Centrum Edukacyjne Active School

Mikołów

Centrum Edukacyjne Active School
2 39

Opinie o Centrum Edukacyjne Active School

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Powiedzcie co się dzieje teraz w Centrum Edukacyjne Active School? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

STRATA

Jak dla mnie zdzieranie hajsu z ludzi, a poza tym nic się nie nauczyłem, tak samo jak mój kolega. Ja chciałem się nauczyć,a mój kolega podszkolić i nic z tych zajęć nie wynieśliśmy. tylko strata pieniędzy Niepolecam!

STRATA

mdm

Witam czy wreszcie ktoś oddał sprawę do sądu przeciw nieuczciwym procederom tej placówki? Może zbierzemy się i oddamy sprawę i dostaniemy lub nie jakiś zwrot za wyłudzone pieniążki?? Nie chodzi nawet o zwrot ,tylko o zasadę, by nie dopuszczać by nas w tym chorym kraju nie oszukiwano na każdym rogu

Gothie

Zapisaliśmy Naszych synów na lekcje j. angielskiego do Active School. Oczywiście zapłaciliśmy z góry. Po pierwszym semestrze firma ogłosiła tzw. upadłość i od tej pory nie ma z nimi kontaktu. Adres pod którym firma się mieści jest już nie aktualny od roku. Czy wie ktoś jak do nich dotrzeć?. Dla mnie to jest jawne oszustwo !.

GaKo

Zapisaliśmy syna na lekcje j. angielskiego w Activ School. Zapłaciliśmy gotówką z góry. Firma po pół roku zwinęła się a pieniędzy do tej pory nie oddała ani lekcji nie wznowiła. W ten sposób oszukali kilkanaście osób z naszej szkoły w Świętoszówce. Szkole nie zapłacili za wynajem sali. Podobna sytuacja ma miejsce w innych szkołach w naszej gminie. Zbieramy się i idziemy na policje i do sądu. Szczerze nie polecam tych oszustów.

dnuta

witam

rtyu

Nie polecam. Jedyna szkoła językowa biorąca całość pieniędzy przed rozpoczęcie nauki. W razie przerwania jej im pieniądze zostają, a ty spłacasz cały kredyt. Oszuści.

bedz

Witam, Zapłaciliśmy za rok nauki naszej córki a po miesiącach zajęć firma zawiesiła działalność. Właściciele odpisali, że nie zwrócą na razie pieniędzy, chyba że ściągną je od innych (jakich innych?!!!).

danuta
@bedz 22.10.2015 12:18

witam nie jesteś sam z tym problemem ja zawarłam z nimi umowę na kurs j angielskiego który się nie rozpoczął kontakt ze szkołą się urwał a ja płacę kredyt za coś czego nie ma byłam u rzecznika praw konsumenta może on coś zadziała to jest jawne oszustwo

ali

Witam. Czy ,jest możliwość odzyskania pieniędzy od tej szkoły za nie wywiązanie się z umowy (brak zajęć z języka angielskiego od połowy czerwca). Proszę o pomoc ,na pewno nie jestem sam z tym problemem. Pozdrawiam

miki

oszuści i wyłudzacze!!! uważajcie!

zbpy

Szkoła właśnie zawiesiła działalność i jest w upadłości.

teacher

Uważajcie na tą szkołę i na wszystkie osoby z nią powiązane. Od dawna byli na granicy wypłacalności, teraz już im pozostało tylko banrkuctwo. Zalegają lektorom z pensjami od maja. Niektórym nawet po 4.5tys. zł.

teacher

Szukam pracy jako nauczycielka jezykow obcych. Slyszalam, ze w Centrum Edukacyjnym Active prowadza tez zajecia w firmach, dla pracownikow. To by mnie najbardziej interesowalo, bo juz za duzo ostatnio z dziecmi pracowalam. Czy w zarobkach tez jest roznica? Gdzie lepiej płacą? Nie zebym miala dosyc dzieci, tylko po prostu - zmiana

Były

Swego czasu pracowałem w Active School i wtedy wyglądało to następująco: 1. Praca tylko popołudniami ponieważ wtedy rodzice są w domu i mają czas żeby się spotkać. Trafia się w różne miejsca, czasem takie że strach wchodzić bo nie wiadomo czy wyjdzie się w jednym kawałku. 2. Jak udało się domknąć duże grupy to pieniądze nawet przyzwoite ale zdarzyło się i tak, że nie udało się w ogóle utworzyć grupy w szkole i miesiąc jeżdżenia na darmo i co ważniejsze za darmo bo nie ma grupy to nie ma pieniędzy. 3. Dodatkowe koszty, które trzeba było ponieść czyli eksploatacja własnego samochodu, zwrotu za paliwo brak, własny telefon. 4. Co do wpisów, że jest to naciąganie ludzi na kredyt to nie jest to prawdą. Kredyt był tylko jedną z możliwości. Narzędziem umożliwiającym rozłożyć sobie płatność w czasie. Zaznaczam, że to było jakiś czas temu i nie wiem jak wygląda to teraz. Ogólnie praca dla osób, które mają stałe źródło dochodu i popołudniami chcą sobie dorobić.

@Fish

ja dla nich troche pracowałem. Jak sie jest skutecznym, to zarobki sa naprawde wysokie. Jak nie ma wynikow, to niestety kasy też nie:((

bezrobtny

Możesz powiedzieć coś więcej? jak to w praktyce jest z tym bonusem? często się zdarza nic nie zarobienie? jak z tymi grupami jest? dużo spotkań? Dużo wchodzi umów? a jak z tym zyskiem jest dziekuje :)

mummy

pracuję od lat w szkołach językowych i pierwszy raz zdarzyła mi się sytuacja w której nie mozna było zrezygnowac z kursu jesli był jeszcze nie zapłacony. Moje dziecko chodziło rok. Uczą beznadziejnie, jestem lektorem więc coś wiem o metodach uczenia. Uczyli tylko zksiążki i tylko gramatyki. Kiedy chciałam zrezygnowac z kolejnego roku, powiedzieli że dziecko ma jeszcze chodzic według umowy. Musiałam płacić chociaż dziecko nie chodziło.

BIG

A jak kupisz telewizor na raty i chcesz zrezygnowć, to jak jest? Można, czy nie. Sie czyta co sie podpisuje a nie tera placz i zgrzytanie zębów. Ech, rodacy Polacy.......

asiula

MAm pytanko, czy w końcu udało się rozwiązać te umowy cz też dziecko musiało dokończyć kurs, mam ten sam problem chciałam zrezygnować ale przyszła mi odmowa. Pozdrawiam i również nie polecam tej szkoły

mama

Moja córka bardzo sobie chwali naukę w aktive school, ja również ponieważ poprawiły jej się oceny :) A jeżeli chodzi o kredyt, o wyłudzanie można w ten sam sposób posądzić każdy super market który sprzedaje na raty towar, tu jest tak samo tylko że nie kupujesz telewizora a kurs języka :)

AKSA

No to super ,a tak się ogłaszają.Ale skoro w umowie jest zapis to zwrot musi nastąpić.

ttt

(usunięte przez administratora) W umowie nie ma mowy o zerwaniu umowy ale da się. mnie się udało. tylko z bankiem nie da się zerwać umowy.

Zostaw opinię o Centrum Edukacyjne Active School - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacyjne Active School