RP-TRANS Sp. z o.o.

Opinie o RP-TRANS Sp. z o.o.

Czy Rp trans zapewnia porządną odzież roboczą i buty ?

Suus driver
@Marek

Czy zapewniają ? Tak. Czy porządne? Nie. Absolutnie nie , przechodząc do meritum buty za 100- 120 zł porządne być raczej nie mogą.

Dinooo

Dzień Dobry , szukam zmienniczki na podwójna obsadę. ~ System 2/1 Jestem z Warmińsko Mazurskiego Doświadczenie C+E od 1.5 roku Wiek 23lata , nie palący. Tel. +48 739 450 013

Kasia P.

Jeżdżę w RP od ponad dwóch lat. I jak widzicie, nie ukrywam się pod tajemnym nickiem. Gdyby praca mi nie odpowiadała, odeszłabym. Ale nie mam powodów! Od czasu zatrudnienia, tylko ???? I żeby nie było, osobiście szefa Pawła widziałam może dwa razy, a szefa Roberta częściej, bo jeżdżę na warsztat. I na myjnię. Generalnie wszystko ogarniają, jak należy! A wrzucam ten komentarz, bo widzę, że tu mocno dyskutujecie. Ja nadal lubię swoją pracę i naprawdę nie mam powodów, żeby narzekać! ????Pozdrawiam

Ten
@Kasia P.

A wiesz o tym jaką koledzy Ci opinie robią z pracy na załadunkach chociażby? I nie tylko oni bo to przez szefostwo tez przechodzi.

Skoczek
@Ten

To wiele świadczy o kierowcach zatem, plotkary żyją w większości większych firm transportowych.

Kiero.

Jakie łyse opony?? Chyba kolego firmy pomyliłeś. Tylko raz mi się przytrafiło że opona była rozcięta zgłosiłem i odrazu została wymieniona. Przy wymianę klocków nie trzeba wymieniać tarczy jeśli są ok.

Drajwer
@Kiero.

Najlepsi Ci co na załadunkach zarabiają kasiore wszystko na tip top a karta 2 firmowa leci, plus adblue na lewo w bańkach bo na stacji za drogo ????????????????

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie RP-TRANS Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Jakie są mocne strony pracodawcy RP-TRANS Paweł Bukowiński?

Robcio

Chłopaki u mnie dobrze zarabiają.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rp-Trans Paweł Bukowiński? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Eska

Tak pożyczy tobie swoją S klasę żebyś mógł się przejechać po starym rynku i poszpanowac...

Kierowca

Praca koszmar, jeździsz po 15h dziennie. A jak nie ma pracy to wpisują Ci urlop, także w kilka miesięcy potrafią wytrzaskać cały urlop. Generalnie do pracy biorą każdego, nawet świeżo po egzaminie. (usunięte przez administratora)Brawo firma roku!

Marcin Scania

Najlepsza firma w województwie , kraju a może nawet w europie ! Kierowcy którzy najrzetelniej wykonują swoją prace mogą liczyć na bardzo wysokie premie sięgające 1,5 do 2 tysięcy zł lub inne przywileje np piękne auto z bardzo bogatym wyposażeniem , gdzie za taką cene można byłoby kupić kilka standardowych zestawów lub postawić piekną wille. Krótko mówiąc polecam. Pozdrowienia dla całej ekipy z biura, robicie najlepszą robotę! Ps Scania najlepsza :) :)

Ziom

Dokładnie to jak płacą i od ilu odprowadzają składki do ZUS? Pozdrawiam

Rozczarowany

Nie jestem zadowolony, nie polecam.

KierowcaBombowca

Moim zdaniem bardzo porządna firma. Zawsze kasa na czas, fury świeże, robota ułożona, atmosfera spoko. Potrzebujesz urlop - nie ma problemu, potrzebujesz coś do auta - nie ma problemu. Podsumowując bardzo polecam.

DRIver MA
@KierowcaBombowca

Dokładnie jak wyżej kolega napisał

Super

Najlepsza firma w jakiej pracowałem brawo Panowie !!!!!!!

Kiero

Pracuje w tej firmie kasa terminowo całość na konto, auta ok, a robota jak wszędzie trzeba jeździć i robić swoje. Polecam

Driver

Są osoby zadowolone i niezadowolone w tej firmie jak w każdej.elastyczny coś że zawsze coś wykombinuję. Pieniądze są jakie są dla jednych jest dużo dla drugich jest mało. Fakt jedyna pięta achillesowa to jest serwis bo całkowicie stanie to wtedy coś będę kombinować. I dodatkowy Plus jest taki że pieniądze są w terminie na koncie.

Kiero

Premia na święta to jakiś obowiązek?? Że jesteś tak rozgoryczony? Dobrze że dają co kolwiek ale jest to premia uznaniowa więc każdy może dostać inaczej. Proponuję pracę w innej firmie albo otworzyć swoją firmę i wtedy oceniać.

Krzytv630

Witam jak się pracuje w tej firmie na stałej linii? Można zasięgnąć jakieś opinii osób które pracowały lub pracują czy wypłata jest na czas? Auta czy są zadbane? I czy są jakieś szkolenia?

Szalony
@Krzytv630

Ja jestem bardzo zadowolony. Własny serwis, niedługo ma być myjnia. Kasa zawsze na czas. Ogólnie jest ok.

Beny

Jak dla mnie to kolejne dziady, płacą słabo na święta dali każdemu inaczej(usunięte przez administratora) auta i atmosfera ok ale ładna miska niestety jeść nie daje (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o RP-TRANS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w RP-TRANS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RP-TRANS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RP-TRANS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 15 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RP-TRANS Sp. z o.o.