Opinie o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Competia Kancelaria Prawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Competia Kancelaria Prawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Umozar79

Pracowałem w tej firmie i stanowczo (usunięte przez administratora). Ciągła presja ( i nie jest to związane z "jak masz wyniki to jej nie ma, więc nie miałeś wyników!"), coachingowe (usunięte przez administratora) dużo obietnic... Biorą swoje prowizje, klientów mają gdzieś. Prezesa przerasta jego ego, więc trzeba uważać! Cieszę się, że już tam nie pracuję.

Natan K

Bardzo dobra kancelaria, pomogli mi w nie jeden sprawie, super jakość i cena

Arkadiusz Nowy wpis
Klient

Polecam serdecznie, usługi kancelari bardzo mi pomogły. Fachowa pomoc, profesjonalne podejście, dobre ceny

Iwona

witam, opinii klientów jest w ostatnim czasie wiele a wyświetliło mi się ogłoszenie na część etatu dla radcy odnośnie kredytów frankowych. Można prosić o bieżącą opinię na temat pracy w kancelarii? Jakie wymagania na chwilę obecną są tu stawiane i w jaki konkretnie sposób przebiega współpraca?

Vigo Nowy wpis
@Iwona

Praca pół etatu 4h dziennie UZ,podstawa i prowizja.Szkolenie wprowadzające i dobra atmosfera.Wszystko zdalnie.Warto próbować swoich sił.

Emilia Nowy wpis
@Vigo

Ile wynosi podstawa, a ile prowizja? Dasz znać? Jak wygląda szkolenie wprowadzające i ile trwa?

Julka Nowy wpis
Klient

Są w porządku, konkretni, cierpliwi i cenowo przystepni.

Stefek
Klient

Sprawa ciagnela sie za mna latami, poprzednia kancelaria przegrala sprawe, wnosilem o apelacje. Zmiana podejscia, kancelaria Competia no i wygrana

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Competia Kancelaria Prawna kandydat na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
Tincors Sp. z o.o.
(13 opinii)
logo firmy Hostessa/Videomodelka
Katowice
Iron Oak Trade & Sales Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant podatkowy / Konsultant ds. cen transferowych
HMP Legal Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Michał Hankus
Aplikuj na wiele ofert
Dawid Karas
Klient

Bardzo dobra kancelaria, korzystałem z ich usług i naprawde polecam, super podejscie do klienta i profesjonalne.

Czy w firmie Competia Kancelaria Prawna pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Marian
Klient

Bardzo dobra kancelaria prawna. Można na nich liczyć, człowiek nie czuje się oceniany a uzyskuje pełne wsparcie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Competia Kancelaria Prawna na stanowisko Radca Prawny?

Pola
Klient

Podjeli sie mojej trudnej sprawy za co jestem dozgonnie wdzieczna. Udalo sie wygrac sprawe

Jadzia
Klient

Jak dla mnie to swietna kancelaria, nie sadzilam ze sprawe uda sie wygrac

Jarek
 Rekomendacja

Polecam tą kancelaria, bardzo dobre podejście do klienta,profesjonalna obsługa i szybka pomoc.

Kordian
 Rekomendacja

Super się sprawdzili, bardzo mi pomogli i wiem że bez pomocy kancelarii by się nie udalo wygrac sprawy

ZdradzonaŻona
Klient

Maz mnie zdradzil i chcial z kochanka wprowadzic sie do naszego domu. Nie poddalam sie a kancelaria pomogla mi wygrac sprawe wiec sie (usunięte przez administratora) wyprowadzic musial a kochanka kopnela go w (usunięte przez administratora). Ja jestem na wygranej pozycji on nie. Z calego serca dziekuje za zaanagazowanie w sprawe i tak wielka pomoc.

Sylwia
Klient

jasno czysto i klarownie wytlumaczone w jakiej znalazlam sie sytuacji, zaproponowalo mi mozliwosci i podjeto kroki ktore pomogly mi wygrac sprawe. jestem zadowolona

Natan
Klient

Dobra kancelaria, dobre podejście do klienta i profesjonalna obsługa, polecam

Jaki jest styl zarządzania w Competia Kancelaria Prawna?

Amy
Klient

Bardzo szanuje podejście do klienta tutaj, ogromne wsparcie, pomoc. Rzetelna kancelaria :)

Marta
Klient

Polecam serdecznie pomoc kancelarii. Profesjonalnie zajęli się sprawą, bardzo dobry kontakt z pracownikami. Zdecydowanie stanęli na wysokości zadania!

Izabella
Klient

Kancelaria pomogla mi przy rozwodzie i podziale majatku z bylym mezem ktory chcial wprowadzic sie do domu z kochanka. Jestem wdzieczna za pomoc

Alicja
Klient

Jasno klarownie i na temat bez zbednych ceregieli. Przygotowanie do sprawy na wysokim poziomie. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Competia Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Competia Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Competia Kancelaria Prawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Competia Kancelaria Prawna