Opinie o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Competia Kancelaria Prawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Competia Kancelaria Prawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Lidka

Bardzo profesjonalna konsultacja przeprowadzona w przyjemnym tonie pełnym zrozumienia przez kompetentną osobę. Życzliwe i otwarte podejście do klienta. Polecam.

igor b

Jesteśmy klientem Kancelarii od wielu wielu lat i przez cały ten okres współpraca realizowana była na bardzo wysokim poziomie, profesjonalnie i skutecznie. Kontakt i szybkość realizacji usługi zasługują na uznanie

Damorny

Bardzo solidna i rzetelna kancelaria. Regularny kontakt, klarowne wyjasnienia, realna pomoc dla klienta. Polecam ze wzgledu na profesjonalny kontakt i skutecznosc!

Marika

Profesjonalizm az bije po oczach, nie ma sprawy chyba ktorej ta kacelaria sie nie podejmie. polecam z calego serca

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Competia Kancelaria Prawna kandydat na stanowisko Adwokat/Radca Prawny/Prawnik - kredyty frankowe ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Stefan

Rozwód byl dla mnie duzym wyzwaniem bo zona nie dosc ze zdradzila to jeszcze chciala zabrac dziecko.. Kancelaria spisala sie na medal, nie odpuscili. Dziecko zostalo przy mnie

Iwona

witam, opinii klientów jest w ostatnim czasie wiele a wyświetliło mi się ogłoszenie na część etatu dla radcy odnośnie kredytów frankowych. Można prosić o bieżącą opinię na temat pracy w kancelarii? Jakie wymagania na chwilę obecną są tu stawiane i w jaki konkretnie sposób przebiega współpraca?

Vigo
@Iwona

Praca pół etatu 4h dziennie UZ,podstawa i prowizja.Szkolenie wprowadzające i dobra atmosfera.Wszystko zdalnie.Warto próbować swoich sił.

Emilia
@Vigo

Ile wynosi podstawa, a ile prowizja? Dasz znać? Jak wygląda szkolenie wprowadzające i ile trwa?

Iwona
@Vigo

no i powiedz mi jak taka praca może wyglądać. co dają na te 4 h to zrobienia, jakiś przykładowy zakres zadań / zleceń?

Vigo
@Iwona

Po prostu dzwonisz do klientów, ale bez wciskania czegokolwiek. Wszystko można dowiedzieć się na rozmowie rekrutacyjnej. Najlepiej wysłać CV i sprawdzić czy to oferta dla nas.

Pola

Podjeli sie mojej trudnej sprawy za co jestem dozgonnie wdzieczna. Udalo sie wygrac sprawe

SierraLeone

Kancelaria stanela na wysokosci zadania podejmujac sie mojej sprawy. Polecam z czystym sumieniem

Dejwid

Bardzo dobra kancelarai, korzystałem z jej usług niejednokrotnie i jest naprawde swietna

Arkadiusz

Polecam serdecznie, usługi kancelari bardzo mi pomogły. Fachowa pomoc, profesjonalne podejście, dobre ceny

Julka

Są w porządku, konkretni, cierpliwi i cenowo przystepni.

Stefek

Sprawa ciagnela sie za mna latami, poprzednia kancelaria przegrala sprawe, wnosilem o apelacje. Zmiana podejscia, kancelaria Competia no i wygrana

Dawid Karas

Bardzo dobra kancelaria, korzystałem z ich usług i naprawde polecam, super podejscie do klienta i profesjonalne.

Marian

Bardzo dobra kancelaria prawna. Można na nich liczyć, człowiek nie czuje się oceniany a uzyskuje pełne wsparcie

Pola

Jadzia

Jak dla mnie to swietna kancelaria, nie sadzilam ze sprawe uda sie wygrac

Jarek

Polecam tą kancelaria, bardzo dobre podejście do klienta,profesjonalna obsługa i szybka pomoc.

Kordian

Super się sprawdzili, bardzo mi pomogli i wiem że bez pomocy kancelarii by się nie udalo wygrac sprawy

ZdradzonaŻona

Maz mnie zdradzil i chcial z kochanka wprowadzic sie do naszego domu. Nie poddalam sie a kancelaria pomogla mi wygrac sprawe wiec sie (usunięte przez administratora) wyprowadzic musial a kochanka kopnela go w (usunięte przez administratora). Ja jestem na wygranej pozycji on nie. Z calego serca dziekuje za zaanagazowanie w sprawe i tak wielka pomoc.

Sylwia

jasno czysto i klarownie wytlumaczone w jakiej znalazlam sie sytuacji, zaproponowalo mi mozliwosci i podjeto kroki ktore pomogly mi wygrac sprawe. jestem zadowolona

Zostaw merytoryczną opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice

• Jak się pracuje w Competia Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Competia Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Competia Kancelaria Prawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 27 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Competia Kancelaria Prawna