REGESS

Opinie o REGESS

Areq

Porządna firma budowlana, dobre zarobki, pieniądze zawsze na czas. Tyle w skrócie. Gorsi są za to ludzie z którymi trzeba współpracować. Regessie, zwracajcie większą uwagą na tych których zatrudniacie!!!

wrublefsko
@Areq

Nie patrzą i nie będą patrzeć. Nie ma ludzi do pracy więc biorą wszystkich, którzy są na działalności, tak jest wygodniej.

Danuta
@Areq

Często nie da się dokładnie poznać danego kandydata do pracy i pracodawca nie zawsze ma wpływ chociażby na charakter, czy przyzwyczajenia współpracowników. Piszesz o dobrych zarobkach w REGESS - o jakich widełkach tutaj mówimy? Warto byłoby je podać na forum.

Wielebny

Zgadzam się z kolegą poniżej ,wypadki w pracy ,brak podstawowych zasad bhp (usunięte przez administratora) i brak płatności to norma w tej firmie ,stan mieszkań również fatalny podobno jakiś czas temu był wypadek śmiertelny na budowie u tego josza

Roberto

Nie polecam !!! (usunięte przez administratora)panie z biura nie odbierają telefonu ,a gdy już uda się jakimś cudem dodzwonić wiecznie jakaś wymówka ,a to ze prezes nie zatwierdził ,a to ze Ksiegowy na urlopie .Na miejscu w Belgii zastajesz warunki mieszkalne delikatnie mówiąc złe ,brud ,grzyb( żółtą plamę na materacu )ciekawe od czego ...?!!!i nie miłych właścicieli bądź współlokatorów i za ten o to pokój najczęściej dwu osobowy musisz płacić 350 euro miesięcznie ,jeśli uda ci się dostać wynagrodzenie !! W pracy dramat ,bywa tak ze musisz dojeżdżać nawet i 100 km w jedna stronę ,jeśli uda ci się pracować bliżej ,to atmosfera i warunki w pracy są złe !!!traktuja cię jak bydło ,nie bacząc na twoje zdrowie ,Ja akurat pracowałem na budowie na której rządził człowiek o imieniu (usunięte przez administratora),nigdy nie spotkałem się z takim chamstwem i złym traktowaniem ,czułem się jak w jakimś (usunięte przez administratora) ,Non stop krzyki i przypadki gdy dochodziło do rękoczynów ,miało być coś zrobione na dziś i koniec !!! Nawet po trupach !! Wytrzymałem 3 tyg i się zwolniłem ,ten człowiek to piep*** (usunięte przez administratora) i taka kadrę kierownicza ma ta firma .Podejrzewam ze dobre opinie wystawiają tylko ,panie z biura ,bądź układowcy lub rodzina szefostwa,jeśli chcesz się poczuć upodlony i zarobić wielkie 0 to zapraszam

Mały

Regess firma nie godna zaufania... na początku pracy u nich ok wszystko ładnie pięknie wypłacają pieniądze. Zaś od niedawna trzeba wręcz prosić by wypłacilo pieniadze to są żarty jakieś człowiek nie wyjeżdża do pracy mnaa wakacje tylko zarobić A jeszcze musi prosić o pieniądze no wstyd....

Danuta
@Mały

Może to była po prostu jakaś jednostkowa sytuacja lub nieporozumienie? Takie rzeczy się zdarzają, choć fakt faktem, że nie powinny. Współpracujesz jeszcze z REGESS, czy już nie jesteś związany z tym pracodawcą? Może warto jeszcze dać mu szansę.

Mały
@Danuta

Niestety nie jest to jednorazowa sytuacja gdyz do tej pory nie został wykonany przelew. Polacy nie wyjeżdżają tam na wakacje lecz do pracy by zarobić większe pieniadze a niestety widac ze jednak trzrba uwazac bo polak polaka nawet potrafi oszukac ...

Mariusz
@Mały

Pracuję z Regess od pół roku i jak na razie nie narzekam, stawki mogłyby być trochę wyższe, ale nie jest źle. Zresztą kasy nigdy za malo, co do terminów czasem zdarza się opóźnienie o 1-2 dni, ale jak się ma łeb na karku, to wszystko spokojnie idzie za te pieniądze ogarnac. Wczesniej pracowałem w mniejszej firmie i po roku wciaz mają zaleglosci do wyplacenie. Dlatego dla mnie est w porządki, jak na razie brak zaleglosci, pieniądze są

roberto
@Danuta

pani danuto ja tez pracowalem u was i moze wróce

Cieśla

Obiecują złote góry. A ni jak ma to się do zastanej rzeczywistości. Pani Marysia miła i uprzejma póki nie podpiszesz umowy, potem zero kontaktu.

Seba

Ludzie szczęścia szukacie w Belgii .bo myślicie że Boga za rękę łapiecie i kokosy polecą.a tam idzie biznes .. zwykły pracownik się nie liczy.cala masa (usunięte przez administratora)z Polski jak np .pan Niemczyk z Antwerpi . pseudo biznesmeni.regess przy tych (usunięte przez administratora)to pozadna firma.polecam pracę w Polsce gdzie można spokojnie zarobić pięć tysięcy i więcej.a nie nabijać portfel pseudo biznesom

Rober

Powiem tak na początku myślałem że jest to poważna firma ale niestety maja słabą kadrę kierowniczą na budowach atmosfera pracy masakra jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe grzyb na ścianach problemy z ciepłą wodą płatności niestety bardzo często opóźnione jedynie dobrze mają ich pracownicy z kilku letnim stażem nie polecam lepiej zarobić mniej ale w bardziej przyjaznych warunkach pracy

Siwy
@Rober

Czytam sobie czasem komentarze i szczerze mówiąc ręce mi opadają. Jak mnie zatrudniali w regesie to dostałem wybór: albo biorę to co mają albo sam sobie wynajmuję mieszkanie. Od początku byłem nastawiony na to, że biorę jakąś kawalerkę, bo nie będę spał w nogach. Kompletnie nie rozumiem tych co mają jakieś problemy z mieszkaniami. Jak się nie podoba, to jaki problem? Idź i sobie wynajmij pokój w hotelu albo mieszkanie, ktoś ci broni?! To samo dżentelmeni poniżej, co mają same problemy z przelewami. Ja jeszcze nigdy nie miałem obsuwy co do kasy, ale to może dlatego, że mama do chrztu nie podawała mnie widłach i potrafię poprawnie wypełnić fakturę? A tak w ogóle to czasem jak gadam z niektórymi kolegami na robocie to mam wrażenie, że budowa zamienia się powoli w warsztaty terapii zajęciowej.

Miłosz

Uważajcie Ludzie nie POLECAM !! NIE płacą niby robisz 2 tyg. A 2 tyg. Czekasz na przelew KŁAMSTWO !!! Jak się dzwoni do biura to panie non stop kłamią A to że przelew jutro będzie A to że poszło do banku A to że szefa nie było by podpisał ...

Pan
@Miłosz

Niestety nawet wogole telefonu nie odbieraja. Czy zdarzylo sie to kilka razy czy tylko raz? Dopiero zaczolem tam prace i martwie sie. Czy jednak otrzymales pieniadze?

Były
@Miłosz

Przecież zawsze można zgłosić się do odpowiedniej instytucji która zajmuje się nieuczciwymi pracodawcami prowadzisz działalność jest termin płatności ty również masz zobowiązania z tytułu prowadzenia działalności a firma nie płaci

Łuki
@Miłosz

Człowieku co ty piszesz? Do pracy w Regesie wciągnął mnie wujek, który u nich robił od 6 lat. Wcześniej pracowałem z Mietkiem Fachowcem i Januszem Biznesmenem. Tam to dopiero było czekanie na hajs i opóźnienia z płatnościami. A w Regesie? Nigdy ani jednego dnia nie miałem spóźnienia!!!! Tam jest tylko jeden warunek: musisz dostarczać papiery na czas. A jak jesteś upośledzony i nie potrafisz zrobić poprawnie faktury to co się dziwisz? Robię z nimi już dwa lata. Czasami spotykam takich młodych, co to nie oni, jacy to oni nie są mądrzy i gdzie to oni nie pracowali. Potem na robocie wszystko wychodzi.

arek

eee.bez przesady z ta dobra firma,jest jaka taka oim zdaniem 3 plus.

To jest na pewno firma budowlana. Wiem, bo trochę tu już pracuje

mmm
@Michał

Nie polecił bym tej firmy nikomu kawałek czasu tam pracowałem nie szanujom ludzi i zatrudniają prywatne firmy gdzie ich kasują jak za nie powiem co każdy jak poczuje o co chodzi to ucieka taki pośrednik skasowac 30 euro za pracownika dać mu 15 euro i nich za suwa. Kapusie mają po 18 euro a panie w biurze nasłuchują komu jeszcze ująć albo gdzięś (usunięte przez administratora) kase

ingunia
@mmm

Czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej pracy? Moj tata ma oferte pracy tam a 10 lat juz jest w Belgii i nie chce wpakować się w jakiś kanał

@mmm

Ciekawe co robia osoby zarabiajace powyżej 18 euro według Twojego schematu myślenia

Lmpj

Dziwne .Żadnej wypowiedzi murarza,hydraulika który obecnie pracuje w Belgii.Tylko byli lub przyszli pracownicy się wypowiadają. Żadnych cennych uwag. Ciekawe czemu?Mają zakaz wypowiadania się.

Arek
@Lmpj

No za granicą każdy się boi .Polak dla Polaka to wróg numer jeden.ja bym proponował pracować w Polsce .można zarobić tyle co za granicą z tym że bez aż takiego strachu stresu itd.nikimu nie życzę pracy za granicą a już w ogóle u Polaka.

Dean
@Arek

Arek popieram Cie w 100% nic dodac nic ujac.

@Lmpj

Raczej niema zakazu pewno nikt tu nie zaglada normalny tylko pijaki albo osoby ktore zostaly zwolnione z braku umiejetnosc pracy lub sztukaterie w swoim zawodzie i tu wypisuja rozne ciekawe rzeczy

(usunięte przez administratora) kadrowa i jej (usunięte przez administratora) elektryk ktury kapuje kolegow sam stracil prawo jazdy na 2 tygodnie ale otym zapomnial zglosic swojej (usunięte przez administratora) byly zolnierz wstyd

@anonymous

Panie(usunięte przez administratora) z prawie gór jak Pan już zakończył czy zakończa karjere w firmie to Pan nie pisze głupot bo przepracowal Pan tu 8 lat i wszystko sie podobalo

Plmj

Witam.Pytanie jak wygląda sytuacja na budowach w Belgii ,chodzi mi o fasady(profile,trasowanie,docinki,Mix cegieł,dźwig itp.Czy jest sprawna organizacja?Ile godzin dziennie można pracować?

Arek
@Plmj

Z tego co ja wiem to pracując u Polaka max 2000 euro pracując u Belga ( wymagana znajomość języka angielskiego lub innego ) około 4000 euro ,ale praca jest ciężka .przerwy liczone co do minuty i często nie płatne.koszty życia sa dość wysokie i wynoszą około 1000 euro miesięcznie

Mjpl

Witam.Czy ktoś jest w stanie napisać ile konkretnie może wyciągnąć na miesiąc murarz w Belgii.

Maniek6

Bylem ,widzialem,pracowalem. Owszem firma powinna dbac o stalych pracownikow ale pytanie co z tymi co: otwieraja moze i pierwszy raz w zyciu swoje dzialnosci poto zeby podjac prace w Belgii nie majac o tym zielonego pojecia, prawdopodobnie zapozyczaja sie zeby miec na wyjazd,zostawiaja w PL rodziny i wyjezdaja liczac na lepsze jutro. A na miejscu co ich spotyka wlasnie stali pracownicy nie ktorzy miejacy moze 6mscy moze rok stazu, brygadzisci ,kierownicy budow oczywiscie mowa tutaj o Polakach tak zyczliwi rodacy i moze jak na miejscu dasz sie im ponizac czy wysmiewac to moze nie zadzwonia do biura i Panie na dniach nie wysla cie do domu bo stwierdza ze nie ma dla ciebie pracy. Mozna szybko zostac zwolnionym nawet nie ze swojej winy.Mieszkania jak sie przyjezda na miejsce trzeba samemu do porzadku doprowadzac bo sa po roznych incydentach i przejsciach-ale to tak na marginesie.Pobierane oplaty za sprzataczke, to wogole jest nie porozumienie. Do takiej pracy nie wyjezdaja osoby ktore sa nie znaja sie na niczym- nikt chyba od tak nie wydaje sobie na przejazd do Belgi 300zl sam wyjazd, przeciez jedzie tam pracowac to nie jest wycieczka.a firma regrees przeciez analizuje dobor osoby na dane stanowisko nie wysyla tam osob do zamiatania ulic tylko specjalistow przeciez nikt nie robi sobie zartow ze jest murarzem a jest np operatorem wozka widlowego i nie jedzie taki szmat drogi na darmo,poza tym jak juz wspomnialem formalnosci ktorych trzeba dopelnic przed wyjazdem (otwarcie dzialnosci itp) to tez trzeba miec glowe na karku. Firma wlasnie powinna zadbac o nowy personel , dac mozliwosc zdobywania i poszezania doswiadczenia i rozwoju.Nie polecam tej firmy bo zeby tam pracowac trzeba sie po prostu komus przy podobac a reszta mimo doswiadczenia jak sie komus nie widzisz idzie w odstawke. A jak to muwia Polacy nie gęsi...

Lidia

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w REGESS? Czy firma obecnie prowadzi jakieś ciekawe rekrutacje? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w REGESS.

Lidia

@mmm, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w REGESS, ale myślę, że można je wyrazić w bardziej kulturalny sposób, bez używania wulgarnych słów i obrażania kogokolwiek. Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w REGESS? Czy warunki oferowane przez tego pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Lidia

Czy firma pokrywa koszty związane z transportem na miejsce pracy oraz zakwaterowanie?

@Lidia

Tak, pracownicy mają to zapewnione

babka z biura

Myślę, że w najwyższy czas się pochwalić, dlaczego Ty już w biurze nie pracujesz.

bbb
@babka z biura

No Lidia a ciekawe tam chstorie są hahaah.

Lidia

@Kuba, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w REGESS. Jakie stanowisko Cię interesuje? @Michał, a czy możesz powiedzieć coś więcej? Jaka atmosfera panuje w miejscu pracy, czy praca jest stresująca? Jak wygląda Twój dzień w REGESS? @marek, czy mógłbyś powiedzieć nam jeszcze, na podstawie jakiej umowy pracuje się w REGESS?

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

@Kuba

Cały czas prowadzą rekrutację. Pracuję z nimi od kilku miesięcy i jestem zadowolony.

marek

NIE POLECAM-Bylem pare miesiecy, ktos kto nie ma znajomosci w biurze z Paniami w Polsce albo nie ma dobrych ukladów z Belgami na miejscu tak jak poszczegolni kierownicy budów (nie dowozi im papierosków ,alkoholu z Polski a przede wszystkim nie donosi na ludzi to nie ma tam szans na dluzsza prace) Po zatym osoby pracujace tam dluzszy czas juz sciagaja do Belgi kogo sie tylko da /a dlaczego? otoz za kazdą osobe jesli przepracuje ona (kwartał ) otrzymuje 500euro. A jesli ta osoba szybciej konczy prace to jest tylko rozczarowanie Panie z biura szybko powiadomiaja osobe ktora sciagala pracownika ze niestety sie nie udalo.Tyle w temacie i to jest cale oblicze tej firmy. PS Jesli chodzi o mieszkania warunki : (usunięte przez administratora) kiła i mogiła jednym słowem a pobieraja oplate miesieczna 50euro -niby jest sprzataczka ktora przychodzi i pali papierosy.

Zostaw merytoryczną opinię o REGESS - Mysłakowice

• Jak się pracuje w REGESS?

Zobacz opinie na temat firmy REGESS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REGESS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REGESS?

Kandydaci do pracy w REGESS napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REGESS