Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Maria

Nie polecam. Dieta monotonna, do znudzenia albo kurczak albo indyk. Na sucho w przyprawach. Na moje sugestie że za mało chudnę polecili mi kupić nową dietę bo to niby jest personalizacja diety. Śmiech. Przepisy pisane na odeal się. Nic się w nich nie zgadza.

@Maria

Proszę do nas napisać reklamację na kontakt@arturtopolski.pl - idziemy klientowi zawsze na rękę :)

Carmen

Nie polecam. Na początku przepisy na dietę przychodzą regularnie. Potem zero kontaktu. Zmarnowane pieniądze, wyrzucone w błoto.

@Carmen

Zgodnie z opisem do diety należy do nas napisać maila z aktualną wagą i wtedy wysyłana jest dieta :)

Klient

Wykupiłam dietę i tragednia. Odradzam każdemu kto się zastanawia nad wykupieniem diety czy skorzystaniem z rad. Po około 6 dniowym oczekwaniu otrzymałam diętę tygodniową, która wcale nie uwzględniała moich nietolerancji zaznaczonych w formularzu. Napisałam, że nie mogę spożywać wyrobów z owsa, a według ich diety miałam jeść codziennie przez 7 dni płatki owsiane, owsiankę tylko z innym dodatkiem. Po zgłoszeniu zażalenia cisza. Mieli zwrócić pieniądze... brak kontaktu, odpowiedzi nic.. żenada szkoda kasy i nerwów. Nie dość, że dieta na zasadzie losowego "kopiuj wklej" przypadkowych potraw, to jeszcze nikomu nie chciało sie przeczytać 2 zdań aby uwzględnić alergie. Nie wiem skąd pozytywne opinie??? Ja nie jestem wymagającym klientem a mocno się rozczarowałam.

@Klient

Bardzo jest mi przykro czytać takie pomówienia. Zawsze odpisujemy na maile i w razie błędnie wykonanej diety wykonujemy zwrot pieniędzy dla klienta, jeśli napisze taką chęć. Proszę napisać do mnie na kontakt@arturtopolski.pl

Katarzyna

Kontakty w sprawie diety to jakaś żenada Sama dieta tak samo Od tygodnia zgłaszam że chce zmiane diety ponieważ przez tydzień jeszcze przybrał 0,5 kg i oczywiście zero odzewu. Szkoda pieniędzy i nerwowo Nie polecam

@Katarzyna

Zawsze odpisujemy i reagujemy na reklamację. Możliwe, że gdzie umknęła nam wiadomość. Proszę napisać do mnie na kontakt@arturtopolski.pl

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
MY

Niestety są to obiecanki zanim nie kupisz. Zapłaciłem za pakiet premium. Otrzymałem dietę monotonną, bez polotu. Kurczak , ryz, ryż, kurczak ,indyk.Na prośby mailowe o zmianę dostałem odpowiedz - ważne że kalorie się zgadzają. Nie otrzymałem diety po moich uwagach. Nie odpowiadają na maile. Dieta Nie jest na 30 dni tylko na 7. Później trzeba wysyłać maile proszące o nową rozpiskę. Niestety jakość posiłków zerowa,monotonną.

@MY

Witam, zawsze odpisujemy na maile, czasami trwa to dłużej, gdy reklamacja trafi do wykonania korekty. Zgodnie z informacjami zawsze może dostać Pani korektę wtedy będzie miała Pani bardziej bogatą dietę. Aczkolwiek w swoim pakiecie w pierwszym miesiącu ma Pani aż 112 przepisów - myślę, że to jest spora różnorodność.

Stefan batory

Zapłaciłem za dietę i po tygodniu oczekiwania jej nie dostałem

@Stefan batory

Zapewne trafiła do spamu lub pozostałych folderów. Jeśli nie może znaleźć Pan diety, to proszę napisać do mnie maila na kontakt@arturtopolski.pl

Ela

Niestety ale przesłane diety nie przyniosły efektu. Nie polecam

@Ela

Jeśli dieta nie przynosi efektu to zgodnie z informacją, którą otrzymała Pani w mailu należy się do nas zgłosić, to zostanie wykonana darmowa korekta.

Karolina Marecka

Nie odpowiada na maile ani dietetyk od niego ani on, osoba która stworzyła dietę zupełnie pominęła alergie lub zupełnie nie zna się na produktach które zawierają składniki uczulające . Trzeba być ostrożnym bo można sobie narobić kłopotu myśle ze opinie są sztucznie nadmuchiwane

@Karolina Marecka

Przepraszamy, możliwe, że nasz pracownik coś pomylił. Proszę złożyć reklamację, a pilnie wykonamy dla Pani nową dietę.

Zuzka

Ciekawe, że profil ma tyle komentarzy, ale w sumie spora część to opinie klientów. To co, nie da się tam przyjąć do pracy ostatecznie? Odwiedziłam profil na mediach społecznościowych p. Artura i również stronę internetową. Jest tam taka informacja: "diety dla moich klientów układane są przed dietetyków klinicznych czyli osoby, które są magistrami dietetyki". Czyli co, jednak współpracuje z osobami trzecimi? Czy tylko na zasadzie współpracy z podwykonawcami? Dajcie znać jeśli coś wiecie, tylu zadowolonych klientów to aż sama chciałabym podjąć współpracę.. :)

@Zuzka

Dzień dobry. Tak, pracują u mnie dietetycy kliniczni i to oni wykonują diety dla klientów. Obecnie nie szukam nowych pracowników stąd nie ma żadnych ogłoszeń o pracę. Zatrudniam na umowe zlecenie lub B2B :)

Iwona

Bardzo dobra dieta udało mi się schudnąć 13 kg jestem zadowolona .

@Iwona

A wie pani może, czy wśród dietetyków zatrudnianych przez pana Artura pracują też osoby specjalizujące sie w dietach wykluczeniowych, a nie tylko takich nastawionych na chudnięcie? Skończyłam dietetykę kliniczną i szukam miejsca, w którym mogłabym pogłebić doświadczenie, niestety nie znalazłam nic na stronie. Może przez klientów sie czegoś dowiem:)

Nk
@Iwona

Proszę o info jak wyglada zakup tej diety na jaki czas jest podpisywana umowa,czy można z niej zrezygnować np po 2 miesiącach

PP
@Nk

Nie ma podpisania umowy, po miesiącu stosowania pisze Pani o efektach i dostaje kolejną i tak samo w kolejnym i kolejnym, jeśli Pani nie chce to nie pisze i nie dostaje jadłospisu, po przerwie dłuższej niż określona w mailu nie można wrócić do powtarzalności diety, w sensie nie wyślą jej znowu jak się komuś przypomni że pół roku temu miał wykupioną.

b.magda1@op.pl

Dzień dobry Proszę o info osoby które miały już do czynienia z tą dietę. Chodzi mi o zawarcie umowy ,na jaki czas jest zawierana i jak cenowo to wygląda

Aneta

Witam czy dieta Artura Topolskiego jest skutecznym, i jak można zobaczyć pomiary masy ciała, jsk ktoś musi to mieć, ktoś się osobiście kontaktował z p,Artur Topolski? ,bo wypełniać druki i płacić to jedno a waga czy pomiary to jak zrobić, na online,

Nadia

Ja też nie mogę nic znaleźć co do sprawy zatrudnienia. Szukam w ogóle czegoś do obsługi klienta, recepcja, asystent, pomoc biurowa. Jakich kompetencji i kwalifikacji wymaga firma od zainteresowanych współpracą? Wymagana jest znajomość języków?

Wera

Czy spadek wagi jest jakoś podawany, żeby dietetycy zmieniali ilość kalorii?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Artur Topolski odbywa się również w języku angielskim?

Angelika

A jak to wyglada cenowo? Te 89 zł to za każdy miesiąc? Można wykupić tylko na jeden miesiąc? Żeby sprawdzić czy to działa czy umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony?

Kinga
@Angelika

89 to opłata jednorazowa, więcej się nie płaci .

Martysia

Posiada ktoś info czy zatrudniane są osoby na stanowiska dietetyków? Czy P. Artur ogarnia to sam? Może wie ktoś jakie warunki są oferowane na tym stanowisku? Interesuje mnie stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę? Jest to realna sprawa jeżeli chodzi o pracę w tej firmie dietetycznej?

IVI

Na diecie jestem od 26 maja powolutku zmierzam do wymarzonej wagi .Po drodze kilka małych wpadek ,ale generalnie w dwa miesiące schudłam 7,5kg .Kupiłam dietę w pakiecie promocyjnym przez 4 tygodnie miałam rozpisane nowe diety- co tydzień nowa dieta .Po 30 dniach otrzymałam kolejną dietę na miesiąc , a obecnie czekam na jeszcze kolejną. Co dała mi dieta ?Już widzę poprawę mojej sylwetki ,ale i samopoczucie się poprawiło .Nie mam ochoty na słodkie ,przy spożywaniu produktów niesłodzonych ,cukierek czy kawałek ciasta wydaje się tak mega słodki ,że nie do zjedzenia. Przez cały okres diety nie miałam zgagi ,a wcześniej męczyła mnie ciągle .Mam insulinooporność ,więc zrzucenie jakiegokolwiek kilograma jest sukcesem .Przepisy są proste ,smaczne ,a jeśli jakiegoś nie lubię po prostu zamieniam go na inny posiłek o takiej samej kaloryczności.Nie mogę jeszcze powiedzieć nic na temat poprawy wyników badań ,gdyż czekam na wizytę u endokrynologa zobaczymy .Podsumowując jestem bardzo z oferty zadowolona.

Ciekawska
@IVI

Hmm... coś tu nie gra IVI, na diecie od 26 maja a opinia wystawiona 23 czerwca ( niecały miesiąc od rozpoczęcia ) i waga spadła 7,5 kg w 2 miesiące ?? Czy to jest prawdziwa opinia ???

Lila
@Ciekawska

Tak, zależy z jakiej wagi osoba startowała. Osoby grubsze chudną szybciej

Gosia

Witam,chciała bym podzielić się efektami diety. Otóż od prawie miesiąca jestem na diecie Artura Topolskiego i straciłam 5kg. Jestem bardzo zadowolona z efektów, czuje się o wiele lepiej ,nie jestem głodna , a przepisy są ( jaka dla mnie ) bardzo smaczne i przede wszystkim nie drogie ,lepiej sypiam i nie podjadam między posiłkami. Czekam na rozpiskę diety na kolejny miesiąc ????????i podzielę się efektami . Pozdrawiam i polecam ????????????????

Danuta

Dieta jest super, kolejny kg mniej????

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 294.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 276 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski