Opinie o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Competia Kancelaria Prawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Competia Kancelaria Prawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Steve

Napisane jest powyżej. Zatrudnią każdego chętnego, bo to nie jest umowa o pracę. Jedyny warunek - musisz umieć czytać i coś z przeczytanego tekstu zrozumieć...

Thor
@Steve

Aż tak słabo?

Zsieci

Obecnie kancelaria szuka adwokatów, radców prawnych, menadżerów szkoleniowców i asystentki sekretariatów

lew

Nie @dziwy firma istnieje nadal i ma swoją siedzibę w Katowicach

K
@lew

Ale w KRS widać, że co chwilę coś się zmienia

Nasłuch

Słyszałem o nich wiele niepochlebnych opinii, ale nie sądziłem, że jest aż tak źle...

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Competia Kancelaria Prawna kandydat na stanowisko Adwokat/Radca Prawny/Prawnik - kredyty frankowe ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
staszko

zgadza się, jest to firma radcy prawnego i działają nadal.

fola

z tego co zdążyłam się zorientowac po krótkich po krótkich poszukiwaniach w internecie to istnieje bo idziała jak najbardziej ich strona internetowa, poza tym w krs sobie sprawdź - nie ma żadnej infiormaacji o upadłości ani o tym żeby zwijali żagle

Poszukiwacz

Czy firma jeszcze istnieje?

lolitarcz

Moja mama prosiła,żebym napisała podziękowanie dla Competia. Od momentu podpisania dokumentów o odszkodowanie obawiała się czy oddała sprawę w dobre ręce, bo tyle teraz oszustw i przekrętów! Zaryzykowaliśmy, bo jedno było pewne, że są na rynku i ktoś nam ich polecił oraz to,że na pewno nic to nie kosztuje. Na prośbę mojej zadowolonej i wracającej do zdrowia po ciężkim wypadku mamusi, dziękuję Competia za wszystko co dla nas zrobili, za pokierowanie sprawą, za dobre słowo, za zaangażowanie w problemy nasze jeszcze inne i radę prawną. Ja dziękuję za wysokość odszkodowania dla mojej mamy, bo nie spodziewaliśmy się, że będzie nas teraz stać na prywatne dalsze leczenie w najlepszych klinikach, a stać. Dziękuje Competia tu cała rodzina.

kuba

Widzę, że narzekają na Competia tylko Ci,którzy nie dostali szansy tam pracować.Skoro tak trzepią na rekrutacji, to tylko świadczy, że zależy im na czymś konkretnym. Ja też się nie dostałem ale nie mogę Ich za to obwiniać. Mają tam najlepszych prawników z tego , co wiem, bo interesowałem się firmą, w której chciałem pracować. Podczas oczekiwania w kancelarii na rozmowę rekrutacyjną miałem okazję przyglądać się Ich pracy...wysoki poziom i pełne zaangażowanie, odbierali każdy tel.,a po odłożeniu tel.od razu zabierali się do pracy i oddzwaniali do klienta...podziwiałem jak to ogarniają. Są dobrzy!

buba
@kuba

Coś Ci się pomyliło. Trzepią na rekrutacji? Jak chcesz u nich pracować, to Cię przyjmą. Nie dają umowy o pracę, więc nie ryzykują.

zawsze wysoki standard obsługi, tego się tam nauczyłem i tego uczę prawników w obecnym miejscu pracy.

kandydat

Byłem rekrutowany do działu prawnego prawie trzy miesiące. Testy, kazusy, rozmowy, rozmowy. Głównie rozwiązywałem problemy z prawa karnego, cywilistyki, prawa ubezpieczeń i odszkodowań. Odpadłem podobno na ostatniej prostej. Wiem na pewno, że adwokat, który się dostał na moje miejsce został wybrany z pośród sporej ilości kandydatów bo na samym assesmencie było nas ze dwudziestu, a nie wszyscy do niego dotarli. Także oceniają też umiejętności miękkie, oratorstwo na sali rozpraw i sztukę negocjacji. Ciężko się tam dostać ale będę próbował w kolejnej rekrutacji.

stabil

Ja też chcę podzielić się opinią o Competia. Nie byłem pracownikiem ale spotkałem sie z ofertą pomocy prawnej. Prowadziłem firmę i uległem wypadkowi, pomogli mi i nie było w tej pomocy chęci zarobku, poprostu poprowadzili moją sprawę tak,że nie tylko przez wypadek nie zostałem bankrutem ale po drodze doradzali , a porady kosztują, uzyskali dla mnie o wiele większe odszkodowanie niż wstępnie określono. Gdybym nie spotkał na swojej drodze osoby,która zaproponowała mi pomoc i wsparcie, to dziś nie tylko byłbym bankrutem i kaleką. Dzięki odszkodowaniu szybko się pozbierałem,stanąłem na nogi w pełnym tego słowa znaczeniu i piszę , bo pewnie wiele jeszcze osób zaostaje samym sobie...dzwońcie i piszcie do nich, doradzą ,pokierują, załatwią, odwiedzą i to za kilka procent prowizji z odszkodowania, którego bez nich nigdy sam bym nie wywalczył nawet połowy. Początkowo zastanawiałem sie jak to możliwe, że wszystko przez cały czas prowadzą za darmo? Obawiałem sie ukrytych celów. Niepotrzebnie, nie wydałem nawet na znaczek pocztowy, bo po wszystkie dokumenty przyjeżdżali osobiście.Pisze , bo jestem bardzo zadowolony i wdzięczny Competia, że powieżając Im swój dalszy los obecnie tryskam zdrowiem, żyję lepiej niż przed wypadkiem i rozwijam swoją firmę.

piewota

W Łodzi dali 68 ogłoszeń, z tego co wiem sporo moich znajomych też się zgłosiło a wczoraj zobaczyłem na swoim koncie infopraca.pl że kandydatury 3 zostały odrzucone. Dodzwonić się nie można w Katowicach nikt nie odbiera na maile nie reagują. Moi znajomi tez się zgaszali i tez kandydatury były odrzucone a zgłaszali się ze średnim wykształceniem i z wyższym więc nie wiem czym się sugerują. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice

• Jak się pracuje w Competia Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Competia Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Competia Kancelaria Prawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Competia Kancelaria Prawna