Gerdes MC

Opinie o Gerdes MC

umowa zlecenie

Praca masakra, nie można z nikim porozmawiać bo już się krzywo patrzą, strach zapytać o cokolwiek bo przecież stali pracownicy wszystko wiedzą to i my musimy to wiedzieć nawet pierwszego dnia. Brygadzistka jedna miła, reszta szkoda gadać. Ogólnie gorąco, nieprzyjemni ludzie (stali pracownicy), czasem stresująco bo o wszystko pretensje. Z plusów: pensja była na czas, możliwość wyboru zmiany.

Bribo

Również byłem na rozmowie,i mogę powiedzieć że nawet fajnie,duży plus że pozwolili obejrzeć pracownie co się robi,oprowadzała mnie Pani brygadzistka bardzo miła była dla mnie tłumaczyła mi szczegółowo wszystko,przyjemnie się rozmawiało z panią co zajmowała się rekrutacją chodź nie pamiętam jak się nazywała dokładnie.

Pracowałam dorywczo. Praca, jak praca. Ambicja nie pozwoliłaby mi tam zostać na dłużej. Dla mnie - przede wszystkim strasznie nudno. Czy ja wiem, czy chciałabym, żeby ktoś za mnie wszystko nosił, sprzątał, rozpisywał? Wtedy to byłaby już kompletna rutyna, a czas by się jeszcze bardziej dłużył. Fakt, że stawka dość niska jak na pracę trzyzmianową. Jako praca dorywcza jest w porządku, na stałe - współczuję. A brygadzistki nie zauważyłam, żeby były niemiłe. Nie zdarzyło mi się, żeby ktoś nie udzielił mi pomocy.

Panek

Praca ciężka. Ciągła rotacja pracownikow. I gorąco. Bylem tam latem,ponad 30 stopni na hali . W biurach oczywiscie klima. Ogolnie chaos. Jedni pracują inni sciemniają. Wlasciwie tak do konca nie wiadomo kto jest kim. Ja bylem przez agencje. Moglem wybierac zmiany. Stali są z gory przydzieleni.A brygadzistki rozne..Często władza uderza do glowy, choc same niewiele potrafią. Płace słabe jak na te warunki i 3 zm. Pracuja rowniez w niektore soboty .

Pracownik Produkcji

Zwykła forma łapanki. Kierownik pokazuje hale produkcyjną i proponuje pracę od zaraz, umowę zlecenie, elastyczny grafik pracy, 12netto za godzinę, nie było mowy o badaniach lekarskich. Gdyby na rekrutację przyszła inna osoba niż umówiona to kierownik/rekrutujący nawet by nie wiedział.

Brak pytań odnośnie doświadczenia i kwalifikacji. Jedyne pytane jakie pada to czy kandydat jest zainteresowany pracą.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Peter

Na produkcji i montażu system 3 - zmianowy.

peter

Idzie wytrzymać. Są lepsze i gorsze dni. Pensja - są widełki i premia miesięczna. Jest też fundusz socjalny (są z tego jakieś pieniądze), opieka Medicover i karty Multisport.

@Panek czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Właśnie pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pakowacz/ka - Montażysta/tka - warto aplikować? Merytoryczne informację ułatwią forumowiczom podjęcie decyzji o wzięciu udziału w rekrutacji

Panek

Kiedyś tam pracowałem. Praca jak praca. Wszędzie trzeba robić. Duży haos.Zależy do której brydzadzistki trafisz. Nie raz strach się o cos zapytać ,bo można byc niemiło potraktowanym. Ale jesli masz wporzo koordynatora możesz iść z jedną zmianą .

Pracownik tymczasowy

Pracuje tam nieraz jak pracownik tymczasowy - ludzie często przemęczeni, wkurzeni na system zmianowy - chodzą cały tydzień na tę samą zmianę, co tydzień inną. Ogólnie większość osób się uśmiecha, dużo pracowników pracujących tam co najmniej 5 lat, ekipa z montażu prima sort, pozdrowienia dla pana Darka, bez którego nikt by sobie nie poradził i dwie brygadzistki z trzech bardzo fajne, jedna nie za bardzo ;/ Praca na początku ciężka, na pewno wymaga zdolności manualne. Jeśli trafi się wredna brygadzistka, przydzieli Ci takie maszyny, że nijak nie dasz rady ich ogarnąć a do tego dostaniesz opierdziel za bałagan na stanowisku pracy. Ogólnie praca nudna i nie na stałe...

lisek

o to super, szkoda ze nie widzialem tego ogłoszenia, nie wiesz czy jeszcze poszukują kogoś? szukam wlasnie pracy jako nastawiacz i interesuje mnie tylko lokalizacja w Poznaniu nie poza nie mam auta nie mam jak dojezdzac

wolowa

Jako nastawiacz można zarobić (usunięte przez administratora) za godzinę. Jako elektryk (usunięte przez administratora) . Narzędziowiec (usunięte przez administratora) . W dziale jakości (usunięte przez administratora) na miesiąc. Jak ktoś lubi być pomiatanym przez brygadzistę z niemiec w Polsce dyrektor, albo wchodzić w ... to niech stratuje. Lepiej jednak pracować w samych niemczech, co polecam :)

Kozik

Jakie zarobki jako operator? I jakie maszyny chodzi mi o typ czy to demag, engel, Kraus?

John

Nie polecam, co chwile wystawiają nowe ogłoszenie na te same stanowiska, to chyba o czymś świadczy?

hala

Umowy na czas określony i tak cię zwolnią z dnia na dzień

inaczej

Od stycznia podwyżka więc płacą jak wszędzie. Ludzie nieprzyjemni, donoszą. Praca lekka

gość

istnieje ale tylko z nazwy bo i tak nic nie robią konkretnego a całą produkcje i tak zwalniają brygadzistki za nie

monika

a czy kontrola jakości wogóle istnieje w tej firmie?

nowy

Witam a jak wygląda praca ustawiaczy też odbierają produkcję z maszyny czy jak to się odbywa?

ger
@nowy

Ustawiacz ustawia maszyny, naprawia itp. Czasami tylko chodzi i nic nie robi...

nowy

Chciałem pracować

Widziałem ogłoszenie tej firmy, kiedyś wysłałem CV oddzwonili usłyszałem pensja minimalna, zrezygnowałem, to co napisaliście nic dobrego o tej firmie na dodatek ciężka praca za małe pieniądze. jestem za nie

Zostaw merytoryczną opinię o Gerdes MC - Poznań

• Jak się pracuje w Gerdes MC?

Zobacz opinie na temat firmy Gerdes MC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gerdes MC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gerdes MC?

Kandydaci do pracy w Gerdes MC napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gerdes MC