Opinie o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Competia Kancelaria Prawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Competia Kancelaria Prawna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Competia Kancelaria Prawna w Katowice

Mirosław Kot

Bardzo profesjonalna kancelaria. bardzo pomocna obsługa, profesjonalne podejscie do klienta

Alka

Profesjonalizm az bije po oczach. Juz od poierwszej wizyty wiedzialam ze trafilam w dobre miejsce

Sabrina

Najlepsza kancelaria na swiecie. Znają sie na swojej pracy, maja dobre podejscie i nie oceniaja. Pomogli mi bardzo, bez nich bylabym na dnie

Luiza

Profesjonalizm i ogromne kompetencje. naprawdę warto nawiązać wspólpracę

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Competia Kancelaria Prawna kandydat na stanowisko Adwokat/Radca Prawny/Prawnik - kredyty frankowe ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Mirosław Kot

Korzystałem z usług Kancelarii i się nie zawiodłem. Pracują tam sami profesjonaliści

Stefan

Jako byly klient moge powiedziec ze warto kazdy grosz przeznaczyc na ta kancelarie, bardzo mi pomogli, jestem na wygranej pozycji. Najlepsza kancelaria w okolicy

Ksavery

Firma super ! Miła obsługa i super adwokaci, polecam

Alojna

Kancelaria najlepsza z dotychczas mi poznanych, nie ma spraw nie mozliwych, bez problemu z kontaktem, trudne sprawy tez ok. Bardzo mi pomogli

Krisz

Bardzo profesjonalna i konkretna kancelaria. Wszystko sprawnie załatwione a nie wiązałem z tym sporych nadzieji.

zaskoczonaIza

pomogli mi pomimo trudnej sprawy.. inna kancelaria predstawila ja jako stracona a tu zdziwienie bo sie udalo, 4 rozprawy i rozgromieni w pył :D dziekuje

Albi

Profesjonalisci w kazdym calu, nie zostawia czlowieka bez pomocy! Jestem wdzieczny za wszystko

Natan K

Bardzo dobra kancelaria prawna, pomogła mi nie raz w trudnej sytuacji, polecam kazdemu bardzo dobra i profesjonalna firma.

Luiza

Polecam serdecznie, naprawdę usługi na poziomie, zaangażowanie. Widać ogromną pasję w pracy :)

Malwina

Bardzo dziekuje za pomoc i wsparcie, pracownicy na medal, opieka fantastyczna

Matylda

Robilam tu praktyki i bardzo sobie chwale to miejsce, swietna atmosfera, duza pomoc i empatia

Błażej

Bardzo dobra kancelaria, wybrałem ich przez bardzo pozytywne i dobre recenzje jak sie okazalo są prawdziwe,polecam bardzo kancelarię jest super :D

anna mak

Firma solidna, jako klienta nie mam żadnych uwag :) naprawdę zostałam potraktowana bardzo milo, profesjonalnie i konkretnie

kajman

Firma bardzo w porzadku, pomogli mi w ubiegłym roku. Sprawnie i konkretnie

Albatros

Kancelaria z duza wiedzai doswiadczeniem, pomoglu mi dwukrotnie wiec jestem wdzieczny

irna

Bardzo rzetelna pomoc. uczciwe podejscie, wielkie dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o Competia Kancelaria Prawna - Katowice

• Jak się pracuje w Competia Kancelaria Prawna?

Zobacz opinie na temat firmy Competia Kancelaria Prawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Competia Kancelaria Prawna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 22 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Competia Kancelaria Prawna