Opinie o Sevitel Sp. z o.o. w Katowice

SEVITEL prowadzi działalność w zakresie projektowania, produkcji, prefabrykacji, instalacji i serwisu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, pozwalających na podniesienie bezpieczeństwa w zakładach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sevitel Sp. z o.o. w Katowice

Igor

Idealnych firm nie ma ale pracownicy sami sobie szkodzą a później narzekają. Nie wszyscy lubią się obijać.

My nick.
@Igor

Wszyscy, w jednym czasie powinni złożyć wypowiedzenia. Ciekawe, czy znalazł by kolejnych za tak śmiesznie małe pieniądze...

Iza

@Duncan, czy to oznacza, że czasami obowiązków jest więcej, a czasami mniej? Od czego to zależy? Może warto skorzystać i wykorzystać ten czas w jakiś pożyteczny sposób. Może istnieje szansa na wsparcie innych działów firmy CSTiT SEVITEL i zdobycie nowego doświadczenia? Czy uważasz, że wzrost wynagrodzeń decydująco wpłynąłby na atmosferę między pracownikami?

MAS

Do roboty się wejście to i standard firmy poprawicie w gospodarce rynku wraz z pozycją a zarobki same przyjdą wyższe. O to się nikt racjonalnie myślący nie powinien martwić ponieważ też w nie jednej firmie pracowałem i jak mnie ceniono to ja też firmę ceniłem i obroty nie małe były a i atmosfera pozytywna była. Pozdrawiam.

@MAS

Nie do roboty tylko do efektywnego wykorzystania czasu w pracy. Przemęczanie się nie ma sensu. W tej firmie "na pół gwizdka" jesteś lepszy od reszty. Panuje ogólny bałagan i narzekanie. Gdy ktoś umie zorganizować wykonanie swojej pracy w godzinę a potem sobie siedzi na Twitterze, zaraz staje się wrogiem.

Duncan

Wróciłem kilka dni temu z krótkiego urlopu. Od powrotu nie zrobiłem nic konkretnego poza kawą i internetem. Tyle na temat waszego gadania o płacach w firmie. Na taki komfort pracy pensje są doskonałe.

Zyzio
@Duncan

To się nie przyznawaj, że okradasz pracodawcę

@Zyzio

Jakie okradam? Siedzę i czekam aż dostanę robotę, potem szanuję swój czas. Wszyscy tak robią. Ja nawet godziny pracy sobie ustawiłem na 6-14. Da się. Lepsze to niż narzekać na forum bo to nic nie zmieni.

Obiektywny
@Duncan

Naprawdę trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby chwalić się na forum nieróbstwem i lenistwem. Nawet jak Twoja praca tak wygląda, to nie powinieneś się tym chwalić bo myślę, że pracodawca to czyta. Poza tym powinieneś się wstydzić takiego jawnego okradania nawet jak tak jest to powodów do dumy to nie masz. Twierdzisz, że jesteś taki mądry, bo jesteś po studiach... A tak naprawdę to prostota i głupota galopująca

@Obiektywny

Nie tak z głową? Bo umiem się u ustawić i nie daję sobie wchodzić na głowę? Bo ustawiłem sobie indywidualny czas pracy? Bo nie robię więcej ani mniej niż inni? Jakiś błąd ci się wkradł w analizę chyba. Zarabiam uczciwie, to nie moja wina, że roboty nie ma wiele i pół dnia człowiek siedzi w internecie. Niech się boss martwi.

Obiektywny
@Duncan

Nie tak, że się chwalisz takimi rzeczami... szkoda, że w czasie Twoich godzIn pracy - na bezczelna- tutaj nie piszesz - skoro masz tyle czasu. Trochę kultury i samozachowania. A godziny pracy to nie tylko Ty sobie ustawiasz, więc nie rób z siebie jakiegoś mega bohatera, że się tak "super" potrafisz ustawić, bo nie jesteś jedyny

@Obiektywny

W godzinach pracy siedzę na głównie na Twitterze, jeśli już. Nic nie zrozumiałeś z tego co napisałem. Robię to co mam do zrobienia, nic więcej ani mniej. Ja żyję dla siebie, nie dla jakiejś pracy.

Zdziwiony
@Duncan

Mam nadzieję, że znajdzie sie w firmie ktoś mądry, kto sprawdzi kto "tak ciężko pracuje" i zajmie się tym w końcu. Bo jedni nie wiedzą, do czego ręce wsadzić, tyle mają roboty, a inni siedzą i "pracują" na Twiterze.

@Zdziwiony

Hahahaha, wyszło szydło z worka. Pisałem wczesniaj, robię swoje. To, że inni nie umieją sobie zorganizować pracy to nie moja wina. Co do dtugiej czesci wypowiedzi, ktoś mądry w firmie? Nie wydaje mi się.......

borek
@Duncan

tu przecież pensje są doskonałe wszedzie

Firma Sevitel Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Serwisant. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Obiektywna

Mają cały okres rozliczeniowy, żeby dbać wolne za Trzech Króli. Na pewno nikt o tym nie zapomni.

Barrack
@Obiektywna

Ale jak widać w ostatnim dniu stycznia, nadal brak decyzji, kiedy wolne za Trzech Króli. Szanowne właścicielstwo ma w nosie niewolników.

@Barrack

To może macie dłuższy okres rozliczeniowy niż 1 miesiąc i dlatego nie ma decyzji.

@Barrack

A gdzie ma mieć? Trzeba było się uczyć a nie teraz pojękiwać na forach. W.dziale projektowym mamy luz, dobrą kasę. Pół dnia człowiek siedzi w inernecie. No ale, my jesteśmy po studiach.

Duncan

Nie wiem na co narzekacie. Pracuję w biurze. Płacą dobrze, roboty mało. Nawet godziny pracy pozwolili mi ustawić pod siebie.

Iza

@Barrack może @Obiektywna ma rację. Dowiadywałeś się w tej sprawie? Czy w ogóle osoby zainteresowane wolnym były w tej sprawie u przełożonych? Dostaliście informacje ile będzie trzeba czekać na decyzję?

Iza

@Ciekawy dopytuję, bo jestem moderatorem forum GoWork.pl i w ten sposób pomagam zainteresowanym pracą w firmie CSTiT SEVITEL użytkownikom. Także, nie jest to żaden sposób wścibskości, tylko pomocy.

Iza

@Obiektywna masz rację. Za "Trzech króli" możliwe, że dostaniecie wolne od pracy w CSTiT SEVITEL w styczniu. Jest cały miesiąc do wykorzystania. Czy firma stosuje to w ten sposób,że całe biuro nie przychodzi w taki dzień do pracy czy każdy może sobie wybrać dzień, kiedy chce mieć wolne?

Ciekawy
@Iza

A co Ty jesteś taka zainteresowana co i jak funkcjonuje w firmie? Bo dziwne jest takie dopytywanie

zyzio

29 grudzień a nadal brak decyzji o dniu wolnym za "Trzech króli".

Obiektywna

Trzeba było iść na spotkanie wigilijne, to byś usłyszał życzenia świąteczne. A nie dowalać się do wszystkiego, a z siebie nic nie dawać

Iza

@bob a normalnie w jakich godzinach pracujecie? Ile godzin skrócono Wam pracę w to święto? Czy uważasz, że każdy powinien mieć wolne? Tylko z drugiej strony nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy, więc kilka godzin krócej to i tak coś, nie sądzisz?

Szczęśliwy

Jakie szczęście że już nie pracuję w tym syfie. Powodzenia tym którzy się jeszcze tam użerają.

bob

Wszyscy piszą że nawet "Rynek pracownika jest faktem. Biedronka przyspiesza podwyżki", za to w Sevitelu brak jakiejkolwiek inicjatywy w tym kierunku, za to robienie różnic między pracownikami "Szanowni Państwo, z okazji święta Barbórki 04.12.2017r. decyzją Zarządu emerytowani górnicy i osoby z zatwierdzeniem górniczym mają dzień wolny od pracy, natomiast pozostali pracownicy pracują do godziny 12:00." Czy czasem nie jest to temat dla PIP?

Iza

@Yaro dzięki, ale liczyłam na jakiś inny pomysł poprawy sytuacji w firmie. A nie ma osoby, która zastępuje szefa w obowiązkach i jest w tym czasie decyzyjna? Z tą osobą można spróbować porozmawiać skoro wcześniej szef nie wprowadził zmian.

yogi

cytat: Główny Urząd Statystyczny opublikował ważne odczyty z rynku pracy - dynamikę zatrudnienia i wynagrodzenia w październiku. Z danych wynika, że zatrudnienie w średnich i dużych przedsiębiorstwach wzrosło o 4,4% r/r., natomiast wynagrodzenia w ciągu roku wzrosły aż o 7,4% i wyniosły 4574,35 zł. Niestety w SEVITELu czas i płace się zatrzymały. Najważniejsze, że właścicielom wszystko się zgadza.

Iza

@yaro czyli nikt nigdy nie dostał żadnej podwyżki w CSTiT SEVITEL? Nie rozmawialiście z szefem na ten temat? A może w takim razie można liczyć na jakieś benefity?

@Iza

Podwyżki z inicjatywy zarządu - nigdy.Wyżebrane grosze , a owszem. Podejście szefostwa , jak się zwolni, zatrudnimy nowego, nieważne, że za więcej niż by zatrzymało starego pracownika, byle nie dać zarobić.

@Iza

szef siedzi za kratkami to nie ma z kim rozmawiać o podwyżkach...

Iza

@Yaro dziękuję za Twoją odpowiedź. Czy masz jakiś pomysł dla pracodawcy jak może naprawić tę sytuację? Może napisz jakieś rady dla CSTiT SEVITEL. Istnieje szansa, że pracodawca zajrzy na forum i rady pracowników wprowadzi w życie. Spróbujesz?

@Iza

@Iza Ja mam pomysł jak poprawić sytuację w firmie... Zamknąć ją !

yaro

Przeciętna wysokość wynagrodzenia w firmach zatrudniających co najmniej 10 osób wyniosła w sierpniu 4 492,63 zł brutto, a więc na rękę niecałe 3 200 zł - podał właśnie Główny Urząd Statystyczny. To oznacza spore podwyżki w skali roku. Ponad trzy razy większe niż wzrost średniego poziomu cen w tym samym czasie. NIE DOTYCZY SEVITELA, GDZIE O PODWYŻCE MOŻNA TYLKO POMAŻYĆ...

Zostaw merytoryczną opinię o Sevitel Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Sevitel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sevitel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sevitel Sp. z o.o.?

Sevitel Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 72 ocen.

Sevitel Sp. z o.o.