Opinie o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

<p align="justify">Firma Elavon to globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych. Oferuje rozwiązania i usługi oparte na najlepszych światowych technologiach, dostarcza rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i środowisk ich przetwarzania. Na polskim rynku Elavon działa od ponad 10 lat i obsługuje dziś 20 tys. firm. W 2016 roku polski oddział firmy Elavon uzyskał statuetkę eDukata 2016, tytuł Top Industry Leader w konkursie European Leadership Awards, tytuł Solidny Pracodawca Roku 2016 oraz nagrodą Bloomberg Businessweek Polska za najlepsze usługi dla biznesu. </p>

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

Byle dalej od tej firmy

Plusy: pakiet w lux med za free z dentysta i limitowanym psychologiem/psychiatra. Ostatni specjalista powinien w tej firmie na pełen etat pracować bo na poziomie kadry kierowniczej ludzie o psychopatycznych skłonnościach są w większości. Brak szacunku do pracowników i (usunięte przez administratora) są na porządku dziennym. Podobnie kolesiostwo, promowanie i zatrudnianie po znajomości ludzi bez wiedzy, doświadczenia czy chociaż predyspozycji do zarządzania ludźmi. Jeśli ktoś szuka uczciwego pracodawcy, który szanuje pracowników i jest gotowy im godnie płacić to elavon radzę omijać.

Kara
@Byle dalej od tej firmy

Podpisuję się obiema rękoma! Zero szacunku do pracowników, zwłaszcza tych z dużym doświadczeniem i stażem. Co chwila obcinanie bonusów, wypłaty jak były 5 lat temu, tak niskie są teraz, co chwila nadgodziny, outages i obietnice, że niedługo będzie lepiej. Masa nowych pracowników, których powinni szkolić pracownicy, bo kierownictwo nie ma nigdy czasu. Ludzie na stanowiskach spv niekompetentni, bez wiedzy, ale z chęcią posiadania władzy nad innymi, co skutkuje często poniżaniem pracownika, zabieraniem bonusu zwłaszcza przez jednego SPV na CS.

Artur

Spieszmy się szanowac pracowników tak szybko odchodzą dobry pracownik to skarb a ludzie nie rzucają pracy tylko pracodawcę pamiętaj elavon dzisiaj na rynku pracy warunki dyktują pracownicy więc zadbaj o tych co trzeba i osiągają wyniki ponad normę i nie zmuszaj ich do odejacia

@Artur

O tak! Idealnie opisane warunki pracy w Elavonie. Kompletny brak szacunku do pracownika, targety z kosmosu, ucinanie bonusów o byle co, byleby tylko nie dać i co chwilę pretensje, że coś jest nie tak. Połowa departamentu odeszła w ostatnich 4 miesiącach, a Ci dalej swoje.

Ola

Jak wyglada rekrutacja na stanowisko obsługi klienta?:)

Week

Ile czasu czeka się na reakcję hr po wysłaniu cv?

Dpd
@Week

Kilka dni raczej, nie dluzej. Ile teraz proponuja na start?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szwed

Czy za znajomość języków skandynawskicj jest dodatek? Jakiej pensji mozna się spodziewać w Call Centre ze szwedzkim?

Zambrano
@Szwed

4000zl bruto, stay away from Elavon if you want to advance on your career

Frt

Na jakie zarobki moze liczyc spv mniej wiecej

N
@Frt

3500 - 5000zl.. bruto...

Aa
@N

To wypłata specjalisty lata temu. Spv obecnie to ok 7-8 brutto

@Aa

Klamstwo Na reke osoby zatrudnione dostaja 2700-2900 a spv maja zazwyczaj mniej niz 4 tys na reke i czesto zarabiaja mniej od szerogowych pracowników bycie spv w tej firmie sie nie oplaca Bo zdajac 3 testy na podwyzszenie kawalifikacji to czesro zarabia sie wiecej od spv 7-8k tyle maja zwykli pracownicy z dluzszym stazem przy zdaniu każdego z testów i podwyżkach rocznych

Ola
@Aa

To nie jest prawda Tym bardziej ze od roku wstrzymane sa wszystkie cdp rowniez te dla supervisorow

Ups
@Ola

To nie prawda, wstrzymana była podwyżka dla pracowników ale tylko jedna , więc nie wiem skąd Ci się ten rok wziął...

Jola
@Ups

Ale klamiesz Cdp wstrzymano od marca 2020 do marca tego roku dopiero od kwietnia można bylo podchodzic z powrotem Po co tak klamac? Jestes spv kims z kadr?

Noter
@Ups

Wstrzymane były wszelkie możliwe opcje cdp, samo cdp można było po jakimś czasie zrobić aczkolwiek nie wiązało się ono z kompletnie żadnym bonusem. Obecnie wyszło na to, ze pracownicy którzy je jednak zrobili dostali za zaległy okres nawet wyrównanie

Jędrzej

Firma dobra dla młodych osób, które chcą zdobyć trochę doświadczenia i pójść dalej. Warunki pracy i płacy - jak na młodych - rynkowe, więc polecam. PS. Część opinii byłych pracowników jest uzasadniona. Też nie byłem fanem rozbudowanych procedur i archaicznych systemów, czyli wielu nic nie wnoszących obowiązków. Atmosfera całkiem przyjazna. Jestem jedną z osób, która odeszła, bo chciała zrobić krok do przodu, ale sam Elavon oceniam pozytywnie.

On

Czesc, praca w tej firmie nie jest dla ludzi ambitnych, pracowitych, osob ktore chca cos osiagnac i stale sie rozwijac. Spv, managerzy nie wiedza jak wyglada Twoj proces, ale wdrazaja zmiany zeby ich przelozeni widzieli ze cos sie dzieje. Niestety tylko komplikuja prace bo jak ma pomoc ktos kto nie wie co robisz? Oczywiscie wymuszaja na pracownikach opracowywanie zmian systemowych jak i w procedurze ale pozniej nie maja takich wplywow zeby to wprowadzic, wiec Ty jestes winny ze nie ma wynikow. Rozwoj - nie ma w tej firmie mozliwosci rozwoju, chyba ze lubisz tematy zastepcze to bedziesz w niebie bo bzdur jest tutaj miliony Roczna podwyzka - motywuje do zmiany pracy, jest na zenujaco niskim poziomie. Nie zdziwilbym sie jakby w biedronce mieli wieksza. Worklife balance - w teorii na pewno, nie w praktyce, Bardzo duzo w tej firmie organizowanych jest tematow zastepczych ktore maja odwrocic uwage od bardzo niskich zarobkow Pandemia zweryfikowala firme, jak juz cala wawa pracowala zdalnie, elavon zaczal nad tym myslec. Wiem ze wiekszosc osob pomysli ze wylewam frustracje, ale odpowiem takim osob tak: Ludzie pracowici przechodza do innej firmy dostajac 700pln brutto i mniej!, elavon nawet nie stara sie renegocjowac warunkow umowy tak aby takich ludzi zatrzymac, pomimo tego ze sa to ludzie z wieloletnim doswiadczeniem ktorzy bardzo duzo wnosza nie mowiac ze pracuja za 2 osoby NIE POLECILBYM TEJ FIRMY przyjacielowi, koledze czy dobremu znajomemy bo wiem, ze przestaliby sie do mnie odzywac.

Luiza

Nie polecam pracy w tej firmie Minusy -slaba pensja -brak programów rozwojowych -usunięcie programy career development plan jedyne gdzie realnie mozna bylo podwyzszyc swoja pensje -wybieranie godzin do odbioru brak płatnych nadgodzin -garstka osob które dostaly firmowe laptopy które sa i tak słabym sprzętem procesujac zmiany dla klientów dostajesz laptop o najmniejszej możliwej matrycy dostępnej na rynku -caly czas problemy z systemami uniemozliwiaja prace -hr'y kazce wysylac dokumenty kiedy korzystasz z zakupów z platformy firmowej siedzimy w domach jest to utrudnione to jeszcze za swoje mam za kazdym razem isc na pocztę i wysylac list do firmy... XXI wiek moze kiedys zawita do tej firmy -tolerowanie ukladow o ktorej wiele osob nizej wspomnialo -menadżerzy pracujący ze swoimi partnerami (jak to sie ma do etyki kiedy szef przyznaje ci podwyzki bonusy) -na sile tworzenie projektów aplikacji ktore nie sa potrzebne -chaos w informacjach -brak jasnych przekazow informacji wszystko przechodzi przez pracowników bo ktos uslyszal -faworyzacja i bonusowanie osob ktore maja uklad z supervisorami -firma funkcjonuje za bardzo pod matke firmę us bank nie żyjemy w usa dlaczego powroty do firm itp maja byc uzaleznione od stanow? -nieprofesjonalne zwalnianie pracownikow -core values które firma tak usilnie promuje nie istnieje nie ma czegoś takiego jak open communication poniewaz przerost ego niektórych menadzerow i supervisrow jest taka ze lepiej szukac pracy gdzie indziej a oni niech beda w tym swoim cyrku -nie zwracanie uwagi na agresje niektórych pracownikow i krycie ich -brak rocznej ankiety ttus -brak informacji o podwyzkach i bonusach Na plus Pakiet metlife dla pracowników możliwość odkladnia pieniędzy przy sporym udziale firmy Pakiet luxmed

Sergio
@Luiza

Totally true what you said.. company is chaotic with unprofessional and incompetent people

Ups
@Luiza

Jakie usunięcie? Pauza na jedną sesję...

Kasztelan

Największą wadą firmy jest nadmiar managerów, często o słabych kwalifikacjach. Efekt jest taki, że wiszą na merytorycznych pracownikach i prężą muskuły niczym impotencji na plaży. Myślą tylko o zachowaniu własnego stanowiska dlatego przeważnie zatrudniają osoby własnego formatu, które im nie zagrożą i łatwo można zwolnić. Jest to też główna przyczyna skostniałej struktury, tkwienia w starych systemach i braku rozwoju. Jak ktoś chce się nauczyć czegoś nowego i być atrakcyjnym na rynku pracy to nie polecam.

Beata
@Kasztelan

Tutaj nie tylko menadzerzy sa slabi ale również supervisorzy. Nawzajem siebie promuja wykorzystujac zwyklych pracowników do wykonywania ich zadan dlatego w tej firmie nie ma związków zawodowych bo takie rzeczy jak awansowanie swoich znajomych, układy z menadzerami i spv co do premii, bonusow, naginanie regulaminu, bylam swiadkiem gdzie manager z reszta spv na spotkaniu plotkowali na temat pracownikow, nakladanie wysokich targetow, dokładanie pracy gdzie przy pracy zdalnej kazdy i tak jest przemęczony a spv nawet nie umieja prostych czynnosci wykonac, nierealna oczekiwania przy niskiej placy, jak kumplujesz sie z spv czy menadzerem masz poblazane a twoja praca jest spychana innym, nie docenianie tych ktorzy naprawde pracuja, promocja glupoty dawanie shieldow za nic, nie wyciaganie konsekwencji wobec spv i menadżerow ktorzy przekraczaja swoje granice wl

Janek
@Beata

Racja ostatnio jest sporo odejsc pracownikow z własnej woli bo już nie wytrzymują z taką kadra zarządzającą Pracowalem 7 lat w tej firmie i bylo lepiej przykre jak ludzie bezmyślnie niszczą to miejsce może jak zostaną z pracownikami swojego pokroju to zobaczą jak to jest ale najciemniej pod latarnią Nie znam działu w którym by też nie bylo różnych form m0 bbingu oraz wyzywania się na pracownikach Osoby które tutaj są na stanowiskach spv w innych firmach mogliby co najwyżej biurka wycierać z brakiem swojej kultury by szybko się ockneli Elavon powinnien jednak sprawdzac pracowników przed ich zatrudnieniem wykonać telefon do poprzedniej firmy i dowiedziec sie o powod odejścia Moim przełożonym byl człowiek który za problem z substancjami został wyrzucony i szybko kariere w elavonie zrobił

Asia
@Janek

@Janek ... czy ten przełożony jest kolumbijczykiem? ponieważ jest też kolumbijski przełożony uzależniony od narkotyków

Janek
@Asia

Nie, to jest Polak

Firma jest najgorsza w jakiej kiedykolwiek pracowałam. Pracuje w dziale operacyjnym dwa lata. Supervisorzy są jak kaci. Masz takie dni, że nie wyrabiasz targetu bo nie ma co robić, albo takie gdzie za pierdnąć nie masz czasu. Atmosfera jest żadna zero kontaktów eventów, nawet paczek na święta etc. Procedury są nieaktualne nie jasne i nie kompatybilne w użyciu, większość osób marzy o zmianie pracy, ze względu na brak rozwoju, możliwości i beznadziei. Bardzo mocno odradzam, gdybym wiedziała jak będzie, dawno bym odeszła.

TK

Czy w tym roku beda premie roczne?

Franciszek
@TK

Udało Ci się ustalić, czy firma Elavon Financial Services DAC planuje przekazanie pracownikom premii rocznych? Przypuszczam, że w poprzednich latach było to standardem, dlatego bardzo proszę o wyjaśnienie, jak to wygląda. Mogę tego właśnie się od Ciebie dowiedzieć? Dziękuję.

Aa
@Franciszek

Sa premie

Bde
@Aa

A w jakiej wysokosci? Jakies widelki?

@Bde

A co to punkt informacji kadr? Każdy dzial ma inaczej jedni mieli tyle a inni tyle jak co roku

@Franciszek

Napisz do elavonu maila czy dali premie bo prowadzisz statystyki

Kpina jest ,ze w tej firmie trzeba miec od 3 do 5 approvali na przyjscie do biura! nie mozna powiedziec przelozonemu ,ze przyjdzie sie do biura zabrac rzeczy np z szafki albo monitor do lepszej pracy musisz miec zgode od headow na takie cos , drogie kadry jak to czytacie moze dojdzie do was ze ludzie nie chca przyjsc do biura zeby wyniesc papier toaletowy ani napic sie kawy z ekspresu tylko po cos co jest im potrzebne a wymagania sa takie ze w zadnej firmie nie ma czegos takiego nie robcie z ciebie firmy ktora traktuje ludzi jak ulomow

Mateusz
@Andrzej

Zgadzam sie! Nadal nie wiadomo co z czesciowymi powrotami ktore tak oglaszali pod haslem horizon.. Większość osob chciałoby wrocic juz do biura i nie pracowac zdalnie

Zambrano
@Andrzej

Agree..this ia just the tip of the iceberg of all bourocracy, inefficiency, incompetency of this company.. just look of all the reviews and you will see what kind of company Elavon is

annonymus

Odradzam prace w dzialach operacyjnych.O ile w customer service mimo pracy na zmiany nie wazne poniedzialek czy sobota to wyrabiajac swoj target masz gwarantowany bonus 1000 do reki w dzialach operacyjnych ludzie walcza miedzy soba nawet jak zrobisz target to i tak bonusy dostaje garstka osob zazwyczaj tych ktorzy kumpluja sie z szefostwem. Tragiczne szefostwo, brak jasnych zasad bonusowania,brak informacji o zmianach ,bardzo duza i zmozona rotacja pracownikow ktorzy juz nie moga patrzec na to co sie dzieje. Zle podejmowanie decyzji promowanie osob ktore dubluja prace tylko po to aby wykazac ze cos sie robi. Supervisorami zostaja osoby ktore nie umieja wogole wykonywac swojej pracy i taski jakie maja przekazuja pracownikom z zespolu tym samym pracownik ma wiecej pracy a supervisor nie wiadomo co robi. W tej firmie rzadza uklady i ukladziki i to bardzo mocno menadzerzy miedzy soba sie dogaduja i wymieniaja pracownikami nie powazne traktowanie ludzi

Piotrek

Firma powinna zdobyc tytul pracodawcy roku Najpierw dawali 20% przez kilka tygodnii Potem zaczeli przekładac powroty do biur Zaczelo sie kasowanie programow rozwojowych za ktorymi szla kasa A teraz zwolnienia grupowe Gdzie jest teb zarzad teraz co w wakacje mowil ze nie bedzie tego a teraz suchym mailem zegnaja sie z toba! Dziękuję firmie za to obyscie padli

Tre
@Piotrek

Zwalniaja natychmiastowo jest jakas odprawa? Napiszesz cos wiecej?

Kamdydat
@Piotrek

W jakich działach poszły zwolnienia?

Asia
@Kamdydat

W kazdym dziale po 2-3 osoby byly zwalniane a osoby z umowami na okres krotkoterminowy 3-9 miesiecy nie maja ich przedluzanych teraz

Nadia

Chaos, dezorganizacja, zwolnienia tak naprawdę mialy miejsce tylko w Warszawie, management nawet % nie podoba jaka to ilość. Odlaczali tobie wszystko od razu, smutne, że nie moglam sie pozegnac i wysłać maila do ludzi z ktorymi pracowałam tyle lat Podczas rozmowy jest tylko menadzer i osoba z kadr nie macie nawet na tyle odwagi cywilnej aby zaprosic naszych supervisorow. Ciągle podejmowane sa zle decyzje niezgodne z haslami us banku managment sam zapomnial co to sa core values moze doszkolenie dla was abyscie przypomnieli sobie, ze to ludzie tworza ta firmę nie wy. Brak inwestowania w rozwoj powodzenia w e-jodze i e-spotkaniach na temat segregacji smieci to napewno podniesie morale zespolow i ludzi Każdy będzie pamietal jak ich potraktowaliscie, może kiedyś zwolnia ktoregos z was i to my będziemy was rekrutować medal ma 2 strony

AP
@Nadia

Tak, Salesów w Belgii i Niemczech też pozwalniali. W Madrycie też głowy poleciały.

Nastka

Dziekujemy za zwolnienia grupowe i potraktowanie nas jak smieci Jestem wdzieczna ze moglam poznac fajne osoby przepracowujac dla was swoj kawalek czasu, to ze moglam rozwinąć sie Kadra menadzerska niestety wy od siebie powinniscie zaczac zwolnienia. Pytac rozmawiac z ludźmi wiecej empatii to czego wymagacie sami niestety nie spelniacie Jest mi przykro jak zostalam potraktowana, ale przez to aplikowalam i mam pierwsze rozmowy o prace licze ze wyciagniecie lekcje jako ludzie jako firma nie zycze nikomu aby został tak zwolniony ani pracowal z ludzmi którzy nie posiadaja ani soft skilli ani umiejętnosci zarzadzania zespolem firma szczególnie w takim okresie Wszystkim pracownikom szeregowym którzy zostali POWODZENIA dacie rade szukajcie lepszych perspektywych mimo obecnej sytuacji uda się znalezc a tym ktorzy zostali duzo cierpliwosci i niegasnacego zapalu oby wam bylo lepiej

Anonimowo

3 dni przesiewu pracownikow Pokazaliście brak szacunku do wszystkich tym jak bylo to rozwiazane Bez informowania nawet supervisorow Odprawy tez godne pozalowania Szkoda ze jeszcze sami nie poszliscie do szafek w firmie i nie pakowaliscie nas osobiscie Po co powiedziec dlaczego dac uzasadnienie w zamian zakaz rozmawiania z innymi pracownikami Nawet nie powiecie ile zostalo zwolnionych osob czy bedzie druga fala Ludzie beda odchodzic a zostaniecie z muppetami polmozgami z osobami którzy tak jak wy nie robia nic i tez sraja na was jak wy na nas

Gosia

Zwolnienie pracownika 1 mailem w 10 minut po tylu latach przepracowanych zero dziękuję zero logicznego wytłumaczenia Isc na długie zwolnienia i utrzec wam nosa Zeby wam konkurencja wszystkich klientów zabrala i żeby was tez zwolnili w ten sam sposob mydliliscie oczy ze zwolnien nie będzie Splacicie teraz mi kredyt zaplacicie rachunki oplacicie przedszkole dziecku zostawiacie człowieka samemu sobie

Dawid

Do wszystkich menadzerow i kadry tej firmy pamietajcie menadzerami sie bywa człowiekiem sie jest, kij ma końce dwa i kiedys was tez tak potraktuja i zwolnia Trzeba miec jaja zeby byc czlowiekiem z zasadami i empatia wy ich nie macie wprowadziliscie dyktature i jest wam na reke ale wy kiedys tez bedziecie zbedni i co wam zostanie Kiedys podjade sobie do mc drive i ktores z was mi z okienka zamówienie poda tak sie skonczy bycie(usunięte przez administratora) dla ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.5/5 Na podstawie 139 ocen.