Opinie o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Competia Kancelaria Prawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Competia Kancelaria Prawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

adiqqq

Kancelaria Competia jest dobrym pracodawcą, jestem pracownikiem firmy od roku i choć nie było łatwo się dostać cieszę się że ich wybrałem. Z szefami zawsze można porozmawiać, na każdy temat. Atmosfera nie jest spięta, traktujemy siebie wzajemnie na równi, nie ma wywyższania się.

wiktor77

Pracowałem w firmie jakiś rok czasu, przełożeni byli otwarci na rozmowę i uwagi, atmosfera panowała przyjemna. Wynagrodzenie jak dla mnie odpowiednie. Nie było łatwo się dostać ale cieszę się że miałem okazję pracować w tak dobrym zespole.

Podpowiedzcie czy kancelaria prowadzi aktualnie rekrutację?

qqq
@Marek

Przygotuj sie bo zawsze jest bardzo duzo chętnych i ostre wymagania. Przyjmują najlepszych

gość
@qqq

Prawda, Competia ma bardzo trudny proces rekrutacji. Zawsze duzo zainteresowanych i wysoko zawieszona poprzeczka. Byle kto bez wiedzy, doświadczenia czy wysokich wynikow nie ma szans

Damian

Praca w tej firmie to sama przyjemnosc :) Dobre wynagrodzenie, swietna atmosfera i naprawde fajna rozwijajaca praca. Ciezko bylo sie dostac, ale starania zostaly wynagrodzone :)

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Competia Kancelaria Prawna kandydat na stanowisko Adwokat/Radca Prawny/Prawnik - kredyty frankowe ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Adrianna

Bardzo zalezalo mi na pracy w tej kancelarii dlatego kilkukrotnie podchodzilam do rekrutacji, ktora jest naprawde ostra. Musialam sporo sie dodatkowo przygotowywac, bo faktycznie konkurencja jest ciezka. W koncu sie udalo i nie zaluje pracy, ktora wlozylam :) Swietna astmofera, mozliwosci rozwoju i przede wszystkim jestem zadowolona z pracy, ktora wykonuje :)

Joanna

@v opowiesz więcej o spotkaniu wigilijnym? Jest to Wasza firmowa tradycja? W jaki sposób ją spędzaliście? @Krzychos skoro nie zgadzasz się to napiszesz jak wygląda praca w biurze Competia Kancelarii Prawnej? @truskaweczka skoro ciężko się dostać to może warto, żebyś dała jakieś wskazówki kandydatom. Będzie wtedy im łatwiej przejść przez ten proces.

truskaweczka
@Joanna

Joanna, wybacz ale ja sama przygotowywałam sie do spotkań w sprawie pracy w Competii, nikt mi na tacy nie wyłożył i wskazówek nie dał, tym bardziej ciesze się że się dostałam, bo zasługa tylko moja :) Trzeba być dobrym, mieć porządne CV - tyle Ci powiem :) A Wigilia. tak, tradycja Firmowa, Competia dba o pracownikow- ale jak sie dostaniesz do firmy to poznasz ;)

@truskaweczka

Joanna nie dostanie się do firmy, bo to BOT. Ludzie no troszkę rozumu i ogłady...

bungalow62

Starałem się tu dostać kilka razy i w końcu mnie przyjęli, pracę w tej firmie bardzo lubię, daje mi dużo możliwości samorealizacji. Płaca odpowiednia, mam fajny zespół współpracowników. Jak do tej pory wszystko ok, również przełożeni, warto podjąć pracę w tej kancelarii.

Izabella

Pracuje i jestem zadowolona i z atmosfery i z warunków finansowych i z możliwości rozwoju. A poziom wysoki, ja jestem z siebie dumna że się do Competii dostałam bo dwie moje koleżanki odrzucono

truskaweczka

Pracuje wiec się wypowiem. Dostać sie do firmy łatwo nie jest, potwierdzam. I siedzenie na laurach też nie jest tu mile widziane. Competia ma bardzo wysokie wymagania w stosunku do pracowników i trzeba się wykazać i starać, co niestety wielu osobom się nie podoba i potem narzekają. A tu wymagają i pracować trzeba na wysokich obrotach, ale człowiek stara to jest dobrze wynagradzany i pracuje w grupie naprawdę wyśmienitych prawników i sie rozwija. No cos za coś

morianek78

Pracuję tu od pół roku, dostać się nie było łatwo, raczej nie przyjmują osób mało wykwalifikowanych. Ale jestem z pracy zadowolony i usatysfakcjonowany, realizuję się. Płaca adekwatna do umiejętności, warto tu przyjść.

A.

Miałem okazje kilka miesięcy pracować w Competii, zmiana planów życiowych i przeprowadzka na północ zmusiła mnie do rezygnacji , ale Kancelarie zawsze będe wspominać najlepiej. Dostać się trudno, proces rekrutacji nie jest łatwy ale można być z siebie dumnym jak sie człowiek dowie ze ten proces przeszedł pozytywnie. Competia to dawka pozytywnej motywacji, duże wyzwanie i rozwój, świetne szkolenia. W tych kilku miesiącach nauczyłem się kilka razy więcej niz w poprzednim miejscu pracy gdzie pracowałem 2 lata. Świetny zespół , naprawde tylko profesjonaliści. Miło było być wsród Nich ! Pozdrawiam Zespół A.

ner
@A.

W kwestii rekrutacji sie zgodzę - droga przez mękę ;) Ale warto bo pracować w takim miejscu to zaszczyt. Wiele sie można nauczyć i bardzo zawodowo rozwinąć w Competii. Pozdrawiam Kolegę, szkoda ze tak krótko z nami !

Gary
@ner

Faktycznie trzeba mieć sporo wiedzy i siły przebicia żeby się dostać. Byle kto w Competii nie pracuje :)

Magas
@A.

Chyba coś się zmieniło. Jak rekrutowałem się w zeszłym roku to było bardzo prosto się dostać. Potrzebne były wyniki, by utrzymać się w firmie, a jako przedstawiciel sprzedaży, powiem szczerze ciężko było dostać oczekiwane przeze mnie wynagrodzenie (jakiekolwiek wynagrodzenie). W sumie cieszę się, że już tam nie pracuję, ale pozdrawiam cały zespół.

Pracuś

Pracuję w Competii 2 lata. Najlepszy pracodawca i wspolpracownicy. Super atmosfera. Pomoc na każdym kroku. Szkolenia na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.

S

Wspaniała kancelario, dziękuje za najlepsze spotkanie wigilijne . Było pierwszorzędnie! Lokomotywa Pana Prezesa była wisienką na torcie :)

Aneta
@S

NO i gratulacje!

Kasia K.

Polecam tą kancelarię jako pracodawcę. Atmosfera bardzo fajna, wynagrodzenie pewne, dużo mają klientów, jest co robić. Po roku pracy, nie żałuje ,że tam trafiłam.

ZZZ
@Kasia K.

Jaki jest tam system prowizji?

Aneta
@ZZZ

Jakiej prowizji? w dziale prawnym adwokaci dostają co miesiąc wynagrodzenia. W dziale obsługi sprzedaży podobnie i tak samo wszyscy pracownicy sekretariatów. Radcy prawni dokładnie tak samo

Stanowczo nie polecam tej kancelarii jako pracodawcy.

Joanna

Pracujesz w Competia Kancelaria Prawna? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy.

ANNA

Osoba rekrutująca nie wie o dalszych etapach, czasie zatrudnienia itd... Brak jasnego komunikatu co do dalszych działań względem osoby rekrutowanej. Brak informacji o podjetej decyzji pomimo ustnego zobowiązania. Niepoważne i mało odpowiedzialne. Nie polecam.

D
@ANNA

Jeśli oczekuje Pani jasnych i korzystnych warunków oraz jest Pani osobą z "branży", to proszę o kontakt na poniższego maila pomagamyposzkodowanym@interia.pl Zapewniamy poufność

GG

Lepiej daruj sobie tę firmę...

myszkin
@GG

a dlaczego? Coś nie tak?

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

marek

@K ale co masz tutaj konkretnie na myśli bo nie rozumiem

Zostaw merytoryczną opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice

• Jak się pracuje w Competia Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Competia Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Competia Kancelaria Prawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Competia Kancelaria Prawna