Opinie o Panopa Logistic w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Panopa Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panopa Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panopa Logistic w Swarzędz

Kamil

Poczekajcie do września, bo wtedy VW ma rozmowy w sprawie 18 zmiany ( nocka z soboty na niedzielę ), niby na obszarach vw wiszą pisma w tej sprawie ( bo w poprzednim tygodniu pracownicy rozmawiali że już to jest zatwierdzone ) że to kłamstwo i nieprawda - podpisane przez solidarność vw poznań. A dzisiaj się okazuje że ta zmiana jest już wstępnie zatwierdzona - teraz tylko czekać na oficjalne pismo. Ciekawi mnie reakcja pracowników oraz co zrobi nasza szanowna firma ( mysle że nic - nocke wpisza w harmonogram + dadzą jakiś smieszny dodatek i na tym się skończy ) czas chyba szukac nowej pracy.

Walt Disnay

Ciekawe jak będą płacić na długi weekend sierpniowy. Może wrzucą za jakiś odrobek , a może jak tarsi bracia w wierze z VW zapłacą.

@Walt Disnay

Z tego go mi wiadomo, to zmiana której przypada nocka w tygodniu w którym jest ten weekend w niedzielę idzie od 18 do 6 rano, poniedziałek i wtorek tak samo a 2 pozostałe zmiany nie idą tylko mają poniedziałek pokryty urlopem ( rozmawiałęm na przerwie z osobą ze związków vw w swarzędzu) , ale czy to prawda ? okaże się niedługo

xxx

Czy ktoś wie kiedy panopa ma przetarg

@xxx

A czy Panopa w ogóle będzie startowała do przetargu ? śmiem wątpic

Walt

hihihi

Firma Panopa Logistic poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
rajmund

"Czy za 15 sierpnia mamy płacone 150 tki" hehe nieźle was fantazja poniosła były by to pierwsze 150stki od kilkunastu lat w panopie. No ale nikt nikomu nie zbrania marzyć.

Czy za 15 sierpnia mamy płacone 150 tki za przyjście do pracy. Jak będą rozliczane, proszę o informację.

ben
@Tomek

pewnie płacone tak jak za pracę w niedziele i święta

lukpol

Wczoraj było info, że w Polkowicach od lipca 150zł podwyżki.

Będą dobre pieniądze za soboty czy już nie ?

Aldona
@Karolina

podobno dodatkowo 100 zł

@Aldona

taaa jasne, 120 zł brutto za sobotę jest

Nikt nie ma informacji o niej? ;( Zapomniałem coś dodać że mogła mieć max z 24lata

Cześć witam wszystkich ;) Dnia 23.06.1017 poznałem dziewczynę z Ukrainy;) była na dniach Swarzędz na imprezie koło boiska ;) prawdopodobnie ma na imię Victoria i pracuje u was ( niska, długie ciemne wlosy, dobrze po polsku mowila). Może kojarzycie ją. I tu mam do was prośbę czy byście byli wstanie mi pomóc ja odszukać. Dzięki

Kwiatek

Idzcie do gestampu tam sama panopa prawie zmienicie tylko barwy tam cala elita poszla. Pieprzycie tylko ze to ze tamto. Kazdy jest kowalem wlasnego losu zrobcie tak zeby bylo wam lepiej a nie uzalacie sie.

bazyl

to wy wszyscy dostajecie po równo z socjala?Nie do tego służy ZFŚS. Za dobrze macie w swojej firmie.U mnie to tylko wyprawki dla dzieci do szkoły i to tylko dla tych najmniej zarabiajacych.

Złote_Góry_Panopa.
@bazyl

Skoro masz tak źle to co tam jeszcze robisz panopa przyjmie Ciebie z otwartymi rękoma

Złote_Góry_Panopa.

Kolo po pierwsze to miało być że decyzję o pozostawienie środków na dodatek świąteczny Komisja Zakładowa podejmie po zebraniu opinii wśród pracowników firmy. Nikt na naszej zmianie nie przypomina sobie by ktoś zbierał opinie chyba że Związki z Sławkiem na czele podjęły za plecami pracowników co w przypadku związków zawodowych wszytko możliwe. Firma dlatego chce zabrać pieniądze na Święta z obawy że ludzie po odebraniu wakacyjnego pożegnają się z firmą.Myślę że koledzy z UPA w dostatecznym stopniu są wstanie zastąpić każdego Polaka. Ponoć w DHL nie jest za wesoło,Oksana z S4 już wróciła s powrotem do Panopy liczy że zostanie koordynatorem na lince chodź na żadnej nie jeździła

lukpol

Niech podniosą stawki zaszeregowania żeby było przynajmniej 2 tys na rękę i to by była podwyżka jakaś a nie zabiorą z wakacyjnego i dadzą na święta tak jakby podwyżki nie było.

Hieronim

Czy Maćko z ELZ też daje nogę :)

hajer
@Hieronim

Tak ????

Magda

Wakacyjne w całości czy podzielone na 5 części ?

kolo
@Magda

Coś koło 1035 zł brutto na wakacje,a 125 brutto na święta

Huwi

Za rekinem trochę tych ludzi poszło do gestampu : wąski,Kaleson,Kamil f, ksiądz,suchy,sreberko .

panopczyk
@Huwi

no i jeszcze paweł r. Osoby które robiły kupe lat i miały dobre stanowiska. Więc coś musi być na rzeczy że odeszli. Pewnie w hu... lepsze warunki dostali a z ich doświadczeniem to pewnie niezłą kase powiedzieli.

Paulina

@Nowoczesny, ile czasu wcześniej zostałeś poinformowany o zmianie grafiku?

Nowoczesny

Robota jak robota ale jak jak mozna czlowiekowi robote utrudnic i dojazd? Ktos ma dana zmiane i zmienili mu na inna i teraz co? i brak dojazdu...chore to i caly zarzad firmy.

Paulina

Czy Panopa Logistic oferuje jakieś dodatki do pensji/benefity?

ToprzecieżJa
@Paulina

Torby jednorazowe na zakupy takie benefity się dostaje w imperial.

Zostaw merytoryczną opinię o Panopa Logistic - Swarzędz

• Jak się pracuje w Panopa Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Panopa Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panopa Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Panopa Logistic