Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Ktoś

Ja pracuje na ELZ...praca super...ale zarobki tak jak już było mówione tragedia...sobotą tylko pogorszyli sprawe bardzo dużo osób już uciekło z mojego obszaru a jeszcze wiecej ucieknie.....

Witek

Tak postepuje imperial dla Pana Rafała kierownika liczą się teraz Ukraińcy bo kupił dom w Swarzędzu i wynajmuje im za kasę ma z tego zysk a Pani mąż chodź pracował 11 lat i zatrzymał linię był dla niego nikim jak każdy z pracowników ale Pan Rafałek jeszcze beknie za te hamstwo

kosmitka

jak opisujecie w c v swoje obowiązki w Imperialu? Chodzi o spawalnie z4.

Paulina

@Amelia, proszę o publikowanie merytorycznych komentarzy.

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
paczek

Nawet kierownik zmiany z ph odchodzi do vw to cos musi oznaczać a księżniczka idzie razem z nim podobno

Ladna

Co tam na ph slychac robilem tam kiedys przyjecie same dupowlazy Krzysztofa B zwlaszcza karlos i kula a kuli to panopa zycie uratowala jak by mogl to by gow... spd siebie zjadl zalosny wiesniak

Lolek

Byla jakaś odpowiedź zarządu odnosnie ostatniego pisma???

non52

Czy ktoś będzie tak uprzejmy i spisze sobie adres mailowy i mi go poda?

klo
@non52

oz914@solidarnosc.poznan.pl

@klo

Wielkie dzięki

non52

Witam, Proszę o maila do przewodniczącego związków p. Kaczorowskiego.

@non52

masz na tablicach związkowych na każdym obszarze

@123

Niestety w oddziale w Polkowicach na moim obszarze nie ma.

Robocop

A to ten lokowany baran

spawalnia s4

Podobno rekin ściąga do Gestampu specjalistów i wózkowych bo został jakimś kierasem

pan B

A słyszeliście ze Norbert F jak byly nadgodziny przez WSO to wypisywał sobie nadgodziny za sobotę i nie przychodził

Optymista

Witam. Slyszalem ze Geestamp podkrada ludzi Panopie. Ponoc doswiadczonych funkcyjnych pracownikow juz paru przyjeli ?

DiCaprio

Titanic idzie na dno w szybkim tempie

Sam

Dokładnie i ten Faluszywy kierownik zmiany Mirek W jak się podniecil to nie mógł z siebie słowa wykrztusic zapowietrzal się jak grzejniki

sam

czy niedziele są obowiązkowe ??

pracownik optymista (NIE POPRAWNY)

Dlaczego banda ze wschodu jest lepiej traktowana od nas ,mimo że nie znają języka jeżeli my jedziemy do pracy to wymagany jest znajomość języka. W firnie robi się wszystko od dupnej strony,na przykład podpisanie umów najpierw powinien podpisać prezes a potem pracownik gdy się zgadza na warunki .

Santo Subito
@pracownik optymista (NIE POPRAWNY)

Szanuj człowieku innych, to może Ciebie inni też będą szanowali. Ci ludzie przyjechali tu by poprawić swój byt, tak jak miliony Polaków na Zachodzie. Najwidoczniej to, że znasz lepiej j. polski niż koledzy z Ukrainy nie jest tak istotne dla pracodawcy, nie czyni Cię lepszym pracownikiem, któremu warto więcej zapłacić. Nie podoba Ci się praca w Imperial, to odejdź. Pokaż, że zasługujesz na więcej i poszukaj lepiej płatnej pracy. Druga sprawa. Jakie ma znaczenie kto pierwszy podpisuje umowę? Nie odpowiadają Ci warunki, to jej nie podpisuj i finito. Słabo mi się robi czytając te malkontenckie wywody. Panie Optymista - żyj Pan i daj żyć innym. Szanuj innych, bo inaczej Ciebie też nie uszanują.

Bolek

Ha ha słyszałem ze Wichura i Wieczorek sa pozamykani bo okradli firmę ha ha ludzie funkcyjni dobre

jagoda
@Bolek

Z jakiego działu oni byli

tomek
@jagoda

S4 spawalnia Swarzędz - Kierownik zmiany oraz jego przydupas brygadzista z Imperiala

Bolek

Cwaniak

Dymania jesteście na każdym kroku. Ja tam byłem i się zwołanie bo młodzi zarabiali tyle samo co ja po dwóch latach. Firma szajs nawet niema aut służbowych żeby ludzi po rozwodzić po nad godzinach. Tylko ochrona to robi. A jak padło pytanie czy ktoś zostaje powyżej ośmiu godzin to nikt nie został bo powiedzieli ze im nie zapłacą tylko do banku godzin to pójdzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic