Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Były pracodawnik

Nie polecam firmy sami (usunięte przez administratora) po zerwaniu umowy potrącili mi 2500 zł jeździ się za 1500 zł na umowę resztę dają ddo kkoperty nie dość że (usunięte przez administratora) to i (usunięte przez administratora) w mojej sprawie będę kontaktował się z pip-em

Małgorzata
@Były pracodawnik

Jakim cudem Ci potrącili tyle kasy? Miałeś w umowie coś o karach za zerwanie?

Pracownik kuchni

Pracuję w firmie od 2 lat. Przychodząc do firmy miała być to praca dorywcza gdyż jestem mamą nie wiązałam z firmą dłuższych planów. Wszystko zaczęło się jednak szybko zmieniać, nie przychodziłam do pracy przysłowiowo " odpękać "10 godzin i do domu. Praca okazała się bardzo ciekawa, rozwojowa, różnorodna, przy okazji poznałam wielu ciekawych ludzi. Zaczynałam od pomocy kuchennej,leczy z miesiąca na miesiąc firma widząc moje zaangażowanie dawałam mi nieograniczone możliwości rozwojowe.Co najważniejsze mogłam to łączyć z życiem rodzinnym. Po za tym Firma oferuje pracownikom różnego rodzaju benefity jak już ktoś wspomniał w wcześniejszej wypowiedzi. Zarobki też są wysokie wszystko jest uzależnione od naszej pracy i jej efektów. W dniu dzisiejszym jestem na stanowisku kierowniczym a firma nie stoi w miejscu, ma dalekosiężne plany których jestem częścią mimo sytuacji które dzieją się na rynku gastronomicznym i nie tylko. Firma dla osób które mają głowę pełną pomysłów, zaangażowanie i chęci jeśli tak na pewno się tu odnajdziecie.

Uuuuu
@Pracownik kuchni

Glowe pełna pomysłów a tak z ciekawości tez podpisywałas ze maja prawa autorskie do Twoich pomysłów ? Jeśli tak to dostajesz za takie pomysły za każdy z nich dodatkowej gratyfikacje ? Widać ze cos się zmienia ale dużo wody musi upłynąć zanim wprowadza baprawde potrzebne zmiany o ile w ogóle je wprowadza. Tak również te personalne a Ty skoro nie przedstawiasz się trudno zweryfikować czy aby na pewno pracujesz tam czy jesteś po prostu marketingowym chwytem.

Klient
@Pracownik kuchni

Mam pytanie czy ktoś po przygotowaniu p posiłku go prubuje. Wszystkie dania smakują tak samo. Czemu serwujecie pszenne pieczywo i tostowe, czy nie można podać zamiast zsmiasy ocjudnycu warzyw w occie świeżej suruwki. Bądźcie trochę kreatywni a nie w większości to gotowe produkty no i te paskudne sisy

Justyna
@Klient

Dawno nie widziłam tyłu błędów w tak krótkiej wypowiedzi

Werka
@Justyna

Czy Twoja wypowiedz cos wnosi ?jakie to ma znaczenie. Raczej nie, wpisał się klient i nie brał udziału w konkursie na ortografie tylko wyrażeniu opinii na temat smaku. Jednak nalepiej wybrać metodę jak najdalej od meritum. Brawo Ty.

pytanie
@Pracownik kuchni

A tak z ciekawości w jakiś projektach rozwojowych brałaś udział ?

postronny
@Pracownik kuchni

Ta opinia wygląda jak słaba laurka. Ogólniki bez żadnych konkretów. Uśmiałem się.

Piotrstolica

Czesc, pracowalem kilka dobrych miesiecy w tej firmie jako kierowca/dostawca i zdecydowanie odradzam tą firme. Umowa smieciowa na tysiac zlotych reszta pod stolem aby uniknac podatkow, na poczatku mydlą oczy jak to bedzie pieknie nastepnie kierownictwo specjalnie niezczy samochodu poczym pobiera niesamowite oplaty. Kazdy ponadnormowy kilometr jest liczony. Mialo byc 8h, po czym ejst mnostwo dodatkowej pracy i wychodzi ponad 12. Przynajmniej na moim rejonie.Obiecują kokosy a jest (usunięte przez administratora) i same problemy. Wyzysk jakich malo. Niekompetenni liderzy. Zdecydowanie odradzam kupno posilkow jak i zatrudnienie w tej firmie.

Zofia
@Piotrstolica

A to było umawiane na początku, że tak będzie wyglądać wynagrodzenie? Czy tak jak piszesz, że mydlili na początku oczy, ale zastanawiam się jak? Skoro umowa to podstawa przecież.

Stefan

(usunięte przez administratora) Czytać się tego nie da. Ta strona to opinie o pracy i pracowników powinna być, a nie klientów albo byłych zwolnionych pracowników podszywających się pod klientów. Nic się tu nie da dowiedzieć o pracy i zarobkach. Opinie na temat usług to chyba na google albo ich stronie powinny być a nie na GoWork

Małgorzata
@Stefan

A skąd ty niby wiesz że byli pracownicy się tu podszywają pod klientów? :D

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
DIETY OD GRZYBA

Wszystkie komentarze o nieświeżości o pleśni są usuwane, dla mnie jest to niepojęte że próbują udawać, że nic się nie stało. Dostałem dietę z pleśnią, a firma w ramach rekompensaty wysłała mi... ciasto. OD DZIŚ DIETY OD GRZYBA - SMACZNEGO!

Ekipa brokuł

Jeśli chodzi o prace to katastrofa zarobki są okej ale co wyprawia sie na pakowalni przy pakowaniu jedzenia do tacek to masakra wiecznie czepianie sie mamy szefa to jest poprostu (usunięte przez administratora) , Pani powinna sama popracować na pakowalni chociaż miesiąc to by Pani zaczęła szanować nasza prace i przestała by dawać mandaty za bzdury .

Pracownik pako
@Ekipa brokuł

Przykre, ale prawdziwe. Praca na pakowalni wykańcza normalnych pracowników. Pracowników którzy nie mają okazji na imprezki z kierownictwem. Kierowniczki Ania i Ewa stworzyły własną ekipę która może wszystko. Koleżanki, koledzy, partnerzy, rodziny tych osób mogą wszystko. Kiedyś tego nie było.

@Ekipa brokuł

Hmmm pracuje na zmianie nocnej gdzie owa Pani pracowała równie ciężko jak pozostali.

Klient

Super dieta!

KtośTam

Witam. Czy ktoś pracował w w/w cateringu jako przedstawiciel lub osoba odpowiedzialna za zakupy/zaopatrzenie ? Szukam opini

Gdański konsument

Witam, zamówiłem dietę w GDAŃSKU, cena + w sumie pozytywne informacje od znajomych sprawiły ze spróbowałem. Generalnie jestem na niej 4 dzień i jak na razie wszystko przyjezdza smaczne, kurier jest codziennie między 20.50-21.00 co jest fajne bo można wrzucić wszystko od razu do lodówki - to oczywiscie jest fart ale jestem z tego zadowolony. Razem z żoną wzięliśmy dietę sport tylko o różnej kaloryczności. Ogólnie jedzenie jest smaczne, wygląda apetycznie i poza tym że chwilowo nie trenuje i ilość miesa jest trochę za duża - to jest to mój wybór mogłem wziąć inna dietę z jednym posiłkiem mięsnym. Znalazłem ta stronę przypadkiem - przeczytałem trochę komentarzy i mam wrażenie że poza tym że część z nich zarówno pozytywnych i negatywnych jesy pisana na zlecenie - to głównie chyba miejscowość ma tu znaczenie. To trochę jak z oddzialamii każdej dużej firmy - wszystko zależy od kierownika regionalnego czy potem z konkretnego miasta jak dba o klienta czy uczciwość. Zakładam że może być tak że w Warszawie jedzenie jest niesmaczne i słabe a w Gdańsku jest po prostu dobre bo jest inny personel. ???? w każdym razie na ta chwilę +

@Gdański konsument

Haha gorszej akcji antymarkeringu nie widziałem ...serio myślicie ze normalny człowiek uwierzy w to ze jakiś klient napisze elaborat o tym jak mu smakuje ? NIE.a już dodanie adnotacji o innym personelu potwierdza to ze ten komentarz napisał Ktoś z brokuła. Niestety nieczyste zagrania nawet tu na gowork

@Marek

To jest dopiero rzetelny komentarz... Ja z brokułem jestem od 4 miesięcy i zostanę na dłużej. Zamawiam do Torunia.

jem od 4 tygodni... niestety
@Gdański konsument

no niestety, ale może mamy inne kubki smakowe bo jestem z Gdyni i jem w tym samym czasie co Państwo i jedzenie nie ma smaku, a wygląda jakby ktoś narobił do opakowań... tylko słodkie jeszcze jakkolwiek smakuje. Zostały mi dwa dni diety dzięki Bogu i przechodzę na inną firmę. To była męczarnia. Żałuje tylko, że nie posłuchałam się tych opinii, myślałam że nie można zrobić i sprzedawać czegoś tak niedobrego.

Claude

Jedzenie jak jedzenie ale ta firma generuje potworne ilosci plastikowych odpadow. Tacki, kubeczki iwszystko zapakowane w plstikowe torebki. Dyskwalifikacja.

Ilona

Nie da się czytać niektórych wpisów. Jestem z Brokułem tyle czasu, ale jakoś nie RZYGAŁAM. Mdłości mam natomiast na myśl o osobach które nie potrafią napisać konkretnego komentarza z opisem sytuacji. Zygam, stare...nie mogę się doczekać, co to jest. Jeśli chodzi o obsługę to nigdy, ale to nigdy nie miałam problemu z kurierem. A zawieszenie diety to również nie problem i uważam, że ktoś tu kompletnie nie za tego cateringu.

@Ilona

Ja potrafię i reszta pewnie też. Mogę podać wszystkie dane i zdjęcia jak i nagrania i opis reklamacji, które złożyłem, Brokół to dramat, powinno się pisać o sobie, a nie oceniać innych. My jesteśmy niezadowoleni. A Twój wpis traktuje jako obronę pracownika Brokóła, lecz nie zmieni to dań, którymi można się zatruć, nie polecam.

Polonista
@Bartosz

Zachęcam do skorzystania ze słownika zanim się odezwiesz. Od kiedy brokuł piszemy przez ó? Żenada

@Bartosz

Dla mnie BROKUŁ nie jest dramatem. Nie bronię tu tylko pracownika który dostarcza do mnie pudełka. Jestem zadowolona z Brokuła na tyle by przedłużać u nich dostawy. Rozumiem, że ktoś może nie być zadowolony. Tylko jesli tak właśnie jest to trzeba to konkretnie opisać.

Adaś

Jeszcze 19 dni i koniec mam dość zygam tym stare niestety

Jakosc

O ile same posilki z diety od brokula sa fantastyczne, o tyle obsluga tego cateringu to jest jakis upadek i największe (usunięte przez administratora) Moglbym wymienic tutaj dziesiatki sytuacji, gdy kurierzy zostawiali mi jedzenie wlasciwie na chodniku przed klatka schodową (mimo ze mieli kod do klatki wpisany w profilu), brak mozliwosci zawieszenia diety dostarczanej w sobotę, gdy dasz im znać we wtorek (muszą mieć informacje prawie tydzien wczesniej...), a kontakt mailowy z pracownikami to tak jak na infolinii banku rozmowa z robotem.

Iza

Zamówiłam dietę 1 raz i ostatni dlatego ze 2 raz dostałam posiłki z włosem za foliowany a dwa w zupie pisałam maila do Państwa i nic drugi posiłek z pudełkiem w sosie włos widoczny nie jestem z konkurencji ponieważ moja choroba jest taka ze sama sobie nią nie poradzę jedzenie dobre tylko dlaczego są włosy krótkie a ja mam długie innego koloru włosy swoje a dwa w pudełku folia i co znowu to samo Pani mi odp ze są czepki rękawiczki maski to skąd są w środku włosy za foliowanym pudełku po prostu obrzydzenie mam

Karolina2211

Absolutnie jeden z najgorszych i najbardziej śmierdzący, wręcz obrzydliwy catering dostępny w Warszawie. Zacznę od tego, że w ciągu ostatnich 4 lat przetestowałam 6 cateringów dietetycznych: Body Chief, Supermenu by Anna Lewandowska, Akuku Catering, Zdrove, Warszawski Wikt, Fitkalorie i Diety od Brokuła, kolejność ta nie jest przypadkowa, ponieważ to właśnie Catering od Brokuła oceniam najgorzej. Zdecydowałam się na catering od Brokuła ze względu na to, ze jako jedyna firma na rynku ma w swojej ofercie 3 daniową dietę ketogeniczną w wersji pescowegetariańskiej, na początku zamówiłam dietę Keto Wege + Fish 1500 kcal (o zgrozo, nie ma opcji niżej kaloryczności, co w innych firmach 850 kcal lub 1000 kcal przy 3 posiłkach to standard), już od pierwszego dnia jak tylko wnosiło się plastikową torbę wypełnioną po brzegi plastikowymi pudełkami (gdzie w innych firmach standardem już dawno są papierowe torby oraz papierowe opakowania) to w całym mieszkaniu zaczynało obrzydliwie śmierdzieć czymś na wzór gotowanej, brudnej (usunięte przez administratora) do podłogi. Natomiast gdy przychodziło do otwarcia posiłków i ich podgrzania każda ryba niesamowicie śmierdziała – mocnej wątpliwości poddaję tutaj świeżość produktów, zwłaszcza ryb. Po kilku dniach wyrzucania posiłków lub cząstkowego ich jedzenia zmęczona i zniesmaczona smrodem ryb, które nie śmierdziały w żadnym innym wcześniejszym cateringu, postanowiłam wymienić dietę na Slim Wege 1200kcal – to jak się okazało na 5 posiłków każdego dnia byłam w stanie zjeść maksymalnie 2, oczywiście z zatkanym nosem, ponieważ smród brudnej (usunięte przez administratora) towarzyszy przy każdym posiłku. Jednocześnie nadmienię, że mój narzeczony codziennie otrzymywał dostawy z Body Chief i naprawdę bardzo, bardzo mu zazdrościłam, po pierwsze apetycznych posiłków, po drugie braku smrodu i po trzecie papierowych opakowań. Dla mnie ostatni miesiąc z tym cateringiem (17 dni zamówienia) to była istna męczarnia połączona z obrzydzeniem do jedzenia. Kilka razy zawieszałam catering ze względu na obrzydliwe smaki oraz zbyt wysoką kaloryczność, ale wreszcie dotrwałam do dzisiejszego, ostatniego dnia. Uff. Koszmar, obrzydliwy smród i mdłe posiłki o koszmarnej konsystencji. Najgorszy spośród 6 wymienionych przeze mnie cateringów. Nie polecam absolutnie nikomu.

@Karolina2211

Ciekawa sprawa. Sprawdzam z ciekawości opinie o tych dietach. To jest już trzeci portal na którym widzę dokładnie ten sam komentarz. Jedyna różnica to data. Pierwszy który widziałem był z września. Ten jest z listopada. Co za przypadek :). Ciekawe ile płaci konkurencja za takie komentarze?

Karolina2211

Wystawiłam jeden komentarz o takiej samej treści na każdym możliwym portalu w tym samym dniu. Więc słaba próba przeinaczania faktów. Tak samo słaba jak pisanie do klientów, że jedli gotowaną, brudną szmatę. Marketing z rynsztoka, kompletnie bez szacunku, a teraz dochodzą do tego kłamstwa.

Nati90210
@Karolina2211

Śmiać mi się chce jak to czytam śmie twierdzić ze jest Pani z konkurencji. Jestem z brokułem od dawna i nigdy mi się nie zdarzyło zeby cos bylo smierdzące. Kobieto zastanów się co Ty wgl piszesz tak wszystkie dania byly smierdzące????? Szok po prostu nawet nie bede tego komentowała. Dla mnie jest to najlepszy catering i tyle.

Nie polecam!!! Dieta bardzo uboga. Źle się czułam po osilkach i stałe głodna. Kierowca bardzo nieprzyjemny w kontakcie do tego groził mi gdy próbowałam zwrócić uwagę. Tragedia.

Marzena
@Gość

@Gość co to za Bzdury. Już nie będę się wypowiadać na temat jakości po..osiłków xd bo zaraz zostanę okrzyknięta pracownikiem któremu zapłacili xd Ale jeśli ktoś Pani/Panu groził to proszę to zgłosić, będą mieść szanse zareagować o ile jest to prawda

Babazielicha
@Gość

Czytam nie wierzę Totalne bzdury tu wypisane Jestem na diecie co prawda krótko ale jest wszystko Świerże bardzo urozmaicone kierowca bardzo miły SMS wysyła jak zostawia jak późno zostawia w umówionym miejscu a ciasta pycha moi znajomi też od 3 miesięcy na diecie od brokuła i zadowoleni mamy 120 km dowozu i sałatki pycha myślę że te bzdety to konkurencja wypisuje;):):)mam nadzieję że będę do końca zadowolona a jak nie to wrócę i napiszę

Renka
@Babazielicha

Nie miałam złych przygód z dieta od brokula , też dostaje SMS. Jedyne co mi zaczyna przeszkadzać to późna dostawa i jest coraz późniejsza... będę musiała chyba z tego powodu zrezygnować..już raz zaspałam do pracy przez to że czekałam na dostawę. Jest jeszcze jedna kwestia na nie ...gazy ... nigdy nie było tak strasznie . Głupio o tym pisać ale moi znajomi mają podobnie po tej diecie . Zbieg okoliczności czy coś nie tak z nią?

Anioł

Z diet sport, slim standard i no fish korzystamy cała rodzina od 3 tygodni i jesteśmy zadowoleni, żaden posiłek z mięsem nigdy nie śmierdział - bzdury jakieś, dania urozmaicone, smoothie pyszne... Dostawa tak dyskretna, że nigdy ich nie spotkałam ????Pozdrawiam

Klientka
@Anioł

może u Ciebie kurier ma więcej ogłady i nie biega w środku nocy po klatce trzęsąc barierkami. ZAZDROSZCZĘ

Dzej on
@Anioł

Ta? To fa, fa, fajnie :) A ile masz tam warzyw? Ile owoców? Czy uważasz, że dieta sport to tylko najeść się na sportowo mięsa i zapić smoothie? (usunięte przez administratora)

Ogólnie jak ktoś ma większe IQ to te pisane pozywy tutaj o dietach pisze brokuł aby zatuszować fale nagatywnych komenatrzy. Opinie google jak ktoś napisał wcześniej nie jest obiektywne bo mocno niechciane komenatre są usuwane.

Nie polecam dla osób z alergią. Mimo zgłoszenia że jest silna alergia na orzechy przynajmniej kilka posiłków w tygodniu zawiera orzechy. Jak dieta ma być zbilansowana ?!

@.

W brokule nie ma diet z wyłączeniem produktów. Z pewnością była Pani o tym informowana. Jak chce się taka dietę to kupuje się ją w cateringu który się tym specjalizuje. To że nie ma w brokule możliwości wykluczenia nie oznacza że nie warto go polecić.

@Ilona

Ja znalazłem łubiny i kawał gumy, też mam się zgłosić do innego cateringu, jak się coś reklamuje i opisuje produkty, to trzeba minimum dochować nazw i poprawności wykonania diety. Brokuł zapewnia i dobrze się reklamuje i na Tym koniec. Nie polecam.

Bartosz

Dramat. Nie chcę z Ta firmą mieć nic wspólnego. Zatrułem się, znalazłem łupiny, włos, kawał gumy. Jest to nie smaczne. Najlepsze jest to, że nie mogę rozwiązać umowy bo Pani Ania tak mówi, dostarczają Mi posiłki a ja ich nie chcę, żygać Mi się chce na sam widok.

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 24 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.