Opinie o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

<p align="justify">Firma Elavon to globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych. Oferuje rozwiązania i usługi oparte na najlepszych światowych technologiach, dostarcza rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i środowisk ich przetwarzania. Na polskim rynku Elavon działa od ponad 10 lat i obsługuje dziś 20 tys. firm. W 2016 roku polski oddział firmy Elavon uzyskał statuetkę eDukata 2016, tytuł Top Industry Leader w konkursie European Leadership Awards, tytuł Solidny Pracodawca Roku 2016 oraz nagrodą Bloomberg Businessweek Polska za najlepsze usługi dla biznesu. </p>

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

Zidi

Plusy: - można tam dostać pracę nawet bez studiów i większego doświadczenia - wszystkiego Cię nauczą (trzeba jednak znać bardzo dobrze angielski) - po niemal 3 latach pracy, pensja skończyła całkiem ładnie - z 4 tys. Brutto do 7 tys. Brutto - chociaż trzeba jednak się postarać o to - (back office - analiza kredytowa/AML) premia 500 brutto miesięcznie jak jesteś tzw. "top performerem" - Multisport, w zależności od dochodu, 8-10 miesięcy za Free - zamiast multisportu można wziąć zwrot za wakacje (500-700 zlotych) - dobra lokalizacja - biuro wyremontowane stosunkowo niedawno - płatne nadgodziny (200 procent za weekend, 150 procent za dzień pracujacy) - grafik ustalasz jak Ci wygodnie, czasem trzeba tylko przyjść ma 11. Urlopy też bez większego problemu, tylko trzeba tak minimum 1-2 miesiące wcześniej zaklepać - przerwy ustalasz jak chcesz, ile chcesz (co prawda oficjalnie jest ustalony czas przerw, ale jak robisz swoje, to się nikt nie czepia raczej) - roczne premie - w zależności od osiągnięć - niektórzy 1500, niektórzy ponad 3 koła - owoce co tydzień, pizza w pracujące dni świąteczne - dwie imprezy firmowe rocznie - piłkarzyki --jako część US Banku, w 2019 kazdy pracownik dostal 1000 dolarów premii (minus podatek) - możliwość pracy z domu Minusy: - braki kadrowe, wolą oferowac nadgodziny co weekend, niż zatrudnić nowe osoby - problemy z produktami codziennego użytku - ciągle braki sztućców, naprawienie toalety zajmuje też kilka miesięcy nawet - szwankujące systemy - wprowadzanie zmian w procesowaniu przez kierownictwo z Irlandii, bez konsultacji z pracownikami, często nie mające sensu - zbyt krótkie szkolenia nowych pracowników Ogólnie jednak praca przyjemna (chociaż też zależy od działu).

Multoobrigado

Troche słabo, bo ludziom pokończyły się umowy z końcem grudnia, to nic nikomu nie powiedzieli czy zostaje czy nie zostaje, a tajemnicą poliszynela jest to że z częścią już listopadzie prowadzili rozmowy o przedłużeniu umowy, reszcie nie powiedzieli nic ani dziękuje ani dowidzenia.

Vava

Ile placa na stanowisku typu starszy specjalista?

Robak
@Vava

5300-5700 brutto

VAVA
@Robak

Dzięki, aczkolwiek to cieniutko.

Hej, czy w firmie Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce płacą za nadgodziny?

Maybesomeday

Tak, jak najbardziej za nadgodziny jest płacone.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
NextEx

Jedyne co w Elavonie było ok to ludzie. Zarówno przełożeni jak i ludzie w działach, z każdym idzie się dogadać i każdy chętnie pomoże. Natomiast praca sama w sobie to typowe wyciskanie z ludzi ile się da, totalny brak poszanowania dla umowy. Zaczynasz w jedym dziale, potem pytają czy np. chciałbyś pomóc za pare stówek więcej z czymśtam - i zanim się obejrzysz dostajesz pełne portfolio innego działu i pracujesz za dwóch a tych "paru stówek" ni widu, ni słychu. W międzyczasie co raz to nowe obowiązki i niemożliwe do wyrobienia premie. Czasami się pracuje 12 -13 dni z rzędu, bo dni wolne są losowo. Ścieżka rozwoju polega na tym "kto z kim pije", wyniki pracy nie mają tutaj żadnego wpływu na decyzje.

Franciszek
@NextEx

Co było powodem braku pracowników? dzięki za info.

Amadeusz

Warunki super atmosfera też. Bardzo mi się podoba.

Kamila
@Amadeusz

Bardzo przyjemnie czyta się takie opinie - to nie ulega wątpliwości. Jednak jest ona trochę ogólnikowa. Wspomniałeś, że atmosfera w Elavon Financial Services DAC jest super. A czy organizujcie sobie co jakiś czas jakieś imprezy, spotkania integracyjne? Powiedz coś o tym.

Amadeusz
@Kamila

Dzięki za pytanie. Tak jest tego dużo, aż sobie odizolowalem maile na ten temat do oddzielnego folderu, żeby mi nie zapychały właściwego. Różne aktywności, rzeczy w które można się zaangażować. Grupy aktywności np na temat podróży czy sportu. Jakieś większy event raz na miesiac, dwa. Cały czas są konkursy na różne tematy. Z jednej strony bardzo to fajne z drugiej czasem ma się wrażenie takiej korpo sztuczności. Ale to już takie doszukiwanie się problemów. Bo przecież nie trzeba się w nie angażować.

Kamila
@Amadeusz

Rozumiem. Jednak z drugiej strony należy docenić tego pracodawcę za to, że organizuje takie rzeczy - to w jakiś sposób świadczy o tym, że zależy mu na pracownikach. Poprzednio nie zapytałam o zarobki, więc zrobię to teraz: jak się one tam przedstawiają? Są na godnym poziomie?

Zyzyx

Dostałem pracę w Elavonie świeżo po studiach ze względu na języki obce. Aplikowałem na Customer Service Specialist ale w końcu zdecydowali się mnie zatrudnić w dziale operacyjnym. Jak na pierwszą "prawdziwą" pracę dawali naprawde dobre wynagordzenie jak na tamte czasy. Z młodszego specjalisty przeszedłem na zwykłego, potem starszego, potem z operacji przeszedłem do działu technicznego. Rozwój jest możliwy ale tylko w obrębie Warszawy - centrum zarządzania jest w Irlandii a główna siedziba w Stanach i awans na niektóre stanowiska nie jest możliwy ponieważ nie jesteś z tamtych rejonów. Odszedłem po ponad 5 latach pracy z uwagi na lepiej płatną pracę [nie próbowali składać kontroferty]. Trzeba uważać na kilka rzeczy: - Jak jesteś w czymś dobry to będą próbowali wycisnąć z ciebie ile się da. Jednego miesiąca nie dostałem bonusu za moją produktywność [wynik 130%] ponieważ według supervisora "moje wyniki spadły w porównaniu z zeszłym miesiącem [140%] - Jesteś młody, pierwsza praca, chcesz dać z siebie wszystko i siedzieć po godzinach - odradzam, nagrody za to nie dostaniesz, co najwyżej więcej roboty z taką samą wypłatą. Ale to niekoniecznie specyfika firmy tylko ogólna nauczka życiowa - Targety coraz większe, ludzi coraz mniej - firma rozwija swój zasięg i zwiększa ilość swoich klientów ale nie pokrywa się to w zasobach ludzkich. Coraz więcej roboty, ludzie odchodzą, czasami nastaje odgórne zamrożenie nowych rekrutacji i do pracy jeszcze mniej ludzi. - Niektórzy supervisorzy/menagerowie naczytali się książek motywacyjnych jak być dobrym korpo- managerem i próbują wzbudzać strach i szacunek zachowując się karygodnie żeby nie nazwać tego dobitniej. Dopóki są wyniki, "góra" przymyka na to oko. Kolejny raz nie jest to wina samej firmy ale ludzi których zatrudnia i przyzwolenia na zachowania graniczące z mobbingiem [w przypadku wyizolowanych jednostek!] Plusy, żeby nie było: - Świetna lokalizacja [centrum ale nie ścisłe, z dala od tych największych wieżowców, mi bardzo odpowiadało] - Atmosfera, nie licząc niektórych przypadków, odbiegająca od stereotypowego korpo - Dobry start dla osób świeżo po studiach zaczynających karierę zawodową

Pracuję od 5 lat i jestem zadowolona, mam wrażenie że te opinie piszą w większosci ludzie którzy się nie sprawdzili albo mają duże ambicje. Pensje nie są może bardzo wysokie (4,5 tys na rękę dostaje specjalista) ale dodatkowo sporo bonusow (premia roczna, swiąteczna, dofinansowanie do wczasow, Luxmed, Metlife itp. ). Ja polecam chociaż przyznaję że sporo zależy od działu i szefa, miałam ich już kilku i niektorzy rzeczywiście byli slabi ;) Można źle trafic po prostu...

@Monika

Jak ocenisz atmosferę pracy? W swoim komentarzu nie wspomniałaś nic o relacjach między pracownikami. Czy w Elavon Financial Services można liczyć na dobrą współpracę i pomoc ze strony innych pracowników?

Antek
@Monika

Monika w jakim dziale pracujesz i w jakich działach można liczyć na dobrą atmosferę.

Lavon
@Monika

Nie polecam pracy w Elavon atmosfera słaba , bardzo słaba. Ludzie walczą o wszystko i nic totalna bzdura.Brak decyzyjność i obiektywizmu oraz asertywności kierowniczej ,która najczęściej prowadzi do rezygnacji z pracy nawet po 5 latach.Nie szanują pracownika.

Zdenek Blaha
@Monika

4,5 tyś? Specjalista? To chyba pracujemy w dwóch różnych firmach. Spec., owszem, dostaje nawet 4800, ale brutto. Co do atmosfery to się zgadzam. Pracują tam naprawdę bardzo fajni ludzie. Ale pensje, w porównaniu z innymi fimami z branży finansowej są o 2-3 tyś. niższe.

Kamasze
@Zdenek Blaha

Coo. Pogadaj z przełożonym jeśli tyle serio ci płaca. Jak ja na start dostałem 4400 brutto jako junior

New

Jaka jest stawka na poczatek zespolach w operacjach?

@New

Planujesz udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Elavon Financial Services DAC? Próbowałem znaleźć informacje o obecnie prowadzonej rekrutacji i zaciekawiła mnie jedna rzecz. Mianowicie, czy aby zostać przyjętym do pracy w tym miejscu, należy biegle posługiwać się językiem angielskim? Ktoś z Was mógłby przedstawić wymagania pracodawcy pod tym kątem?

aaaa
@Bogdan

Pracuję w Elavonie od 6 lat i muszę powiedzieć, że jak na razie jedyny dział, gdzie MOŻE uda się pracować bez angielskiego, to polska Sprzedaż.

@aaaa

Super, że jesteś doświadczonym pracownikiem, może w takim razie powiesz coś więcej na temat pracy w Elavon Financial Services DAC? Jakie wymaganie trzeba spełniać oprócz znajomości języka nie licząc działu polskiej sprzedaży? Jaka panuje atmosfera w firmie oraz na jakie dodatki pozapłacowe można liczyć? Mam nadzieję, że udzielisz mi odpowiedzi na te pytania, ciekawią mnie te kwestie.

Bogdan

Znajdujemy się na publicznym forum Gowork.pl gdzie należy wypowiadać się zgodnie z zasadami kultury i nie używać słów ogólnie przyjętych za obraźliwe. Zamiast pisać tego typu opinie mógłbyś dodać kilka słów na temat zatrudnienia i zrobić to w sposób kulturalny nawet jeśli nie jesteś zadowolony z pracy. Zachęcam inne osoby zatrudnione w Elavon o zostawianie obiektywnych opinii.

ricky

A jak tam zarządza Rafałek Gołębiewski

Dsd

Ile dostaliscie rocznego bonusu? Piszcie chociaz w przyblizeniu ;)

@Dsd

W firmie Elavon Financial Services DAC praktykowane jest wynagradzanie pracowników w formie bonusu rocznego? Czy poza wspomnianym przez Ciebie dodatkiem firma oferuje w trakcie całego roku innego rodzaju uposażenia? Mam na myśli ewentualne premie, nagrody bądź innego rodzaju upominki, które zwiększą miesięczne wynagrodzenie pracowników? Będziesz tak miły i odpowiesz?

Firmy Elavon nie stać na moje usługi. Z bdb niemieckim nie schodzę poniżej 5 tys. na rękę, a wy oferujecie śmieszne grosze. Szukajcie dalej tanich frajerów z niską samooceną.

Ciekawska
@Marek

Ile Ci zaoferowali i na jakie stanowisko?

ciekawska

Ile teraz płacą w fulfillmencie na stanowisku specjalisty?

ciekawska
@ciekawska

może chociaż jakieś widełki?

Venus

W tej firmie pracują chyba kosmici. Umowa została źle wprowadzona do systemu, jej korekta trwała 3 tygodni. Po trzech tygodniach okazało się, że nie wpisano numeru lokalu instalacji, więc dalej nie mam terminala. Składanie reklamacji nic nie daje, bo maja to w nosie. Miałam kontakt z 6 osobami, z czego tylko jedna była pomocna. Nie wiem jak to się skończy, bo właśnie dowiedziałam się ,ze rozwiązanie Umowy wiąże się z kosztami dla mnie. Nie polecam tej firmy nikomu. Brak kompetencji, ignorancja klienta, Moje sugestie dla Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce: Zamknąć działalność, ponieważ są niekompetentni i ignorują klienta. Delikatnie mówiąc.

Czesc, moze ktos powiedziec ile zarabia sie na stanowisku analityka finansowego?

5 na reke

@123456

A czy po za podstawowym wynagrodzeniem przewidywane są premie? Mam na myśli premie finansowe lub pozapłacowe. Czy pracodawca zapewnia pracownikom benefity w postaci dodatkowej opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia, karty do siłowni lub ośrodków sportowych?

Antek
@123456

w jakim dziale? Czy doświadczenie jest wymagane?

@Antek

Wiele informacji odnośnie pracy w Elavon Financial Services DAC znajdziesz na stronie internetowej firmy, której link podaje tutaj: https://www.elavon.pl/o-nas/kariera.html Znajduje się tam również wyszukiwarka ofert pracy. Zachęcam do odwiedzenia strony. Jakie stanowisko Cię dokładnie interesuje?

@Bzzz, może jednak są jakieś plusy pracy w Elavon Financial Services DAC skoro tyle ludzi tam pracuje? A może mógłbyś powiedzieć co należałoby zmienić w firmie, aby pracownicy lepiej oceniali pracę w tym miejscu, a nowe osoby chętnie aplikowały?

@Bzzz, ja jednak myślę, że te benefity to duży plus jeśli chodzi o pracę w Elavon Financial Services. W niektórych firmach nie ma ich w ogóle. A czy Ty pracujesz w Elavon Financial Services? Jeśli tak to napisz co sądzisz o pracy w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy?

Bzzz
@Karolina

Pracowałem i lepiej żebym nie pisał nic więcej bo jakies 90% wypowiedzi należałoby wykropkować. Teraz pracuję w nirmalnej firmie w której mam więcej benefitów, ktora ma wizję swojego funkcjonowania i ktora nie zwalnia ludzi poniżając ich jeszcze podczas pozegnalnej rozmowy. A zwalniaja tylko dlatego ze zatrudnili nie wiedzac po co i na jakie stanowisko

@Oliwka, dzięki za odpowiedź! Sporo tych dodatków. Myślę, że takie drobnostki mają duży wpływ na atmosferę i relacje między szefostwem a pracownikami. A mogłabyś jeszcze powiedzieć jaką umowę dostaje nowo zatrudniona osoba? I jak atmosfera pracy? Można liczyć na pomoc ze strony współpracowników?

Bzzz
@Karolina

Dodatkow bardzo malo - opisane sa dostepne praktycznie w kazdym korpo, a socjalem nie sa objeci pracownicy na okresie probnym. O tym raczej.sie nie mowi bo malo kto by tam przechodzil przez 3 miesiace leczac sie prywatnie przy srednich zarobkach. Chyba ze ten chory przepis zmienili.

@Oliwka, czy po za podstawowym wynagrodzeniem pracodawca oferuje premie finansowe lub pozapłacowe? @zainteresowany, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Czy wysyłałeś już swoje CV?

Oliwka
@Karolina

Premie to zalezy od dzialu i nie dostaja wszyscy z zespolu liczy sie target albo ze cos zrobisz super dla zespolu/departamemtu Socjal to tak -luxmed lacznie z opieka dentestyczna -pieniadze na bozenarodzenie -multisport albo wczasy pod grusza Z innych rzeczy to sa owocowe wtorki i raz w miesiacu w piatek dzien pizzy

Zostaw merytoryczną opinię o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.5/5 Na podstawie 139 ocen.