Gerdes MC

Poznań

Opinie o Gerdes MC

umowa zlecenie

Praca masakra, nie można z nikim porozmawiać bo już się krzywo patrzą, strach zapytać o cokolwiek bo przecież stali pracownicy wszystko wiedzą to i my musimy to wiedzieć nawet pierwszego dnia. Brygadzistka jedna miła, reszta szkoda gadać. Ogólnie gorąco, nieprzyjemni ludzie (stali pracownicy), czasem stresująco bo o wszystko pretensje. Z plusów: pensja była na czas, możliwość wyboru zmiany.

auu

Rewelka praca marzenie , warunki super zarobki bardz o bardzo wysokie polecam z całego serca tylko sie tam zatrudnić.Umowa po 2-ch tygodniach gwarantowana, premie od 500 do 1000 zł.Poważnie ja tam pracuję i jestem super zadowolony:):):)

jklkbuytfiuyh
@auu 02.06.2012 20:28

no chyba w biurze

Bribo

Również byłem na rozmowie,i mogę powiedzieć że nawet fajnie,duży plus że pozwolili obejrzeć pracownie co się robi,oprowadzała mnie Pani brygadzistka bardzo miła była dla mnie tłumaczyła mi szczegółowo wszystko,przyjemnie się rozmawiało z panią co zajmowała się rekrutacją chodź nie pamiętam jak się nazywała dokładnie.

Ona

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko pakowaczka/montażystka.Mógłby mi ktoś napisać ile zarabia się na tym stanowisku? Mam obecnie stałą pracę na produkcji i nie wiem,czy w ogóle warto iść.Z góry dzięki za odpowiedź

Gość

Pracowałam dorywczo. Praca, jak praca. Ambicja nie pozwoliłaby mi tam zostać na dłużej. Dla mnie - przede wszystkim strasznie nudno. Czy ja wiem, czy chciałabym, żeby ktoś za mnie wszystko nosił, sprzątał, rozpisywał? Wtedy to byłaby już kompletna rutyna, a czas by się jeszcze bardziej dłużył. Fakt, że stawka dość niska jak na pracę trzyzmianową. Jako praca dorywcza jest w porządku, na stałe - współczuję. A brygadzistki nie zauważyłam, żeby były niemiłe. Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie udzielił mi pomocy.

Panek

Praca ciężka. Ciągła rotacja pracownikow. I gorąco. Bylem tam latem,ponad 30 stopni na hali . W biurach oczywiscie klima. Ogolnie chaos. Jedni pracują inni sciemniają. Wlasciwie tak do konca nie wiadomo kto jest kim. Ja bylem przez agencje. Moglem wybierac zmiany. Stali są z gory przydzieleni.A brygadzistki rozne..Często władza uderza do glowy, choc same niewiele potrafią. Płace słabe jak na te warunki i 3 zm. Pracuja rowniez w niektore soboty .

Peter

Na produkcji i montażu system 3 - zmianowy.

peter

Idzie wytrzymać. Są lepsze i gorsze dni. Pensja - są widełki i premia miesięczna. Jest też fundusz socjalny (są z tego jakieś pieniądze), opieka Medicover i karty Multisport.

Marta

@Panek czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Właśnie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pakowacz/ka - Montażysta/tka - warto aplikować? Merytoryczne informację ułatwią forumowiczom podjęcie decyzji o wzięciu udziału w rekrutacji

Byly pracownik
@zainteresowany 02.02.2017 08:01
Znowu ogłoszenie na planistę produkcji - taka duża rotacja? Wiele opini o pracy na hali, a jak w biurach?...

Dokladnie to samo. Obiecują i obiecują. Zadnej szansy na rozwój. Dobre jako pierwsza praca i trzeba miec mocną psychikę.

Panek

Kiedyś tam pracowałem. Praca jak praca. Wszędzie trzeba robić. Duży haos.Zależy do której brydzadzistki trafisz. Nie raz strach się o cos zapytać ,bo można byc niemiło potraktowanym. Ale jesli masz wporzo koordynatora możesz iść z jedną zmianą .

Pracownik tymczasowy

Pracuje tam nieraz jak pracownik tymczasowy - ludzie często przemęczeni, wkurzeni na system zmianowy - chodzą cały tydzień na tę samą zmianę, co tydzień inną. Ogólnie większość osób się uśmiecha, dużo pracowników pracujących tam co najmniej 5 lat, ekipa z montażu prima sort, pozdrowienia dla pana Darka, bez którego nikt by sobie nie poradził i dwie brygadzistki z trzech bardzo fajne, jedna nie za bardzo ;/ Praca na początku ciężka, na pewno wymaga zdolności manualne. Jeśli trafi się wredna brygadzistka, przydzieli Ci takie maszyny, że nijak nie dasz rady ich ogarnąć a do tego dostaniesz opierdziel za bałagan na stanowisku pracy. Ogólnie praca nudna i nie na stałe...

Pracownik tymczasowy

lisek

o to super, szkoda ze nie widzialem tego ogłoszenia, nie wiesz czy jeszcze poszukują kogoś? szukam wlasnie pracy jako nastawiacz i interesuje mnie tylko lokalizacja w Poznaniu nie poza nie mam auta nie mam jak dojezdzac

wolowa

Jako nastawiacz można zarobić (usunięte przez administratora) za godzinę. Jako elektryk (usunięte przez administratora) . Narzędziowiec (usunięte przez administratora) . W dziale jakości (usunięte przez administratora) na miesiąc. Jak ktoś lubi być pomiatanym przez brygadzistę z niemiec w Polsce dyrektor, albo wchodzić w ... to niech stratuje. Lepiej jednak pracować w samych niemczech, co polecam :)

Kozik

Jakie zarobki jako operator? I jakie maszyny chodzi mi o typ czy to demag, engel, Kraus?

John

Nie polecam, co chwile wystawiają nowe ogłoszenie na te same stanowiska, to chyba o czymś świadczy?

hala

Umowy na czas określony i tak cię zwolnią z dnia na dzień

inaczej

Od stycznia podwyżka więc płacą jak wszędzie. Ludzie nieprzyjemni, donoszą. Praca lekka

małolata

nikomu nie polecam pracy w tej firmie nie dość że jest ciężka i nikt ci nie pomoże to ludzie są nie przyjemni brygadzistki co chwila chodzą na papierosa i mają w dupie ze pracownik ma trzy maszyny i taki zajob ze nie ma czasu iść do wc a jak poprosisz o pomoc to nigdy nie mają czasu zastępczynie robią tak samo przerwy są ale 15 min i jeszcze usłyszysz ze masz się pospieszyć a jak z niej wracasz to taśmy są tak pełne ze z nich spada ogólnie to ta firma to jedna wielka porażka

gość

istnieje ale tylko z nazwy bo i tak nic nie robią konkretnego a całą produkcje i tak zwalniają brygadzistki za nie

monika

a czy kontrola jakości wogóle istnieje w tej firmie?

nowy

Witam a jak wygląda praca ustawiaczy też odbierają produkcję z maszyny czy jak to się odbywa?

ger
@nowy 17.03.2015 00:58

Ustawiacz ustawia maszyny, naprawia itp. Czasami tylko chodzi i nic nie robi...

Chciałem pracować

Widziałem ogłoszenie tej firmy, kiedyś wysłałem CV oddzwonili usłyszałem pensja minimalna, zrezygnowałem, to co napisaliście nic dobrego o tej firmie na dodatek ciężka praca za małe pieniądze. jestem za nie

ja

Moge podpisac się pod tą opinią.I dodać tylko,że kierownictwo nie panuje nad tym wszystkim i nie przyjmuje żadnych argumentów ze zle się dzieje.Szkoda bo praca ciekawa choc ciezka.

były pracownik

Osoba z agencji miała 9,98zł brutto , więc po odciągnięciu wszystkiego wychodzi 6zł z groszami. Z tego co słyszałam jak tam pracowałam to nowy pracownik zatrudniony przez firme dostawał 1200zł. Co można Ci więcej powiedzieć... brygadzistki są bardzo wredne, obgadują , nie pomagają no może jedna jest co pomaga, jeżeli idziesz do nich po pomoc to albo nie możesz ich znaleźć albo usłyszysz ,że są zajęte. W czasie 8h masz 15min przerwy i jeszcze usłyszysz ,że masz się pospieszyć. Nie ważne czy jesteś pierwszy dzień w pracy dostajesz na wstępie 3 lub 4 maszyny, gdzie w dwóch pewnie musisz gradować, a w następnych dwóch musisz oddzielić np. coś co jest po lewej od tego co jest po prawej bo maszyny nie przestawią Ci tak żeby leciała każda na swoją stronę,żeby tylko przesypać do kartonu. W między czasie musisz naskładać sobie kartony ale nie za dużo bo dostaniesz zjebke że masz syf przy stanowisku, wypisać etykiety, wypisać kartę producyjnąo ogarnąć złe resztki i wynieść na "śmietnik" ,zawieź na magazyn paletę lub boks i uszykować nową,najlepiej na EURO palecie bo jak nie to znowu zjebka, nawet jak nie będzie EURO palety to musisz ja ściągnąć nie wiadomo skąd , najlepiej z księżyca bo brygadzistka i tak nie uwierzy ,że EURO palety się skończyły i zostały zwykłe, a Ty będziesz tracić czas zeby szukać takiej jakiej one chcą.

masakra

Ludzie nie przyjemni,smierdzi plastikiem tak ze mdli,gorąco po paru godzinach nie da sie tego znieść,idzie zemdleć.Jako nowa osoba obslugujesz kilka maszyn za ktorymi ciężko nadążyć.A to wszystko za 8 zł za h !! (usunięte przez administratora) ! nie polecam !

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Brygadzistki wredne, które na złość nowym pracownikom dają po 5 maszyn do obsługi. Brak wentylacji na hali gdzie śmierdzi plastikiem i przerwa 15 minut na 8 godzin wykańcza psychicznie i fizycznie. A jeśli chodzi o zarobki to płacą najniższą krajową...

były pracownik

Zgadzam sie,że brak organizacji...Brygadzistki albo zastępcy brygadzistek swoim ulubienicą dają np. 2 lekkie maszyny a pracownikom z agencji dadzą takie,że nie mogą nawet odejść od niej na chwile,żeby ogarnąć miejsce pracy albo uszykować sobie kartony a co dopiero zawieź paletę na magazyn 100m dalej. Nie pracuje już tam prawie rok a cały czas mam złe wspomnienia po tej firmie i brygadzistkach. Nie polecam tej firmy. A co do umowy to najpierw 3 miesiące umowa zlecenie a jak sie sprawdzisz to może dostaniesz umowę o prace. Jedyne dobre wspomnienia to czas na montażu.

nowy

Proszę o opinie na temat pracy w biurach logistyce zarobki itd. Mam rozmowę w przyszłym tygodniu a po opiniach które tu widzę to nie wiem czy warto jechać

RicoPZ

ok 30 maszyn i tylko 9-10 ustawiaczy produkcja 3 zmiany 1 technolog z tego co zobaczyłem podczas 1 dnia próbnego po którym zrezygnowałem brak organizacji chyba kierownictwo nigdy nie widziało jak można zaplanować system przezbrajań maszyn

zainteresowany

Ile wtryskarek? Ilu ustawiaczy i technologów? Jakie zarobki przy ustawianiu maszyn?

zainteresowany

Ile macie wtryskarek? Ilu ustawiaczy i technologów? jakie zarobki ma ustawiacz?

KTOS

to jest 100% prawda! wiem cos o tym. Nie polecam tek firmy z względu na brak organizacji i niskiej pensji.

Firma bardzo kiepska

Praca ciężka bo trzeba dźwigać kartony, zawozić kartony na magazyn, cały czas stać przy maszynie jednocześnie sprzątać swoje miejsce pracy a czasami nie ma czasu ,żeby odejść od maszyny a na jakąś pomoc rzadko kiedy można liczyć... To też zależy od brygadzistek , są takie które w ogóle nie pomagają a jak ktoś nowy zapyta się o coś to mają problem z odpowiedzią i wieczne pretensje... Ogólnie przez takich ludzi nie chce się chodzić tam do pracy...

diduch

Płaczki niesamowite, wiecznie się im coś nie podoba, niemiecka firma ale kierownictwo polskie, polak polaka zgnoi byle by niemcowi sie podlizac.

??
@diduch 30.08.2013 09:49

Ludzie jak was ktoś pyta jakie jest wynagrodzenie to odpowiada się na przykład 2000 brutto i to jest konkretna odpowiedz. Jakby kot napłakał , do bani itp to żadna kwota. Więc ponowie pytanie jakie są zarobki w tej firmie? Interesuje mnie kwota netto lub brutto.

edek

[usunięte przez moderatora] Zarobki w takim razie to jakie są mniej więcej miesiecznie?

matematyk

dlaczego wszyscy odpowiadajacy na pytanie o zarobkach pisze ze kasa do bani, wiec ja sie pytam dlaczego nikt nie poda stawki wynagrodzenia [usunięte przez admina]

ktos

Firma do bani![usunięte przez admina], ze pot kapie, a pensja jak by kot napłakał!

ada

nie idźcie tam bo sprawa nie warta funta kłaków. pracujący tam niemiec będzie was czarował i obiecywał podwyżki, których i tak nigdy nie dostaniecie!!!!!!!!

zgadzam się,niestety...

ja

premia? jaka premia...zejdź na ziemię...praca ciężka wymagająca niezłej kondycji fizycznej i....psychicznej...a kasa ?:)))

Gold

A na jakie zarobki można liczyć?

pytalska

no i bylam na rozmowie, moze cale 2 minutki bo jednak praca mi nie odpowiadała. praca na 3 zmiany, produkcja( podpatrzylam troche) raczej brudna i głosna. zarobki srednio fajne jak za 3 zmiany.

pytalska

witam , jutro jestem umowiona na rozmowe w sprawie pracy. dajcie troche informaci: jaka praca jest na produkcji, ciezko? w jakich godzinach sie pracuje? jaki zarobki?

Hejka

Firma gites da się wytrzymać a ludzie jak ludzie. czasem błondzą.

Beta

początek góry lodowej. na hale bez ohcrony osobistej nie chodż . Wrazie co znajdziesz w toi.Zgadzam się za dużo rozmów kto z kim.

ktosiek

anonim - 2010-01-03 18:57:55nie wiem skąd taka opinia i jest mi niezmiernie przykro , że ktoś ,jak mniemam kobieta wyżywa się na innych tylko dlatego iż nie została zaspokojona zeszłej nocy :) suma sumarum , mnie przyjęto jak należy popieram , nie wiem jak można powiedzieć coś złego [usuniete przez admina] ^^ obsługa na najwyższym poziomie

Zostaw opinię o Gerdes MC - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerdes MC