Opinie o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

<p align="justify">Firma Elavon to globalny lider w obsłudze płatności bezgotówkowych. Oferuje rozwiązania i usługi oparte na najlepszych światowych technologiach, dostarcza rozwiązania płatnicze dla wszystkich rodzajów płatności i środowisk ich przetwarzania. Na polskim rynku Elavon działa od ponad 10 lat i obsługuje dziś 20 tys. firm. W 2016 roku polski oddział firmy Elavon uzyskał statuetkę eDukata 2016, tytuł Top Industry Leader w konkursie European Leadership Awards, tytuł Solidny Pracodawca Roku 2016 oraz nagrodą Bloomberg Businessweek Polska za najlepsze usługi dla biznesu. </p>

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w Warszawa

Ex worker

They send email to you without any talk and it is managers decision even spv dont know who will lose job this their "respect" they should fire those who are breaking work ethic code or work law but in this company their promote this kind of people Some people who were on high positons changed jobs and work regulary without spv title in the other company yet get better salary better trainings they get items to do their job for ex laptops from work which in this company is impossible to get since march, they get training to their job properly and their treat them like a people not like you are their servants like in elavon this company year by year is going (usunięte przez administratora) cause of high managment i dont know what for they do all those talk to us and other actions to ask if you want to changevyour job do you think there is open communication There were never open communication elavon cause you promote people with mind disabilities everyone knows that company is keepinh still madrid s office cause of linda even if it is not beneficial private matters matter If you wanted to look for savings remove this office finally as they dont do anything special not cause of one person from high managment decided to establish her family over there and the sun is so nice and food other than irish cold weather it is so disgusting to look at how private issues are running in this company in other 2 departments manager is strictly working with his/hers partner this is againt the law work and you know when your girlfriend or boyfriend is on high position nothing ll happen to you when i heard it from other department i thought it is a joke managers supervisors working in line same team same department like their significent others shame on you all

ex worker

after some years working there I can say -Not a place to work-, zero development, zero commitment to the employees, frustrating job, repetitive and useless tasks. poor management, low quality procedures, low salary and no opportunities to grow professionally or economically, even low quality coffee. they say they offer: employment agreement - well this is obvious... complex medical care - quite an standard for companies on Warsaw, so not really a plus, but the coverage package is every year more and more poor life insurance - i prefer more money or development than life insurance, may be they think about this coverage just in case one of the employees goes crazy inside the company multisport - true but many companies offer this, so not really a plus development path and trainings - this is ironic and a sad lie, absolutely no real training and if they believe development path is to fill a format every year about so called development path then true, but no real progression inside only if you go coffee with the manager and get to be a friend but no progression or even possibilities to grow social and community projects - if you like to visit cat shelter once every 2 months (by your own means) then this is for you, besides that nothing. additional holiday leave - true , they give you one additional day a year, however you can not plan any of your holidays in advance and even they can cancel your holidays, understandable as sometimes it is a mess inside the company, so you can not make any plans for long holidays and you have to work on bank holidays. * once a week there are fresh fruits, which means you need to fight with the others if you want to grab a banana if not, better luck next week.

Jola
@ex worker

Ile placa na stanowisku typu starszy specjalista ?

@ex worker

Na jakie zarobki moze liczyc project manager?

KAMILA

Kkkkkk
@Kamil

Ta firma tylko tragedia...

MICHAL
@ex worker

@ex worker A bonusy roczne to jakie kwoty?

Wojtek

O dziwo nie zawiodłem się. W tym czasie zmieniłem stanowisko dostałem podwyzke. Miałem słabego przelozonego przez jakiś czas, ale został wyrzucony. Ogólnie jest bezstresowo, praca 8h dziennie i ani minuty więcej. W czasie dnia sporo czasu wolnego. W poprzedniej firmie po 2 miesiącach miałem dość, tutaj jest ok. Może zmieniłbym to, że za często są zmiany menagerow, przełożonych, procedur. Wolałbym większą stałość w tej kwestii. Plus nie utrudnianie wymagan do podwyżek. Ogólnie polecam, jestem rok planuje zostać na dłużej.

@Wojtek

I pakiet Luxmed jest super. Ile kasy na tym zaoszczędziłem lecząc zęby.

@Wojtek

Placisz za to popatrz na swoj payslip. Albo dostajesz o tą kwote mniej w podstawie.

@Anna

Nic nie place robilam kilka rzeczy u stomatologa ostatnio i ta sama pensja

@Anna

Nie płace. Chyba bym zauwazyl :D Nic dodatkowego nie jest pobierane. Najlepiej że ludzie cię lajkuja a osobe ktora potwierdziła to co mówię minusuja. GoWork wspaniała strona

chmurka

Pracowałam w Elavonie 4 i pół roku i kształtowało się to tak. Zaczynałam od Customer Service Representative z angielskim i polskim ale po jakimś czasie stwierdziłam że potrzebuje czegoś nowego i po roku się przeniosłam do Disputes. Plusy: końcowe wynagrodzenie bo zaczęłam od 2500 netto a na końcu było 4500 netto, benefity czyli Luxmed z dentystą i karta Multisport a można było wybrać Multisport lub wczasy pod Gruszą, flexible working hours, atmosfera w teamie (mogłam liczyć na nich a oni na mnie) i w dziale też akurat było parę osób na które mogłam liczyć, raz w roku premia roczna i podwyżka inflacyjna, impreza firmowa raz w roku Minusy: brak komunikacji w sprawach istotnych w pracy czyli osoby które były zakolegowane z szefem i chodziły na papieroska wiedziały o pewnych zmianach istotnych dla samej pracy a cała reszta nie wiedziała co wpływało na jakość samej pracy, brak istotnego budżetu na wyjścia teamowe (takowe były raz na rok), praca robotyczna gdzie liczyły się bardziej cyferki niż jakość pracy (są działy gdzie się inaczej np fraud), zmiana działu niestety wydaje się że odbywała się przez znajomości bardziej niż rekrutację wewnętrzną Ogólnie ja bym polecała Elavon po studiach albo nawet będąc studentem bo można jakoś pogodzić grafik. Nie polecałabym dla specjalistów bo jak już się tam staniesz takim specjalistą to ścieżka kariery w zasadzie się kończy, a supervizor ma ciężko bo często musi zostać po godzinach żeby wszystkiego dopilnować. Jak komuś to odpowiada no to pewnie, niech startuje Moja opinia nie jest zła, odeszłam bo potrzebowałam bardziej rozwijającej umysłowo pracy ale wiele się nauczyłam i moje CV urosło na wartości.

Ciekawy
@chmurka

A na jakim poziomie ksztaltowaly sie roczne premie?

Morda
@Ciekawy

Zależy od mnóstwa rzeczy. Chyba min 1600 brutto. A maks to i z 5k plus. Zależy od stażu, aktywności, obecnej pensji, obecności, nadgodzin, pomaganiu innym itd.

chmurka
@Ciekawy

to zależało od Twoich wyników. u mnie to było ok 1000 pln już na rękę ale tutaj ktoś np że niektórzy 3000 tysiące choć ja nie wiem kto

@chmurka

Tez nie wiem kto dostawal po 3000. U mnie nawet przy dobrych wynikach to bylo jakies 1500 brutto.

aaaa

@chmurka

Nie osmieszaj sie. Kazdy kto bierze cv do reki i widzi elavon to sie krzywi. Na rynku bankowym czy finansowym to nawet o tym gniocie nie slyszeli.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sebastian

Zapraszam elavon na domaniewska, konstruktorska, postępu i woloska zobaczcie jak funkcjonują firmy teraz i wezcie przykład z tego jak wy przetrzymujecie pracowników Macie już tyle wymówień z tego powodu i beznadziejnego zarządzania ze firma bez pracowników gdzie tyle odchodzi i szykuje się kolejna fala odejść z waszej winy to upadnie Wogole nie słuchacie prośby pracownikow Inne firmy słuchając co robicie śmieją się z was a wy tracicie dobrych pracowników sami wynoście krzesła taki potwarz dla pracowników zero szacunku wogole nie dbacie o komfort pracowników Wyślijcie ta ankiete pracownicza bądźcie odwazni a nie robicie calle nic nie wnoszące

@Sebastian

Haha te fale odejsc to standard od 10 lat.

Katarzyna

Na plusy Lokalizacja biura Świetny pakiet medyczny Metlife Fajnie zrobione biuro z udogodnieniami Na minus Pensja (elavon ma pensje gdzie w żadnej innej firmie na starcie nie dostaniesz bo jest tak niska, podwyzki roczne i bonusy tez bardzo niskie) Ludzie (bardzo dużo osób zmęczonych swoim życiem którzy nie mają skilli do bycia liderem, duże wścibstwo w życie prywatne pracowników, formy mobbingu niestetu byly i są praktykowane) Komunikacja bardzo słaba, przekaz informacji w każdym dziale inne pracowałam i w dziale operacji i w dziale fulfillment zdecydowanie na plus bylo w tym drugim tam menadżer od razu reagowała dowiadywała się byla inicjatywa -Tolerowanie pracowników na bardzo długich l4 które każdy wie jakie są trzymanie ich zamiast rozstawanie się i zwalnianie vacantow dla osób które chcą i mogą pracowac -systemy czas home office pokazal jakie jest to nieudolne zmiana aplikacji i strony do logowania nie zmieniło tego że systemy nadal działają zle i większość osób nie może pracować bo systemy zwalniają jest dużo errorow Mowienie o poworotach do pracy tworzenie list w każdym zespole w każdym dziale a finalnie od mowienia ze w lipcu zaczną się powroty wyszlo ze firma nie wsłuchuje się w pracowników, robia utrudnienia (w żadnym biurze które wrocilo do pracy nie ma ze biurko obok jest wyłączone nie ma ze 1 osoba może być w lazience albo do kilku osób w kuchni to jest tylko w tej firmie narzucone ani w biurowacach na Woli ani na mokotowie tego nie ma powroty są w firmach od końca maja do tej pory nie ma zarazen w biurowcach a w elavonie zachowują się bardzo dyktatorsko ale to wina tez dlatego że nikt z kierownictwa nie chciałby do biura wracac w tym momencie i traktują wytyczne us bank jakby polska warszawskie biuro bylo w usa, tarcza antykryzysowa kończy się z początkiem września mam nadzieję że firma wie ze beda musieli liczyć się z dopłacaniem pracownikom za pracę z domu bo kodeks pracy to określa dokładnie i zapewnić sprzęt Jesli zdarzy się wypadek cokolwiek tarcza antykryzysowa juz przestaje firmę chronić

Curious

@Curious

Bonusy roczne dzieła się tak Albo nic nie dostajesz Albo dostaniesz to co większość koło tysiąca złotych na reke Albo max do dwóch i pol tysięcy na reke Nie ma w tej firmie czegos takiego jak 13 pensja Jesli chodzi o podwyżki roczne tak zwane inflacyjne to jest to samo Albo nic nie dostaniesz albo do 4% max W tej firmie wszystko jest umowne nawet inflacyjne podwyzki które są w każdej firmie Nie polecam aplikacji do tej firmy

@Curious

Elavon przestańcie kasować prawdziwe komentarze Bonusy roczne albo nic albo do 2. 5 tys na reke Podwyzki inflacyjne nic albo do 4% max Tu jest wszystko umowne To co jest norma wszędzie tutaj są uklady

@Katarzyna

Nie zgadzam się z opinią na temat wścibstwa w życie prywatne pracowników - w porównaniu do innych firm w których pracowałam Elavon jest pod tym względem mega kulturalny

MELIA
@Katarzyna

Excelent analysis.. there are almost no positive side of this company.. and in the other hand many negative ones, low salary, inefficient management, people (without going into details), no development...it is better to stay away or look for a better place...

Jaki jest wkład kierownictwa Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Bardzo kiepski Czekam aż rusza rekrutację w pełni do innych firm aby odejść z tej firmy 1.przesuwaja cie do innych działów na stałe bez informowania ciebie. Decyzję sa podejmowane tylko na linii spv i menadżer traktują pracowników jak per noga wstyd! 2.bonusy dostają ci co podlizują się ci co pracuja i mają wyniki to są bardziej gnębieni 3.kierownictwo supervisorami zostaja ludzie którzy nie mają pojęcia o byciu szefem, lenistwo przed home office 15 przerw na papierosa i tylko forward maili robotę za nich ogarniają zwykli pracownicy 4 brak organizacji przy home office gdy większość firm wrocila i wraca juz do biur to oni mydła oczy amerykańska gadka nie dbają o komfort psychiczny pracowników którzy chcą wrocic do biura i myślą że u nas to usa bzdurne calle o opowiastkach co się dzieje u nich bo pracowników interesuje co management czytał i kto był u fryzjera DAJCIE LUDZIOM WROCIC DO BIURA!! A nie klapki na oczach i myslenie o sobie

@Kasia

Odniose się do twojego komentarza: 1. Zgadza się. Dostajesz informacje już po fakcie, zdecydowanie przydałoby się żeby informowali już wcześniej o tym że myślą żeby cię przenieść i z czego to wynika itd. a nie jak już się zdecydują i wtedy dopiero wyjaśnienia. 2. W moim dziale zdecydowanie tak to nie działa. Bonusy dostaje ten kto wykona najwięcej pracy. 3. W moim dziale to też nieprawda. Zły spv ma dużą szansę na pożegnanie się ze stanowiskiem. I ludzie na pozycjach spv i managera są mocno ogarnieci i wyrozumiali. 4. Tez chcialem już wrócić do biura. Nie wiem dlaczego zostało to przeniesione, ale raczej musiały być ku temu dobre powody skoro już miałem wrócić w czerwcu i nagle zmieniono decyzje.

A odpowiadając na pytanie wkład kierownictwa to w sumie nie wiem jaki miałby byc jeśli chodzi o budowanie atmosfery wśród pracowników. W moim dziale jest kompletnie bezstresowo nikt nie krzyczy z kierownictwa i są wyrozumiali. Ogólna atmosfera jest przyjemna. Kompletnie nie męczę się swoją pracą czy atmosfera w biurze, jest naprawdę luźno. W sumie chciałbym wrócić już do biura na zdalnej naprawdę nieprzyjemnie mi się teraz pracuje. Ale w innych korpo gdzie pracują znajomi też opóźniono powrot do wrzesnia

KAMILA

@Kasia You are totally true on every point. In few words a disaster at all levels including many incapable SPV pretending to work and smoking a lot, definitely a place to stay away and I hope you can get an opportunity in Any other place which for sure will be a change for good :)

Bartek

Kiepski, słaby przekaz informacji między dzialami, szkolenia które ciezko nazwać szkoleniami, pęd za targetem, wysoka presją i potęgujący stres sprawia że zmieniłbym pracę gdyby nie fakt że rekturatacje w firmach do końca sierpnia są wstrzymane. Brak planów rozwojowych nie wiem po co jest ten zespół odpowiedzialny za to jak nie robią testów kompetencji i nie dbają o rozwój pracownika a jak zwróci im się uwagę to zacznij kolego szukać nowej pracy bo przecież pracownicy którzy tu są +10 lat wiedza.. Niestety sa tu starzy wyjadacze którzy poświęcili się dla tej firmy i nie znają tak naprawdę realiów korpo. Firma oferuje mierne pensje na stanowiskach AML dostanie się na początek o 1.5 razy więcej Powroty do firm to kolejny fenomen tej firmy tarcza antykryzysowa odnośnie pracy zdalnej wygasa z dniem 4 września i pracownik ma prawo wrocic do biura a firma bawi się w obklejki. Inne firmy nie robią tak pod gorke pracownikom jak elavon wszystkie zalecenia traktują jak zakaz Czekam na ankiete ttus jak każdemu się uleje prawda o was

Natalia

Proszę dajcie juz ankiete pracownicza Ttus to przekonacie się, zawiedzenie pracowników, mydlenie oczu, bzdurne approvale, krzesła z biura wynoszone, zero wsparcia przy problemach z systemami, brak firmowych laptopów, przerzucanie pracowników do innych działów na support bez ich informowania, zwiększanie targetów, robienie prywaty, omawianie życia prywatnego pracowników na callach To jest właśnie Elavon

@Natalia

Nie zgadzam się z opinią na temat wyciagania prywatnych spraw na forum publicznym - w porównaniu do innych firm w których pracowałam Elavon jest pod tym względem mega kulturalny

Anita

Ta firman nie może się już bardziej osmieszyc Zmienili systemy zdalnej pracy na jeszcze gorsze Ludzie juz sie coraz bardziej denerwują i chcą wracac Drogi Elavonie zadzwoń do firm na mordorze na mokotowie oraz woli i sprawdź jak wyglądają biura ze nikt maseczek nie każe nosić ani rękawiczek nie ma żadnych zachorowan Zero inicjatywy Inwestowanie pieniędzy w gorsze aplikacje nic nie poprawiające jakości pracy Gorsza komunikacja Każdy call z management to jest to samo tylko mowione innymi słowami kiedy ta firma się obudzi i zaczną ludzie myśleć?!?!?! Czy firma zapalci za moje problemy z plecami których nabawiłam się podczas pracy zdalnej? I rehabilitację? Nawet firmowych laptopów nie dostaliśmy

Anita
@Anita

A może napisz swoje prawdziwe imię a nie podszywaj się pod inna pracownice?

Pracownica

Biuro gotowe na przyjęcie pracowników od miesiąca nadal nie ma informacji kiedy mogą być powroty Cały czas ta sama gadka

Elavoniarz

Troche dostane minusów za to bo generalnie na gowork najczęściej zbiera się grupka tych najbardziej niezadowolonych z danej firmy (przyklad plusy dla opinii, gdzie ktoś chce pieniądze na rehabilitacje bo jego krzesło na zdalnej jest złe, no smieszne xD j) ale dam swoją opinie. Dla ludzi, takich jak ja kiedyś, którzy szukają teraz pracy i na jaką firme na goworku nie wejdą to widzą same opinie o tym jak firma ludziom życie zrujnowała xD Opinia tyczy się oczywiście mojego działu. Plusy: - spv są ogarnięci - zasady przyznawania bonusu są czytelne - elastyczność czasu pracy, godzin, przychodzenia do pracy - bezstresowa atmosfera - spoko ludzie - lokalizacja (blisko kawiarnie, centrum handlowe, centrum miasta) i w sumie biuro tez przestrzenne i ok - ogólnie myślę, że podejście do pracownika na zasadzie, że jesli wykonujesz na co dzień swoje zadania to nikt ci nad głową stać nie będzie i sprawdzał czy słuchasz sobie podcastu czy siedzisz w kuchni na pogawędce. Najważniejsza jest twoja produktywność. - super pakiet medyczny - bonusy, np teraz zamiast zwolnienia jak w niektórych firmach czy ucięcia pensji, to dostawało się podwyżke 20% na 2-3 miesiące z powodu pandemii Neutralne: - pensje na tle konkurencji podobne, byłem też w eservice na ostatnim etapie rekrutacji Minusy: - teraz szczególnie na zdalnej uwydatniają się problemy z organizacją firmy i wiele razy człowiek musi się wkurzać na przeciągane ustalenia - wiele decyzji o których jest się informowanych już po ich podjęciu - zamrożenie procesu rekrutacji, to już kwestia wirusa niestety przez co wiele działów nie wyrabia - to już indywidualna kwestia, ale nie jestem wielkim fanem spotkań całych działów na zdalnej gdzie dany dyrektor mówi co tam ciekawego sobie robił podczas kwarantanny xD no nie w obecnej atmosferze. - systemy, boże jak to potrafi się zacinać Opinia końcowa: Polecam, jeśli znajdziesz w tej firmie okazje do zwiększenia zarobków i przejścia na inne stanowisko tak jak wiele moich znajomych to jest naprawdę przyjemnie. Jeśli na rozmowie usłyszysz, że można się starać o rekrutacje wewnątrz firmy to jest to prawdą i osoba z którą przyszedłem do firmy po paru miesiącach zmieniła wewnętrznie stanowisko na inne lepiej płatne i zadaniowe. :p Największa wada? To organizacja i systemy, serio przydałoby sie, żeby trafił się albo jakiś doświadczony dyrektor, albo żeby firma wydała pieniądze na jakiś zespół, który usiądzie i będzie analizował co i jak uprościć. Czasem sam sie denerwuje jak próbuje coś ustalić, a przez to, że jesteśmy na zdalnej rozumiem skąd nagle pojawiło sie tu tyle negatywnych opinii 1/10, łatwo się sfrustrować i wejść na gowork się wyżalić. Jak czytam te opinie to widzę, że sporo ludzi jest teraz po prostu sfrustrowanych i pisze te same ogólniki jakie na goworku są pod każdą firmą. Trochę się nie dziwię, na zdalnej jak się to komuś nie podoba to faktycznie łatwo się nakręcić strasznie negatywnie.

Ciekawa

Do tych ktorzy ostatnio skladali wypowiedzenia: czy probowali was zatrzymac i oferowac podwyzki?

@Ciekawa

Nie, oni nawet nadgodziny robia do odbioru a nie płatne to będą oferować podwyzki proszę cie ta firma nie jest w stanie zapewnić godnych warunków przy pracy zdalnej gdzie nie masz firmowego laptopa tylko wszystko odbywa się na prywatnym sprzecie Do tego jeszcze nie skracają czasu wypowiedzenia, wcześniej nie było problemu aby skrócić z 3 do 1 miesiąca teraz musisz odbębnić te 3 miesiace ale ludzi to i tak nie zatrzymuje i szykuje się kolejna fala odejsc Ciesze się że już odeszlem, nie dość że zarabiam więcej, pozadnie szkolenie to mogę pracować z biura nie niszcząc sobie zdrowia a pracodowaca rozumie czym jest balans między domem a firma wiec jestem bardzo zadowolony ze złożyłem wymówienie i już nie pracuje w elavonie

Pracowałem tu niedługo i musiałem zrezygnować z powodów osobistych. Przytłaczało mnie przeogromne biuro, tabuny ludzi i ogromna ilość tematyki technicznej, która mnie po prostu nużyła. Procedury na siłę rozbudowane, nie sposób było znaleźć coś na szybko. Pensja jak na polskie warunki nie najgorsza, ale wzbogacenie się nie groziło. Na plus spoko ludzie i super pakiet medyczny. Odniosłem wrażenie, że firma jednak dba o pracownika i ludzie byli na ogół z pracy zadowoleni, choć zdarzały się odmienne opinie.

Nie polecam, od czasu Home office ludzie masowo odchodzą i składają nowe osoby wypowiedzenia. Firma upada i jak kiedyś można było skrócić okres wypowiedzenia z 3 do 1 miesiąca teraz sumiennie trzeba odbyc ten okres 3 miesięczny bo nie ma komu pracowac Zero płatnych nadgodzin Zero informacji Brak powrotu do biur Elavonie ocknij się wreszcie zobacz ze jestes w tyle za innymi firmami i wreszcie mogliby zwolnić osoby które są menadżerami i kierownikami a nie nadają się tylko miejsce zabierają

Natalia

Kiedy firma jest gotowa na przyjęcie części pracowników a mowi ze Mozesz wziac krzesła do domu... Wiesz ze pracujesz z ludźmi którzy powinni parzyć kawe kawiarnia a nie zarządzać tak poważna globalną marką i taka ilością pracowników. Mam nadzieję, że zmienię prace asap bo to się już większy cyrk robi z managementem Brawo dla supervisorów menadżerów i osób zarządzających Wszystko to układy układziki reka reke tam myje, nie myślą o pracownikach niższego szczebla Jaka firma każe brac zgodę od 3 osób na przyjscie po cos do biura i trwa, to kilka dni albo mowi zle ci wez sobie krzesło z firmy może od razu biurka kubki sztućce i mikrofale aby każdy mógł juz ta rybe odgrzać sobie Inne firmy się z was śmieją a pracownicy nigdy nie potraktują powaznie

Jeśli chodzi o powroty to nie ma powodów innych niż amerykański wpływ firmy us bank na elavon oraz wygoda managementu Wiekszosc firm wrocila juz z pracy zdalnej do biur W tej firmie wszystko robia na odwrot Nikt w firmie znajomych nie wyznacza ze w kuchni mogą być 4 osoby a w łazienkach 1 osoba nikt nie nosi masek ani rękawiczek i nie ma wyznaczonych miejsc w windzie. Wszystko tutaj jest robione pod gorke i na około nie widzą prostych rozwiązań firma nadal w 20 wieku łącznie z managementem i podejsciem do sprawy I zanim ktos zarzuci ze to dla naszego dobra powinni wprowadzić rozwiązania kamer termowizyjnych mierzenie temperatur i pozwolić wrocic tym którzy wpisali się na listę ci którzy tak usilnie chcą siedziec na home office niech wracaja ostatni a tak rodzą frustrację ta sama gadka

aksel

TRAGEDIA, (usunięte przez administratora) I CYGANI. Opinia jako ich klient posiadający terminale płatnicze. Opłaty i prowizje całkowicie niezgodne z umową, brak możliwości kontaktu i rozwiązania problemu. Z tak złodziejską firmą pierwszy raz mam kontakt i nikomu nie polecam.

Kamil

Na jakie zarobki moze liczyc project manager?

Jakie są mocne strony pracodawcy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Ex worker

None... money below market average, no development, repetitive and useless tasks

Polaczek

Widzę że klasycznie pojawił się nade mną juz bolodupiec z bardzo sensowną opinia że dosłownie nie ma żadnych pozytywów xD A mocne strony - elastyczne godziny przychodzenia do pracy - elastyczny czas pracy można przerwać w połowie i wyjść i wrócić dokończyć - miła atmosfera - bonusy, bardzo dobry pakiet Luxmed - różne dodatkowe bonusy jak 1000 dolarów bonusu bo coś tam czy teraz 20% więcej za każdą godzinę na czas pandemii -dobra lokalizacja - podwyżka inflacyjna - elastyczne podejście do urlopów, odrabiania nieobecności - luźny klimat Minusy - z dostępem do zdalnej trzeba było się męczyc - dużo zmian o których nie zawsze się jest sensownie i na czas informowanym - czasami utrudnianie dostępu do podwyżek czy bezsensowne zasady podejścia do nich - pensja to zależy, jak na Polske pensje są na przeciętnym poziomie w sektorze a w niektórych działach na poniżej przecietnym. Po pierwszej podwyżce po 10 miesiącach są już w miarę ok Ogólnie polecam.

Polaczek

Szczególnie te no development mnie rozbawiło. Jestem od roku, z 2 osób z którymi przyszedłem do swojego dzialu te dwie już zmieniły stanowiska na inne w firmie i lepiej płatne. Może te ścieżki rozwoju proponowane przez firmę to trochę słaba rzecz. Jestem od roku i mało się w tym kierunku dzieje. Ale jeśli ktoś samemu chce zmienić dział i działa w tym kierunku to mu się uda

Alicja

To chyba kościelna firma, bo wybiera sobie klientów, z którymi podpisuje umowę o terminal płatniczy. Na przykład: nie podpisuje z sexshopami. XXI wiek, światłowody, płatności bezgotówkowe, a tu finansowy podmiot gospodarczy stosuje cenzurę obyczajową! Podkreślam: sklep z produktami erotycznymi, a nie żaden (usunięte przez administratora) Niesłychane.

Smiec
@Alicja

Hej tu oceniamy firmę jako pracodawce nie jako uslugodawce

Na jakiego rzedu zarobki moze liczyc supervisor?

Zidi
@Kasia

Akurat jako supervisor zarabiasz niewiele więcej niż jako zwykły pracownik, a zazwyczaj roboty masz dużo więcej - raczej nie polecam. Znam kilka przypadków gdzie ludzie wracali z pozycji SPV do zwykłego pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 4 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Elavon Financial Services DAC (Sp. z o.o. o Wyznaczonym Przedmiocie Działalności) Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.5/5 Na podstawie 139 ocen.