Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Barbara

Te pytajniki to pomyłka, przepraszam.

Barbara

Rozpoczynam dietę, narazie schudłam w ciągu miesiąca 1,5kg ale to nie wina diety tylko zdarzyło się podjadanie????, postanowiłam twardo trzymac się diety, wykupiłam pełny pakiet i tego będę się trzymać - silna wola, posiłki szybkie, latwe i smaczne ????, dziękuję za kolejne diety

Sara

Na diecie jestem dopiero od czterech tygodni. Spadek wagi to 3 kg. Posiłki są smaczne, szybko się je przygotowuje. Lista zakupów jest przejrzysta co ułatwia cotygodniowe zakupy.

Lidka

W pierwszym miesiącu schudłam 4kg . Dieta smaczna , posiłki łatwe w przygotowaniu i syte.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Sylwia

Witam w pierwszym miesiącu zgubiłam 6,5 kg. Lecę dalej do celu. Dania są szybkie, proste w przygotowaniu i przede wszystkim smaczne. Bardzo polecam dietę od Pana Artura. Sylwia

Dariusz

Trzy miesiące diety 13 kilogramów mniej. Cztery smaczne posiłki po których nie jestem głodny.Trochę czasu trzeba spędzić w kuchni i na zakupach.Jestem bardzo zadowolony z diety I lepiej się czuję.

Mila

Zaczynam dopiero swoją drogę ku skutecznemu odchudzaniu się,ale zauważam już pierwsze spadki wagi,co mnie niezmiernie cieszy i motywuje.Dieta pana Artura jest łatwa do ogarnięcia,bowiem posiłki są proste,łatwe i szybkie do wykonania,składają się z produktów dostępnych i sezonowych,nie trzeba ich szukać po wielu sklepach,wystarczy je zakupić w lidlu czy biedronce.Posiłki są urozmaicone i mogą trafić w gust każdego.Nauczyłam się zjadać posiłki regularnie,staram się pic więcej niż zazwyczaj,bo z tym zawsze mialam problem.Cieszę się,ze składniki w diecie można wymieniać ,jesli coś mi nie zasmakuje.Wykupiłam pełny pakiet,wiec mogę w ramach promocji zmieniać dietę,mam kontakt z dietetykiem i zawsze szybko uzyskuje odpowiedz na zadane pytania.Dieta jest finansowo dostępna dla każdego,co jest wielkim plusem,ponadto otrzymuje się dostęp do ksiazek i poradnikow,zestawy cwiczen…Cieszę się,ze skorzystałam z oferty pana Artura ,bo widze po sobie,ze zastosowana dieta jest skuteczna .

Przemo

Dieta łatwa w przygotowaniu. Pierwszy miesiąc diety -3kg.

Sylwia

Na diecie jestem od połowy czerwca. Po pierwszym miesiącu stosowania 5.5 kg w dół mimo iż zdarzały się drobne grzeszki. Właśnie skończyłam drugi miesiąc tym razem 3 kg mnie. Posiłki sa smaczne i bardzo szybkie w przygotowaniu. Polecam każdemu.

Jak dla mnie rewelacja.W pierwszym miesiącu zgubiłem 7 kg.Aktualnie 2 miesiąc diety i kolejne -3kg.Oby tak dalej.Posilki bardzo dobre i łatwe w przygotowaniu.Polecam wszystkim którzy chcą zgubić zbędne kilogramy.Naprawde warto. Oczywiście ruch w diecie wskazany.

Małgorzata

Pierwszy miesiąc diety p. Artura za mną uciekło 2kg. Nauczyłam się jeść regularnie i właściwie a przede wszystkim uzupełniam wodę, o której zapominałam. Posiłki łatwe do przygotowania z sezonowych produktów! Polecam.

Aga

To już kolejna dieta, efekty widoczne,(mimo czasu urlopowego????)proste i szybkie ,jednocześnie sycące posiłki, świetne pomysły na koktajle, które zabieram do pracy, polecam, jem zdrowo czuję się lepiej

niuta12

W pierwszym miesiącu schudłam 2kg . Dieta bardzo smaczna , posiłki syte i łatwe w przygotowaniu. Polecam.

Agnieszka

Dieta pana Artura jest smaczna i szybka do przygotowania schudłam na niej 25kg bez żadnego wysiłku fizycznego bardzo polecam

Jolanta

Miesiąc na diecie od Pana Artura i 4 kg mniej. Dieta tania, prosta, szybka w przygotowaniu i smaczna. Polecam

Jolek

Super ułożona dieta spadek wagi posiłki łatwe w przygotowaniu i smaczne Polecam

olgwor@wp.pl

Dieta bardzo smaczna, prosta w przygotowaniu, w ciągu miesiąca schudłam 4 kg, idę po więcej ????☺️

Edyta

Dzień dobry. Za mną 3 miesiące stosowania diety Pana Artura. Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów ( Ok 10 kg mniej) jak i ze współpracy z Panem Arturem. Posiłki są proste, smaczne i sycące. Polecam.

kaaasssiiiaaa

Dieta jest skuteczna, w 2 tygodnie schudłam 4.7kg posiłki proste i smaczne naprawdę polecam

Beatkaaa

przepisy z diety są przepyszne, na tej diecie nie jest się głodnym POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 296.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 276 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski