Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Jestem z Brokułem od 4 tygodni

Nie wiem dlaczego moja opinia po tygodniu nie weszła, ale nie zmieniła się, więc mogę ponownie opisać moją opinie o Brokule. Jednym słowem dramat.. ale liczycie na pewno na więcej szczegółów. Jestem z Gdyni. Dietę jadłam nie tylko ja ale przez 2 tygodnie jadła również moja rodzina. Wszyscy mają takie samo zdanie. Zacznijmy od kuriera - na początku przywoził między 23:30 a północą i słyszała go cała klatka. Od 2 tygodni przyjeżdża bardziej w nocy, jestem już w głębszym śnie, więc go tak nie słyszę (może dalej biega jak oszalały i rzuca się na barierki). Nie wiem. Odnośnie jedzenia, bo to najważniejsze: dziennie jest 5 posiłków, z czego dwa najczęściej wywalam albo jem tylko część. Dlaczego? Śniadania są w miarę smaczne, ale w większości mają "sałatki" nie do zjedzenia, np. jakieś placki np. z plasterkiem pieczarki w środku, w ogóle to nie przyprawione a do tego pokrojone z 5 dużych rzodkiewek i wrzucone, a jak nie rzodkiewki to (usunięte przez administratora) kalarepy. Fajnie.. nie wiem tylko kto jada takie śniadania. Pasta z jajek i awokado, która była wczoraj? jak ja się cieszyłam, bo uwielbiam. Szkoda tylko, że nie miała żadnego smaku, serio!, jedyny smak jaki był to gorzkie.. nie wiadomo dlaczego. Na drugie często jest słodkie np. jakaś granola, jakiś kawałek ciastka, cokolwiek by nie dali słodkiego to zawsze na prawdę jest smaczne. Czasami zdarzają się zupy, niestety to jest tragedia i trzeba jeść z zatkanym nosem, więc najczęściej idzie do kosza. Obiady są znośne, bo zawsze jakąś kasze się zje, najwyżej samą.. (tylko, że ja płace nie małe pieniądze za to żeby jeść suchą kaszę, bo sos nie ma smaku albo jest niesmaczny?) Później kolacja i podwieczorek to wymysły.. nie wiadomo co poeta miał na myśli, o co chodziło twórcy. Można by zadawać wiele takich pytań, ale odpowiedzi dalej nie znam. Mini marchewki z komosą ryżową i sezamem? to było wczoraj.. no dajcie żyć, co to za suche danie? takie coś to ja sama mogę sobie w 5 min zrobić.. czasami to mi się wydaje a nawet jestem pewna, że w domu z resztek lepsze bym zrobiła. Podsumowując, dieta ogólnie nie ma smaku, a jak już jakiś ma to raczej beznadziejny. Bronią się słodkie dania. Na każdym kroku widać jak firma tnie koszta i tak na prawdę, ma się uczucie jakby wyjadało się resztki. Warzywa jak są to jakieś trzy mrożonki rzucone. Panie na stołówce w szkole to restauracja 5 gwiazdkowa przy Brokule. Nikomu nie polecam i każdemu będę odradzać. Może i jest tania, ale są inne w podobnych cenach smaczne diety, a nawet jak nie to lepiej samemu robić niż wyrzucać połowę jedzenia do kosza.

Master
@Jestem z Brokułem od 4 tygodni

Przestań płakać, napisz to do Brokuła ,a nie tutaj, kogo to obchodzi, że nie masz smaku.

Orietta
@Jestem z Brokułem od 4 tygodni

Totalna masakra, wszystko na pół surowe,niesmaczne,bez aromatu, normalnie pietruszki( korzeń) nie zjadłam bo nienawidzę ale była kompletnie bez smaku więc dałam radę zjeść.Paradoks.Zamowilam dietę z niskim IG i nie wolno na nim jeść gotowanej marchewki,a ja codziennie co najmniej w dwóch posiłkach mam marchew gotowaną.Co za dietetyk ustala menu i na dodatek źle wylicza zapotrzebowanie energetyczne.Na szczęście jeszcze 5 dni mi zostało.Chodzilam głodna bo większość lądowała w koszu.NIE POLECAM!!!

Angelika

Zamawiamy catering od kwietnia, początkowo byliśmy zachwyceni. Byliśmy już na diecie sport, junior, kuchnia polska. Chwalili się że posiłki są zróżnicowane i nie powtarzają się. Widzę ze jest coraz gorzej, posiłki powtarzają się coraz częściej, a do tego widzę że firma oszczędza na produktach. "Ilość - nie jakość" Ceny na tle konkurencji niskie, ale te dania nie są juz apetyczne jak kiedyś. Nie mam ochoty już ich jeść...

Basia

Ja nie mogę polecić tego kateringu. Śniadania są złe. Nie są dietetyczne. Dziaj były jakieś biszkopciki. Psu bym nie dała. Reszta luz lepiej. Jednak lepiej samemu robić posiłki ze świeżego i wiadomego produktu. Wzięłam te ,,dietę,, na próbę i super. Wiem, że lepiej robić samemu dania fit.

Patrycja

Obrzydliwe jedzenie bez smaku , mieszanka rzeczy które do siebie nie pasują. Dodatkowo spotkała nas nie miła sytuacja , kurier rozwalił 2 pojemniki z obiadami po czym napisał sms że mam zgłosić to ma maila , a w odpowiedzi mailowej otrzymałam bez przepraszam kilka formularzy o zwrot kwoty 21.60 :) no dramat. Jakby to była moja wina że gość rozwalił moje jedzenie i ja mam się za to tlumaczyc. Cała reszta przyjechała zalana poprzednim jedzeniem. Dodam że był to 11 listopad i nigdzie nie można było zrobić zakupów spożywczych. Nie polecam dramat i podejście do tyłka. Cieszę się że wzięłam ten szit tylko na próbę 2 tyg

@Patrycja

ale głupoty wypisujesz. Dział Obsługi Klienta reaguje NATYCHMIAST.

@Patrycja

Całkowicie się zgadzam, jedzenie jest mdłe, za dużo słodkich posiłków, niby dania są różne ale większość smakuje tak samo. Trudno, 20 dni zaraz zleci i wracam do liczenia kcal i ważenia produktów. Chciałam zaoszczędzić swój czas,a tylko zmarnowałam pieniądze i jedzenie nie sprawia mi żadnej przyjemności (chyba, że to właśnie o to chodziło w tej diecie, obrzydzić jedzenie i dzięki temu schudnąć)

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
Nicola

Nie polecam diety od Brokuła. Niestety od 4 dni mam zatrucie pokarmowe i dalej nie przechodzi. Jedzenie stare nieświeże. Bardzo mocne i silne po jedzeniu bóle żołądka i brzucha. Nigdy bym nie poleciła nikomu.

@Nicola

Powinni zamknąć ten zakład bo ja również miałam zatrucie po tych "pokarmach" o ile w ogóle można to nazwać jedzeniem dla ludzi... Nie zdziwiła bym się jakby były tam bakterie typu salmonella, e.coli itp. sanepid powinien się temu bardziej przyjrzeć a nie robić sobie jaja bo samo to, że zostawiają posiłki o północy i czasem leży to do rana jak ktoś już śpi to już namnażają się tam bakterie przez tyle godzin do rana. To jedzenie jest szkodliwe dla zdrowia i nie polecam nikomu odradzam i przestrzegam.

Cichy
@Karolina

Tragedia, powinni to zamknąć, komentarze na Facebooku są usuwane i potencjalni niezadowoleni klienci blokowani. Za taką politykę firmy powinien być wydany zakaz świadczenia usług dla tej firmy.

Monolit

Uwaga na osoby lubiące plotkować w księgowości. Tematy poruszane ukazują tylko brak poszanowania dla kogokolwiek.

@Monolit

A czego się spodziewać skoro osoba zarządzająca tym działem nikogo nie szanuje, więc nie ma reakcji na takie zachowanie

Agnieszka

A ten wspomniany brak szacunku to z czego miałby niby wnikać? To jak praca tam obecnie wygląda, jakie są warunki finansowe i rotacje?

Dietę od Brokuła mamy z mężem od tygodnia. Na próbę wzięłyśmy na 5 dni. Ja mam standard slim 1800 kcal, mój mąż sport 2500. Pierwszego dnia tzn wieczorem w niedzielę bardzo czekaliśmy na dostawce, przyjechał o 00:30, pakunki pozostawił przy drzwiach, zrobił fotkę i poszedł. Nastepnych dni nie czekalismy, pakunki brałyśmy o 6 rano. Ten moment otwierania reklamówek cudowny, jak małe dziecko, wszystkie posiłki przepyszne, estetycznie wyglądające. Ja mam wrażliwy żołądek i przez te 5 dni ani razu nie brałam kropli żołądkowych. Jedyne do czego mogę się przyczepić to kaloryczność, źle obliczyłam i ja jak i mąż chodziliśmy objedzeni, w związku z czym na kolejne 10 dni wzięliśmy mniejszą kaloryczność. Mężowi brakowało chlebka, w ciągu tygodnia trafił się dwa razy, więc teraz będzie miał dietę gainx2, a ja office xl. My jesteśmy zadowoleni, nie wiem skąd tak źle opinie. Jesteśmy z Inowrocławia.

Mateusz

Korzystam z ich diet od 3 miesięcy, na początku było w miarę ok tylko 2-3 razy w tygodniu trafiały się dania których nie dałem rady zjeść ze względu na samak, który mi nie podchodziło (np. tapioka - to obrzydlistwo leciało do kosza za każdym razem), dania typu gulasz, każde danie smakuje tak samo, sztuczny nie dobry sos to standard przy tych daniach. Jednak to wszystko bym przeżył i nie napisał tej opinii, gdyby nie kontakt z obsługą, który niestety musiał się odbyć ze względu na to że diety od brokuła nie przewidują "zawieszenia diety" jak się okazuje według brokuła "Zawieszenie diety" - to przełożenie jej terminu, gdy mamy więcej niż jedną dietę i tylko jedną chcemy zawiesić - trzeba natychmiast dopłacić za dostawę 7 zł, ale w sumie to też nie problem da się przeżyć, ale już to że przez "zawieszenie diety" a w zasadzie przełożenie jej terminu na taki termin gdzie mam już wykupioną kolejną dietę (duplikacja zamówienia) przez to że (usunięte przez administratora) nie potrafią pojąć, że zawieszenie diet powinno działać jak zawieszenie, a nie przełożenie terminu to właśnie przez 3 dni będę otrzymywał zamiast 2 diet, 4 diety czyli jakieś 240 zł w plecy licząc po 40 zł i co najlepsze super pomocna ekipa brokuła (pfuuu) nie może nic z tym zrobić ponieważ zawieszenie diety tzn. przełożenie diety można zrobić na 3 dni przed jej dostarczeniem, nawet nie pomogła awaryjna sytuacja. Gwarantuje że następnej diety już u was nie wykupie i dodatkowo będę robił negatywny marketing, gdzie tylko się da tak się nie traktuje klientów. Nie macie nic do zaoferowania oprócz dobrych cen na diety, diety które z jakością i smakiem nie mają nic wspólnego, a obsługa jest na żenującym poziomie, ponadto wątpię aby kalorie były liczone w sposób poprawny....

Pracownik Prawdziwy

(usunięte przez administratora) Jestem pracownikiem firmy od ponad 2 lat... to, o czym tu niektórzy piszą to jakieś totalne bzdury. Nie wiem za bardzo co trzeba mieć w głowach, żeby wypisywać takie brednie. Czemu nie napiszecie, za co zostaliście zwolnieni z pracy? Za narkotyki, kradzieże, ściemnianie, niszczenie mienia firmowego, itp. Za lenistwo, niechlujstwo, brak kompetencji, nie reagowanie na upomnienia kierowników. Zapewne jeszcze sporo pominęłam. Teraz dopisujecie sobie +10 do zajebistości za plucie na pracodawcę, który zapewniał wam dobre warunki pracy i płacił znacznie więcej niż inni????? Jakiego pokroju ludźmi wy jesteście? Wielkie wymagania wobec innych, ale broń Boże wobec siebie samych. Pokolenie PiSiorowych darmozjadów. A jak czytam, że ktoś nie przyszedł na rozmowę rekrutacyjną bo się sugerował negatywnymi opiniami tutaj, to powiem ci OSOBO, że skoro opinie sfrustrowanych nieudaczników są dla ciebie wyznacznikiem, a nie zadałeś/aś sobie trudu zweryfikowania tych bzdur u kogokolwiek z kilkuset obecnych pracowników, to może i lepiej że nie przyszedłeś/aś na rozmowę, bo w naszej firmie nie potrzeba tak ograniczonych umysłowo ludzi. Pozdrawiam

@Pracownik Prawdziwy

Zarobki są tajemnica w pracy wiec skąd wiesz ile kto zarabia i ze jest to więcej niż u innych ?

Yhm
@Pracownik Prawdziwy

Ja mam opinie kilkudziesięciu osób z tych „kilkuset” i jest wypośrodkowana, a Ty pokazujesz jakiego pokroju ludzie tam pracują pisząc takie cos i w takim tonie, nie wiem czy skończyłaś w ogóle zawodówkę.

Chuda
@Pracownik Prawdziwy

Jeżeli jesteś jedną z osób kierowniczych w firmie to po przeczytaniu takiego wpisu to ja dziekuję bardzo. Taka wypowiedź dużo o tobie mówi i pozostawia do życzenia.. Wypowiedż poniżej krytyki

Poziom
@Pracownik Prawdziwy

Wooow jestem pod wrażeniem Twojego poziomu wypowiedzi,bardzo podobny jak poziom pracowników obsługi klienta. Tak przy okazji udaj się do pracowników działu reklamacji by Ci wyjaśnili co to jest zniewaga w Internecie bo doskonale znają ten paragraf i chyba zapomnieli wszystkich pracowników Waszej firmy poinformować o tym.

Ma całkowitą racje

Jowita
@Anonim

Nie napisał na jakim stanowisku pracuje - łatwo można by zweryfikować z rzeczywistością ;)

Poziom 2
@Poziom

Co zrobić !!?? najwyraźniej dla nich lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu co zrobić, kultura pełną gębą jak czytamy. Komentarze takich pracownikow niestety niszczy reputacje firmy. Dużo tu treści która powinna zostać tylko dla autora bo z tego co wiem to jeśli ktos znieważa inną osobę pod jej nieobecność, lecz publicznie aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega pod paragraf ….

lolek

chyba kpisz

Lol
@Poziom 2

Pod nieobecność ? Dobrze jest miec minimalne pojęcie o tym co się pisze niż górnolotnie starszyc paragrafem....

Prawda2
@Lol

Oj Lolek LOL to zapewne Twój komentarz z obrażaniem pracowników lub współpracowników co? Hahaahha nie pogrążaj się bo Ci wyjdzie bokiem , paragrafów wszystkich nie znam ale z tym zapoznałem się bardzo dokładnie bo sama firma TWOJA używa go bardzo chętnie;)

Prawda
@Jowita

Bo się boi

@Pracownik Prawdziwy

Myślę ,że odpowiedź pracownika jest stronnicza i zawiera elementy właśnie tej zajebistości. Każdy ma prawo do oddania głosu i wydania opinii. Pozdrawiam.

kakmil
@Pracownik Prawdziwy

TO ciekawie dlaczego szukacie cały czas kucharzy. Ogłoszenie na kucharza wisi na stronie olx przez cały rok i co 2 dni jest odświeżone

@kakmil

Dawno nie widziałam u nich ogłoszenia na pracownika kuchni lub pakowalni.

Mariia
@Kasia

Nie ma pracy,malo jest zamówieʼn ,ludzie są zwalniani bez ostrzeżenia .

Dawid
@Mariia

To na jakich umowach się pracuje że można wylecieć bez ostrzeżenia? Zlecenie czy ludzie mają stałe umowy?

Mariia
@Dawid

Własna działalność

@Mariia

No tak... To nie ma możliwości żeby przewidzieć co z tymi zamówieniami? Prognozy nie robią żadnej?

@Dawid

B2B.

czy B2B czy stała umowa dla tych Panów styl zwalniania i wyrzucania ludzi jest niezmienny. Z dnia na dzień. Potrafią nawet kobietę w ciązy wyrzucić

@Marta

Tak się składa, że też byłam w ciąży, ale nikt z pracy mnie nie wyrzucił. Wręcz przeciwnie. Mogłam wykonywać inną pracę by czuć się bezpiecznie.

Agnieszka

No to super jeśli ta na rękę poszli. Oni jakoś byli na tym stratni czy im to bez różnicy na którym pracowałaś?

Miłosz

Dzień dobry gdzie można zobaczyć wasze oferty pracy?

Natalia

Żadne z dań nie powtórzyło się w przeciągu 2 miesięcy szok! W smaku tez super, zdecydowanie na plus cena do jakości bo to jeden z najlepiej wypadających kateringow w Warszawie KOD RABATOWY: KGLAP47S

Śląsk

Drugi miesiąc korzystam z tej diety i jestem bardzo zadowolona, posiłki smaczne, rzadko się powtarzają, sporo świeżych warzyw, od czasu do czasu znajdzie się coś, co nie trafi w mój gust, ale rozumiem, że ciężko jest każdemu dogodzić. Jedyne czego mi brakuje to kaloryczność 1800 i jak dla mnie jest to dość znaczący minus.

@Śląsk

1800? Bo jak teraz patrzę u nich na cennik to mają 1500 kcal i np 2000 kcal to ile Ty za swoją płacisz?

Kierowca

Nie polecam firmy wręcz odradzam,umowa śmieciową 2100zl podstawa i reszta od punktów 2.70zl za dostarczenie posiłku,godziny nie regularne, dostawy ciągle inne godziny transportu, przeładunki na stacji lub pod mostem jak pada, potraktowanie pracownika który non stop pracował poszeld na zwolnienie bo złamał rękę i od razu po tygodniu podziękowali za praca ,prawdziwi Polski pracodawca nie docenia pracownika będący na L4 ,niestety tak samo nie polecam diet fermentacja ,rozlane papki zup itp jestem rozczarowany postępowaniem pseudo przełożonych którzy nawet nie odbierają telefonu a posługują się osobami w celu wypowiedzenia umowy,kontakt ze strony Bok to porażka osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia w logistyce ,niech pomyślą jak traktować pracowników bo to też wierze się z opinią Diet na terenie NIE POLECAM !!!!!!

Bartek
@Kierowca

To ciekawe co piszesz i obrażasz innych, że pracownicy nie mają doświadczenia (czymże jest 20 lat w branży TSL). Dla mnie kierowca który nie kontroluje stanów płynów w samochodzie (typu olej itp) jest słabym kierowcą. Pozostawienie kluczyków od samochodu na stacji benzynowej jest rażącym niedbalstwem- tym samym powodem do rozwiązania KONTRAKTU. Wątpliwą kwestią pozostaje sprawa niepotwierdzonych zwolnień lekarskich. Proszę nie dziwić się decyzji przełożonych, jeżeli pracownik od początku roku szantażuje wyjazdem z kraju, więc nie jest osobą na której można polegać w dłuższej perspektywie, bo nigdy nie wiadomo czy dnia następnego przyjdzie do pracy. Mam nadzieję, że teraz widzisz jak to wygląda z naszej strony . Kolejną kwestią jest rozmowa z przełożonym - każdy ma prawo do czasu prywatnego, działa to w dwie strony. Jeżeli pracownik został faktycznie zwolniony, to zapewne rozmawiał ze swoim przełożonym, bo musiał być o tym poinformowany. Warunki współpracy są zawsze klarowne oraz ustalane na początku- to zdanie jest kluczowe.

@Bartek

Znam sprawę człowieka który, został zwolniony i kwestie płynów itp to są pomówienia, człowiek wam wykrył za wczasy że nie macie przeglądów chłodni w których rozwozicie pożywienie dla tysięcy ludzi i zgłosił to do menadżera, sam się zainteresował bo w firmie nikt tego nie ogarnął. To jest fakt .. zadbał o dobro firmy choć dopiero zaczynał pracę. Opinia od Bartek jest nieobiektywna.

@Bartek

Poza tym nie wiem o czym Pan pisze jakie nie potwierdzone zwolnienia lekarskie. Widać ,że macie słaby kontakt z pracownikami i nie I teresujecie się swoją kadrą pracowniczą .

Klient
@Bartek

Od kiedy to trzeba informować pracodawcę zwolnieniem, proszę więcej zangazowac się w prawo pracownicze bo tu pań teraz nie ma racji sprawa powinna trafić do Pip ponieważ każde zwolnienie jest elektroniczne i zgłoszonej od razu przez NFZ proszę poczuć kadrową!!! Niekompetentny człowiek ,co za bzdury nawet nie wiesz o czym piszesz znaleźliście sobie kozła ofiarnego prawda w oczy kole widać .Najlepiej pracować po nocach za śmieciowe stawki ,człowiek obciążony karami które wymyślą śmieszny opiekin dramat na miejscu pana bym się wstydził jako szef pisać te wypociny !!!a za to zadbać o rozwiązanie umowy i rozliczenie się ze całości jak jest mowa w kontrakcie !!!

Angelika
@Klient

Z całym szacunkiem, uprzejmie proszę dostrzec to, że informacje które Pan/ Pani posiada jest informacją niekompletną oraz subiektywną. Jeżeli współpracownik czuje się w jakikolwiek sposób pokrzywdzony może zgłosić to do odpowiednich organów- co nawet zalecam- w końcu po to zostały utworzone. Forum internetowe nie jest odpowiednim miejscem do rozstrzygania tego typu sporów, szczególnie przez osoby trzecie nie będące stroną we wspomnianej sytuacji oraz nie posiadających rzetelnej wiedzy w sprawie, o czym świadczy chociażby adnotacja dotycząca prawa pracy oraz niekompetencji kadr. Rozumiem, że jest Pan/ Pani rozżalony/a sytuacją kolegi, natomiast uważam, że nie jest Pan/Pani w stanie sprawiedliwie ocenić sytuacji.

Klient
@Angelika

Sytuację dobrze znam uważam ze postąpienie z pracownikiem było nie feer mimo jego stran i pomocy drugiemu kierowcy.Uwazam że na forum sam szef się pogrążył w tym co pisze bo dowody są jak dbal o auto itp przeglady płynów jak i kluczyki pozostawione na stacji są potwierdzone adnotacja przez aplikację (usunięte przez administratora) więc proszę nie pisać głupot kierowca niczemu nie jest winien ,ale najwidoczniej w tej firmie nie można chorować itp .

Jolanta
@Kierowca

Piszesz, że godziny sa nieregularne... Czy chociaz sa jakies widełki czasowe w których zdarzaja sie te zmiany ?

Natalia

Zdecydowanie najbardziej urozmaicony i najbardziej opłacalny katering. Stosunek ceny do jakości jest super. Składniki są zawsze świeże a dania smaczne. Polecam kod: KGLAP47S

Sikoreczka

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Ja jestem dietą absolutnie zachwycona. Obecnie jestem na Slim Standard 1500. Wszystko jest przepyszne, starannie przygotowane, produkty bardzo dobrej jakości. Oczywiście pewne dania smakują mi bardziej, inne mniej, ale to kwestia tylko indywidualnych preferencji. W kazdym razie jestem pod wrażeniem doboru składników i rozmaitości.

Natalia

Na największy plus zasługuje cena - jedna z najtańszych diet na terenie Warszawy. Jakością byłam bardzo zaskoczona. Składniki były świeże i dania smaczne. Przez dwa miesiące żadna potrawa się nie powtórzyła. Wielkość porcji była w porządku. Na diecie 1500kcal SLIM nie chodziłam głodna. Na największy plus zasługują ich śniadania i słodkości, szczególnie ciasta! Jedyny minus który dostrzegam to taki, że gdy zamawiamy dietę na sobotę to dostajemy po prostu pudełka piątkowe x2. KOD RABATOWY: KGLAP47S

Xxxxxxx

Jak nie masz znajomosci to nie ma co nawet zaczynać. Pracownicy (usunięte przez administratora) i ćpuny. Jeśli twój brat jest kierownikiem to możesz nawet (usunięte przez administratora) żonę innego kierownika i spać spokojnie. Traktowanie ludzi jak śmiecie i nic więcej. Powinni to (usunięte przez administratora) w końcu zamknąć.

Ala
@Xxxxxxx

Śmiech na sali ten komentarz. Piszesz ten komentarz jako x bo?? Boisz się stracić robotę?? Przecież jest taka słaba i bez perspektyw? Ale łatwo jest oceniać i obrażać innych. A jak ty traktujesz ludzi? Ten komentarz mówi tak wiele.

Dieta
@Xxxxxxx

Przyznaje rację połowa załogi to naćpani czas najwyższy by odpowiednie organy tym się zajęły bo tak nie może być zachowanie nie na poziomie

xx
@Ala

pisze jako x żeby nie wyłapać później od nacpanych idiotów dosyć łatwe do zrozumienia i logiczne o robotę nie ma co się bać bo był to mój ostatni dzień na szczęście perspektywy są jeśli jesteś rodzina kierownika powiem ci ze ludzie na szacunek musza zasłużyć a w tej firmie bardzo mało takich osób

Alicja

Nie mam pojęcia skąd biorą się negatywne komentarze. Zazwyczaj nie udzielam się na takich grupach, ale tym razem zrobię wyjątek. Od wielu miesięcy testowalam rożnego rodzaju cateringi i albo było bardzo mało warzyw albo dodawane były sztuczne sosy które ,,podbijały” kaloryczność.. trafaialam tez na miejsca gdzie dostarczane były zepsute posiłki BROKUŁA POLECAM W CZYSTYM SUMIENIEM! Nie dość ze jest bardzo dużo warzyw to posiłki są bardzo różnorodne naprawdę gorąco polecam!

klient
@Alicja

Warzyw jest mało, dania nieprzemyślane pod kątem tego, że będą odgrzewane (wszelkie paniery które po nocy robią się glutowatogumowate, grube konglomeraty zapiekankowe) albo jedzone następnego dnia (wymyślne pieczywo o niskiej jakości marketowej). Estetyka podania: warzywa rżnięte jakby siekierą, mięso również (co utrudnia podgrzewanie). No i zbilansowanie: jak przesłodzony jogurcik / koktail ma nasycić na 2 godziny?

Magda
@klient

Dokładnie, mam identyczne przemyślenia. Ja np. dostaje skrawki chleba (miał być trójkącik) na śniadanie, narąbane ogórka i jakaś pasta. Typowe szpitalne śniadanie :D

Bartosz
@Alicja

Włosy, kości w daniach, zatrucie, oto Moje spotkanie z Brokułem. Dramat

PRAWIDZWY PRACOWNIK 2.0

Firma już dawno zeszła na psy, kilka lat temu panowała fajna atmosfera z pracownikami i szefostwem. Można było się pośmiać i załatwić różnego rodzaju sprawy. Aktualnie przerodziła się w kolesiostwo i (usunięte przez administratora) Brak szacunku do starych pracowników. Jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) ludziom wyżej to raczej nic nie osiągniesz, a prędzej czy później ktoś się na Ciebie wypnie i wylecisz z pracy za byle (usunięte przez administratora) Szefowie też zmienili się od kiedy firma prosperuje lepiej - na gorsze. Czasami miałam wrażenie, że nawet nie wiedzą co się dzieje. Pracownicy boją się ich do tego stopnia, że dyrektorowie i kierownicy pewnych działów, nawet nie infromują ich o niektórych sytuacjach, albo zatajają i nikt nic nie wie. Pomijając ich liczne podchody, zabawy i manipulacje pracownikami. Kuszeni pieniędzmi i lepszymi stanowiskami sprzedają swoich "kolegów" z pracy. Z czesem z miłej rodzinnej firmy zmieniła się w zimne korpo. Po kilku przepracowanych latach, odradzam komukolwiek zaczynania pracy w tej "firmie" Pamiętajmy, ze karma zawsze wraca :) Z moich ostatnich obserwacji wynika, że bardzo dużo ludzi zauważyło co się dzieje i powoli szukają nowej pracy lub najzwyczajniej w świecie zwalniają się, albo są w trakcie. PS. Nie zostałam zwolniona odeszłam za porozumieniem stron

Bardzo polecam ???? kod promocyjny: KGLAP47S

Małgorzata
@Natalia

Gdzie ten kod sie wpisuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.