Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

BARTEK

Dieta ok, ale to że nie wszystkie zmiany w dostawach trzeba wproadzać emailem to jakieś średniowiecze. Mają to najmniejsze firmy. Właściciele lub kierownictwo brokuła dało sobie wmówić ,że nie da rady zrobić systemu z zawieszaniem dostaw przez parę dni bo nie da się rozwiazać tego że dostawa jest w czwartek płatna raz a dostarczane są dwa opakowania. Chyba wszystkie firmy w Polsce poradziły sobie ale nie brokuł.

Asia
@BARTEK

Chyba Pan nie zna Brokuła. Od dawna wiadomo,że jak ma się dietę na sobotę to w czwartek dostaje się zdublowane pudelka. Jeśli chodzi o wszelkie zmiany to można to zrobić z profilu klienta. Można zmienić adres,kaloryczność, rodzaj diety,zawisić dostawy. Więc proszę zorientować w temacie. Pozdrawiam

@Majki
@Asia

W teorii to tak działa, ale ja tak jak @Bartek w praktyce jak chciałem zawiesić, to wyskoczył komunikat i nie dało się do póki nie zadzwoniłem, a potem musiałem wysłać mail. Wtedy rzeczywiście dostałem info zwrotne, że przyjęliście zgłoszenie. Zamiast poświęcać czas na kłamanie, poświęćcie go na poprawę działania waszego serwisu internetowego, takie zawiszenia to standard rynkowy. Majk

Renata

Szkoda ze nie czytalam wczesniej opinii innych zanim zamowilam diete. Osobiscie diety keto od brokula nie polecam, innych nie probowalam jeszcze.Przewaga sosow, bardzo przesolone niektore dania w wiekszosci nie do zjedzenia :(,glowna reakcja organizmu to masowy bol brzucha i nudnosci, mam nadzieje ze zamiana na inna diete o ktora poprosilam firme bedzie do zjedzenia, szkoda ze musze czekac na nowa diete polowe tygodnia mimo iz tlumaczylam ze nie moge jesc tego co wysylaja.(

Artur

Cześć. Jestem młodą osobą, która dopiero szkoli się, aby w przyszłości zostać kucharzem. Czy w tym cateringu można załapać się na okres praktyk, aby czegoś się nauczyć od bardziej doświadczonych pracowników? Co prawda w sieci informacji o tym nie ma ale warto zapytać, bo może taka opcja by była. Jestem ambitny i szybko się uczę. Martwi mnie tylko, co tu pisano coś o brudnym sprzęcie w kuchni. Nie wiem na ile to prawda ale jak coś to warunki pracy dobre?

Jedzenie obrzydliwe, dieta sport 3500 kcal nie do zjedzenia. Jedyne co na plus to śniadania ewentualnie 2 posiłek, wszystkie posiłki 3/4/5 to w 90% kasza lub jej pochodne tyle ze z innym mięsem lub sosem, wygląd i zapach jak dla psa. Pomijam problemy żołądkowe całej rodziny i znajomych którzy korzystali z tego cateringu, dla porównania inna firma której nie zamierzam tutaj promować w tej samej cenie oferuje wybór posiłków i owiele smaczniejsze Dania. Nie polecam

Harry
@Tomek

Co Ty (usunięte przez administratora) za przeproszeniem? Rozstrój żołądka to chyba miała twoja jak ich zabrałeś na przysłowiowego kebsa na gruby i na ostro...jestem na ich diecie od 2 tygodni i ani razu nie zdarzyło mi się, żebym się pochorował lub miał "rozstrój" żołądka.. Przykro mi że konkurencja działa w tak (usunięte przez administratora)i nie czysty sposób. Dostawy regularnie między 23:00 a 24:00, zawsze zimne i przede wszystkim smaczne. Przedłużyłem o kolejny miesiąc w nadziei, że nic się nie zmieni bo cena, jakość, smak jest po prostu na +. Napisz w jakiej firmie masz teraz catering bo chętnie się dowiem, która z nich ma taki PR management, żeby pisać(usunięte przez administratora) Pozdrawiam - zadowolony klient.

Ola
@Harry

Trochę nie rozumiem, ktoś ma negatywne odczucie co do diety to od razu musi być z konkurencji? xd Ja z moim mężem tak samo mamy dosyć tych pudełek i to nie jest odosobniona opinia bo jak się okazuje wśród naszych znajomych jest taka samo. Jeśli komuś smakują te ciężkie dla żołądka posiłki, które ze świeżością maja malo wspólnego, to po prostu chyba ma dwie lewe ręce do gotowania i dobrze mu, że dostaje byle co bo sam nic lepszego nie zrobi. My się skusiliśmy ceną i dodatkową zniżką, ale już po 2 dniach odczuliśmy że to jest zwykła masówka..

Aga
@Harry

Tu niestety się także muszę wypowiedzieć. Dieta sport. Problemy żołądkowe po zjedzeniu 3 posiłku. Nie polecę.

Mimi
@Ola

a czegoś się kobieto spodziewała za tą przystępna cenę "że znizkami"? że kucharz będzie każdemu robić osobne danie ? xD kto Ci broni zamówić u innego dostawcy x2 drożej? ;) warto byłoby też napisać na jakiej diecie jesteście z mężem, ja na swojej Low IG mam wszystko świeże, lekkie i bardzo dobre więc...

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
Klientka

Nie posłuchałam opinii w internecie. Chciałam sprawdzić na własnej skórze żeby mieć porównanie. Niestety brokuł nie jest smaczny i to nie jest kwestia gustu. On po prostu nie ma smaku w większości. Bardzo mało jest świeżych warzyw i owoców, jak coś przychodzi nawet surówki to też już takie nieświeże. Wszystko to takie wymemłane nawet dla oka nie przyjemne. Zapach też albo nie przyjemny albo taka stołówka. Kucharz ma dużą kreatywność bo nigdy nie połączyłabym tak smaków - szkoda tylko, że w zły sposób. Pełno jakichś kiszonych ogórów itd które zabijają cały smak dania. W ogóle nie przyprawione w większości. Jedyne co im wyszło to pierogi i słodkie przekąski ale to nie jest najważniejsze... Widać, że kroją kasę na wszystkim, rozumiem że to jedna z tańszych diet ale też nie płaci się mało. To jest żywienie zbiorowe więc wszystko dla nich jest o wiele tańsze, a ja takie dania to mogłabym sobie zrobić za 300 zł a nie 800 zł nawet przy obecnej inflacji... Przykro. Ciekawe dlaczego oni jeszcze funkcjonują. AAA jedna rzecz jest jeszcze godna uwagi - kurier dowozi zawsze o północy i nawet jak śpię to go słyszę. Naprawdę dla mnie nigdy nie było problemu jak ktoś był głośniej, ale ludzie jest północ, nie trzeba rzucać się na barierki i trząść całą klatką żeby wszyscy sąsiedzi wiedzieli że brokuł idzie... Jestem już tydzień na diecie, został mi jeszcze jeden niestety..

Bartosz
@Klientka

ja jestem też mega nie zadowolony, zatrułem się, zawieś dietę możesz to zrobić do 90 dni, ja tak zrobiłem, i złóż reklamację, jest dużo osób w Tym ja z niezadowolenia z cateringu, w grupie siła, nie jedz nie świeżych i zatrutych pokarmów. Powołaj się w reklamacji i napisz na ich druku, że Bartosz lipiński też dołącza się do tej reklamacji, jak chcą to powołamy jeszcze 40 osób. Nie daj się naciągnąć na kontynuacje zamówienia bo sie zatrujesz, masz swoje prawa, a Pani mówiąca o regulaminie nie ma racji. NIE POLECAM brokuła

morys
@Bartosz

Bartek napisałbys jakie miales objawy? Ja zamowilem diete sport na 20dni, dzisiaj mam 6 dzien, swedzi mnie skora, ostatnio w nocy mialem bole zoladka. Wydaje mi się, ze cos z sosami jest nie tak. Dziwnie się czuję po posiłkach z sosami, są mocno przyprawione, jakby ktoś dodawal cos dziwnego.

Paula
@morys

Bo oni niestety dodają glutaminian sodu do posiłków. Straszna chemia

Pablo
@morys

Zgadzam się! Po zmianie diety na sport już dwa razy miałem takie sensacje żołądkowe, że hej. Mam wrażenie, że coś jest nie tak albo z mięsem (ostatnio wygląda niestety jak farfocle, obojętnie z czego by nie było), albo z sosami. Najgorszy zgon miałem po brei pomidorowej z kawałkami chyba papryki (lub pomidora) i cebuli. Zło Tak sobie myślę, że może dobrze ze jestem na redukcji - ostatecznie muszę robić ok 2 dni głodówki po każdym incydencie, by zacząć normalnie jeść. No a waga spada : D

Kami
@morys

Ja też się dziwnie czuje po posiłkach z sosami możesz opisać dokladniej

Agnieszka
@Kami

Dziwnie tzn? A możliwe, że masz na coś uczulenie jakieś? Sprawdzałaś skład?

Szamanka
@Klientka

Zrób sobie sama jedzenie za 300zl ..na h,,,, zamawiadz z netu ?? Żeby skrytykować ? (usunięte przez administratora) Dla Mnie są super, nie gotuje ,dostaje gotowe pod drzwi i baaaardzo smaczne .???????? Super że są !!!!

Artur
@Szamanka

Nie no wiesz też nie można tak podchodzić, że zrobić sobie samemu, jak przecież firma oferuje catering. Mnie to zastanawia, czy może problemem nie jest brak odpowiednich specjalistów, aby poprawić obsługę klienta i jakość potraw? Bo takie widzę uwagi w wątku się pojawiają. Do pracy nikogo teraz nie szukają, więc kadra pewnie pełna. Często tam kogoś nowego chcą?

Aswwe

Totalna bzdura. Wszystko bardzo smaczne i doprawione. Szczerze polecam

lkardasz29

Kupiłem dietę 1800 kcal. Mailowo otrzymałem informacje że cena jest X. Na co przystałem bo bardzo zależało mi na tej konkretnej diecie. Po przelaniu pieniędzy i przesłaniu potwierdzenia dostałem info że mam dopłacić kolejne jeszcze 140 zł bo padł błąd przy wycenie. Mam nadzieje, że za chwile nie dostanę kolejnego takiego maila z kolejna dopłatą. Nie polecam.

Szalony blondyn

Ta praca i ci ludzie to strata czasu o zdrowia byłem zatrudniony na okres próbny kilka dni jako pomoc do moich obowiązków należały zadania na poziomie kucharza jestem osobą z doświadczeniem w tym zawodzie więc sobie z tym poradziłem przez trzy dni przerobiłem od podstaw produkcję po obróbkę termalną itp. Nic nie wylądowało w śmietniku i smakowo też ok dodam że to było około 300 kilo tematu no cóż mimo to nie udało zdobyć mi się antecji ludzi którzy ciężko znoszą ten zawód a ich przemęczenie podpowiada IM kto jaki ma charakter a do ich obowiązków najwidoczniej należy cisnąć wulgaryzmy w twarz po zwróceniu w sposób kultularny wołają cię do biura rezygnują ze współpracy mówiąc że się nienadajesz się Stanowiska pracy i osprzęt brudne ale to ja się nienadaje gdzie tu logika i prawa pracownika wykonywałem pracę kucharza za stawkę pomocy i wszystko zostało wydane Więc uważajcie na swoje zdrowie psychiczne i nie dajcie się zastraszyć utratą pracy i środków na utrzymanie jeszcze na kolanach nas Polaków będą błagać żebyśmy dla nich pracowali dodam że to miało miejsce w Trójmieście

Krzysiek
@Szalony blondyn

Brak logiki w Twojej wypowiedzi. Piszesz, że jedzenie przygotowane przez Ciebie było ok. Zaraz po tym, że sprzęt był brudny. Żaden kucharz nie będzie przygotowywał swoich potraw w brudzie by nie narażać życia innych. Później że padały wulgaryzmy rzucane Tobie w twarz. Następnie czuć żal padający w Twojej wypowiedzi że zrezygnowali z takiego super pracownika. Jeszcze do tego dopisek z Twojej strony o Polakach. Czuć wielkie rozgoryczenie z Twojej strony i zazdrość, że są zatrudniani obcokrajowcy być może dokładniejsi z lepszym smakiem i kunsztem kucharskim od Ciebie. Skoro jesteś takim dobrym kucharzem to powinieneś już pracować gdzie indziej i zapomnieć o całej sytuacji. Być może jednak masz żal i nie możesz zapomnieć że nie zostałeś wybrany do takiego dobrego zespołu. Pozdrawiam Krzysztof

Fitnesska

Ktoś się wypowie odnośnie pracy jako dietetyk u brokuła ??

Kierowca

Bardzo polecam. Najwyższe zarobki jak na resztę cateringów dietetycznych.

Dawid
@Kierowca

Pracowałeś w innych cateringach że wiesz że u konkurencji płacą mniej? Masz ustaloną wypłatę czy dostajesz stawkę godzinową i tyle co pracujesz to zarobisz? Dodaj trochę konkretów.

Nie Polecam pracy w diety od Brokuła. Jakieś wyimaginowane oczekiwania ze ludzie będą pracować jak roboty i to w nocy. Panie kierowniczki na Pakowalnii więcej czasu spędzają na pogaduszkach i siedzeniu niż interesowaniu się praca. Kto ma wprowadzać nowych ludzi jak nie kadra dowodząca ? Jakiego pracownika wyszkolisz takiego masz a tam Panie „opaski” nic nie szkola tylko poniżają ludzi. Najpierw nauczcie tych co maja uczyć żeby wzięli się za robotę a potem przysyłajcie im ludzi na szkolenia bo tak niszczą każdego kto ma zapał…bo skoro kierownictwo nic nie widzi to powodzenia , więcej koleżanek dawajcie to napewno się coś zmieni…pora otworzyć oczy i wstrząsnąć tym towarzystwem lub pogodzić się z tym co macie na własnej piersi wychodowane. Nie pozdrawiam i nie żałuje odejścia z tego (usunięte przez administratora).

Byłam pracownikiem
@Anonim

Na dniówce jest takie samo zachowanie. Kierowniczki które nic nie robią tylko siedzą w biurze,plotkują, a jak coś nie pójdzie to (usunięte przez administratora) bo coś nie poszło. I zawsze wina pracowników,a nie nieobecnych kierujących.

Dawid
@Anonim

Praca jest w nocy? Czy po prostu zmiana ci tak wypada? Na pakowni dużo jest osób bo z tego co zrozumiałem to że jest kilka kierowniczek. Ile osób nadzoruje pracę?

Klient

Dziwna sytuacja, ale już drugi raz z rzędu ktoś kradnie mi catering. Zamawiam od pół roku, sąsiedzi się nie zmienili. Inne firmy nadal leżą na wycieraczce a mojej diety nie ma. Zdjęcie dostawy niby się zgadza ale 10min po dostarczeniu jedzenie znika spod drzwi. Nie udało się złapać na gorącym uczynku, ale już się poświęcę i nogi z (usunięte przez administratora) powyrywam. Miał ktoś podobnie? Możliwe że konkurencja robi zły PR?

Frmy kateringowe, które są dobre i uczciwe nie muszą się reklamować w telewizji. Żywa reklamą są zadowoleni klienci. TA FIRMA TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA!

ANNA

TA FIRMA TO JAKIEŚ TOTALNE NIEPOROZUMIENIE. MAM WRAŻENIE, ŻE SĄ NASTAWIENI NA OSZUKIWANIE KLIENTÓW, A NIE ICH ŻYWIENIE. DZIŚ MIAŁAM OTRZYMAĆ PIERWSZĄ DIETĘ, KTÓRĄ ZAMÓWIŁAM Z PROŚBĄ O KONTAKT TELEFONICZNY PRZED DOSTAWĄ. NIE BYŁO KONTAKTU ANI DIETY. PO ROZMOWIE TELEFONICZNEJ Z OBSŁUGA BIURA OTRZYMAŁAM ODPOWIEDŹ TO ZNACZY ZDJĘCIE Z DOSTAWY DNIA WCZEŚNIEJSZEGO NA ZUPEŁNIE INNY, NIE ZNANY MI ADRES Z GODZINĄ 20.51. CZY O GODZINIE 20.51 NIE MOŻNA ZADZWONIĆ I UPEWNIĆ SIĘ PRZY PIERWSZYM DOWOZIE? JA OSOBIŚCIE MAM ODCZUCIE, ŻE ALBO PRACUJĄ TAM LUDZIE TOTALNIE NIEODPOWIEDZIALNI, ALBO TO ZWYKŁE (usunięte przez administratora) NIE POWIERZĘ SWOJEGO ZDROWIA TAKIEJ FIRMIE. SZKODA NERWÓW, ZDROWIA I PIENIĘDZY.

Matkakarmiaca

Ja jestem zachwycona tym jedzeniem, zawsze mam świeże, karmie piersią dzidziusiowi nic nie jest. A ja mam posiłki codziennie świeże i tracę na wadze. Nie wiem jak było wcześniej, narazie wiem ze zamówię i na kolejny miesiąc. Jedzenie urozmaicone, świeże, ze smakiem

ewelina

Dieta od brokuła - kurier zostawia paczkę z jedzeniem o godz 22 nawet 21 poprzedniego dnia po czym jak się nie wie to jedzenie leży całą noc i jest nieświeże i zepsute! Jedzenie NIE DOBRE, bez smaku i nie świeże. Opinia NEGATYWNA, ocena MNIEJ NIZ ZERO!!!

@ewelina

Kurier poprawnie wykonuje pracę, na stronie internetowej jest info, że dostawy są w godzinach 17-7 (czyli jak w praktycznie każdym cateringu). Jak pani to przeszkadza to polecam wystawiać torbę termiczna.

Grzegorz

Bardzo dobra jakość jedzenia (korzystam z Wege), w 90% bardzo smaczne, kurier zawsze na czas, niezawodna obsługa. Jako klient bardzo polecam.

Jak czytam tych opinii to słabo mi się robi .Ludzie piszą bzdury ,korzystam z diety i cała moja rodzina .Wszytko pyszne i bardzo dobre ,dieta zróżnicowana . Polecam dietę od brokuła z czystym sumieniem ,cały czas się rozwijają ,konsultacje dietetyczne na wysokim poziomie .Pani wypytałam o wszystko ,o badania o złe nawyki żywieniowe .Dla mnie pełen profesionalizm .

posuch

Praca za mało płatna jak na wymagane poświęcenie. Co innego obiecywane w ogłoszeniu a co innego wychodzi. Miały być godziny wieczorne do 7 rano to myślę od 23 do 7 rano a wychodzi od 15 do 7 rano xD... Byłem na sprawdzenie pracownik wyschnięty zarośnięty widać ze nie ma czasu zadbać o siebie bo jak inaczej jak pracuje od 15 do 7 rano. Zarobki wydają się spoko jak na polski rynek bo 4-6 tyś na rękę ale jak przeliczyć na godziny to nie jest tak kolorowo xD bo 15-7 to wychodzi 16 godz dziennie 6000 / 4 tygodnie = 1500 zł / 5 dni w tygodniu = 300 zł dziennie / 16 godzin dziennie wychodzi marne 18 zł za godzine xD wciąż są baranki co się podniecają 6 k mies a nie przeliczają tego nadal na godziny pracy. umowa zlecenie za grosze albo idź na działalność i nie miej potem emerytury, zarabiaj na brokuła a jak się wypalisz to spierr. i do widzenia... śmiech na sali. już lepiej iść do pierwszej lepszej pracy na produkcje mieć umowe o pracę i chociaż te 26 brutto na godzine mniej zarobisz ale za to mniej sie narobisz. a jak chcesz mieć te 6 k to zostawaj na nadgodzinach dzien w dzien robiąc po 16 godzin to ci wyjdzie nawet 8 k . śmiech na sali, kolejny januszex się urodził.

Patrycja

Najlepszy catering jaki miałam dotychczas . Smaczne jedzenie , obsługa na najwyższym poziomie. Dobra cena i jakość ! Z czystym sumieniem POLECAM !!!

Max

Nie polecam nikomu tej firmy, totalna porażka. Obsługa klienta na poziomie zero. Zapłaciłem za tydzień diety po czy po dwóch dniach stwierdzili że nie dostarczają do mojej miejscowości musiałem prosić się o swoje pieniądze przez ponad 3 tygodnie. Osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem zachowują się jak jakieś boty bez rozumu ciągle ktoś inny, ciągle kopiuj wklej jakaś regułka formularze zwrotu. Brak jakiegokolwiek przepraszam lub zainteresowania zwrotem środków. Nikomu nie polecam takiej obsługi , nigdy nie skorzystam więcej z ich usług. Totalna porażka.

Rad
@Max

No zrozumiałe że nigdy więcej nie skorzystasz z ich usług, bo przecież nie dostarczają do Twojej miejscowości. Dlatego nigdy nie skorzystałeś z ich usług. I dlatego też nie skorzystasz.

Agnieszka
@Rad

"nigdy"? czy to stwierdzenie, że firma nie będzie dalej się rozwijać? a to nie tak, że jak więcej osób by w tym mieście korzystało to normalnie zatrudnili by kolejnego dostawcę? wiadomo tak w sumie jakie warunki zatrudnienia teraz mają na dowozie?

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.