laboratorium Itatest

Opinie o laboratorium Itatest

zadowolona

Szkoda że p.Irena nie słyszała co jej ukochana Ewa mówi o jej córce. ..może wcześniej nastapilby koniec plotkowania o innych przy herbatce w czasie pracy

Ja też mogę powiedzieć z czystym sumieniem, ze dzień w którym przestałam w tej firmie pracować był przełomowym w mojej karierze. Zajmuje teraz wysokie stanowisko w dużej firmie, do dziewczyn które tam siedzą od wielu lat i tylko narzekają, a nic nie robią w celu zmiany . Ruszcie się, wszędzie będziecie miały o wiele lepiej niż ita-tescie, pod względem finansowym, atmosfery w pracy. A z tego co tu czytam to z roku na rok jest coraz gorzej tam...

ja
@anonim 19.04.2017 10:03

Jak widać brak empatii u anonima - zamiast pomoc byłym koleżankom to opisuje kim teraz jest

Ano-nim

To co, jeszcze została szatnia, kibelki i magazyn próbek. Ale KINO!

Chyba kierownictwo klepie biedę, bo nawet w pokoju socjalnym zainstalowało kamerę do podglądania. Oglądając będzie się oblizywać i ślinić jak podwładni jedzą np. golonki, schabowe czy tez kartofelki zapiekane. Ciekawe co na to przepisy - ale sprawdzimy

Lalalala

Pracowałam tam już jakiś czas temu, ale z powyższych komentarzy wnioskuję, że ita to nadal nie jest miejscem, gdzie warto być. Panowała w nim okropna atmosfera - nowy pracownik od początku wpada w sam środek cichego konfliktu między szeregowymi pracownikami a dyrekcją; zarobki bardzo słabe; szkoleń brak; poza tym warto zaznaczyć, że kadra jest młoda (bo większość pracowników długo tam nie wytrzymuje). Dzień, kiedy zakończyłam współpracę z tym pracowdawcą był jednym z najpiękniejszych dni mojego życia :-D. Dzięki temu pracodawcy jestem w stanie naprawdę docenić moje aktualne miejsce pracy - dziękuję!

klienta

Byliśmy któregoś pięknego dnia w firmie na rozmowach dotyczących badań naszych produktów. Żenada zostaliśmy przyjęci w pokoju socjalnym w godzinach chyba drugiego śniadania. Co chwilę ktoś zaglądał - chyba chciał zjeść posiłek. Czyżby firma nie miała porządnego pomieszczenia do przyjmowania interesantów???

Dziwnym trafem dzieci tzw. dyrekcji mogą chorować, natomiast pracowników już nie. Tzw dyrekcja widzi tylko siebie i swoje wydumane problemy, w stosunku do innych - żadnej empatii. Ale kiedyś może ktoś będzię dyrekcją i będzie tak samo postępował z dzisiejszą tzw dyrekcją. Mozę wszyscy się doczekają.

ja

Tzw "dyrekcja" wpadła na genialny pomysł wysłać firmę (całą) na urlopy z obowiązkiem wykorzystania do końca roku. Naprawdę genialny pomysł - mógł się narodzić tylko w szarych komórkach tzw "{dyrekcji" - gratulacje

Biurokracja się rozwija - niedługo będzie więcej dyrektorów niż pracowników - modny ostatnio tytuł to dyrektor operacyjny. Jak biurokracja większa to i inwigilacja też - modne jest podsłuchiwanie i później pouczanie o czym można rozmawiać a o czym nie - żenada - śmiać się nie wolno

xd

Na pewno jest dobrze @3e4r, bo nie było rotacji nawet.

Żenada. Zadufane w sobie tzw kierownictwo, bez żadnego instynktu samozachowawczego, bez pomysłów na rozwój firmy, bez żadnych szkoleń - zatrzymali się na etapie średniowiecza.

Anonim

Prawda jest taka wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.stawki słabe.atmosfera toksyczna.

gość

gość2
@gość 16.06.2015 21:17
Fakt to wszystko prawda cały ten Ita-Test to żenada-żenada okropna kadra zarządzająca tylko liżący mają de-best...

Potwierdzam Żenada firma

Ktoś napisał cos pozytywnego o tej firmie, ale to wielkie pozory!!! Sylvia sama się okłamujesz wszyscy co opuszczają te firmę z różnych przyczyn nie mają miłych wspomnień z nią związanych, ja mogę tylko powiedzieć tyle że z stamtąd odeszłam bo atmosfera okropna, pieniądze słabe, ludzie przestraszeni i cali w stresie przed zakompleksioną Panią Dyrektor, jedyne co mogę zaliczyć do plusów to kosmetyki które można było brać, chociaż powinny być zutylizowane....

anomin

zgadza się,praca od 9-16 i płaca jak za 7h,więc łaski nikt nie robi. Poza tym ja akurat pisałam żeby podanie składała, bo można potem coś tam w CV wpisać, a że się nie nie ujawniam z imienia i nazwiska.... no proszę Cie...poczytaj sobie pozostałe wpisy, ile jest tych negatywnych a ile pozytywnych? to jednak o czymś świadczy, więc jak najbardziej podanie składaj i napisz potem czy atmosfera jest taka jak ja pisałam czy jak "Sylvia" i tak jak już pisałam, to jest forum publiczne, więc nie jest to miejsce na "dokładniejsze" opisywanie przygód z Ita

Sylvia

Co za paszkwile ten anonim wypisuje. Czemu się nie ujawni ? Tyle nienawiści i goryczy . A może pracownik pracujący dla konkurencji ;) Przez przypadek wyszłam na ten portal . Aż mną zatrzesło.. Czas jakiś temu pracowałam w ita-test. I mile prace w tej firmie wspominam. Czasami tam wpadam.Prawdą jest ,ze są wymagający ,ale dla osób pracowitych i chętnych bardzo przychylni. Praca jest od 9 do 16 - gdzie indziej taką dostaniesz? Moja rada nie sugeruj się co tu jest wpisywane tylko spróbuj sam . Sugerowanie się takimi oskarżeniami to głupota.

Waldi to chyba z kierownictwa ;) plusy - w większości świetne dziewczyny, możliwość brania do domu kosmetyków, no i że dużo różnych badań to i czegoś można się nauczyć, a minusy - kierownictwo, kierownictwo, kierownictwo, nie wiem co gorsze - IKS pytająca "a gdzie wy mózgi zostawiłyście" czy "do niczego się nie nadajecie" lub "zarabiasz tyle na ile cie oceniam (tj 1700zł) czy NIGDY nie usmiechajaca, mająca do całego świata pretensje, naburmuszona rudoblond gniewna AW, konkretów nie daje więcej bo koleżanki pracuje, a kierownictwo "nigdy nie zapomina", parę prac miałam i takiego mobingu nigdy nie doswiadczyłam

hmmm mówisz kwestia podejścia ;) do "najwyższej góry" jak pokażesz, ze nie jesteś typem ciepłej kluchy, to i nawet można było się dogadać, ale nigdy nie dyskutuj, nigdy :) szef w ITA ma zawsze racje, gorzej z "średnią górą", na nią chyba nie ma sposobu, ona po prostu nie lubi ludzi, świata i wszystkiego co ją otacza,chyba nigdy jej uśmiechniętej nie widziałam, noo i ma dość duże kompleksy, taki typ;) a podanie składaj, badań robi się dużo, jest co w CV potem wpisać, pamiętaj, żeby do wielu rzeczy podchodzic z dystansem, bez spinki, bo inaczej bardzo szybko się rozczarujesz,a co do rotacji... duża, a obowiązki itp to nie ma ogólnych foru

agata

ja też nie polecam pracy w tej firmie, już pomijając tę kasę chodź jest ważna, ale atmosfera jest tam nie do zniesienia.....

xx

A ja nie polecam nawet na staż, bo bardzo wykorzystują. Szkoda nerwów i zdrowia.

Fukier

Nie ma się co dziwić. Roboty po chemii w PL nie ma, to sobie pozwalają. PRzyszedł do nich kiedyś człowiek z dość obszernym doświadczeniem w analityce instrumentalnej, recytował swoje doświadczenie z dobrych 10 min. Na to one zamilkły na chwilkę i zapytały go cyt.: ale Pan jest mężczyzną? . Facet zgłupiał, dalsza rozmowa się nie pokleiła i wyszły nici. Drugiemu zaproponowały 1500zł brutto w 2006r. Na jego oczekiwania 2000zł zapytały czy on wie ile to będzie brutto, bo przecież nie mało(!). Firemka jest mała, zwarta, w 100% polska w negatywnym znaczeniu - głaskające się wzajemnie baby mają tam dobrze, źle natomiast osoby, które mają od nich większe doświadczenie, mniej lat i więcej ambicji. A - no i jak są jeszcze kobietami to mają totalnie przerąbane. Unikać - na start jako staż może być. Jako robota - nie.

anonim2

ooo! ciekawe ile jeszcze razy administrator usunie to, że kierownictwo firmy ingeruje w opnie na tym forum. Oczywiście wszystko na ich prośbę

anonim2

Kinia jeżeli najniższa krajowa to sporo to fajnie... Pracując kilka lat nie wyciągniesz więcej niż 2tys na rękę i to po wielkich bojach i po i wielu latach. No chyba, że jesteś w kierownictwie. Tam płace są zupełnie inne. (usunięte przez administratora)

Ulu bardzo w to wątpię... a może powinnam napisać (usunięte przez administratora) Kierownictwo czuwa...

ula

Ja bylam na praktykach i polecam . dużo się nauczyłam

Karolino to zależy w jakim humorze jest dyrekcja. Ogólnie patrzą na to krzywo jak jesteś na umowie o prace.

lu

heh jakis czas temu zamiescilam tu szczegółową relację z przebiegu mojej wspłpracy z TĄ firmą ... musicie wiedziec, że dyrekcja Ita siedzi nie tylko na fejsie ... generalnie nie polecam - strata czasu i energii, nie nauczycie sie tam zbyt wiele, labaoratoria mają słabo wyposażone i oszczędzają na wszystkim. Jeśli zastanawiacie sie nad stażem to odradzam, lepiej poszukać firmy,gdzie naprawde skorzystacie na tym a nie tylko zostaniecie wykorzystani jako darmowa siła robocza z Urzedu Pracy

nadgodziny, nie ma takiego czegoś. Jeżeli się nie wyrabiasz zabierasz pracę do domu, nigdy nikomu nie zapłacili złotówki za nadgodzinę

Zgadzam się z każdą powyższą opinią. Próbują wycisnąć pracowników jak cytrynę, a nic nie dają w zamian. Zero szkoleń, nic. Przyjmowane jest każde najgłupsze nawet zlecenie, a potem pracownik musi się martwić jak je wykonać. A jak nie wyjdzie, to oczywiście jego wina. Atmosfera pracy jest okropna przez dyrektor generalną, która na niczym się nie zna, a uważa że jest najmądrzejsza. Jedyne co umie to siedzenie na facebook'u i zwalanie pracy na innych. Pensja to najniższa krajowa, a jak pójdziesz po podwyżkę to mówią, że jak się nie podoba to można nie pracować. Nie polecam nikomu.

meg

ja również się zgadzam z powyższymi opiniami, niestety żenada, nic dodać nic ująć

kate

nie jest prawdą że inwestują w pracownika, stronią od płatnych szkoleń i kursów, generalnie interesuje ich pracownik który podejmie pracę za jak najniższe możliwe pieniądze

kate

beznadziejna atmosfera, rotacja jest tak duża że Ci co przychodzą jeszcze szybciej odchodzą, nędzna pensja rzeczywiście tak jest najniższa krajowa a jeszcze chętniej możliwość długoterminowego bezpłatnego stażu, bez ponoszenia kosztów

Kaśka

Ewo, czy wiesz może na co szczególnie zwracają uwagę podczas doboru pracowników i jak wygląda rekrutacja? Ach, i jak szybko odezwali się do Ciebie, bo ja wysłałam swoje CV, ale na razie niestety cisza...

adek

hej, a pomijając kasę, bo widzę, że to jest główny minus, czy atmosfera w firmie jest spoko, jeżeli oczywiście są osoby, które popracowały tam trochę;-))) a, no i jak wygląda rekrutacja?? coś szczególnego, czy raczej zwyczajna rozmowa? a, i jestem ciekawy czy ten ang w mowie i piśmie to faktycznie coś o co będą się upominać, i czy to się tam w ogóle przyda?

nn

pensja najniższa krajowa, generalnie praca dla ludzi tuż po studiach lub hobbystów bo zarobić na życie nie można

eli

Czyli jak rozumiem, tej firmy nie polecacie...ale może warto pójść tam, aby jakiekolwiek doświadczenie zdobyć, zawsze to coś więcej oprócz samych studiów, bo niestety nawet z tym nie jest łatwo... Piszecie o nędznych zarobkach, czy faktycznie jest aż tak źle?

Zostaw opinię o laboratorium Itatest - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie laboratorium Itatest