Artur Topolski

Opinie o Artur Topolski

Małgorzata

Witam. Jestem po pierwszym miesiącu stosowania diety.Wybrałam wersję z 4 posiłkami.Danie są proste i szybkie do przygotowania a poza tym posiłki są smaczne i nie jestem po nich głodna..Najważniejsze jest jednak to,że daje efekty 4 kg mniej.Jak zobaczyłam 1800 kal dziennie,to zwątpiłam trochę w tę dietę.Po pierwszym tygodniu wiedziałam,że niepotrzebnie ,bo efekty były.Idę po więcej

Bogumiła

Witam, stosuję dietę niskokaloryczną 1400 kcal 5 posiłków. Faktycznie działa super, posiłki są smaczne i nie odczuwa się głodu, miesięcznie chudnę około 2 - 2,5 kg. ale niestety czasem gubią mnie "grzeszki" i wtedy idzie wolniej, Bardzo polecam

Cilka

Dieta cukrzycowa Pana Artura jest skuteczna mimo małych grzeszków udało mi się schudnąć 7 kg w ciągu 2 miesięcy.Jestem bardzo zadowolona.Posiłki są obfite niekiedy nie do przejedzenia.Produkty ogólnodostępne i szybkie do przygotowania.Dziękuję i idę po więcej.

Jarek

Jestem po pierwszym miesiącu stosowania diety od Pana Artura. Schudłem 5 kg. Obwód brzucha - 6 cm. Moja dieta to 5 posiłków dziennie 2000 kcal. Posiłki są w większości smaczne, niektóre rzeczy mi nie pasują ale da się przeżyć (jak ktoś nie trawi czegoś naprawdę to może bez problemu zmienić dany składnik prosząc o wykluczenie z posiłków). Teraz otrzymam po miesiącu nowe menu, zobaczymy jak to dalej się potoczy. Aha, dodam że jestem osobą która cały dzień pracuje przy komputerze, tak więc ruchu mało. Myślę że dieta Pana Artura + zwiększona aktywność fizyczna dopiero dałaby spektakularne efekty. I taki mam plan na przyszłość. Poza widoczną zmianą wagi, obwodu brzucha, czuję się lepiej, widzę jak reaguje mój organizm, nie pocę się tak obficie jak wcześniej, mimo tego że daleka droga jeszcze przede mną do wagi jaką sobie wymarzyłem. Polecam wszystkim chcącym zmienić swoją sylwetkę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Artur Topolski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Justyna

Stosowałam dietę od Pana Artura przez miesiąc z małymi odstępstwami, jednak mimo to udało się zrzucić ok 3.5 kg. W moim przypadku było to 1500kcal, 4 posiłki dziennie z mięsnymi obiadami. Jadłospis jest prosty i fajnie skomponowany. Posiłki są różnorodne i smaczne. Krótki czas ich przygotowania jest dodatkowym atutem jadłospisu. Jest to kolejna z wielu diet jakie do tej pory stosowałam. Myślę, że zostanę z nią na dłużej bo można się dobrze najeść, a zarazem zdrowo i z zadowalającymi efektami.

Elżbieta

Dietę stosowałam zaledwie miesiąc i to z różnymi odstępstwami z powodu wyjazdu na wakacje, do tego zdarzały się jakieś drobne pokusy po drodze, a mimo to, schudłam 3,40 kg. Prawdę powiedziawszy to nie liczyłam na to, że schudnę nawet trochę, a jednak, udało się. Przepisy są proste, łatwe w przygotowaniu i zajmują tylko kilka lub kilkanaście minut, na czym mi bardzo zależało. Polecam diety Pana Topolskiego, zapoznałam się z różnymi przepisami i właściwie wszystkie do mnie przemawiają. Ważne jest też to, że po tych posiłkach czuję się syta i nie rozglądam się za słodyczami.

Malkow

Dieta Pana Artura jest super nie skomplikowane posiłki ,szybko widac efekty diety diete stosuje 2 miesiące od20.07.2022 schudłam 4 kg ale dalej walczę (przez leki idzie mi poprostu troszkę wolniej ) polecam każdemu

Danuta

Witam Dietę pana Artura zaczęłam 11.07.22. Nie bardzo wierzyłam w jej efekt ale po 5 tygodniach schudłam 6,5 kg.Zmienił się mój wygląd. Posiłki smaczne nie drogie. Szybkie w przygotowaniu. Nie chodzi się głodnym. Z całego serca polecam dietę pana Artura.

Anna Pra

Witam. Na diecie schudłam w miesiąc około 3.5kg. Dieta smaczna i urozmaicona. W końcu nie muszę się głodzić odmawiając sobie wszystkiego, co lubię. W razie potrzeby gdy nie mam czasu na gotowanie codziennie to można powtórzyć jeden jadłospis przez 2-3dni???? dostałam poradnik z ćwiczeniami i zainteresował mnie trening hit. I pomimo spędzania w większości dnia w pracy przed komputerem zmotywowało mnie to do wprowadzenia tego typu aktywności. Polecam

Sylwia

Dieta Pana Artura jest super w 2 tyg schudłam 2.5 kg polecam serdecznie

Aga32

Do niezdecydowanych: proszę się nie wahać, dieta jest naprawdę skuteczna. W dwa tygodnie schudłam 2 kilogramy, pomimo moich problemów zdrowotnych, m.in. hashimoto. Inne moje dolegliwości zmniejszyły się po wprowadzeniu diety i czuję, że będzie coraz lepiej :-) Dieta jest smaczna, nie trzeba jeść samej sałaty. Posiłki przygotowuję ok. 5-10 minut. Naprawdę warto, pomoc którą otrzymałam od Pana Artura Topolskiego jest skuteczniejsza, niż inny dietetyk stacjonarny, do którego kiedyś chodziłam. Nie dość, że stacjonarnie zabierało to dużo więcej czasu, to jeszcze na każdej wizycie mnie słono skasował. U Pana Artura jest prościej, smaczniej, mniej czasochłonnie. Dzięki Panu Arturowi zmieniłam styl życia, sposób jedzenia i odzyskałam wiarę, że przy moim słabym zdrowiu odchudzanie jest możliwe! Z całego serca polecam tę dietę, naprawdę warto :-)

Klaudia

Witam. Po ciąży ciężko było mi się wziąć za siebie. Wkoncu trafiłam na dietę Pana Artura. Przez miesiąc schudłam niecałe 3kg. Pewnie byłoby więcej gdyby nie małe grzeszki. Dania są bardzo sycące, smaczne i przede wszystkim szybkie i łatwe w przygotowaniu. Wkoncu zrozumiałam że odchudzanie wcale nie jest takie straszne. Napewno będę korzystała z dalszej pomocy pana Artura ! Polecam szczerze

Czarna702@

Dieta pyszna, syta, łatwa w przygotowaniu. - 3 kg. /miesiąc.

Ola

Superr efekty juz po 1 tygodniu stowania, szybko smacznie i prosto .????

Małgorzata

Na diecie jestem około miesiąca i schudłam,1300 dieta jest smaczna i syta więc śmiało mogę ją polecić jest niedroga i działa.

Edzia

Nie wierzyłam, że uda mi się schudnąć i nie jeść słodyczy ale dzięki tej diecie jest to możliwe. Po 4 tygodniach stosowania ubyło mi ponad 3 kg , posiłki smaczne , szybko się je przyrządza . Polecam

Na diecie jestem od miesiąca i schudłam 3.5 kg. Posiłki szybkie w przygotowaniu z łatwo dostępnych produktów, a do tego smaczne i syte. Polecam

Bogdan

Schudłem 10 kg dieta dobra,szybka w przygotowaniu będę dalej kontynuować .

Ela

Pierwszy miesiąc diety i 3 kg mniej, pewnie byłoby lepiej, ale trafiały się grzeszki.Dieta łatwa w przygotowaniu z ogólnodostępnych produktów.

Magda

Jestem na diecie od miesiąca, schudłam 2.5 kg, jedzenie jest smaczne i jest go dużo, ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Artur Topolski - Wieliczka

• Jak się pracuje w Artur Topolski?

Zobacz opinie na temat firmy Artur Topolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 296.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Artur Topolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 289, z czego 276 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Artur Topolski