Opinie o YES BIŻUTERIA w Janki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YES BIŻUTERIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w YES BIŻUTERIA o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YES BIŻUTERIA w Janki

klaudyna

Mnie nikt nie wyrfikowal ale wychodzi przy pierwszym zagranym kliencie.

Justyna

Chciałabym dowiedzieć się czy aby pracować w Salonie Yes potrzebna jest znajomość języka angielskiego?Czy na rozmowie kwalifikacyjnej jest to weryfikowane?

klaudyna

Jak to oddac ?

myszka

Obecnie pracuje w tej firmie.Najnizsz krajowa procent od sprzedaży gdy wyrobiona norma odpowiedzialność finansowa 25% oraz jesteśmy obciążani finansowo przez fronszczyzno biorę (wszystkie warunki umowy zależą od niego)w tym miesiącu musimy dać po 300 zł wiec jest ciężko ale ogólnie praca fajna i przyjemna

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie YES BIŻUTERIA? Czy kandydat na stanowisko Menedżerka / Menedżer Salonu YES powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
pracownik73

Nie straciła, tylko sama zrezygnowała. Jak nie znasz faktów to się nie wypowiadaj.

nebula

raczej nie ;) dziękuję

dna

i dzięki temu lepiej pracujecie?

kludyna

U nasakurat cala ekipa jest po studiach

podstawa + premia jak sie przylozysz do pracy. ja nie pracowalam w lepszym miejscu i sobie chwale. jak ktos chce zarabiac 5 tys to niech skonczy prawo

gość

Chciałem złożyć aplikację na managera concept store, ale strasznie zastanowił mnie punkt, a w zasadzie fragment ogłoszenia: "Znajomością środowiska Google Docs" kurcze nasuwa się pytanie: Jeśli pracodawca oszczędza pieniądze na podstawowych narzędziach pracy jakim jest oprogramowanie biurowe Office i naraża się na trzymanie poufnych danych a niekiedy nawet strategicznych na serwerach zewnętrznych, publicznych - ta jak musi oszczędzać na warunkach pracy i pracownikach? Jak jest naprawdę? Pytanie do pracowników. Warto? i czy można liczyć na umowę o pracę i płacę do ręki pow 2tyś

lcg
@gość

Hm... Google Docs to niekoniecznie oprogramowanie darmowe. Bezpieczeństwo większe, niż przy tradycyjnym w firmach rodzinnych trzymaniu danych na własnym PC. Jeśli idzie o polską firmę, która przeszła na Googla - jestem za.

anobe

Mam pytanie jak jest w Bydgoszczy w YES, jak atmosfera, zarobki. Może ktoś coś naswietlić.

Mama

w każdej opinii jest troche prawdy :)

Kazik

Jak chcesz się dowiedzieć gdzie jak jest, to porozmawiaj z wlascicielem i z pracującym personelem. Szukasz opinii od osób zwolnionych, czy prawdziwych, wiarygodnych opinii. Do kazdej pracy przyjdź i sama oceń. Nie przez pryzmat opinii z internetu. Podaj mi w inernecie chociaż jedną pozytywną opinie na temat jakiegokolwiek pracodawcy. Czegos takiego w internecie nie spotkasz. Moja dziewczyna naczytała się w inernecie o pracodawcy takich rzeczy, że nie chciała iść na rozmowę. Została przyjęta i pracuje w mediach cały czas. Nastawienie miała tak złe, że praca by jej przeszła obok. Nie ma idealnie nigdzie, ale jest zdrowy rozsądek. Jak ktoś umie zobaczyć problem z pozycji pracodawcy, widzi to inaczej. Teraz szukamy pracy dla siostry i czytam wasze opinie. Na stronie gowork pokazuję jej co mozna się dowiedzieć MASAKRA.

Mama

a jak jest na Wileńskim???

Konkurencja

Jest bardzo trudno w dzisiejszych czasach o pracę. Zgadzasz się na warunki albo nie. To jest decyzja każdego z nas. Ja obecnie pracuję w branzy jubilerskiej nie w Yes, ale nie chcę podawać nazwy. Nie wszystko mi sie podoba. Ale sie zgodziłam. Nikt mnie nie przymuszał do podpisania umowy. Pracuję w 100% na najwyzszym poziomie. Nie mamy premii tylko stałą pensję. Niestety mamy kolezanki młode gniewne, które wszystko krytykują. Zastanawiam się dlaczego się nie zwolnią. Powiem wam. Nic sobą nie reprezentują. To ,że są skonczone studia to w tych czasach każdy ma. Nie znają biegle angielskiego. Nie wspominajac o drugim języku. Nie dają z siebie nic tylko gderają. Po co pracowałyscie w firmie jak było tak źle. Bez znaczenia z czyjego powodu. Właśnie nad tym się zastanawiam. Tak jak moje kolezanki. Nie będziemy żdziwione jak dostaną wypowiedzenie. No i w tedy sie zacznie opisywanie firmy w złym świetle.

W Jankach nie pracuję juz 2 lata. Nie byłam zwolniona więc nie mam takich złych intencji jak moje kolezanki. Jest nieprawdą to co piszecie o najnizszej krajowej. Czy któras z was dostała nawet teraz 1290 zł wynagrodzenia. Jaki macie w tym cel by pisać nieprawdę. Kończąc pracę dwa lata temu nie miałam takiego wynagrodzenia najnizszej krajowej jak opisujesz. Kłamiesz. Nie wprowadzaj szukających pracy w błąd.

Jasne to nie jest praca na całe życie, ale w dzisiejszych czasach trudno jest o jakąkolwiek prace i niestety bywa tak, że osoby po studiach pracują w takich "salonikach jak Yes" bo nie mają innego wyboru... Więc minimalna krajowa to bardzo mało, szczególnie jak ma się na utrzymaniu rodzinę.

maafaa

Warunki pracy nie są tu najlepsze a wręcz przeciwnie. Bożena nie traktuję swoich pracowników dobrze a o szacunku nie wspomnę. Dlatego wcale się nie dziwie że straciła salon w promenadzie, pewnie i w jankach też straci, kwestia czasu. KARMA WRACA

an
@maafaa

"Karma " ? :)) Chyba karma kota powraca. Co ty wypisujesz o karmie , Twoją sprawą jest że wierzysz w wierzenia wschodu . Szok.........

fakt

Niestety w Yes płaca jest minimalna, z premią bywa różnie ale zazwyczaj jej nie ma. Nawet jeśli ktoś jest dobrym pracownikiem, angażuję się w wykonywaną pracę i ma dobre wyniki sprzedażowe to nie może liczyć na jakąkolwiek podwyżkę... Praca mało rozwojowa. Jedynym plusem jest to, że ma tu się bezpośredni kontakt z klientem, natomiast w niektórych sytuacjach trzeba mieć nerwy jak ze stali, bo klienci bardzo roszczeniowi. Dodatkowe godziny nie są tu płatne, także nadgodziny robi się charytatywnie. Rotacja pracowników non stop. Nikomu nie polecam pracy w salonach Yes w Jankach i Promenadzie.

szef

Jestem byłym pracownikiem.Lata w Yesie były wspaniałe,płaca mało satysfakcjująca,ale współpracownicy i szefostwo firmy wspaniali.Zawiodłem się na moim pracowniku w salonie i musiałem się rozstać z Yes.Żałuję.Serdecznie pozdrawiam wszystkich byłych kolegów.

Zostaw merytoryczną opinię o YES BIŻUTERIA - Janki

• Jak się pracuje w YES BIŻUTERIA?

Zobacz opinie na temat firmy YES BIŻUTERIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YES BIŻUTERIA?

YES BIŻUTERIA