Heko Barve Sp. z o.o. Agencja Reklamowa

Katowice

Opinie o Heko Barve Sp. z o.o. Agencja Reklamowa

nie heco

Ciekawe że tacy jak on zgodnie z polskim prawem sa bezkarni - bo biedaczek nie ma z czego zapłacić, mimo tego ze skrzywdzili ludzi którzy dla nich pracowali pod względem moralnym i finansowym, nie wspomne o firmach, które oszukali.

w tarapatach przez Heko Barve

Widać taki sposób na prowadzenie interesów ma Pan (usunięte przez administratora), w KRD mają długów na kilkadziesiąt tysięcy złotych, a to nie wszystkie długi firmy...

tez wierzyciel

Heko barve ma potężne długi w stosunku do wykonawców i pracowników. Nie polecam współpracy z tą firmą

Wierzyciel

Nie wiem jak traktują pracowników, ale wiem jak kontrahentów (w sumie też wykonywaliśmy dla nich pracę). Pierwsze rozmowy bardzo sympatyczne, jednak wszystko się posypało gdy fima miała nam zapłacić za kilka miesięcy pracy. Z informacji jakie udało nam się uzyskać nasze "marne" kilka tysięcy to niewiele wobec wszytskich ZALEGŁYCH zobowiązań firmy Heko Barve Sp. z o.o.

Zostaw opinię o Heko Barve Sp. z o.o. Agencja Reklamowa - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heko Barve Sp. z o.o. Agencja Reklamowa