z zazdrości, bo ci czegoś aż tak brak czy takie nudne masz życie?

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 203.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 54 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 88 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów