Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

max

Moim zdaniem nie jest tak źle jak tu co niektórzy piszą, przynajmniej w Antoninku, jedyny mankament (usunięte przez administratora) zarobki.

stupid

Pracuje w tej firmie ponad 10 lat i stopniowo tracę wiarę w tą firmę bo wszelkie zmiany jakie tu zachodzą idą w złym kierunku dla pracownika. Menagerowie najwyższego stopnia mają za nic załogę i ich potrzeby, liczy się tylko kasa. Jak załoga próbowała ugrać coś dla siebie w zeszłym roku to negocjacje trwały 7 miesięcy i zgodzili się na podwyżkę 100 zł brutto. W tym roku od września można liczyć na gołą pensję gdyż praca w soboty i niedziele jest wpisana do grafiku i dostaniemy te dni wolne w grudniu 1:1. Na razie jest 4 miesięczny okres rozliczeniowy ale pewnie od stycznia będzie roczny. W grudniu będzie postój produkcji VW i od 19 będziemy mieli wolne. Wolał bym w sobotę i niedziele mieć wolne i być z rodziną niż siedzieć tydzień w grudniu w domu sam, jak dzieci i żona będą poza domem. Ja strasznie się zasiedziałem w tej firmie ale innym radzę omijać to instytucje dużym łukiem.

Kasztan

Ja pracuje 4 lata i jak mam 1400 na rękę to jest max !!! Oczywiście, na innych obszarach(czytaj tam, gdzie nawet z tym nie masz styczności) nie może być szkód. Przykładowo : robisz na montażu i wystarczy, że ktoś ze spawalni w coś walnie, pojemnik wywroci itp(a to sie zdarza b.czesto) to premie WSZYSTKIM obcinają. Żenada, szukam innej pracy!

rifi

2 to może mają kilkuletni i kilkunastoletni pracownicy,nowi jej nie przekraczają.premia zalezy od kilku czynników,na które pojedyńczy pracownik nie ma wpływu-np szkoda na obszarze powyżej pewnej wartości nie dostają ją wszyscy,ocena przełożonego,ocena klienta

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
wozu

firma zeszła totalnie na psy.Od września 2013 pracujemy według harmonogramów-czyli praca w sobote i niedziele za wolne w inny dzień.premia mizerna średnio około 200zł brutto w zależności od obszaru.Wymagania ogromne,pensja jedna z najnizszych w wielkopolsce.firma nastawiona na maksymalizacje zysku poprzez obniżanie kosztów pracowniczych

panopczyk

A Laski macie ???

zibi

A gdzie w Poznaniu na wózki szukają ?

Marian

Na wózku jeść, pić czy korzystać z tel nie możesz. W ogóle mało co można. Nie dosyć, że zwracają uwagę to tną premie, zresztą i tak żałośnie małe jak szaleni(wyjątek pupilki kierowników,oni zawsze dostają wysokie).(usunięte przez administratora)

Splinter

Wiesz-ja miałem do czynienia z takimi majstrami, którzy się uwielbiają czepiać obojętnie o co, obojętnie o jaką głupotę. Do tej grupy ludzi, o których wspomniałeś majstrowie tez się czepiają. Wystarczy, że zobaczy, np że pojemnik nie jest co do centymetra ustawiony do linii, że pijesz wodę czy jesz, czy korzystasz z tel na wózku. Wtedy już się uczepi, znajdzie ofiarę i przynajmniej te kilka tygodni jesteś tym najgorszym co wszystko robi źle, się wyżywa. Po prostu cały czas łazi/jeździ rowerem i szuka pretekstu żeby kogoś o coś opieprzyć.(usunięte przez administratora)

splinter

Odszedłem 3,5 miesiąca temu. Kontakt z ludźmi, którzy tam pracują mam nadal i uwierz, że nikogo z kierownictwa nie przenieśli ani nic. Tel zaufania? skrzynka z problemami? Skrzynka bodajże kiedys była, ale została usunięta. Pozatym co zrobisz? Pójdziesz do kogoś zgłosić (usunięte przez administratora) , to się potem będzie mścili jeszcze bardziej... Chyba, że byś nagrywał dyktafonem i można zrobić aferę, do PIP-u, do gazet iść...Może wtedy coś by się zmieniło.

splinter

Mój największy błąd, to pójście do pracy do Panopy. (usunięte przez administratora)

?

Kolejek nie ma, karty elektroniczne, które po pracy musisz oddać majstrowi. Socjal w firmie? Jako work zapomnij. Niesprawiedliwe niestety, bo work czy panopczyk robi to samo ale brak socjalu dla worków. Jak będzie 150 zł oczywiscie brutto na swieta to bedzie huk.

?

Zależy od "widzimisię" kierownika zmiany. Musisz poprosić i wypisać przepustkę.A jak nie to punkt 6:00/14:00/22:00 trzeba samemu osobiście odbijać kartę przy czytniku. Czasem problem robi żeby wyjść 5 minut wcześniej, a on sam kwadrans przed końcem zmiany już na parkingu(usunięte przez administratora) (popołudniowa zmiana-notorycznie). Oczywiście samemu nie wypełniając przepustki, bowiem gość co jest nad nim pracuje tylko do 15.

rudy102

Ten, kto tam zamierza pracować : radzę sobie zainwestować w dyktafon. Zmuszanie do nadgodzin(nie możesz zostać np godziny dłużej-musisz zostać 4, czyli robic po 12 godz dziennie), groźby wyrzucenia z pracy, wyzwiska od najgorszych, konsekwentne obcinanie premii, dawanie do zrozumienia, że jest się najgorszym, nikim, zerem, czepianie się TYLKO tych "wybranych" : że wziąłeś urlop na żądanie, że brudny wózek, że na ziemi kartka leży i jej nie podniesiesz, że okularów nie masz, pasów zapiętych, że pojemnik nie leży "do linii" co do centymetra itp głupoty.(usunięte przez administratora) że nie masz czasu sie niekiedy wysikać a ten się czepia... Nie można się dawać tak traktować. Przecież to (usunięte przez administratora) . Niestety, związki zawodowe nic z tym nie robią, 3 x zgłaszana sytuacja była, za każdym razem ZERO odpowiedzi. No, ale nie dziwmy się skoro przewodniczący Solidarności w Panopie siedzi "w kieszeni" i jest znajomym "elyty" panopowskiej.(usunięte przez administratora)

Najpierw 1,5 roku na umowę zlecenie w Worku, potem trucie i proszenie się o umowę o pracę, rok na umowie o pracę w Worku, potem proszenie się o przejście do Panopy. Z łaski swojej wzięli do Panopy, umowa na 3 miesiące, potem na rok, potem do grudnia 2016 r(bo do tego czasu Panopa ma podpisany kontrakt z VW). Prawda jest taka, że Panopa strasznie oszczędza na pracownikach, Wolą przyjąć nowego i szkolić go w nieskończoność za 1700 brutto niż staremu pracownikowi po kilku latach płacić dajmy na to 2000 zł. Do tego doszły jeszcze teraz obowiązkowe soboty i niedzielę jako odrobek za grudzień. Żadnego dodatku, robisz za tzw damski(usunięte przez administratora)

?

1600 miałem na początek oczywiście brutto. Awans?tu żartujesz chyba. Dwa lata i kilka miesięcy trzymali w Worku bo kierownikowi nie pasowałem.Potem łaskawie przejście do panopy i podwyżki nie ma, bo np roku całego nie przepracowałes w Panopie. Czyli inni dostali podwyżki a ja nie. Żenada.

wozkowy

generalnie jedno wielkie dno.Od 01.09.2013 firma pracuje w soboty i niedziel w zamian za wolne w grudniu,więc nadgodzin i dodatkowej kasy nie ma.Goła pensja to średnio 1500 zł na ręke dla osoby zaczynającej prace i pracującej już tam kilka lat

nowy driver

Już wkrótce do was dołączę

kolo

nie musisz pracować w weekend,ale możesz za to mieć niższą premie,zalezy na jaki obszar trafisz

Olek

Ta firma nic Tobie nie zaoferuje.Na początek (który będzie trwał bardzo długo bo firma opiera się na taniej sile roboczej) 1700,po 3 miesiącach 1800 zł brutto pensji zasadniczej plus premia średnio w zależności od obszaru gdzie trafisz to 350 zł brutto.czyli średnio w miesiącu około 2200 zł brutto to jest ok 1530 zł netto.w sobotę i niedziele pracujesz przez firmę zewnętrzną co nie liczy się do urlopu i emerytury.Osoby które pracują już około 3-5 lat nie mają więcej niż 2300 zł brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic