Gerdes MC

Opinie o Gerdes MC

Cenzura działa również tutaj. Po co pisać rzetelnie o warunkach pracy i firmie jeśli część opini zastanie usunięta?

BezNiku

Dokładnie....

Jakub

Zapewniam Cię, że rzetelne i obiektywne opinie nie są usuwane. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy łamany jest regulamin https://www.gowork.pl/regulamin to znaczy jest używane obraźliwe słownictwo lub podawane są dane osobowe innych osób. Nie ma znaczenia czy opinia jest pozytywna, czy negatywna. Ważne, żeby była napisana z zasadami kulturalnej wypowiedzi. Firma szuka pracowników na stanowiska: pomocnik nastawiacza wtryskarek i nastawiacz wtryskarek. Piszcie jeśli będziecie aplikować.

BezNiku

Pracowałam dorywczo i miło wspominam, szczególnie na montażu. Jednak pracować tam na etacie na 3 zmiany za tak małe pieniądze bym nie chciała. Zależy jakie i ile maszyn się dostanie, czasem bywało ciężko. Przerwa tylko 15 min to bardzo mało jak na taką pracę :( atmosfera ogólnie przyjazna ale jak się zdarzyło że mialam większy luz i korzystałam z tego nie stojąc przy maszynie cały czas to była już afera. Jako dorywcza pracę polecam inaczej to nie

Firma jak każda. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Trzeba pracować. Wiadomo że atmosfera ważna. Tutaj z tym problem. Trochę za dużo wszystkiego(usunięte przez administratora) Byłem tam w zeszłym tygodniu.jednak Nie pójdę więcej.

Kaśka

Jesli tak , to dlaczego wciąż szukają pracowników? Od dobrego pracodawcy się nie ucieka tylko czeka na wolny etat

Pracownik Produkcji

Zwykła forma łapanki. Kierownik pokazuje hale produkcyjną i proponuje pracę od zaraz, umowę zlecenie, elastyczny grafik pracy, 12netto za godzinę, nie było mowy o badaniach lekarskich. Gdyby na rekrutację przyszła inna osoba niż umówiona to kierownik/rekrutujący nawet by nie wiedział.

Brak pytań odnośnie doświadczenia i kwalifikacji. Jedyne pytane jakie pada to czy kandydat jest zainteresowany pracą.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ona

Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko pakowaczka/montażystka.Mógłby mi ktoś napisać ile zarabia się na tym stanowisku? Mam obecnie stałą pracę na produkcji i nie wiem,czy w ogóle warto iść.Z góry dzięki za odpowiedź

@Ona

Niestety ale w tej pracy nie wolno mówić o wysokości wynagrodzenie chociaż tak naprawdę to nie wiem dlaczego. Nie rozumiem co to za tajemnica ile wynosi stawka godzinowa.

ehh prffff
@Była

pfff no to tu napisz nikt nie powie ze to ty sprzedalas ;p

@Amelka, pytasz o zatrudnienie w biurze. Czy jesteś zainteresowana pracą i jakie stanowisko Cie interesuje? Jeśli będziesz na rozmowie rekrutacyjnej, napisz jakie warunki pracy Ci zaproponowano i czy były satysfakcjonujące? Te wszystkie informacje będą cenne dla osób szukający zatrudnienia.

@Zuzia, czy otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie za pracę w szkodliwych warunkach? Może sprawa maseczek na twarz pomogłaby rozwiązać problem? Jeśli zgłoszeń będzie więcej to może firma rozwiąże problem przez założenie klimatyzacji lub lepszą wentylację? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami? Szczegóły zatrudnienia, które dodasz pomogą innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji, czy chcą aplikować do tej firmy.

byly pracownik
@Marta

To nie forum dyskusyjne a opinie o pracodawcy i warunkach pracy . Zawsze można się zatrudnić i próbować wcielić swoje pomysły w życie.

Amelka
@Marta

Znowu są ogłoszenia i nabór na produkcję- taka duża rotacja? Jak się pracuje na hali, a w biurach będą przyjmować bo nie wiem czy składać CV? Doradźcie.

@Daniel, z tego co napisałeś nie masz dobrych doświadczeń z firmą. Piszesz, że pracodawca nie organizuje szkoleń podnoszących kwalifikacje. Czy na pewno nie ma szans na dalszy rozwój? Może trzeba się bardziej wykazać? Próbowałeś o tym rozmawiać z przełożonym? Jeśli chodzi o według Ciebie niskie wynagrodzenie to, czy mogłeś liczyć na bonusy pozapłacowe takie jak pakiet socjalny? Pamiętaj, że wszystkie niedogodności w pracy można zawsze wyjaśnić, a warunki pracy i wynagrodzenia negocjować.

Zuzia
@Marta

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Brygadzistki wredne, które na złość nowym pracownikom dają po 5 maszyn do obsługi. Brak wentylacji na hali gdzie śmierdzi plastikiem i przerwa 15 minut na 8 godzin wykańcza psychicznie i fizycznie. A jeśli chodzi o zarobki to płacą najniższą krajową...

auu

Rewelka praca marzenie , warunki super zarobki bardz o bardzo wysokie polecam z całego serca tylko sie tam zatrudnić.Umowa po 2-ch tygodniach gwarantowana, premie od 500 do 1000 zł.Poważnie ja tam pracuję i jestem super zadowolony:):):)

jklkbuytfiuyh
@auu

no chyba w biurze

@auu

2012 rok... trochę się zmieniło od tego momentu :)

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Gerdes MC?

DRAMAT DRAMAT DRAMAT

Daniel

Nie warto, Ogólnie jedynie kto fajny to kierownik wtryskarni ale ogólnie panuje nieład i chaos, ludzie nie pomagają, nie ma systemu szkoleń ale są wymagania, brygadzistka (usunięte przez administratora),wredna, fałszywa i ciągle na fajce... opier...acz jakich mało... kasa bida z nędzą... lepiej się w biedronce zarobi i się tak człowiek nie narobi. o coś prosisz... total zlewka.... można się zaczepić na chwilę żeby szukać czegoś innego i mieć te drobne na waciki ale jako dłużej niż okres próbny to nie polecam.

Janek

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

Pracowałam tam 3 tygodnie i tak jak się przyjęłam tak szybko poszukam innej pracy . Nie polecam tej firmy atmosfera nie jest zbyt fajna

@anonymous Proszę, nie prowokuj innych użytkowników forum. Na forum wymieniamy się rzetelnymi opiniami na temat warunków pracy u danego pracodawcy. Jeżeli nie zgadzasz się z opinią tego użytkownika, może warto podać swoje własne przemyślenia na ten temat? Jak oceniasz warunki pracy w Gerdes MC?

Osoba z agencji miała 9,98zł brutto , więc po odciągnięciu wszystkiego wychodzi 6zł z groszami. Z tego co słyszałam jak tam pracowałam to nowy pracownik zatrudniony przez firme dostawał 1200zł. Co można Ci więcej powiedzieć... brygadzistki są bardzo wredne, obgadują , nie pomagają no może jedna jest co pomaga, jeżeli idziesz do nich po pomoc to albo nie możesz ich znaleźć albo usłyszysz ,że są zajęte. W czasie 8h masz 15min przerwy i jeszcze usłyszysz ,że masz się pospieszyć. Nie ważne czy jesteś pierwszy dzień w pracy dostajesz na wstępie 3 lub 4 maszyny, gdzie w dwóch pewnie musisz gradować, a w następnych dwóch musisz oddzielić np. coś co jest po lewej od tego co jest po prawej bo maszyny nie przestawią Ci tak żeby leciała każda na swoją stronę,żeby tylko przesypać do kartonu. W między czasie musisz naskładać sobie kartony ale nie za dużo bo dostaniesz zjebke że masz syf przy stanowisku, wypisać etykiety, wypisać kartę producyjnąo ogarnąć złe resztki i wynieść na "śmietnik" ,zawieź na magazyn paletę lub boks i uszykować nową,najlepiej na EURO palecie bo jak nie to znowu zjebka, nawet jak nie będzie EURO palety to musisz ja ściągnąć nie wiadomo skąd , najlepiej z księżyca bo brygadzistka i tak nie uwierzy ,że EURO palety się skończyły i zostały zwykłe, a Ty będziesz tracić czas zeby szukać takiej jakiej one chcą.

@były pracownik

He he przez 2 lata nic się nie zmieniło :P Opis genialny, sama prawda :D

@były pracownik

Ojeju trzy maszyny biedactwo...

@:(

po co sie tak droczysz

Firma Gerdes MC aktualnie prowadzi nabór na stanowisko Pakowacza i Nastawiacza Wtryskarek do Poznania. Oferty dostępne są na stronie GoWork.pl Czy ktoś planuje aplikować w najbliższym czasie lub przeszedł rozmowę kwalifikacyjną i pracuje już w firmie?

małolata

nikomu nie polecam pracy w tej firmie nie dość że jest ciężka i nikt ci nie pomoże to ludzie są nie przyjemni brygadzistki co chwila chodzą na papierosa i mają w dupie ze pracownik ma trzy maszyny i taki zajob ze nie ma czasu iść do wc a jak poprosisz o pomoc to nigdy nie mają czasu zastępczynie robią tak samo przerwy są ale 15 min i jeszcze usłyszysz ze masz się pospieszyć a jak z niej wracasz to taśmy są tak pełne ze z nich spada ogólnie to ta firma to jedna wielka porażka

@małolata

Może i dwa lata temu dostawało się po 3 maszyny teraz dostaje się po 5. Prawda że brygadzistka + jej przyjaciółki co chwile wychodzą na ćmiki. Ja raz oberwałam jak poszłam do wc a kiedy wróciłam miałam pełne taśmy, no ale nikt nie pomoże skoro połowa zmiany siedzi w palarni. Wszyscy się znają bo pracują tam x lat razem, a brygadzistka pomoże tylko kumpelom.

bylamtam
@Była

Rzeczywiscie duzo sie nie zmienilo. Na montazu ujdzie. Na produkcji wszystko zalezy od humoru brygadzistki. Ta jedna sprawia caly czas wrazenie wscieklej i ze jest tu za kare. Strach sie odedzwac. Druga 70% czasu spedza w biurze na ploteczkach, niby ma tyle pracy, a zastepczyni popieprza. Ta trzecia chyba jeszcze najbardziej normalna. Trzeba sie mocno zastanowic bo zarobki nie bardzo.

Anon
@bylamtam

Pracowałem tam trochę przez pośrednika na tymczasówce. Zgadzam się co do brygadzistek. Zarobki miałem takie se, ale przez pośrednika u nich pracowałem, więc kto wie? Co do maszyn, to różnie bywa. Niektóre się psują częściej niż działają, niektóre wywalają odpad razem z produktem i trzeba przebierać. Zależnie od tego co leci, 1-2 maszyny mogą cię całkowicie zająć, albo możesz mieć 5 i jeszcze luz. Ktokolwiek odpowiada za przydział nie wydaje się zwracać na to uwagi i wali ludzi jak popadnie. Problemem jest też to, że możesz każdego dnia trafić na inną maszynę, A niektóre obsługuje się bardzo różnie, więc nie masz czasu się nauczyć jak sprawnie robić na jednej. Większość pracowników jest spoko.

Pracownik tymczasowy

Pracuje tam nieraz jak pracownik tymczasowy - ludzie często przemęczeni, wkurzeni na system zmianowy - chodzą cały tydzień na tę samą zmianę, co tydzień inną. Ogólnie większość osób się uśmiecha, dużo pracowników pracujących tam co najmniej 5 lat, ekipa z montażu prima sort, pozdrowienia dla pana Darka, bez którego nikt by sobie nie poradził i dwie brygadzistki z trzech bardzo fajne, jedna nie za bardzo ;/ Praca na początku ciężka, na pewno wymaga zdolności manualne. Jeśli trafi się wredna brygadzistka, przydzieli Ci takie maszyny, że nijak nie dasz rady ich ogarnąć a do tego dostaniesz opierdziel za bałagan na stanowisku pracy. Ogólnie praca nudna i nie na stałe...

Monika77
@Pracownik tymczasowy

Czy to o Darka (usunięte przez administratora) chodzi ?On jeszcze pracuje w tej firmie?Pracowałam tam przeszło 13 lat temu.Mam w tej firmie parę lat pierw pracowałam na montażu potem mnie zwolniono przez brygadzistkę która była zł na mnie że córkę jej zwolnili a ja pracowałam.Po jakimś czasie przyjęli mnie na produkcję Fakt jest taki że trzeba być w tej pracy bystrym gdy były urlopy i przechodzili do pracy pracownicy na czas wakacji studenci mając jedną maleńką maszynę nie dawali rady Ja miałam 3 maszyny trzeba było co godzinę wpisywać komputer przy maszynie ilość dobrych części lub złych części i do tego do zeszytu Przy maszynie Trzeba było być czysto mielić jeśli był przy maszynie mnie młynek który mielił niedobre detale przed 22:00 byłam już wykąpana wszystko miałam posprzątane ,podliczone więc praca jest dla szybkich o bystrych którzy szybko się uczą.Pozdrawiam

Pinio

Jak komuś nie po drodze z pracą to w każdej firmie będzie narzekał i najlepiej pisać bzdury na forum.

Pilot
@Pinio

Zgadzam się z tą odpowiedzią jak ktoś nie lubi i nie umie pracować to bzdury wypisuje praca jak i brygadzistki są spoko pozdrawiam wszystkie miło mi było z nimi pracować były lepsze i gorsze dni ale złego słowa na nie nie powiem napewno w wakacje wrócę

Vertical
@Pinio

Byłeś tam pewnie jeden dzień i przypadkiem był to dzień Dziecka

zainteresowany

Znowu ogłoszenie na planistę produkcji - taka duża rotacja? Wiele opini o pracy na hali, a jak w biurach?

Byly pracownik
@zainteresowany

Dokladnie to samo. Obiecują i obiecują. Zadnej szansy na rozwój. Dobre jako pierwsza praca i trzeba miec mocną psychikę.

@zainteresowany

Rotacja bardzo duża. Codziennie ktoś nowy z agencji a później wielkie zdziwienie, że jest pełno reklamacji.

Była pracownica

Powiem tak, sama praca tam była ok. Niestety wg mnie ( zresztą już ktoś wspomniał na ten temat) problem leży w brygadzistkach a konkretnie w jednej. Jej przyjaciółeczki nic nie robią, dostają jedną czy dwie wolne maszyny a inni muszą wręcz biegać ogarniając często po 5 szybkich maszyn i jeszcze pomagać dodatkowo osobą z agencji jeśli te się nie wyrabiają. Sama byłam świadkiem jak starsza pani przed emeryturą musiała biegać przez 8 godzin przez pół hali bo dwie maszyny były na samym końcu a trzecią miała na środku hali. Jak dla mnie jeśli brygadzistka tak rozpisuje maszyny to kompletnie nie zna się na swojej pracy, zwłaszcza że stara się rozpisać je tak by jej synowa zawsze miała mało pracy. Tylko na tej jednej zmianie ludzie narzekali . Pozostałe brygadzistki sprawiedliwie rozpisywały maszyny pomiędzy wszystkich pracowników. Na szczęście agencja ma możliwość wyboru zmiany a naprawdę po 3 dniach za każdym razem na innej zmianie od razu idzie zauważyć, którą zmianę (brygadzistkę) unikać. Jeśli chodzi o stałych pracowników to dla mnie wszyscy byli sympatyczni i zawsze mogłam liczyć na czyjąś pomoc w razie problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Gerdes MC - Poznań

• Jak się pracuje w Gerdes MC?

Zobacz opinie na temat firmy Gerdes MC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gerdes MC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gerdes MC?

Kandydaci do pracy w Gerdes MC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gerdes MC